Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΗΗΗΗ?????????


stavroulitsa

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η mimikay είπε:

@Anti84 στις 06/04 ειναι να μ ερθει ελεγα να την κανω πιο νωρις.. εξου κ η θερμοκρασια ακομα τοσο..ευχαριστω ομως για το .. γεματο θετικο υπονοούμενο σχολιο σου!!!!

Να σαι καλα κοριτσι μου...ο,τι καλυτερο ευχομαι...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 201
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Anti84 είπε:

Να σαι καλα κοριτσι μου...ο,τι καλυτερο ευχομαι...!

Γεια σου anti84! Ξέρεις τι; μην το σκέφτεσαι τόσο πολύ γιατί και εγώ το ίδιο έκανα και τελικά δεν γινόταν τίποτα! Χαλάρωσε και μην σκέφτεσαι τίποτα και θα δεις ότι θα έρθει!!! Και δεν θα το πιστεύεις όπως έγινε και σε μένα! 5 μήνες προσπαθούσαμε! Μόλις το έβγαλα από το μυαλό μου τότε συνέβη!!! Και τώρα είμαι 6 εβδομάδων και με έχει φάει το άγχος αν όλα θα πάνε καλά! Σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ βρε κορίτσια μου μπαίνω στην 6 εβδομάδα! Εδώ και 1 εβδομάδα έχω αίμα! Ποτε είναι ροζ ποτε είναι κόκκινο και ποτε είναι καφέ! Όχι πολύ όμως! Πήγα στο γιατρο την πρώτη μέρα που το είδα και ήταν όλα εντάξει! Μου έδωσε και προγεστερονη! Είδαμε το εμβρυακι και ισα που είχε αρχίσει να ψιλο ακούγεται η καρδούλα του! Αύριο έχουμε ραντεβού πάλι για να ακούσουμε την καρδούλα! Τι λέτε να είναι αυτό το αίμα! Με φοβίζει πολύ! Δεν θέλω να συμβεί κάτι κακό!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ρωσσανα είπε:

Εγώ βρε κορίτσια μου μπαίνω στην 6 εβδομάδα! Εδώ και 1 εβδομάδα έχω αίμα! Ποτε είναι ροζ ποτε είναι κόκκινο και ποτε είναι καφέ! Όχι πολύ όμως! Πήγα στο γιατρο την πρώτη μέρα που το είδα και ήταν όλα εντάξει! Μου έδωσε και προγεστερονη! Είδαμε το εμβρυακι και ισα που είχε αρχίσει να ψιλο ακούγεται η καρδούλα του! Αύριο έχουμε ραντεβού πάλι για να ακούσουμε την καρδούλα! Τι λέτε να είναι αυτό το αίμα! Με φοβίζει πολύ! Δεν θέλω να συμβεί κάτι κακό!!! ?

με το καλο κ ολα να πανε κατ'ευχην!!!!!!!!!!!! μη φοβασαι τιποτα!!!!!! ολα θα ειναι μια χαρα!!! μας ελεγες να αποβαλλουμε τοαγχος και τωρα τι κανεις αγχωνεσαι!!!! βγαλτο απο το μυαλο σου αφου μπορεις να το κανεις!!! περιμενουμε νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες σας!!! θελω να σας πω οτι δεν αντεξα και πηγα για χοριακη και ηταν αρνητικη!!!!!!! τον επομενο μηνα θα σας ταραξω!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχα!!!!  σας φιλω γλυκα ολες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marillia είπε:

Να είσαι κάλα,να περνάτε ευχάριστα και εύχομαι σύντομα να ρθεί το μωράκιιι!!!!

@marillia ευχαριστω !!!!!! πολυ!! ευχομαι στα καλυτερα που θα ερθουν!!!!! ειμαι εδω να μαθαίνω νεα σας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου Βοηθεια!!!!!Ειμαι μια απελπισμενη με ασταθη κυκλο...κουραστικο!λοιπον τελευταια περιοδος 22/02..την 18/02-19/02..καναμε ελευθερες ζουζουνιες...και μετα απο λιγο αδιαθετησα δλδ στις 22/02!Απο τοτεςςς περιοδος γιοκ μεχρι σημερα.Που σημαινει περιπου δεκα μερες καθυστερηση με πονους περιοδου και δεκατα απο 36.9 μεχρι 37.4.Και ρωταω εχει συμβει σε καμια να μεινει εγκυος πριν την περιοδο της..;;;Τα δεκατα τι ειναι παλι ωορρηξια  τοσο αργα...θα τρελαθω αληθεια...αυριο λεω να κανω τεστ...αλλα φοβαμαι παλι την απογοητευση!αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η mimikay είπε:

 

με το καλο κ ολα να πανε κατ'ευχην!!!!!!!!!!!! μη φοβασαι τιποτα!!!!!! ολα θα ειναι μια χαρα!!! μας ελεγες να αποβαλλουμε τοαγχος και τωρα τι κανεις αγχωνεσαι!!!! βγαλτο απο το μυαλο σου αφου μπορεις να το κανεις!!! περιμενουμε νεα!!

