Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμφυτευση ή κατι αλλο?


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα! Κατάλαβα. ...εγώ πάλι ακόμα ψάχνω! !!!

Καλημερα κοπελα μου! Ειναι δυσκολο να βρεις γιατρο τελικα... Εγω ειμαι πολυ περιεργη...θελω να υπαρχει οικειοτητα με τον γιατρο..να μπορεσω να τον ρωτησω οτι βλακεια μου ερθει...φαντασου στην εγκυμοσυνη μου (2 πρωτες βδομαδες) αλλαξα 3 γιατρους... Με τον τελευταιο μονο καφε δεν κανονοσαμε να παμε.... Και με το που ξυπνησα απο την αναισθησια, ηρθε να με δει στο δωματιο και μου λεει "ολα καλα?" του λεω "ναι.. Σεξ ποτε μπορουμε να κανουμε?" εγω στην ψυχρα...ειχαν γυρισει ολοι και με κοιτουσαν..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 590
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

@Ε.Γ.Α. @Μαρια26 πως πατε?? Εχουμε νεοτερα?? 

Λογω δουλειας δεν μπορουσα να μπω..και πριν λιγο γυρισα σπιτι...

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!  Και εγώ μια από τα ίδια!! Σήμερα θα πάρουμε το τεστ για να το κάνω το πρωί!! Εντωμεταξυ σήμερα νιώθω σαν να με έχουν δείρει.. Χτυπούσαν δύο ξυπνητήρια και δεν άκουγα τίποτα.. Ακόμα και τώρα στη δουλειά δεν μπορώ να ανοίξω τα μάτια μου.. Και χθες με τέσσερις καφέδες κοιμήθηκα από τις 12.30 που παλιότερα αν επινα τόσους κοιμομουνα μετά από δύο μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρια26 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!  Και εγώ μια από τα ίδια!! Σήμερα θα πάρουμε το τεστ για να το κάνω το πρωί!! Εντωμεταξυ σήμερα νιώθω σαν να με έχουν δείρει.. Χτυπούσαν δύο ξυπνητήρια και δεν άκουγα τίποτα.. Ακόμα και τώρα στη δουλειά δεν μπορώ να ανοίξω τα μάτια μου.. Και χθες με τέσσερις καφέδες κοιμήθηκα από τις 12.30 που παλιότερα αν επινα τόσους κοιμομουνα μετά από δύο μέρες! 

Καλημερααααα

Ολα δειχνουν θετικα!! 

Καλε μην πινεις τοσους καφεδες!!! Αν οντως η υπνηλια ειναι απο εγκυμοσυνη και ολη του κοσμου την καφεινη να πιεις, παλι θα θες να κοιμασαι...ιχχιιχιχ

Σου ευχομαι να ειναι θετικο το τεστ και να μας πεις τα ευχαριστα...περιμενω πως και πως!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλημερααααα

Ολα δειχνουν θετικα!! 

Καλε μην πινεις τοσους καφεδες!!! Αν οντως η υπνηλια ειναι απο εγκυμοσυνη και ολη του κοσμου την καφεινη να πιεις, παλι θα θες να κοιμασαι...ιχχιιχιχ

Σου ευχομαι να ειναι θετικο το τεστ και να μας πεις τα ευχαριστα...περιμενω πως και πως!!

 

Χαχαχα να σου πω την αλήθεια παίζει να είναι και η κουραση της Δευτέρας που είχαμε κόσμο στο σπίτι και κοιμηθηκαμε κατά τις 3!! Και επειδή δούλευα και χθες το απόγευμα δεν γινόταν να μην τους πιω!  Αλλιώς είμαι στον ένα με δύο! Αλλά πραγματικά σήμερα δεν υπάρχει!! Νιώθω τα μάτια μου να κλείνουν η ώρα δεν περνάει και δεν έχει και κίνηση να πεις ότι κάνω κάτι!!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερίνα21 ,ναι κι εγώ αλλάξει αρκετούς....στη πρώτη εγκυμοσυνη 3 στη δεύτερη 2 και μετά πήγα σε άλλους δύο και ακόμα ευχαριστημενη δεν ειμαι!!!!

