Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμφυτευση ή κατι αλλο?


Recommended Posts

στις On 10/9/2017 at 8:02 ΠΜ, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Μαρια26 ,τι κάνεις κοπέλα μου?όλα καλά? Χάθηκες! !!!πες μας τα νέα σου!

@Rafu , όλα ειναι πιθανά! Οι μέρες των επαφών είναι πολύ καλές! Πάρε ένα τεστακι ή κάνε μια χοριακη με την πρώτη καθυστέρηση κι όχι νωρίτερα προς αποφύγει λάθος αποτελεσμάτων.

@Sofia35 ,τι έγινε τελικά? ????

Κοριτσάκι μου τι κάνεις??? Τα νέα μου είναι ότι τελικά μάλλον ήταν περίοδος τον προηγούμενο μήνα γιατί από χθες έχω πόνους και σήμερα είδα καφέ οπότε μάλλον έρχεται!!!! Εσείς τι κάνετε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 590
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαρια26 είπε:

Κοριτσάκι μου τι κάνεις??? Τα νέα μου είναι ότι τελικά μάλλον ήταν περίοδος τον προηγούμενο μήνα γιατί από χθες έχω πόνους και σήμερα είδα καφέ οπότε μάλλον έρχεται!!!! Εσείς τι κάνετε???????

δεν πειραζει μαρακι!!!!!!!παμε γερα μετα την περιοδο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

@Rafu περίμενε μέχρι την άλλη εβδομάδα και αν δεν έρθει κανονικό αίμα περιόδου, κάνε χοριακή.

Εγώ κορίτσια πάω για τον άλλο μήνα...μου ήρθε περίοδος!

Ditaki se euxaristw poly! Kserw oti Einai poly nwris Alla to agxos me trwei katalavaineis! Thn pempth Exw rantevou me th giatro mou Na me dei! Sou eyxomai ton allo mhna loipon Na Einai k o tyxeros sou! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μαρια26 είπε:

Κοριτσάκι μου τι κάνεις??? Τα νέα μου είναι ότι τελικά μάλλον ήταν περίοδος τον προηγούμενο μήνα γιατί από χθες έχω πόνους και σήμερα είδα καφέ οπότε μάλλον έρχεται!!!! Εσείς τι κάνετε???????

Τι συμβαινει βρε κοριτσια?? Η ατιμη μας κοροιδεψε ολες τον προηγουμενο μηνα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/09/2017 at 4:52 ΜΜ, ο/η Rafu είπε:

Ναι ήταν η 5η μέρα μετά την ωορρηξία! Μακάρι!!! Απλά θα περιμένω τώρα για να δω! Να σαι καλά και πάλι σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! 

Rafu γεια σου! Έχουμε ακριβώς τις ίδιες μέρες περιόδου και την ίδια μέρα αυτά τα καφέ. Έχεις κάποια άλλα συμπτώματα εσύ; Εγώ χθές είχα 36,8 θερμοκρασία εκεί που ήταν σταθερή 35.8-36.0... βασικά ανεβαίνει σιγά σιγά. Είχα για καμιά βδομάδα 36,5 και χθες έφθασε 36.8.... θα τρελλαθώ μέχρι να περάσουν οι μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εύχομαι να πιάσατε τα σποράκια σας και με το καλό και στις υπόλοιπες κοπέλες.Η θερμοκρασία την ημέρα της ωορρηξίας είναι χαμηλή.Και από την επόμενη ανεβαίνει μέχρι την μέρα της περιόδου.Αν συνεχίσει και στην πρώτη μέρα της καθυστέρησης τότε πολύ πιθανόν το θαυμάτακι έγινε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια μου εύχομαι να πιάσατε τα σποράκια σας και με το καλό και στις υπόλοιπες κοπέλες.Η θερμοκρασία την ημέρα της ωορρηξίας είναι χαμηλή.Και από την επόμενη ανεβαίνει μέχρι την μέρα της περιόδου.Αν συνεχίσει και στην πρώτη μέρα της καθυστέρησης τότε πολύ πιθανόν το θαυμάτακι έγινε!!

Μακάρι! Σ'ευχαριστώ πολύ. Λέω να κάνω τεστ αυρίο μεθαύριο... Λέτε να δείξει κάτι ή καλύτερα να περιμένω από βδομάδα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η AndriM είπε:

Μακάρι! Σ'ευχαριστώ πολύ. Λέω να κάνω τεστ αυρίο μεθαύριο... Λέτε να δείξει κάτι ή καλύτερα να περιμένω από βδομάδα; 

Πότε δεν περιμένεις περίοδο και κατάλαβες περίπου πότε είχες ωορρηξία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η AndriM είπε:

Rafu γεια σου! Έχουμε ακριβώς τις ίδιες μέρες περιόδου και την ίδια μέρα αυτά τα καφέ. Έχεις κάποια άλλα συμπτώματα εσύ; Εγώ χθές είχα 36,8 θερμοκρασία εκεί που ήταν σταθερή 35.8-36.0... βασικά ανεβαίνει σιγά σιγά. Είχα για καμιά βδομάδα 36,5 και χθες έφθασε 36.8.... θα τρελλαθώ μέχρι να περάσουν οι μέρες...

