Μετάβαση σε περιεχόμενο

θετικο τεστ εγκυμοσυνης και πολλούς πονος περιοδου,.


Fainareti

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Stacy34 είπε:

@elenaaa445για εμάς η λύση ήταν ο δοτης, τώρα βρίσκομαι στη 10η εβδομάδα. 

συγχαρητηρια!!!!με το καλο να ερθει το μωρακι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Crystaleniaa είπε:

Θα παμε αυριο σε ουρολόγο ανδρολογο ο γυναικολόγος μ ειναι κάθετος οτι φυσιολογικά δεν πρόκειται ειναι πολυ κακό ! Κ ο καλός μ με ενθάρρυνε πάντα οτι θα μείνω εγκυος φυσιολογικά ... η ψυχολογία του ειναι ένα κακό χαλί κ η δικιά μ έτσι που τον βλέπω ! Δν με ενοχλεί η εξωσωματική αν ειναι να κανουμε μωρό.. το σπερμοδιαγραμμα έδειξε 56000 κ ηταν τοσο λίγα που δν μπορούμε να ξέρουμε ούτε μορφολογία ούτε κινητικότητα τπτ ! Νομίζω πως θ τρελαθώ...

Crystaleniaa μου έχετε ψάξει τους λόγους και είδατε οτι είναι μη αναστρέψιμη κατάσταση; π.χ δεν οφείλεται σε κακια διατροφή, κάπνισμα ή ποτό, ή να χρειάζετε απώλεια βάρους η κάτι τέτοιο;;;;; προσπαθείτε καιρό;;;

Πάντως δεν είναι και κάτι για να τρελαθείτε, πάρα πολλά ζευγάρια το αντιμετωπίζουν αυτό το πρόβλημα, με εξωσωματική και όλα είναι μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Stacy34 είπε:

@elenaaa445για εμάς η λύση ήταν ο δοτης, τώρα βρίσκομαι στη 10η εβδομάδα. 

συγχαρητήρια Stacy34!!! Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Stacy34 συγχΡιτηρια κοριτσι μου!!! Αν επιτρέπετε σας είπαν σε τι οφειλόταν η παντελεις έλλειψη σπέρματος ;

κοριτσια μου μόλις προχθές πήραμε τα αποτελέσματα κ αυριο έχουμε ραντεβού σε ουρολόγο χθες πηγα μόνη μ Γτ ηθελα να ακούσω τι θα μου πει να προετοιμάσω τον καλό μου.. ειναι πολυ στεναχωρημένος και αν του έλεγε τπτ περίεργο ο γιατρός απότομα θα τον καταρρακώνε .. αλλα Δν ειπε τπτ απλά ειπε οτι πρέπει να τον δει οποσδιποτε για να κανουμε εξετάσεις κ οτι θελει επανάληψη του σπερμοδιαγραμματος και προσπάθησε να με καθησυχάσει λέγοντας πως πλέον Δν χρειαζόμαστε καν σπερμα για να κανουμε παιδί αν παραστεί ανάγκη μας φτάνουν και οι όρχεις .. τι να πω στον θεό ελπίζω και μόνο!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω!!!

@Crystaleniaa μου συγνωμη που αργησα στην απαντηση μου.

Το δικο μας θεμα ειναι γενετικο συνδρομο...τρισωμια χχψ που εχει σαν αποτελεσμα αζωοσπερμια.Το ανακαλυψαμε κανοντας καρυοτυπο.Κατασταση σχεδον χωρις καμια ελπιδα,μας προτεινε ο γιατρος διεγερση ορχεων κ μετα βιοψια,με μικρα ποσοστα να βρεθει σπερμα και ποσο μαλλον να προκυψει υγιες εμβρυο.Εμεις επιλεξαμε να παμε κατ ευθειαν σε δοτη.

Αλλα ακομη κ στη δικη μας ακραια περιπτωση υπηρξαν ζευγαρια που τα εχουν καταφερει,οποτε μην απογοητευεσαι!!!

Εσεις κανατε εξετασεις?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛημερα!!! 

Δεν έχω καταλάβει γιατί με δείχνει σαν Λευτέρης αλλά τέλος πάντων μικρό το κακό ?

Ηθελα να ζητήσω κυρίως την ψυχολογική υποστήριξη σας... 

ειμαι στην 28η μέρα κύκλου και έκανα τεστ εγκυμοσύνης one step (τις ταινίες) προχθές το βράδυ χθες το πρωί και σήμερα το πρωί... 

