Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

Αυτο με τα ωοθηλακια ισχυει. Στην αρχη του κυκλου ολεσ εχουμε πολυ μικρα ωοθηλακια σε καθε ωοθηκη απο τα οποια ωριμαζει μονο το ενα. Κ μαλιστα ο αριθμοσ τουσ αποτελει κ προγνωστικο παραγοντα για την ανταποκριση σε διεγερση. 

Ουρανια θα ξεκινησεισ διεγερση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα φρίκαρα άσχημα. Έφυγε μια γυναίκα που πάλεψε πολύ για να γίνει μητέρα. Το κατάφερε αλλά δεν πρόλαβε να το ζήσει. Έσβησε στα χέρια μου κ λέω δεν γίνετε αυτο... Να παλεύεις τόσο και μόλις αγγίζεις το όνειρο να φευγεις... Πόσο άδικο για αυτή και πόσο πιο άδικο για τα μωρά της... Θα τα καμαρώνει απο ψηλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marilia μου απο τη στιγμή που σου δώσουν την έγκριση, ο γιατρός σου γράφει τα φάρμακα και πας και τα παιρνεις απο το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ!! Απο εκει και πέρα ξεκινάς με βάση το πρωτόκολλο που θα ακολουθησεις είτε μετά τα μέσα του κύκλου σου είτε στην αρχή του!!! 

@ourania μου τι είναι αυτά που μας γράφεις κοπέλα μου!! Πω πω  ανατρίχιασα, στεναχωρήθηκα πολύ και ας μην την ήξερα την κοπέλα!! Πόσο άδικη είναι η ζωή, πόσο πια; Γιατί;;;; ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikona μου καρκινο στομάχου επιθετικό κ μεταστατικό. Τον εντοπισαν λίγο μετά που γέννησε και τον πάλεψε σχεδόν 2 χρόνια. Της δίναν λίγους μήνες κ το πολέμησε δυνατά και άντεξε το διπλάσιο. Αλλά το τέρας δεν νικιέται τόσο ευκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η ourania είπε:

nikona μου καρκινο στομάχου επιθετικό κ μεταστατικό. Τον εντοπισαν λίγο μετά που γέννησε και τον πάλεψε σχεδόν 2 χρόνια. Της δίναν λίγους μήνες κ το πολέμησε δυνατά και άντεξε το διπλάσιο. Αλλά το τέρας δεν νικιέται τόσο ευκολα.

Λυπαμαι πολυ. Ο Θεος να την αναπαυσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες. 12 Ιανουαρίου επιτροπή. Καλά η κυριούλα στο τηλέφωνο είναι πολύ ευγενική. Θα πάω 3-4 Ιανουαρίου με το φάκελο να τον δουμε μαζί για να μην λείπει κάτι κ τρέχω. Την γλυκούλαααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ουρανία. Καλή επιτυχία με την επιτροπή.

Αν επιτρέπεται σε ποια πόλη περνάς επιτροπή;;;Σε ρωτάω γιατί αυτό που εγραψες με την ευγενική κυρία μου ΄θυμισε την δική μου περίπτωση που πέρασα στην Αλεξπολη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στης Αθηνας πάντως μόνο ευγενική κυρία δεν ήταν αυτη που πετυχα.... Με το καλό Ουρανία μου!

Καλήμερα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηράκλειο nikona. Μα πολύ ευγενική λέμε. Μέχρι που θα της πάω κ γλυκά. Κ καποιες ερωτήσεις που εκανα απάντησε αμέσως κ σε μια που δεν ηταν σίγουρη έψαξε κ βρήκε την εγκύκλιο για να μου πει σίγουρα. Κ απο τις 3 Ιανουαριου κ μετα έλα κοπελα μου να δουμε μαζί το φάκελο μην λείπει τπτ κ τρέχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ourania είπε:

Καλημέρα τσούπρες. 12 Ιανουαρίου επιτροπή. Καλά η κυριούλα στο τηλέφωνο είναι πολύ ευγενική. Θα πάω 3-4 Ιανουαρίου με το φάκελο να τον δουμε μαζί για να μην λείπει κάτι κ τρέχω. Την γλυκούλαααα....

Καλησπερα Ουράνια!!άντε με το καλό!!!θα δεις δεν είναι τίποτα...μην ανησυχεις!!!όλα θα πάνε καλά!!!??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η peacock είπε:

Στης Αθηνας πάντως μόνο ευγενική κυρία δεν ήταν αυτη που πετυχα.... Με το καλό Ουρανία μου!

Καλήμερα κορίτσια!

Καλησπερααα!!!πάντως κι εμένα που μου έλεγαν τα χειρότερα για τον Πειραιά τελικά οι άνθρωποι ηταν μια χαρά!!!χαχα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορω να πω οτι έχω ιδιαίτερο άγχος. Εκείνη τη μέρα βέβαια δεν ξέρω. Έπεσε κ δουλεια κ έχω να ασχολούμαι. Κ ευτυχώς είναι ήσυχη η κύρια που έχω. Η διπλανή γκρινιάζει κ έχει αρκετες μέρες ακομα μέχρι να χειρουργηθεί κ θα μας βγάλει την ψυχή.

Μίλησα κ με το γιατρό μου κ είπε οτι θα πάμε σε βραχύ πρωτόκολλο με ανταγωνιστές(????). Πρεπει να κάτσω να διαβάσω τι κ πως. Με έπιασε αδιαβαστη σε αυτό το θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ourania μου καλα κανεις και δεν έχεις άγχος, δεν υπάρχει κανένας απόλυτος λόγος να αγχώνεσαι!!! Με το καλό να περασεις την επιτροπή και να ξεκινησεις... Το βραχύ πρωτόκολλο με ανταγωνιστές το έκανα εγώ & είναι το πιο σύντομο απο τα πρωτόκολλα!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια !!!τι κάνετε;;;???

Σήμερα αδιαθετησα....ήρθε η πολυπόθητη περίοδος για να ξεκίνησω!!

Επισκέφτηκα το γιατρό μου για να με εξετασει!καναμε υπερηχο και τελικά μου είπε να ξεκίνησω γι αυτον τον κυκλο τα αντισυλληπτικα για να καθαρίσουν οι ωοθήκες μου και στην επόμενη περίοδο δηλ τέλη Ιανουαρίου ξεκιναμε!!ουφ κοντευουμε!!!???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομορφιές μου καλή χρονιά και δημιουργική να έχουμε.

Πάνω που μια απογοήτευση ήρθε κ εγκαταστάθηκε (είμαι κ απαισιόδοξο άτομο) τσουπ να σου το φλουρί... Πρώτη φορά... Πάω στο νοσοκομείο για δουλειά κόβω ένα κομμάτι απο την βασιλόπιτα, τσουπ να σου πάλι το φλουρί... Ε όπως και να το κάνεις μια αισιοδοξία ήρθε ντροπαλή ντροπαλή να μου κατσικωθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...