Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμφυτευση ή κατι αλλο?


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου έχετε δίκιο!!  Θα προσπαθήσω να πάω αν είναι την Παρασκευή το απόγευμα που δεν θα πάω στη δουλειά!!!  Εντωμεταξυ δεν ξέρω τι με έχει πιάσει και με το παραμικρό με πιάνουν τα ζουμιά.. Τρίτο βράδυ χθες που άρχισα να κλαίω χωρίς λόγο.. Αλλά στην κυριολεξία χωρίς λόγο!! Κοιτάω τον άντρα μου με κοιτάει μου λέει είσαι σαν παιδάκι που του πήραν το μπαλόνι τι έχεις λέω δεν ξέρω και τσουπ άρχισαν τα ζουμιά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 590
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μαρια26 είπε:

Κοριτσάκια μου έχετε δίκιο!!  Θα προσπαθήσω να πάω αν είναι την Παρασκευή το απόγευμα που δεν θα πάω στη δουλειά!!!  Εντωμεταξυ δεν ξέρω τι με έχει πιάσει και με το παραμικρό με πιάνουν τα ζουμιά.. Τρίτο βράδυ χθες που άρχισα να κλαίω χωρίς λόγο.. Αλλά στην κυριολεξία χωρίς λόγο!! Κοιτάω τον άντρα μου με κοιτάει μου λέει είσαι σαν παιδάκι που του πήραν το μπαλόνι τι έχεις λέω δεν ξέρω και τσουπ άρχισαν τα ζουμιά!!! 

Μαράκι εγω εχθές έκλαιγα γιατί άκουσα στην τηλεόραση οτι το χαμόγελο του παιδιού θα πρέπει να πληρώσει μεγάλο ΕΝΦΙΑ...Ύστερα γιατί με τρόμαζε η μουσική υπόκρουση απο ενα ρεπορτάζ στις ειδήσεις....και μετά για να πνίξω τον πόνο μου έφαγα τις τηγανιτές πατάτες του άντρα μου που με κοίταζε με λαχτάρα αν θα του αφήσω καμια. 

είμαι η ντροπή των εκκολαπτόμενων μαμάδων....αχαχαχαχαχαχχαχααχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Μαράκι εγω εχθές έκλαιγα γιατί άκουσα στην τηλεόραση οτι το χαμόγελο του παιδιού θα πρέπει να πληρώσει μεγάλο ΕΝΦΙΑ...Ύστερα γιατί με τρόμαζε η μουσική υπόκρουση απο ενα ρεπορτάζ στις ειδήσεις....και μετά για να πνίξω τον πόνο μου έφαγα τις τηγανιτές πατάτες του άντρα μου που με κοίταζε με λαχτάρα αν θα του αφήσω καμια. 

είμαι η ντροπή των εκκολαπτόμενων μαμάδων....αχαχαχαχαχαχχαχααχα!!!

Χαχαχαχαχα τουλάχιστον είχες ένα λόγο βρε πουλάκι μου!!!!  Εγώ σηκώθηκα να κάνω ένα τσιγάρο και τον κοίταξα και άρχισε το δάκρυ κορομηλο!!!  Μου λέει γιατί κλαις λέω δεν ξέρω!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρια26 είπε:

Χαχαχαχαχα τουλάχιστον είχες ένα λόγο βρε πουλάκι μου!!!!  Εγώ σηκώθηκα να κάνω ένα τσιγάρο και τον κοίταξα και άρχισε το δάκρυ κορομηλο!!!  Μου λέει γιατί κλαις λέω δεν ξέρω!!!!!! 

αχααχαχαχααααχααχα!!! Αγάπη μου πες του σε βλέπω και δακρύζω απο έρωτα....χαχχαααχααχαχαχαχα!!! ρε τους καημενους τι περνάνε και αυτοί. να τους φτιάξουμε ένα topic εδω να μοιράζονται και αυτοί τις εμπειρίες τους μαζί μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

αχααχαχαχααααχααχα!!! Αγάπη μου πες του σε βλέπω και δακρύζω απο έρωτα....χαχχαααχααχαχαχαχα!!! ρε τους καημενους τι περνάνε και αυτοί. να τους φτιάξουμε ένα topic εδω να μοιράζονται και αυτοί τις εμπειρίες τους μαζί μας.