βγαίνουν όλα αχνα θετικά αλλά δεν βλέπω να σκουραίνουν από χθες μέχρι σήμερα, επίσης επειδή έχω μεγάλο απόθεμα ?Έκανα 2 σήμερα το πρωί (πήγα δυο φορές τουαλέτα μια στις 6 και μια στις 7:30) και στις 6 φάνηκε πιο άχνη από χθες η γραμμή στις 7:30 πιο σκούρα!;!; 

εκανα χοριακη πριν από λίγο, περιμένω αποτελέσματα, μου είπε μεχρί τις 12 θα ξέρω... ειχα το Πάσχα μια βιοχημική και έχω αγχωθεί μη γίνει το ίδιο τώρα :( 

συμπτώματα εγκυμοσύνης δεν έχω μόνο που τα πρωινά ειδικά με πονάει μέση και κοιλιά αρκετά σαν να αδιαθετώ. Στήθος καθόλου πόνους (ενώ την προηγούμενη φορά με τη βιοχημική με πονούσε το στήθος και είχε πρηστεί κιόλας) 

τοτε η πρώτη χοριακη ήταν 37 την 27η μετά κύκλου και την 28η 52 και μετά έκανα μετά από 4-5 μέρες και ήταν 52 και μετά από 5-6 μέρες αδιαθέτησα... 

αυτα! Συγνώμη αν σας κούρασα <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Λευτέρης είπε:

ΚΑΛημερα!!! 

Δεν έχω καταλάβει γιατί με δείχνει σαν Λευτέρης αλλά τέλος πάντων μικρό το κακό ?

Ηθελα να ζητήσω κυρίως την ψυχολογική υποστήριξη σας... 

ειμαι στην 28η μέρα κύκλου και έκανα τεστ εγκυμοσύνης one step (τις ταινίες) προχθές το βράδυ χθες το πρωί και σήμερα το πρωί... 

βγαίνουν όλα αχνα θετικά αλλά δεν βλέπω να σκουραίνουν από χθες μέχρι σήμερα, επίσης επειδή έχω μεγάλο απόθεμα ?Έκανα 2 σήμερα το πρωί (πήγα δυο φορές τουαλέτα μια στις 6 και μια στις 7:30) και στις 6 φάνηκε πιο άχνη από χθες η γραμμή στις 7:30 πιο σκούρα!;!; 

εκανα χοριακη πριν από λίγο, περιμένω αποτελέσματα, μου είπε μεχρί τις 12 θα ξέρω... ειχα το Πάσχα μια βιοχημική και έχω αγχωθεί μη γίνει το ίδιο τώρα :( 

συμπτώματα εγκυμοσύνης δεν έχω μόνο που τα πρωινά ειδικά με πονάει μέση και κοιλιά αρκετά σαν να αδιαθετώ. Στήθος καθόλου πόνους (ενώ την προηγούμενη φορά με τη βιοχημική με πονούσε το στήθος και είχε πρηστεί κιόλας) 

τοτε η πρώτη χοριακη ήταν 37 την 27η μετά κύκλου και την 28η 52 και μετά έκανα μετά από 4-5 μέρες και ήταν 52 και μετά από 5-6 μέρες αδιαθέτησα... 

αυτα! Συγνώμη αν σας κούρασα <3 

Απ ότι έχω καταλάβει έκανες 4 με 5 τεστ τα οποία όλα έδειξαν αχνά θετικά...Θεωρώ ότι κάτι πρέπει να έχουν ανιχνεύσει ( δεν είναι άλλωστε ούτε ένα ούτε δύο)...!!!Μην κάθεσαι και συγκρίνεις τις γραμμές των τεστ γιατί έτσι κι αλλιώς μετά από λίγη ώρα χάνουν την αξιοπιστία τους..Πολύ καλά έκανες και πήγες για χοριακή, όσο νωρίτερα γνωρίζεις τόσο το καλύτερο...Επίσης μην αγχώνεσαι ούτε με τα συμπτώματα και μη βάζεις άσχημα πράγματα στο μυαλό σου ( βιοχημικές κ.τ.λ..), η κάθε εγκυμοσύνη είναι τελείως διαφορετική!!!! Πραγματικά πιστεύω και το εύχομαι να έχεις πολύ ευχάριστα νέα το μεσημεράκι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Λευτέρης είπε:

ΚΑΛημερα!!! 

