Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμφυτευση ή κατι αλλο?


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαρια26 είπε:

Εγώ να δεις!!! Να ρωτήσω τώρα κάτι.. Το μεσημέρι πηγαίνοντας σπίτι θα το πάρω οπωσδήποτε..  Μπορώ να το κάνω αμέσως??? 

Μετά από 8 μέρες βρε μαρακι θα δείξει! Αλλά για σιγουρα καντο πρωί! !!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 590
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα! !!!! @Κατερίνα21 και @Μαρια26 τι κάνετε? ??????????

Καλησπερα κοριτσακια μου!! Πως ειστε??? Εχω καιρο να μπω..και μολις διαβασα τα νεα σας...

Σας ευχομαι ολοψυχα να εχετε θετικα αποτελεσματα @Μαρια26 @EVI1986

@Ε.Γ.Α. μου εσυ πως εισαι???

Εγω ακομα τιποτα...βεβαια ξαναεκανα τεστ και βγηκε αρνητικο..οποτε μαλλον αυτο το καφε ηταν η περιοδος μου..δεν εξηγείται αλλιως...ακομα δεν εχω κλεισει ραντεβου στον γυναικολογο..λογω δουλειας...τρεχω και δεν φτανω αυτες τις μερες... Ευτυχως το σ/κ καναμε μια μικρη εξορμηση και χαλαρωσαμε...αυτα!!

Περιμενω νεακια σας!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Εγω ακομα τιποτα...βεβαια ξαναεκανα τεστ και βγηκε αρνητικο..οποτε μαλλον αυτο το καφε ηταν η περιοδος μου..δεν εξηγείται αλλιως...ακομα δεν εχω κλεισει ραντεβου στον γυναικολογο..λογω δουλειας...τρεχω και δεν φτανω αυτες τις μερες... Ευτυχως το σ/κ καναμε μια μικρη εξορμηση και χαλαρωσαμε...αυτα!!

Περιμενω νεακια σας!

Κατερινάκι μήπως πριν πας στο γιατρό να έκανες μια χοριακή?Είχες καλή ροή ωστε να ήταν περίοδος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Κατερινάκι μήπως πριν πας στο γιατρό να έκανες μια χοριακή?Είχες καλή ροή ωστε να ήταν περίοδος?

Μα το τεστ παλι αρνητικο ηταν..ποσο εξω να πεφτει??

Οχι ειχα...2 ροζ σταγονες στην αρχη..μετα καφε μέχρι το μεσημερι...ουτε καν σερβιετα δεν φορουσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Μα το τεστ παλι αρνητικο ηταν..ποσο εξω να πεφτει??

Οχι ειχα...2 ροζ σταγονες στην αρχη..μετα καφε μέχρι το μεσημερι...ουτε καν σερβιετα δεν φορουσα...

Εγώ θα έκανα μια χοριακούλα και μετά θα πήγαινα στο γιατρό.Τόσα έχουμε ακούσει για τα τεστ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ditaki σ'ευχαριστώ πολύ γλυκό μου κορίτσι!  Αν δεν είχα τόσο πειθαρχημένη περίοδο θα το πίστευα κι εγώ. Κρατάω μικρό καλάθι φυσικά. Δεν θα κάνω ακόμα τεστ θα αφήσω να δω πως θα εξελιχθεί η καθυστέρηση 2 μέρες ακόμα κι μετά θα κάνω...δεν έχω και feeling γμτ... χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα!!!  Το πήρα, δεν άντεξα και το έκανα!! Αρνητικό.. Ρώτησα τη φαρμακοποιο και μου είπε και εκείνη το ίδιο ότι δηλαδή δείχνει μεν αλλά καλύτερα να γίνει πρωί..  Τώρα τι να πω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαρια26  & @Κατερίνα21  εύχομαι τα καλύτερα και σε σας κορίτσια μου...εγώ παραμένω ψύχραιμη αλλά έχω και τον άντρα μου να λέει οτι εκείνος είναι σίγουρος και με πιάνουν τα γέλια....φφφ υπομονή τα ρόζ μου πάντως είναι πολύ αχνά κι είχα λίγα το πρωί και την Κυρικαή το βράδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

@Μαρια26  θύμισε μου έχεις σταθερό κύκλο?

@ΕVI1986 μπράβο ρε που είσαι ψύχραιμη...μας δίνεις μαθήματα αυτοσυγκράτησης!

Ναι σχετικά.. 30-31 μέρες και αν δεν έρθει ακριβώς έρχεται μια μέρα νωρίτερα.. Τον προηγούμενο μήνα μόνο από 18 ήρθε 21.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρια26 είπε:

Ναι σχετικά.. 30-31 μέρες και αν δεν έρθει ακριβώς έρχεται μια μέρα νωρίτερα.. Τον προηγούμενο μήνα μόνο από 18 ήρθε 21.. 