@Μαρια26 , αντε μαρακι μου να κάνεις το τεστακι να πας πεις τα ευχάριστα! !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρια26 είπε:

Χαχαχα να σου πω την αλήθεια παίζει να είναι και η κουραση της Δευτέρας που είχαμε κόσμο στο σπίτι και κοιμηθηκαμε κατά τις 3!! Και επειδή δούλευα και χθες το απόγευμα δεν γινόταν να μην τους πιω!  Αλλιώς είμαι στον ένα με δύο! Αλλά πραγματικά σήμερα δεν υπάρχει!! Νιώθω τα μάτια μου να κλείνουν η ώρα δεν περνάει και δεν έχει και κίνηση να πεις ότι κάνω κάτι!!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!! 

Χαχαχαχ σε καταλαβαινω...κι εγω αυτες τις μερες νιωθω κομματια..και δεν χτυπαει το τηλεφωνο να μου πουν "σημερα μην ερθεις για δουλεια"... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Κατερίνα21 ,ναι κι εγώ αλλάξει αρκετούς....στη πρώτη εγκυμοσυνη 3 στη δεύτερη 2 και μετά πήγα σε άλλους δύο και ακόμα ευχαριστημενη δεν ειμαι!!!!

@Μαρια26 , αντε μαρακι μου να κάνεις το τεστακι να πας πεις τα ευχάριστα! !!!!

Κοριτσάκι μου μακάρι να βγει θετικό και πρώτα θα το μάθετε εσείς και μετά ο άντρας μου!!!!!  Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!  :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Χαχαχαχ σε καταλαβαινω...κι εγω αυτες τις μερες νιωθω κομματια..και δεν χτυπαει το τηλεφωνο να μου πουν "σημερα μην ερθεις για δουλεια"... 

Καλά αυτό το "μην έρθεις σήμερα για δουλειά"  θα ήταν θείο δώρο!!! Αλλά που τέτοια τύχη!!!! Και να έχω και τη γειτονισσα μου να μου λέει κάθε μέρα εγώ ξύπνησα στις 12 εγώ ξύπνησα στις 3.... Υποφερω όταν την ακούω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαρια26 είπε:

Καλά αυτό το "μην έρθεις σήμερα για δουλειά"  θα ήταν θείο δώρο!!! Αλλά που τέτοια τύχη!!!! Και να έχω και τη γειτονισσα μου να μου λέει κάθε μέρα εγώ ξύπνησα στις 12 εγώ ξύπνησα στις 3.... Υποφερω όταν την ακούω!! 

Χαχαχαχαχ τι να κανεις βρε παιδι μου... Υπομονη!! Αντε να το επιβεβαιωσεις και να σταματησεις απο τη δουλεια να το χαρεις!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Χαχαχαχαχ τι να κανεις βρε παιδι μου... Υπομονη!! Αντε να το επιβεβαιωσεις και να σταματησεις απο τη δουλεια να το χαρεις!!?

Καλά αν σταματήσω από τη δουλειά μετά χειμερια νάρκη!!  Αλλά από την άλλη δεν θέλω και να σταματήσω γιατί ο άντρας μου δουλεύει υπερβολικά πολλές ώρες και θα φρικαρω λίγο μέσα στο σπίτι μόνη μου!!! Αλλά ας βγει θετικό και τα βρίσκουμε!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

@Ε.Γ.Α. ναι ειναι δυσκολο να βρεις γιατρο στα μετρα σου!! Απο ποια περιοχη εισαι??