Δεν έχω καταλάβει γιατί με δείχνει σαν Λευτέρης αλλά τέλος πάντων μικρό το κακό ?

Ηθελα να ζητήσω κυρίως την ψυχολογική υποστήριξη σας... 

ειμαι στην 28η μέρα κύκλου και έκανα τεστ εγκυμοσύνης one step (τις ταινίες) προχθές το βράδυ χθες το πρωί και σήμερα το πρωί... 

βγαίνουν όλα αχνα θετικά αλλά δεν βλέπω να σκουραίνουν από χθες μέχρι σήμερα, επίσης επειδή έχω μεγάλο απόθεμα ?Έκανα 2 σήμερα το πρωί (πήγα δυο φορές τουαλέτα μια στις 6 και μια στις 7:30) και στις 6 φάνηκε πιο άχνη από χθες η γραμμή στις 7:30 πιο σκούρα!;!; 

εκανα χοριακη πριν από λίγο, περιμένω αποτελέσματα, μου είπε μεχρί τις 12 θα ξέρω... ειχα το Πάσχα μια βιοχημική και έχω αγχωθεί μη γίνει το ίδιο τώρα :( 

συμπτώματα εγκυμοσύνης δεν έχω μόνο που τα πρωινά ειδικά με πονάει μέση και κοιλιά αρκετά σαν να αδιαθετώ. Στήθος καθόλου πόνους (ενώ την προηγούμενη φορά με τη βιοχημική με πονούσε το στήθος και είχε πρηστεί κιόλας) 

τοτε η πρώτη χοριακη ήταν 37 την 27η μετά κύκλου και την 28η 52 και μετά έκανα μετά από 4-5 μέρες και ήταν 52 και μετά από 5-6 μέρες αδιαθέτησα... 

αυτα! Συγνώμη αν σας κούρασα <3 

Καλημέρα Λευτέρης...χαχχααχαα....Λευτέρης και τεστ εγκυμοσύνης δεν παει να ξέρεις πάντως....

Υποστήριξη οση θες εδώ!!! Απο συμπτώματα πριν την καθυστέρηση μην ψάχνεις θα τρελαθείς ειλικρινά σου λεω! Εγω ας πουμε δεν είχα κάποιο ιδιαίτερα ύποπτο , ένοιωθα ακριβώς οπως οταν αδιαθετούσα! Πονους κτλ. Λιγο παραπάνω πονούσε το στήθος και η μέση μου. 

Τα τεστ σου όντως είναι θετικότατα οπως τα περιγραφεις!!!! Περίμενε και τη χοριακή για επιβεβαίωση και μίλα με το γιατρό σου κατευθείαν μετα για να σου δώσει οδηγίες!!!

 

Καλή επιτυχία απο εμένα Λευτέρη!!!χαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Απ ότι έχω καταλάβει έκανες 4 με 5 τεστ τα οποία όλα έδειξαν αχνά θετικά...Θεωρώ ότι κάτι πρέπει να έχουν ανιχνεύσει ( δεν είναι άλλωστε ούτε ένα ούτε δύο)...!!!Μην κάθεσαι και συγκρίνεις τις γραμμές των τεστ γιατί έτσι κι αλλιώς μετά από λίγη ώρα χάνουν την αξιοπιστία τους..Πολύ καλά έκανες και πήγες για χοριακή, όσο νωρίτερα γνωρίζεις τόσο το καλύτερο...Επίσης μην αγχώνεσαι ούτε με τα συμπτώματα και μη βάζεις άσχημα πράγματα στο μυαλό σου ( βιοχημικές κ.τ.λ..), η κάθε εγκυμοσύνη είναι τελείως διαφορετική!!!! Πραγματικά πιστεύω και το εύχομαι να έχεις πολύ ευχάριστα νέα το μεσημεράκι!!!!!!

❤️❤️❤️❤️ 

Σας ευχαριστώ πολύ για μη άμεση απάντηση!!! 

Μακαρι να είναι καλή η τιμή να πάρω λίγο θάρρος.

και την προηγούμενη φορά και τώρα χάνω και τον ύπνο μου γαμωτο κυκλοφορώ σαν ζόμπι! 

Ειμαι με 7 ώρες ύπνο συνολικά από προχθές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Καλημέρα Λευτέρης...χαχχααχαα....Λευτέρης και τεστ εγκυμοσύνης δεν παει να ξέρεις πάντως....

