Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέα Μέλη - Περιορισμοί για αποφυγή spam


admin

Recommended Posts

στις πριν 47 λεπτά, ο/η mp_christina είπε:

Μόλις συμπληρώσεις 20 μηνύματα θα μπορείς και να postαρεις κατευθείαν χωρίς έγκριση αλλά και να έχεις reactions.

Τελεια, σε ευχαριστώ πολυ!! Κοντευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mp_christina είπε:

Μόλις συμπληρώσεις 20 μηνύματα θα μπορείς και να postαρεις κατευθείαν χωρίς έγκριση αλλά και να έχεις reactions.

Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε? Δεν με αφήνει να στείλω προσωπικό μήνυμα. Μου γράφει πως έχω στείλει το όριο των ημερήσιων μηνυμάτων αλλά εγώ δεν έχω στείλει ούτε ένα. Γνωρίζει κάποια κοπέλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η HopeMV είπε:

Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε? Δεν με αφήνει να στείλω προσωπικό μήνυμα. Μου γράφει πως έχω στείλει το όριο των ημερήσιων μηνυμάτων αλλά εγώ δεν έχω στείλει ούτε ένα. Γνωρίζει κάποια κοπέλα?

Δεν γνωρίζω κάτι πάνω σε αυτό αλλά θεωρώ πως μόλις συμπληρώσεις τον επιθυμητό αριθμό μνμτων θα σε αφήσει να κάνεις τα πάντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mp_christina είπε:

Δεν γνωρίζω κάτι πάνω σε αυτό αλλά θεωρώ πως μόλις συμπληρώσεις τον επιθυμητό αριθμό μνμτων θα σε αφήσει να κάνεις τα πάντα.

Αυτο περιμενουμε πολλες εδω περα και στελνουμε μηνυματα! 2 μεινανε χαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/9/2024 at 7:33 ΠΜ, ο/η HopeMV είπε:

Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε? Δεν με αφήνει να στείλω προσωπικό μήνυμα. Μου γράφει πως έχω στείλει το όριο των ημερήσιων μηνυμάτων αλλά εγώ δεν έχω στείλει ούτε ένα. Γνωρίζει κάποια κοπέλα?

Και εγω δεν εχω συμπληρωσει τον απαιτουμενο αριθμο και δεν μπορω να εχω προσβαση σε ολες τις λειτουργιες. Αναμενω να συμπληρωσω και θα σε ενημερωσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...