 AndriM γεια σου! Η θερμοκρασία μου γενικά είναι 36.4- 36.5. Μετά από εκείνη τη μέρα είναι 36.9 μέχρι και 37.1. Συμπτώματα δεν μπορώ να πω ότι έχω γιατί όρεξη για φαγητό, ψιλό ζαλάδες και ήπιες αναγούλες έχω πάντα πριν την περίοδο. Το μόνο που έχω πρώτη φορά είναι αυτά τα καφέ 8-9 μέρες πριν την αναμενομενη περίοδο κ από τότε έχω ενοχλήσεις όπως όταν πρόκειται να μου έρθει! Αυτα! Εσύ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rafu είπε:

 AndriM γεια σου! Η θερμοκρασία μου γενικά είναι 36.4- 36.5. Μετά από εκείνη τη μέρα είναι 36.9 μέχρι και 37.1. Συμπτώματα δεν μπορώ να πω ότι έχω γιατί όρεξη για φαγητό, ψιλό ζαλάδες και ήπιες αναγούλες έχω πάντα πριν την περίοδο. Το μόνο που έχω πρώτη φορά είναι αυτά τα καφέ 8-9 μέρες πριν την αναμενομενη περίοδο κ από τότε έχω ενοχλήσεις όπως όταν πρόκειται να μου έρθει! Αυτα! Εσύ;;;;

Κ εγώ κάτι παρόμοιο... σήμερα έχω λίγες ενοχλήσεις λες και θα έρθειμ... αλλα έχω λίγες ζαλάδες και υπνηλία εδώ και 3 μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πότε δεν περιμένεις περίοδο και κατάλαβες περίπου πότε είχες ωορρηξία?

Περίοδο περιμένω στις 20/9. Ωορρηξία είχα 5-6/9. Είχαμε επαφές 31/8, 2/9, 3/9, 4/9 & 5/9. Και καφέ στο σκούπισμα 9/9...Η θερμοκρασία να ανεβαίνει εδώ και 1 βδομάδα και υπνηλία εδώ και 3 μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πότε δεν περιμένεις περίοδο και κατάλαβες περίπου πότε είχες ωορρηξία?

Marillia να σαι καλά!!! Λες πως στην οωρρηξια έχεις χαμηλή θερμοκρασία, εγώ εκείνη τη μέρα με τις καφέ εκκρίσεις είχα 36.9-37. Σε 5 μέρες περιμένω περίοδο, αν κάνω το clear blue θα δείξει άραγε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rafu είπε:

Marillia να σαι καλά!!! Λες πως στην οωρρηξια έχεις χαμηλή θερμοκρασία, εγώ εκείνη τη μέρα με τις καφέ εκκρίσεις είχα 36.9-37. Σε 5 μέρες περιμένω περίοδο, αν κάνω το clear blue θα δείξει άραγε;;

Ναι πιστεύω θα δείξει.Εγώ είμαι υπέρ τω τεστ όταν το έχουμε πάρει απόφαση ότι θέλουμε να το κάνουμε.Αρκεί σε περίπτωση αρνητικού να μη στεναχωρηθούμε πολύ.Αν το πάρεις χαλαρά κάντο!!Καλά είναι τα iq που είναι οικονομικά.Εγώ πιστευώ μόνο σε καθυστερημένη σύλληψη μπορεί να μη δείχνει.Οταν έχουμε τόσα συμπτώματα λογικά σημαίνει ότι έστω και λίγο η χοριακή έχει ανέβει.Μπορεί να είμαι και λάθος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η AndriM είπε:

Κ εγώ κάτι παρόμοιο... σήμερα έχω λίγες ενοχλήσεις λες και θα έρθειμ... αλλα έχω λίγες ζαλάδες και υπνηλία εδώ και 3 μέρες... 

Κι εγώ έχω υπνηλία κόπωση και δεν έχω διάθεση ούτε θα πιάτα να πλένω.. και πολλά νεύρα. Απλά δεν ξέρω αν είναι συμπτώματα αυτά. Είναι και συμπτώματα περιόδου βλέπεις και μας μπερδεύουν τα άτιμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η AndriM είπε:

Περίοδο περιμένω στις 20/9. Ωορρηξία είχα 5-6/9. Είχαμε επαφές 31/8, 2/9, 3/9, 4/9 & 5/9. Και καφέ στο σκούπισμα 9/9...Η θερμοκρασία να ανεβαίνει εδώ και 1 βδομάδα και υπνηλία εδώ και 3 μέρες...