Υποστήριξη οση θες εδώ!!! Απο συμπτώματα πριν την καθυστέρηση μην ψάχνεις θα τρελαθείς ειλικρινά σου λεω! Εγω ας πουμε δεν είχα κάποιο ιδιαίτερα ύποπτο , ένοιωθα ακριβώς οπως οταν αδιαθετούσα! Πονους κτλ. Λιγο παραπάνω πονούσε το στήθος και η μέση μου. 

Τα τεστ σου όντως είναι θετικότατα οπως τα περιγραφεις!!!! Περίμενε και τη χοριακή για επιβεβαίωση και μίλα με το γιατρό σου κατευθείαν μετα για να σου δώσει οδηγίες!!!

 

Καλή επιτυχία απο εμένα Λευτέρη!!!χαχαχα!!

Ρε συ πραγματικά!

νομιζα ότι έλεγε πατρώνυμο αλλά μάλλον έλεγε όνομα να χρησιμοποιώ εδώ χαχαχαχαχα ψάχνω να βρω από που αλλάζει και δεν βρίσκω! 

Βαζω τα τεστακια να τα δείτε τα έβγαζα φωτό μετά από 10' 

IMG_4500.JPG

IMG_4501.PNG

IMG_4502.PNG

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λευτέρης είπε:

❤️❤️❤️❤️ 

Σας ευχαριστώ πολύ για μη άμεση απάντηση!!! 

Μακαρι να είναι καλή η τιμή να πάρω λίγο θάρρος.

και την προηγούμενη φορά και τώρα χάνω και τον ύπνο μου γαμωτο κυκλοφορώ σαν ζόμπι! 

Ειμαι με 7 ώρες ύπνο συνολικά από προχθές 

Μην αγχώνεσαι και μη χάνεις τον ύπνο σου!! Δεν αλλάζει τίποτα..σε 2 ώρες θα ξέρεις πιο σίγουρα, και όλα θα πάρουν το δρόμο τους :)

 

Ένα πράγμα που έχω αρχίσει να μαθαίνω απο την εγκυμοσύνη είναι να ζω με οτι φέρει η μέρα...οταν εμαθα οτι είμαι εγκυος πηγα να αρρωστησω απο το στρες για ανοησίες....και αν μας τυχει το ενα, και ανμας συμβεί το αλλο.... Μετα το δευτερο υπερηχο...απλά αφήνω τις μέρες να περνανε και οτι βρέξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fainareti είπε:

Μην αγχώνεσαι και μη χάνεις τον ύπνο σου!! Δεν αλλάζει τίποτα..σε 2 ώρες θα ξέρεις πιο σίγουρα, και όλα θα πάρουν το δρόμο τους :)

 

Ένα πράγμα που έχω αρχίσει να μαθαίνω απο την εγκυμοσύνη είναι να ζω με οτι φέρει η μέρα...οταν εμαθα οτι είμαι εγκυος πηγα να αρρωστησω απο το στρες για ανοησίες....και αν μας τυχει το ενα, και ανμας συμβεί το αλλο.... Μετα το δευτερο υπερηχο...απλά αφήνω τις μέρες να περνανε και οτι βρέξει...

Ναι σίγουρα! Το σωστό είναι αυτό. Αλλά Είμαι γενικά αγχωτική σαν άνθρωπος (ή να πω καλύτερα αγχωτικός ως ΛΕυτερης; ?) και μέχρι να ξεμπλοκάρει αυτό το πράγμα και όλα να πάνε καλά θα είμαι σαν το βρυκόλακα είναι το μόνο σίγουρο ?. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Λευτέρης είπε:

Ρε συ πραγματικά!

νομιζα ότι έλεγε πατρώνυμο αλλά μάλλον έλεγε όνομα να χρησιμοποιώ εδώ χαχαχαχαχα ψάχνω να βρω από που αλλάζει και δεν βρίσκω! 