Μένω επαρχία αλλά έχω πάει και σε γιατρους της Αθήνας! Δύσκολο να σε δουν σαν άνθρωπο κι όχι σαν χρήματα. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρια26 είπε:

Καλά αν σταματήσω από τη δουλειά μετά χειμερια νάρκη!!  Αλλά από την άλλη δεν θέλω και να σταματήσω γιατί ο άντρας μου δουλεύει υπερβολικά πολλές ώρες και θα φρικαρω λίγο μέσα στο σπίτι μόνη μου!!! Αλλά ας βγει θετικό και τα βρίσκουμε!!!!! 

Ναι καλε! Θετικοοοο να ειναι και ολα καλα!! Μετα στο σπιτι ταινιουλες, επισκεψουλες, κανενα περιπατο..αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Μένω επαρχία αλλά έχω πάει και σε γιατρους της Αθήνας! Δύσκολο να σε δουν σαν άνθρωπο κι όχι σαν χρήματα. ..

Εννοειται αυτο!! Πρεπει να βρεις εναν γιατρο που πανω απ'ολα να ναι ανθρωπος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Κατερίνα21 ,άσχετο. ...αλλά το θέμα σου έχει γίνει hot!!!πάνω από 200 απαντήσεις! !!!!????

Χαχαχαχαχ ειδες οταν εχω εμπνευση??

Απλα ξερω οτι αν μιλησω εδω θα υπαρχει ανταποκριση και ας μην σας γνωριζω απο κοντα!! Ενω οταν μιλας σε δικους σου ανθρωπους πολλες φορες δεν σε συμβουλευουν αντικειμενικα... Και εδω δεν υπαρχει αυτος ο ανταγωνισμος...ολες προσπαθουμε για το ιδιο...το θαυμα μας!! 

Σε οποιον φιλο-γνωστο πω οτι προσπαθουμε για μωρακι ή οτι ειχα μια αποβολη πριν απο 7 μηνες η απαντηση ειναι η ιδια: εε πως κανεις ετσι..ειστε μικροι ακομα! 

Γνωριζω οτι ειμαι μικρη..αυτο δεν παυει ομως να ξερω και το τι θελω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Χαχαχαχαχ ειδες οταν εχω εμπνευση??

Απλα ξερω οτι αν μιλησω εδω θα υπαρχει ανταποκριση και ας μην σας γνωριζω απο κοντα!! Ενω οταν μιλας σε δικους σου ανθρωπους πολλες φορες δεν σε συμβουλευουν αντικειμενικα... Και εδω δεν υπαρχει αυτος ο ανταγωνισμος...ολες προσπαθουμε για το ιδιο...το θαυμα μας!! 

Σε οποιον φιλο-γνωστο πω οτι προσπαθουμε για μωρακι ή οτι ειχα μια αποβολη πριν απο 7 μηνες η απαντηση ειναι η ιδια: εε πως κανεις ετσι..ειστε μικροι ακομα! 

Γνωριζω οτι ειμαι μικρη..αυτο δεν παυει ομως να ξερω και το τι θελω...

Καλά ούτε εγώ λέω τίποτα. ...εδώ καταλαβαινομαστε!!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλά ούτε εγώ λέω τίποτα. ...εδώ καταλαβαινομαστε!!!!!!?????

Ετσι ακριβως!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Το εκανα το τεστακι και είναι αχνό θετικό!!!???Την Δευτέρα που επιστρέφουν η γιατρός μου κ η μικροβιολόγος μου θα κάνω και μια χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να έχετε θετικά αποτελέσματα όλες σας... φαίνεται γουρλίδικο το ποστ σου @Κατερίνα21 ? Εχεις δικιο σε αυτό που λες ότι εδώ μέσα είναι λίγο απρόσωπο και αυτό βοηθάει,σκεψου μόνο ότι οι περισσότερες από εμας έχουμε βιώσει την αποβολη,ομως με προσευχή,υπομονη,ηρεμία και στήριξη από τον σύντροφο μας,όλα γίνονται!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MariaG1215 είπε:

Ευχομαι να έχετε θετικά αποτελέσματα όλες σας... φαίνεται γουρλίδικο το ποστ σου @Κατερίνα21 ? Εχεις δικιο σε αυτό που λες ότι εδώ μέσα είναι λίγο απρόσωπο και αυτό βοηθάει,σκεψου μόνο ότι οι περισσότερες από εμας έχουμε βιώσει την αποβολη,ομως με προσευχή,υπομονη,ηρεμία και στήριξη από τον σύντροφο μας,όλα γίνονται!??