Μπορεί να απορρυθμίστηκε λίγο ο κύκλος. Συμβαίνει καμιά φορά. Περίμενε λίγες μέρες ακόμα και στη συνέχεια ή κάνε μια χοριακή ή μίλα με τον γυναικολόγο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Μπορεί να απορρυθμίστηκε λίγο ο κύκλος. Συμβαίνει καμιά φορά. Περίμενε λίγες μέρες ακόμα και στη συνέχεια ή κάνε μια χοριακή ή μίλα με τον γυναικολόγο σου.

Αυτό θα κάνω μάλλον!!  Σε ευχαριστώ πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαρια26 , είχες πιει πολλά υγρα πριν το κάνεις? ???αν όχι τότε μια χαρά δείχνει. ...εγώ με απογευματινα ουρα είχα κάνει στην πρώτη μου κόρη και έδειξε θετικό με μόλις 54 χοριακη την επόμενη το πρωί. ...

@Κατερίνα21 , μια χαρά είμαι!!!!εργασία και χαρά! !!!!σου έχει συμβεί άλλη φορά αυτό? ???

@ΕVI1986 , σου εύχομαι θετικοτατα αποτελέσματα! !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Μαρια26 , είχες πιει πολλά υγρα πριν το κάνεις? ???αν όχι τότε μια χαρά δείχνει. ...εγώ με απογευματινα ουρα είχα κάνει στην πρώτη μου κόρη και έδειξε θετικό με μόλις 54 χοριακη την επόμενη το πρωί. ...

@Κατερίνα21 , μια χαρά είμαι!!!!εργασία και χαρά! !!!!σου έχει συμβεί άλλη φορά αυτό? ???

@ΕVI1986 , σου εύχομαι θετικοτατα αποτελέσματα! !!!!!!

Οχι δεν μου εχει ξανατυχει...γιαυτο παραξενευομαι..μπορει απλα να αλλαζει ο κυκλος μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Οχι δεν μου εχει ξανατυχει...γιαυτο παραξενευομαι..μπορει απλα να αλλαζει ο κυκλος μου...

Μπορεί να έπαιξε και κάτι με την ωορηξια. ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Μπορεί να έπαιξε και κάτι με την ωορηξια. ....

Κοιτα προσπαθω να σκεφτομαι θετικα..?

Και επειδη ειναι ψυχοφθορο ολο αυτο..καθε μηνα τα ιδια και τα ιδια...θα το ξαναψαξω μονο οταν φτασω σε κυκλο 40-50ημερων... Ουτε αγχος ουτε τιποτα..αν ειναι να ερθει θα ερθει...τελος!! Το εδωσα υποσχεση στον εαυτο μου...και ετσι δεν θα κουραζω και τους γυρω μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κοιτα προσπαθω να σκεφτομαι θετικα..?

Και επειδη ειναι ψυχοφθορο ολο αυτο..καθε μηνα τα ιδια και τα ιδια...θα το ξαναψαξω μονο οταν φτασω σε κυκλο 40-50ημερων... Ουτε αγχος ουτε τιποτα..αν ειναι να ερθει θα ερθει...τελος!! Το εδωσα υποσχεση στον εαυτο μου...και ετσι δεν θα κουραζω και τους γυρω μου!! 

Κι εγω αυτό είπα! Έχω τα παιδάκια μου και τέλος με το άγχος! Αν είναι να ρθει θα ρθει!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Μαρια26 , είχες πιει πολλά υγρα πριν το κάνεις? ???αν όχι τότε μια χαρά δείχνει. ...εγώ με απογευματινα ουρα είχα κάνει στην πρώτη μου κόρη και έδειξε θετικό με μόλις 54 χοριακη την επόμενη το πρωί. ...

@Κατερίνα21 , μια χαρά είμαι!!!!εργασία και χαρά! !!!!σου έχει συμβεί άλλη φορά αυτό? ???

@ΕVI1986 , σου εύχομαι θετικοτατα αποτελέσματα! !!!!!!

Καλημέρα!!!  Να σου πω!! Ένα μπουκάλι νερό μικρό και έναν καφέ σίγουρα!! Αλλά πήγαινα και κάθε μία ώρα περίπου τουαλέτα!! Θα προσπαθήσω να κάνω άλλο ένα σε δύο τρεις μέρες πρωί και βλέπουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μαρια26 είπε:

Καλημέρα!!!  Να σου πω!! Ένα μπουκάλι νερό μικρό και έναν καφέ σίγουρα!! Αλλά πήγαινα και κάθε μία ώρα περίπου τουαλέτα!! Θα προσπαθήσω να κάνω άλλο ένα σε δύο τρεις μέρες πρωί και βλέπουμε!!