Χαχαχαχαχα ένα δίκιο το έχεις!!!  Εντωμεταξυ πες μου τώρα αλήθεια!!  Μπορεί να τρώμε το ίδιο ακριβώς φαΐ αλλά το δικό του είναι ρε παιδί μου πιο νόστιμο!!!!  Δεν ισχύει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μαρια26 είπε:

Χαχαχαχαχα ένα δίκιο το έχεις!!!  Εντωμεταξυ πες μου τώρα αλήθεια!!  Μπορεί να τρώμε το ίδιο ακριβώς φαΐ αλλά το δικό του είναι ρε παιδί μου πιο νόστιμο!!!!  Δεν ισχύει???

Αμαν πόσο δίκαιο έχεις....το δικό του φαγητό θέλω και εγώ. και εκτός απο το φαγητό του, πάρε και τα ρούχα του να δεις άνεση!!!!  εγω κάνω τράκα φανέλες και κάλτσες!! εκτός απο πεινασμένους θα τους αφήσουμε και ξεβράκωτους! χααχαχχαχααχαχχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fainareti είπε:

Αμαν πόσο δίκαιο έχεις....το δικό του φαγητό θέλω και εγώ. και εκτός απο το φαγητό του, πάρε και τα ρούχα του να δεις άνεση!!!!  εγω κάνω τράκα φανέλες και κάλτσες!! εκτός απο πεινασμένους θα τους αφήσουμε και ξεβράκωτους! χααχαχχαχααχαχχαχαχα!!!

Χαχαχαχαχα με τα ρούχα του δεν είμαι τόσο όσο με το μαξιλάρι του!! Μιλάμε κάθε πρωί μόλις φύγει θα ξυπνήσω να πάω στην πλευρά του να κοιμηθώ με το μαξιλάρι του!! Αλλά τον καημένο κάθε βράδυ εγώ ζεσταινομαι και ανοίγω το air condition.. Εκείνος κρυώνει και παίρνει το παπλωματακι εεε μετά εμένα θα μου περάσει θα κρυώνω θα του το τραβάω και θα ξυπνήσει για να κλείσει το air condition και να με σκεπασει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μαρια26 είπε:

Χαχαχαχαχα με τα ρούχα του δεν είμαι τόσο όσο με το μαξιλάρι του!! Μιλάμε κάθε πρωί μόλις φύγει θα ξυπνήσω να πάω στην πλευρά του να κοιμηθώ με το μαξιλάρι του!! Αλλά τον καημένο κάθε βράδυ εγώ ζεσταινομαι και ανοίγω το air condition.. Εκείνος κρυώνει και παίρνει το παπλωματακι εεε μετά εμένα θα μου περάσει θα κρυώνω θα του το τραβάω και θα ξυπνήσει για να κλείσει το air condition και να με σκεπασει!!! 

Μαρία θα με πεθάνεις!!!!ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Μαρία θα με πεθάνεις!!!!ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! 

Χαχαχαχαχα άσε άσε!! Κάθε βράδυ η ίδια ιστορία!!  Τραβάει τα απίστευτα ο καημένος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρια26 είπε:

Χαχαχαχαχα άσε άσε!! Κάθε βράδυ η ίδια ιστορία!!  Τραβάει τα απίστευτα ο καημένος!!! 

Πρέπει να οργανώσεις το έγκλημα πιο σωστά....για να βγείς μπροστά απο τον εχθρό.. πιάσε την άκρη του παπλώματος κάτω απο το στρώμα του κρεβατιού στη μερία σου! να σπρώχνει να το πάρει και να μην μπορεί!!!! Εγω προχθές το βράδυ που κοιμόμουν έρχετε στο κρεβάτι ο καημένος ο άντρας μου να κοιμηθεί και με το που ακουμπάει στο κρεβάτι ανοίγω τα μάτια μου και του λεω με τσαμπουκά "Τι θα γίνει τώρα; Αυτα θα έχουμε; δεν θα μπορεί να κοιμηθεί ενας άνθρωπος να ξεκουραστεί εδω πέρα;"  και έπεσα τεζα στο μαξιλάρι μου και συνέχισα τον ύπνο μου....[smilie=laughing4.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Πρέπει να οργανώσεις το έγκλημα πιο σωστά....για να βγείς μπροστά απο τον εχθρό.. πιάσε την άκρη του παπλώματος κάτω απο το στρώμα του κρεβατιού στη μερία σου! να σπρώχνει να το πάρει και να μην μπορεί!!!! Εγω προχθές το βράδυ που κοιμόμουν έρχετε στο κρεβάτι ο καημένος ο άντρας μου να κοιμηθεί και με το που ακουμπάει στο κρεβάτι ανοίγω τα μάτια μου και του λεω με τσαμπουκά "Τι θα γίνει τώρα; Αυτα θα έχουμε; δεν θα μπορεί να κοιμηθεί ενας άνθρωπος να ξεκουραστεί εδω πέρα;"  και έπεσα τεζα στο μαξιλάρι μου και συνέχισα τον ύπνο μου....[smilie=laughing4.g:

Χαχαχαχαχα είσαι θεά!!! Εγώ ένα βράδυ που έκανε το λάθος να σηκωθεί ασυναισθητα μέσα στον ύπνο μου πήγα στην μεριά του. Ήρθε ο κακομοιρης να ξαπλωσει πάλι αλλά που (είχα ξαπλωσει και απολαμβανα το κρεβάτι διαγώνια)!!  Να μου λέει μωρό μου κάνε πιο πέρα εγώ μμμμμ αυτός έλα αγάπη μου να ξαπλωσω και εγώ συνέχισα τα μμμμ εγώ σε μια φάση τσαντιστηκα μουγκρισα θυμωμενα και έκανα ένα τσακ παραπέρα ίσα ίσα!!! Στην ακρουλα κοιμήθηκε ο καημένος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαρια26 είπε:

Χαχαχαχαχα είσαι θεά!!! Εγώ ένα βράδυ που έκανε το λάθος να σηκωθεί ασυναισθητα μέσα στον ύπνο μου πήγα στην μεριά του. Ήρθε ο κακομοιρης να ξαπλωσει πάλι αλλά που (είχα ξαπλωσει και απολαμβανα το κρεβάτι διαγώνια)!!  Να μου λέει μωρό μου κάνε πιο πέρα εγώ μμμμμ αυτός έλα αγάπη μου να ξαπλωσω και εγώ συνέχισα τα μμμμ εγώ σε μια φάση τσαντιστηκα μουγκρισα θυμωμενα και έκανα ένα τσακ παραπέρα ίσα ίσα!!! Στην ακρουλα κοιμήθηκε ο καημένος!!! 

χαχαααχαχαχχαχα....Ευτυχώς είναι βολικοί οι κακομοιροι Μαράκι μου!! και τους αγαπάμε πολύ γαμώτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΕVI1986 είπε:

@Ε.Γ.Α. είσαι πολύ γλυκιά κοπέλα μου, σ'ευχαριστώ πολύ!!! Βέβαια ήταν και η πρώτη φορά που προσπαθήσαμε συστηματικά & επί τούτου με τον άντρα μου και η πρώτη φορά που είχα καθυστέρηση...πολύ σπάνια να έχω έστω μια μέρα...σήμερα αισίως μπήκα στην τρίτη μέρα και κάθε φορά όταν σκουπίζομαι βλέπω τα ροζουλιά να κάνουν εμφάνιση... τι να πω, θα δείξει τλχ είχα εφοδιαστεί με σερβιέτες απο την Παρασκευή...οπότε δε θα με βρει απροετοίμαστη...ίσως μόνο λίγο απογοητευμένη κακώς γιατί τι περίμενα κι εγώ! Απλά το έβλεπα σαν σωτηρία οτι όλα τλχ είναι καλά & δν έχουμε κάποιο θέμα! 

Τώρα μην αγχώνεσαι! !!!ότι ήταν να γίνει έχει γίνει! !!!μακάρι να μην έρθει αλλά και να έρθει πας γερα για τον επόμενο μήνα !!!!!!!☺☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλη την όμορφη παρέα!!

