Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις On 29/11/2017 at 5:13 ΜΜ, ο/η elena 2 είπε:

Την είχα δει και εγώ αυτή την εικόνα στο ινσταγκραμ και είχα βάλει τα κλάματα. Τώρα την ξανά κοιτώ και την βλέπω θολά, γιατί πάλι βουρκώνω.Αχ @peacock τι μου κάνεις τώρα....Ναι, είναι μια εικόνα χίλιες λέξεις, συναισθήματα, σκέψεις, προσμονές και όνειρα...πολλα όνειρα από πολλές γυναίκες που παλεύουν για το δικό τους θαυματακι.20171124_100328.thumb.jpg.efea8cfeb7e95d5075f04d8151a9344d.jpg  

Εμένα η δική μου εικόνα είναι αυτή...όμως κάτι της λείπει ακόμα.???

Μια απο τα ιδια ειχα το Καλοκαιρι...μια και μοναδικη μια και ωαρια γιοκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η peacock είπε:

@nikona μου εγω εκανα πρωτόκολλο ανταγωνιστών με gonal. Tην 4η μερα δε θυμαμαι πόσα ωοθηλακια είχα αλλα μπορω να σου πω με σιγουρια πως όσο περνάνε οι μερες μπορεί να ξεπεταχτούν κι αλλα! Θυμαμαι που καποια στιγμη ειχαμε δει περιπου 10 και πριν την ωοληψία ήταν 25 ωοθηλάκια! (από τα οποία μόνο τα 13 είχαν μεσα ωαριάκι)

Ψυχραιμία όσο μπορείς!

Ο γιατρός τι σου ειπε?

Peacockaki εγώ την εξωτην κανω στη θεσνικη αλλά τους υπερήχουσ στην πολη μου. Η γιατρός μου λοιπον μου ειπε οτι ειναι νωρις ακομη και μπορει να βγουν κι αλλα. Να μην ανησυχω. Αλλά εντάξει νομίζω το είπε για να με καθησυχάσει. Πιστεύω θα έπρεπε να είχα περισσότερα. Μακαρι όπως λες να βγουν κι αλλα. Αυριο θα φανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου!!! Εύχομαι αύριο να δεις και άλλα ωοθηλακια να μεγαλώνουν, οι "δρομείς" όπως λέει και ο γιατρός μου τρέχουν όχι όλοι με τον ίδιο ρυθμό, μπορεί κάποια να κάνουν λίγο καθυστερημένα την εμφάνιση τους!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Mariloux, σήμερα είναι η μέρα της εμβρυομεταφοράς ή θυμάμαι λάθος;  Αν είναι έτσι, εύχομαι όλα να πάνε καλά. Θα περιμένουμε τα νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ!!! Τα βάλαμε τα κατεψυγμένα μας!!! Χοριακή 18/12, θα προσπαθήσω να μην το σκέφτομαι, ελπίζω να βρουν ζεστασιά μέσα μου και να γαντζωθούν για τα καλα!!! ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κορίτσι μου η χοριακή!!! :) Το δυσκολο κομματι είναι η αναμονή, υπομονή όσο μπορείς.... ευχομαι να εχεις όμορφα Χριστουγεννιάτικα νεα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ!!! Τα βάλαμε τα κατεψυγμένα μας!!! Χοριακή 18/12, θα προσπαθήσω να μην το σκέφτομαι, ελπίζω να βρουν ζεστασιά μέσα μου και να γαντζωθούν για τα καλα!!! ❤❤

Με το καλο Μαριλουξ μου! Ολα να σου πανε καλα!! Υπομονή οσο μπορείς......?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ!!! Τα βάλαμε τα κατεψυγμένα μας!!! Χοριακή 18/12, θα προσπαθήσω να μην το σκέφτομαι, ελπίζω να βρουν ζεστασιά μέσα μου και να γαντζωθούν για τα καλα!!! ❤❤

Mε το καλό Μαριλουυυυ!!! Εδώ θα είμαστε όλες μαζί να περιμένουμε παρέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ!!! Τα βάλαμε τα κατεψυγμένα μας!!! Χοριακή 18/12, θα προσπαθήσω να μην το σκέφτομαι, ελπίζω να βρουν ζεστασιά μέσα μου και να γαντζωθούν για τα καλα!!! ❤❤

Κορίτσι σου εύχομαι τα σποράκια σου σε δέκα μέρες να σου δώσουν την μεγαλύτερη χαρά και το ωραιότερο δώρο τον Χριστουγέννων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ!!! Τα βάλαμε τα κατεψυγμένα μας!!! Χοριακή 18/12, θα προσπαθήσω να μην το σκέφτομαι, ελπίζω να βρουν ζεστασιά μέσα μου και να γαντζωθούν για τα καλα!!! ❤❤

με το καλό κορίτσι μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η elena 2 είπε:

@nikona τι έγινε κορίτσι μου?Μεγάλωσαν τα ωαριακια σου? Ξεπεταχτηκαν και άλλα?