Μαράκι αν δεν έρθει μέχρι την παρασκευή, πήγαινε για χοριακή καλύτερα, για να είσαι σίγουρη 100%. Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!!!

Άντε και ελπίζω σε καμιά 10αριά μέρες να έχω και γω τις ανησυχίες σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, αν και βροχερή!! Σήμερα μετρώ 3 μέρες καθυστέρησης κι χθες βραδυ έβαλα θερμόμετρο και είχα 37,2 κι έβαλα πάλι σήμερα το πρωί κ είχα 36,9... βέβαια τώρα μόλις πήγα τουαλέτα κ καθώς σκουπιζόμουν είδα πάλι ροζ υγρά αχνα που γίνονται πιο έντονα... να το εγκαταλείψω το όνειρο λέτε;; Απογοητεύτηκα πάρα πολύ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαρια26, κάνε χοριακουλα καλύτερα! !!το πιο σιγουρο!

@ΕVI1986 , μου έχουν τύχει όλα εμένα! !!!μια βδομάδα καφέ υγρα και ήμουν έγκυος στη δεύτερη κορούλα και αυτή τη φορά 3 μέρες καφέ ροζ και μετά αίμα κανονικό! Σε εσένα όμως εύχομαι τα καλύτερα! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κοιτα προσπαθω να σκεφτομαι θετικα..?

Και επειδη ειναι ψυχοφθορο ολο αυτο..καθε μηνα τα ιδια και τα ιδια...θα το ξαναψαξω μονο οταν φτασω σε κυκλο 40-50ημερων... Ουτε αγχος ουτε τιποτα..αν ειναι να ερθει θα ερθει...τελος!! Το εδωσα υποσχεση στον εαυτο μου...και ετσι δεν θα κουραζω και τους γυρω μου!! 

Κατερινακι μου, τον εαυτο σου να σκεφτεις πρωτα.. αυτον να προστατευσεις.. γνωμη μου ειναι να πας σε εναν καλο γυναικολογο κ αυτος εξεταζοντας τον κυκλο του τελευταιου χρονου σου θα σου πει απο ποια μερα να μετρας την καθυστερηση.. πες του οτι θες να κανεις παιδακι για να σου δωσει καποιες συμβουλες, ισως κ καποια βιταμινουλα..! Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα γινουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΕVI1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, αν και βροχερή!! Σήμερα μετρώ 3 μέρες καθυστέρησης κι χθες βραδυ έβαλα θερμόμετρο και είχα 37,2 κι έβαλα πάλι σήμερα το πρωί κ είχα 36,9... βέβαια τώρα μόλις πήγα τουαλέτα κ καθώς σκουπιζόμουν είδα πάλι ροζ υγρά αχνα που γίνονται πιο έντονα... να το εγκαταλείψω το όνειρο λέτε;; Απογοητεύτηκα πάρα πολύ... 

Μην μου απογοητεύεσαι...και περίοδος να έρθει δεν πειράζει, προσπαθείς αυτόν τον μήνα πάλι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μαρια26 είπε:

Καλημέρα!!!  Να σου πω!! Ένα μπουκάλι νερό μικρό και έναν καφέ σίγουρα!! Αλλά πήγαινα και κάθε μία ώρα περίπου τουαλέτα!! Θα προσπαθήσω να κάνω άλλο ένα σε δύο τρεις μέρες πρωί και βλέπουμε!!

Παιδι μου, εχεις απειρες μερες καθυστερηση...! Γιατι ασχολεισαι ακομη με τεστ?? Δε θες να μαθεις 100%??? Αλλωστε αν ειναι θετικο, θα κανεις σιγουρα  χοριακη κ αν ειναι αρνητικο κ δεν αδιαθετησεις, παλι θα αναγκαστεις να κανεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. είσαι πολύ γλυκιά κοπέλα μου, σ'ευχαριστώ πολύ!!! Βέβαια ήταν και η πρώτη φορά που προσπαθήσαμε συστηματικά & επί τούτου με τον άντρα μου και η πρώτη φορά που είχα καθυστέρηση...πολύ σπάνια να έχω έστω μια μέρα...σήμερα αισίως μπήκα στην τρίτη μέρα και κάθε φορά όταν σκουπίζομαι βλέπω τα ροζουλιά να κάνουν εμφάνιση... τι να πω, θα δείξει τλχ είχα εφοδιαστεί με σερβιέτες απο την Παρασκευή...οπότε δε θα με βρει απροετοίμαστη...ίσως μόνο λίγο απογοητευμένη κακώς γιατί τι περίμενα κι εγώ! Απλά το έβλεπα σαν σωτηρία οτι όλα τλχ είναι καλά & δν έχουμε κάποιο θέμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...