Γλυκιά μου αν το χεις πάρει απόφαση για τεστάκι κάντο Παρασκευή ή Σάββατο πρωί καλύτερα.Εγώ όταν κάνω τεστ και βγαίνει αρνητικό ηρεμώ μετά.Σου εύχομαι να βγεί με ένα μεγάλο ++++++!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ναι πιστεύω θα δείξει.Εγώ είμαι υπέρ τω τεστ όταν το έχουμε πάρει απόφαση ότι θέλουμε να το κάνουμε.Αρκεί σε περίπτωση αρνητικού να μη στεναχωρηθούμε πολύ.Αν το πάρεις χαλαρά κάντο!!Καλά είναι τα iq που είναι οικονομικά.Εγώ πιστευώ μόνο σε καθυστερημένη σύλληψη μπορεί να μη δείχνει.Οταν έχουμε τόσα συμπτώματα λογικά σημαίνει ότι έστω και λίγο η χοριακή έχει ανέβει.Μπορεί να είμαι και λάθος!!

Μάλλον θα το πάρω λοιπόν.. που να αντέξω.. ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rafu είπε:

Κι εγώ έχω υπνηλία κόπωση και δεν έχω διάθεση ούτε θα πιάτα να πλένω.. και πολλά νεύρα. Απλά δεν ξέρω αν είναι συμπτώματα αυτά. Είναι και συμπτώματα περιόδου βλέπεις και μας μπερδεύουν τα άτιμα..

Σε καταλαμβαίνω απόλυτα... και εγώ έχω πολλά νεύρα... μακάρι να τα καταφέραμε. Εύχομαι να είναι θετικο και για τις 2 μας, αλλά και για όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Γλυκιά μου αν το χεις πάρει απόφαση για τεστάκι κάντο Παρασκευή ή Σάββατο πρωί καλύτερα.Εγώ όταν κάνω τεστ και βγαίνει αρνητικό ηρεμώ μετά.Σου εύχομαι να βγεί με ένα μεγάλο ++++++!!

Μακάρι!!! Σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η AndriM είπε:

Σε καταλαμβαίνω απόλυτα... και εγώ έχω πολλά νεύρα... μακάρι να τα καταφέραμε. Εύχομαι να είναι θετικο και για τις 2 μας, αλλά και για όλες!!!

Μακάρι κοπέλα μου!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rafu είπε:

Θα κάνεις τεστ εσύ;;

Μάλλον ναι γιατί έχω και ένα θεματάκι. Αν είμαι όντως πρέπει να σταματήσω και το τέννις και έχω αγώνες το σ/κ... Οπότε καλύτερα να ξέρω για να μην έχουμε κ άλλα θέματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η AndriM είπε:

Μάλλον ναι γιατί έχω και ένα θεματάκι. Αν είμαι όντως πρέπει να σταματήσω και το τέννις και έχω αγώνες το σ/κ... Οπότε καλύτερα να ξέρω για να μην έχουμε κ άλλα θέματα...

Ναι εννοείται! Θα πρέπει να προσέχεις! Μόλις έχεις νέα πες μας έτσι;;; καλή επιτυχία και ένα θετικό τεστάκι!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rafu είπε:

Ναι εννοείται! Θα πρέπει να προσέχεις! Μόλις έχεις νέα πες μας έτσι;;; καλή επιτυχία και ένα θετικό τεστάκι!!!!! 

Ναι εννοείται!!! Κ εσύ!!! Καλές μας επιτυχίες και θετικά τεστάκια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Ναι πιστεύω θα δείξει.Εγώ είμαι υπέρ τω τεστ όταν το έχουμε πάρει απόφαση ότι θέλουμε να το κάνουμε.Αρκεί σε περίπτωση αρνητικού να μη στεναχωρηθούμε πολύ.Αν το πάρεις χαλαρά κάντο!!Καλά είναι τα iq που είναι οικονομικά.Εγώ πιστευώ μόνο σε καθυστερημένη σύλληψη μπορεί να μη δείχνει.Οταν έχουμε τόσα συμπτώματα λογικά σημαίνει ότι έστω και λίγο η χοριακή έχει ανέβει.Μπορεί να είμαι και λάθος!!

@marillia έκανα το clear blue. Μου βγήκε αρνητικό. Αλλά στο κουτάκι που δείχνει μια παύλα η ένα συν, έχει έντονη την παύλα κ ενδιάμεσα ένα αχνό C πάνω σ αυτή τη γραμμή. Μπορεί να σημαίνει κάτι αυτό;;

IMG_3975.PNG

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...