πολλα συγχαροτηριαααα !!!

να εχεις μια τελεια και υγεις εγκυμοσυνη !!

φανταζομαι τη χαρα σου τωρα !! 

τα πρωτα λεπτά παγωνεις και εχεις ενα χαμογελο τεραστιο και μετα με το ζόρι βγαινουν οι λεξεις!! υπεροχες στιγμες !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MariaG1215 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Το εκανα το τεστακι και είναι αχνό θετικό!!!???Την Δευτέρα που επιστρέφουν η γιατρός μου κ η μικροβιολόγος μου θα κάνω και μια χοριακη.

Μαρία μου, δεν σε ξέρω, μιας και μετά από πολύ καιρό, τώρα ξαναμπήκα στο forum, αλλά πολύ χάρηκα με τα νέα σου. Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακή την Δευτέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/8/2017 at 6:32 ΜΜ, ο/η Renata7 είπε:

Οχι @Gelie μου μη το κανεις αυτο ! Να χαίρεσε με οτι συμβαίνει γύρω σου ! Όταν βλεπω συζητήσεις Γτ εκείνοι οχι εγω θελω να παρω φορά κ να τους δωσω κουτουλιά σαν τράγος !

εινσι αμαρτία κ κακιά κ μονο η σκέψη αυτή ! Στην απόγνωση ισως έρθει αλλα να την αποβάλλεις ! (Δεν αναφέρομαι στο οτι σκεφτεσε ετσι , αλλα τα έχουμε ακούσει κ διαβάσει ολα )

Απολαυσε το αυτο ακριβως χρειαζετε μόλις χαρείς τη ζωη νοιωσεις ευγνώμων γι αυτα που έχεις τοτε όταν κριθεί οτι ειναι η σωστή στιγμή θα σου δώσει σημάδι ! 

Εγω δεν έμπαινα εδω απλα για να βρω ανθρώπους που περνούσαν το ιδιο με εμενα ! Ουτε Γτ δεν μου άρεσε να μιλαω παντου γύρω μου χωρις ενδοιασμούς έλεγα προσπαθώ κ δεν έρχεται ακομα κ για την αποβολη και άκουσα τόσες γυναικες που πριν δεν είχες ιδέα για το τι πέρασαν έως ωτου αποκτήσουν παιδάκια να μου εξιστορούν την ιστορια τους ! 

Ημουν εδω κ ενημερώθηκα βρηκα απάντηση σε κάθε μου απορία ασχέτως εαν αφορούσε άλλο πρόσωπο μπορω να πω πως κάποιες φορές ισως να μπερδεύομαι κ περισσότερο και θα ειμαι για να εξιστορώ κι εγω αυτα που πέρασα ισως καποια να εχει την ίδια ανάγκη ! 

Θελωωωωωωω να κανεις τις βουτιές σου να χαλαρώσεις ! Έχεις διαβάσει τόσα κσι όντως ισχύουν ! Όταν ειπα την πρώτη δε μπορω τέρμα δε θα χαλάσω τη σχέση μου τη ζωη μου εχω περασει τόσα ώστε να λυγίζω θα παω νοεμβριο για αρχη σπερματεγχυση τσουπ έμεινα ! Όταν ήρθε η αποβολη ειπα τωρα Αντε παλι ποτε ! Ουτε Καν το περίμενα απελευθερώθηκα έκανα έρωτα κ ζούσα χωρις να περιμένω πλέον προσευχήθηκα κ ειπα αφήνομαι στα χερια σου ! Δεν άργησε το θαύμα ! Εχω ακομα πορεία και ειμαι απο τις περιπτώσεις απειλούμενης κυησης! 