Έλενα ναι! Έγιναν 7. Τα 5 είναι μεγάλα τα δύο πιο μικρούλια. Αύριο το πρώι έχω πάλι υπέρηχο να δούμε τι γίνεται. Και ορμόνες φυσικά.

Εσύ πώς είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Έλενα ναι! Έγιναν 7. Τα 5 είναι μεγάλα τα δύο πιο μικρούλια. Αύριο το πρώι έχω πάλι υπέρηχο να δούμε τι γίνεται. Και ορμόνες φυσικά.

Εσύ πώς είσαι;;;

Ααααχχχχχ τέλεια ???.Είδες που στο πα,ότι θα εμφανιστούν σιγά σιγά και άλλα. Αντε περιμένω να μου πεις και αυριο πάλι νεακια. 

Εγώ περιμένω να αδιαθετησω να ξανά ξεκινήσω παλι διέγερση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό Έλενά μου κι εσύ!!!

Έκανα πάλι υπέρηχο σήμερα. Μεγαλώνουν σιγά σογά. Το πιο μεγάλο 15χιλ. το πιο μικρο 11 επι 9.Μου αυξησε τη γκοναλ απο 325 σε 350. Δευτέρα πάλι υπερηχο και ορμονες.

Εν τω μεταξύ έχω μπερδευτεί και μια γράφω στο ένα θέμα και μια στο άλλο για την εξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο @nikona.Ωραία όλα καλά προχωράνε. 

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

Εν τω μεταξύ έχω μπερδευτεί και μια γράφω στο ένα θέμα και μια στο άλλο για την εξω.

Ναι και εγώ καμιά φορά μπερδεύομαι. Και απαντάω ταυτόχρονα για το ίδιο θέμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια τι κάνετε;;;?????

Mariloux σου εύχομαι οτι καλυτερο!!!σύντομα να μας πεις υπέροχα νέα!!!!????????

Να σας ρωτησω κάτι βρε κοπελιές!!έχει περάσει καμια σας επιτροπη στον Πειραιά??μου έχουν πει οτι είναι πολύ περίεργοι και έχω αγχωθει μην μας κόψουν!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

Κοριτσακια τι κάνετε;;;?????

Mariloux σου εύχομαι οτι καλυτερο!!!σύντομα να μας πεις υπέροχα νέα!!!!????????

Να σας ρωτησω κάτι βρε κοπελιές!!έχει περάσει καμια σας επιτροπη στον Πειραιά??μου έχουν πει οτι είναι πολύ περίεργοι και έχω αγχωθει μην μας κόψουν!!???

Πέρασα Εγώ τον Ιούλιο και εγώ είχα πάθει σοκ τους περισσότερους τους κόβανε όντως εμένα δεν μου είπαν κουβέντα όμως μόνο είδαν το φάκελο και μου έδωσαν το οκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ioannapl μην ακους τιποτα κοριτσακι μου! Εγω πέρασα επιτροπη Αθηνας αλλα και γι αυτους ακουγα τα χειρότερα.... μην αγχωνεσαι... να είσαι προσεκτική στα χαρτια σου να είναι όπως πρέπει με οτι χρειαζεται και θα σε περασουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sunshine 88 είπε:

Πέρασα Εγώ τον Ιούλιο και εγώ είχα πάθει σοκ τους περισσότερους τους κόβανε όντως εμένα δεν μου είπαν κουβέντα όμως μόνο είδαν το φάκελο και μου έδωσαν το οκ 

Αν δεν είμαι αδιάκριτη τι θέμα είχατε εσείς??δηλ τους αλλους που περνουσατε μαζί τους κοβανε??για ποιο λογο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!! Μακάρι να έχω ευχάριστα, τρομάζω και μόνο στη σκέψη μιας ακόμα αποτυχίας!! Θέλω, όμως, να είμαι αισιοδοξη και να σκέφτομαι πως όλα θα πάνε καλα αυτή τη φορά!! 

@ioannapl δεν έχω περάσει Πειραιά αλλά Αθηνα, όπως και να έχει όμως, όσο αυστηροί και να είναι αν έχεις τα δικαιολογητικά που θέλουν δεν υπάρχει λόγος να σε "κόψουν".. Αλλά και να σε "κόψουν" θα σου ζητησουν πιθανόν και κάτι επιπλέον επομένως το μαζεύεις αυτό που θέλουν τους το πας και όλα οκ!! Απλά είναι λίγο ταλαιπωρία, και γω είχα πάει με τεράστιο άγχος αλλά πέρασα με την πρώτη (έχω κάνει διπλή σαλπιγγεκτομή, άρα χωρίς σάλπιγγες η εξωσωματική είναι μονόδρομος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...