@Ε.Γ.Α. καλά ναι αν και δν νομίζω οτι είμαι...έκανα κάποιες μετρήσεις θερμοκρασίας που κυμαίνονται απο 36,8-37,4 αυτές τις μέρες της καθυστέρησης. Δε βιάζομαι φυσικά για τεστ λεω να το κάνω Σάββατο -Κυριακή. Τα ροζουλιά καλά κρατάνε κάθε που σκουπίζομαι μόνο και συνεχιζούμε! Εύχομαι σε όσες δεν καταφέρουμε αυτό τον μήνα να δουμε το πολυπόθητο τεστακι να σταθούμε περισσότερο τυχερές τον επόμενο μήνα!! Στις εγκυούλες μας εύχομαι να έχουν μια καλή & τελειωμένη εγκυμοσύνη με γερά μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ΕVI1986 είπε:

@ditaki στο εύχομαι να μη σου ρθει και για 9μήνες μη σου πω!!! :x

Καλημέρα! Μακάρι...αν και δεν έρθει, θα γλιτώσω για κανά χρόνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας διαβασα και συγνωμη αλλα γελασα ολες τα ιδια κανουμε χαχαχ σας ευχομαι γρυγορα να μας πειτε ευχαριστα νεα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/8/2017 at 0:36 ΜΜ, ο/η Μαρια26 είπε:

Κοριτσάκια μου έχετε δίκιο!!  Θα προσπαθήσω να πάω αν είναι την Παρασκευή το απόγευμα που δεν θα πάω στη δουλειά!!!  Εντωμεταξυ δεν ξέρω τι με έχει πιάσει και με το παραμικρό με πιάνουν τα ζουμιά.. Τρίτο βράδυ χθες που άρχισα να κλαίω χωρίς λόγο.. Αλλά στην κυριολεξία χωρίς λόγο!! Κοιτάω τον άντρα μου με κοιτάει μου λέει είσαι σαν παιδάκι που του πήραν το μπαλόνι τι έχεις λέω δεν ξέρω και τσουπ άρχισαν τα ζουμιά!!! 

Τι εγινε κοριτσι? Εκανες χοριακη??? Καλα αποτελεσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα κορίτσια! !!!τι κάνετε? ??έχουμε κανένα νέο? ????

Καλησπερα κοπελα μου!! Εγω οπως τα ξερεις!! Μολις γυρισα απο τη δουλεια...ολη μερα εχω εντονους πονους περιοδου..δεν μπορουσα να περπατησω..παρολα αυτα εμεινα στη δουλεια και εκανα υπομονη...και ενιωθα να εχω υγρα...λεω ηρθε! Πριν λιγο πηγα τουαλετα και ειχα λευκα υγρα...τιποτα αλλο!! Λογικα οπου να ναι πρεπει να κανει την εμφανιση της η ακατανομαστη...

Εσυ πως εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλησπερα κοπελα μου!! Εγω οπως τα ξερεις!! Μολις γυρισα απο τη δουλεια...ολη μερα εχω εντονους πονους περιοδου..δεν μπορουσα να περπατησω..παρολα αυτα εμεινα στη δουλεια και εκανα υπομονη...και ενιωθα να εχω υγρα...λεω ηρθε! Πριν λιγο πηγα τουαλετα και ειχα λευκα υγρα...τιποτα αλλο!! Λογικα οπου να ναι πρεπει να κανει την εμφανιση της η ακατανομαστη...

Εσυ πως εισαι??

Εγώ καλά είμαι! Δουλειά, σπιτι, καθημερινότητα! !!!

λες τελικά να μην είχες κάνει ωορηξια αυτό το μηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγώ καλά είμαι! Δουλειά, σπιτι, καθημερινότητα! !!!

λες τελικά να μην είχες κάνει ωορηξια αυτό το μηνα?

Δεν ξερω καθολου..περιμενουμε και βλεπουμε...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Δεν ξερω καθολου..περιμενουμε και βλεπουμε...?

Μου είχε τύχει παλιότερα να χάσω ένα κύκλο. Είχα κάνει 2 τεστ και μια χοριακή. ...ολα αρνητικά. ..τελικά μου ήρθε ένα μηνα μετά. ...μάλλον δε θα είχα κάνει ωορηξια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Μου είχε τύχει παλιότερα να χάσω ένα κύκλο. Είχα κάνει 2 τεστ και μια χοριακή. ...ολα αρνητικά. ..τελικά μου ήρθε ένα μηνα μετά. ...μάλλον δε θα είχα κάνει ωορηξια!

Εγω απο τη μια λεω να παω στο γυναικολογο δευτερα-τριτη να δουμε σε τι φαση ειμαστε..απο τηναλλη λεω να το αφησω κ οτι γινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...