Αλλα το Νοιώθω το πιστεύω θα τα καταφέρω εγω και όλες οι γυναικες όλες με ακους !!!!

 

Δεν εχω προλάβει να σου απαντησω κοριτσι μου γιατι ειμαι ακομα διακοπες και ποτε εχω ιντερνετ, ποτε δεν εχω.. Καταλαβαίνω τη θετικη σου προθεση και το ποσο ευγενικός και καλος ανθρωπος εισαι απο τον τροπο που γραφεις στο φορουμ.. Εγω αντιλαμβανομαι καποια θεματα λιγο διαφορετικα απο σενα.. Δε θελω να αναλυσω εκτενως την αποψη μου γιατι μαλλον δε θα βγαλει καπου..Θα σου πω τι πιστευω μεσες ακρες..Το "γιατι αυτη και οχι εγω" δεν ειναι μια σκεψη την οποια κανω γενικοτερα, αντίθετα λεω "θα ηθελα παιδακι οπως κ αυτη".. Πραγμα το οποιο δεν ενεχει σε καμια περιπτωση καποια κακια...!!!Ομως μιας και το ανεφερες στιγμιαια συνειδητοποιω πως θα μπορουσα ανετα να κανω τη συγκεκριμενη σκεψη χωρις καμια ενοχη και χωρις καμια αισθηση οτι διαπραττω αμαρτια ειδικα οταν "αυτη" στην οποια αναφερομαστε ειναι μια που δεν θελει να κανει παιδι, που το γενναει και το παραταει, το παραμελεί, του δινει ναρκωτικα για να μην κλαιει  (οπως διαβασα οτι εγινε προσφατα στη Λαμια), το κακοποιει ή επιτρέπει σε αλλους να το κακοποιουν, οταν δεν το αγαπαει ή βάζει τον εαυτό της πανω απο το πλάσμα που φέρνει στον κοσμο....!@ Ολα αυτα τα φαινομενα υπάρχουν δυστυχως στη συγχρονη κοινωνια και συμβαινουν  ακριβως τη στιγμη που ΠΟΛΛΕΣ αλλες κοπέλες παραμενουν δυστυχισμενες χωρις παιδι... Εγω αυτες τις αχαρακτηριστες θελω να παρω φορα και να κουτουλησω, που εχουν ελεύθερες επαφες χωρις να επιθυμουν τη μητροτητα..Αν ειναι δυνατον.. Να υπαρχουν ανεπιθυμητες εγκυμοσυνες με τοσα διαφορετικά μετρα αντισυλληψης που υπαρχουν στις μερες μας..!!! Τραγικά πραγματα!!! Και δε θεωρω οτι ολα ειναι θελημα Θεου.. Αυτο ειναι καραμελα των παπάδων.. Ο θεος ειναι βεβαιο πως δε θέλει να βασανίζονται παιδάκια τα οποια θα έπρεπε ιδανικα να ζουν με τους γονεις τους σε κλιμα ηρεμιας και αγαπης.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Winter mama to be είπε:

πολλα συγχαροτηριαααα !!!

να εχεις μια τελεια και υγεις εγκυμοσυνη !!

φανταζομαι τη χαρα σου τωρα !! 

τα πρωτα λεπτά παγωνεις και εχεις ενα χαμογελο τεραστιο και μετα με το ζόρι βγαινουν οι λεξεις!! υπεροχες στιγμες !! 

Σε ευχαριστώ πολύ!!μας ήρθε λίγο ξαφνικό, η αλήθεια είναι, αλλά οπως το είπες κάθε φορά η χαρά είναι απερίγραπτη!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Μαρία μου, δεν σε ξέρω, μιας και μετά από πολύ καιρό, τώρα ξαναμπήκα στο forum, αλλά πολύ χάρηκα με τα νέα σου. Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακή την Δευτέρα!

Σε ευχαριστώ πολύ!!ευχομαι ο,τι καλύτερο και για σένα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...