Βαζω τα τεστακια να τα δείτε τα έβγαζα φωτό μετά από 10' 

IMG_4500.JPG

IMG_4501.PNG

IMG_4502.PNG

Λευτεράκι είσαι ολίγον έγκυος!!! Χαχαχχαχααχαχα!! Αναμένουμε και χοριακή, και παρε το γιατρό σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Λευτέρης είπε:

Ααααααντε να δουμεεεεεεεε

Με το καλό κοπέλα μου, οτι θέλεις στείλε μου μύνημα αν δεν το δω εδω!! Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fainareti είπε:

Με το καλό κοπέλα μου, οτι θέλεις στείλε μου μύνημα αν δεν το δω εδω!! Φιλάκια!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ για την υποστήριξη! Και μόνο το ότι πέρασε ήδη 1 ώρα και εχω γελάσει πολύ με το Λευτέρη ειναι πολύ σημαντικό!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λευτέρης είπε:

Ααααααντε να δουμεεεεεεεε

καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Περιμένουμε την χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Λευτέρης είπε:

Πήρα τα αποτελέσματα! Είναι 82. Έιμαι συγκρατημένα χαρούμενη! 

Μπράβο κοπελάρα μου!!!!!!! μπράβο!!!!!!!! Πάρε αμέσως τηλέφωνο το γιατρο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Fainareti είπε:

Μπράβο κοπελάρα μου!!!!!!! μπράβο!!!!!!!! Πάρε αμέσως τηλέφωνο το γιατρο σου!!!

Τον πήρα, μου είπε μπράβο με το καλό κτλ, και να κάνω άλλη μια την Τρίτη και να τον πάρω τηλ... 

έχω ένα άγχος αν θα διπλασιαστεί κτλ όπως πρέπει αλλά προσπαθώ να μη το σκέφτομαι! 

Εχω έρθει για μπάνιο τώρα στη θάλασσα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Λευτέρης είπε:

Τον πήρα, μου είπε μπράβο με το καλό κτλ, και να κάνω άλλη μια την Τρίτη και να τον πάρω τηλ... 

έχω ένα άγχος αν θα διπλασιαστεί κτλ όπως πρέπει αλλά προσπαθώ να μη το σκέφτομαι! 

Εχω έρθει για μπάνιο τώρα στη θάλασσα :) 

προσεξε στη θαλασσα καλη μ..εμενα ο γιατρος μ ειπε οτι μπανιο θ κανω η΄νωρις τ πρωι ή αργα τ απογευμα...οχι πολυ κολυμπι,βγαινεις κ αλλαζεις αμεσως....

ειμαι 12+6 εβδομαδες εγκυος,αλλα αυτο μ τ ειπε απο τν 5 εβδομαδα π ημουν εγκυος,οταν κ τ μαθαμε δλδ...

δν τ λεω γ ν σ αγχωσω,απλα σ λεω τ ειπε σ εμενα....

ευχομαι να ειναι γερο κ υγιεστατο τ ζουζουνι σ κ μ τ καλο  βρε Λευτερακι μας....!!!!   :P:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Fainareti είπε:

Με το καλό κοπέλα μου, οτι θέλεις στείλε μου μύνημα αν δεν το δω εδω!! Φιλάκια!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ για την υποστήριξη! Και μόνο το ότι πέρασε ήδη 1 ώρα και εχω γελάσει πολύ με το Λευτέρη ειναι πολύ σημαντικό!!!! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinant95 είπε:

προσεξε στη θαλασσα καλη μ..εμενα ο γιατρος μ ειπε οτι μπανιο θ κανω η΄νωρις τ πρωι ή αργα τ απογευμα...οχι πολυ κολυμπι,βγαινεις κ αλλαζεις αμεσως....

ειμαι 12+6 εβδομαδες εγκυος,αλλα αυτο μ τ ειπε απο τν 5 εβδομαδα π ημουν εγκυος,οταν κ τ μαθαμε δλδ...

δν τ λεω γ ν σ αγχωσω,απλα σ λεω τ ειπε σ εμενα....

ευχομαι να ειναι γερο κ υγιεστατο τ ζουζουνι σ κ μ τ καλο  βρε Λευτερακι μας....!!!!   :P:) 

Όταν τον πήρα τηλ για τη χοριακη τον ρώτησα για μπάνιο και μου είπε κάνε απλά άλλαξε σύντομα και μην κάτσεις στην άμμο αλλά σε ψάθα και πετσέτα! 

Εκανα μπανάκι χαλαρά, 2-3 μακροβούτια μόνο και δεν έκανα δυναμικό κολύμπι ή κάτι τέτοιο, πλατσουριζα κυρίως... 

να βγουν καλές και οι επόμενες εξετάσεις χοριακη γιατί πραγματικά το μυαλό μου κολλάει στην βιοχημική της προηγούμενης φοράς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...