Αααα!!!! Πήγα στο γιατρο χθες και το εμβρυακι μου μεγαλώνει κανονικά! Άκουσαμε και καρδούλα! Μεγαλώνει όπως πρέπει όλα φυσιολογικά! Δόξα το θεό! Το αίμα είναι μάλλον γιατί έχω ένα μικρό αιμάτωμα! Αυτό δημιουργήθηκε είτε από ένα αγγειακι που μπορεί να έσπασε η από καμία μικρό αποκόλληση δεν μπορούμε να ξέρουμε! Όμως αφού μεγαλώνει το μωρό φυσιολογικά προς το παρόν είμαστε εντάξει! Σπίτι ξεκούραση μου είπε ο γιατρός και σε 10 μέρες θα πάω πάλι! Αχ δόξα το θεό! Από χθες σταμάτησε και το αιμα! Με πολύ προσευχή όλα γίνονται τελικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ρωσσανα είπε:

Αααα!!!! Πήγα στο γιατρο χθες και το εμβρυακι μου μεγαλώνει κανονικά! Άκουσαμε και καρδούλα! Μεγαλώνει όπως πρέπει όλα φυσιολογικά! Δόξα το θεό! Το αίμα είναι μάλλον γιατί έχω ένα μικρό αιμάτωμα! Αυτό δημιουργήθηκε είτε από ένα αγγειακι που μπορεί να έσπασε η από καμία μικρό αποκόλληση δεν μπορούμε να ξέρουμε! Όμως αφού μεγαλώνει το μωρό φυσιολογικά προς το παρόν είμαστε εντάξει! Σπίτι ξεκούραση μου είπε ο γιατρός και σε 10 μέρες θα πάω πάλι! Αχ δόξα το θεό! Από χθες σταμάτησε και το αιμα! Με πολύ προσευχή όλα γίνονται τελικά!!! 

Σ ευχομαι να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο εμενα!Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι μια χωριακη αλλα αν και παλι δεν δειξει οτι εισαι εγκυος περιμενε λιγο και ξανακανε γιατι εχω ακουσει πως σε καποιες γυναικες αργει λιγο να αυξηθει η ορμονη ισως γι αυτο να βγηκε αρνητικο το τεστ!Επισης μην ξεχνας τον παραγοντα αγχος,αν δεν εισαι εγκυος μπορει να εχει καθυστερησει η περιοδος σου απο το αγχος σου ή ξαφνικη αυξομειωση βαρους,εμενα αυτον τον μηνα μου συνεβησαν και τα 2!:?Αργησε λιγο η περιοδος γιατι ειχα παει σε διατροφολογο και εκανα διαιτα και εχασα 5 κιλα αλλα ειχα και πολυ αγχος γαι το αν τα καταφεραμε και εμεινα εγκυος αλλα το τεστ ηταν αρνητικο και σημερα μου ηρθε η περιοδος!Σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μολις ειδα οτι αδιαθετησες τελικα!Ελπιζω να μην εκανα γκαφα!Μην στεναχωριεσαι,ευχομαι να τα καταφερετε την επομενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/4/2017 at 2:41 ΜΜ, ο/η mimikay είπε:

καλημερα σε ολες σας!!! θελω να σας πω οτι δεν αντεξα και πηγα για χοριακη και ηταν αρνητικη!!!!!!! τον επομενο μηνα θα σας ταραξω!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχα!!!!  σας φιλω γλυκα ολες!!!!!!!!!!

Καλημερα σε ολες καταρχας, κοριτσι μου ετσι ακριβως ημουν περσι, με τον καλο μου θα παντρευομασταν τον ιουνιο και λεμε γιατι δεν το προσπαθουμε απο πριν; αλλωστε θα παρει και καποιο καιρο για μπεμπε, μετα 2-3 προσπαθειες και αφου βγηκε αρνητικο το τεστ λεω ασε καλυτερα μηπως ειναι για να μην παω φουσκα στο γαμο και θεωρω οτι αγια επραξα με το τρεξιμο&το αγχος! Ετσι σταματησαμε και ξαναρχισαμε μετα τον γαμο, οπου σε 4 μηνες πιασαμε το σπορακι μας(οταν σταματησα να μετρω γονιμες,δεκατα κτλ)&τωρα ειμαστε στην 27η βδομαδα. Στα λεω αυτα γιατι δεν ξερεις πως θα ναι στην αρχη η εγκυμοσυνη σου, εγω λιγο ζοριστηκα οποτε χαιρομαι που στο γαμο δεν ειχα&αυτα!! Σε ολες ευχομαι με το καλο τα σπορακια τους&στις ηδη εγκυουλες υγιη&τελειομηνα μπεμπακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/4/2017 at 0:31 ΠΜ, ο/η Μαγκι30 είπε:

Κοριτσακια μου Βοηθεια!!!!!Ειμαι μια απελπισμενη με ασταθη κυκλο...κουραστικο!λοιπον τελευταια περιοδος 22/02..την 18/02-19/02..καναμε ελευθερες ζουζουνιες...και μετα απο λιγο αδιαθετησα δλδ στις 22/02!Απο τοτεςςς περιοδος γιοκ μεχρι σημερα.Που σημαινει περιπου δεκα μερες καθυστερηση με πονους περιοδου και δεκατα απο 36.9 μεχρι 37.4.Και ρωταω εχει συμβει σε καμια να μεινει εγκυος πριν την περιοδο της..;;;Τα δεκατα τι ειναι παλι ωορρηξια  τοσο αργα...θα τρελαθω αληθεια...αυριο λεω να κανω τεστ...αλλα φοβαμαι παλι την απογοητευση!αυτα..

Μαγκι μου μην απελπιζεσαι! Κι εγω οπως&πολλες αλλες εχουμε ασταθη κυκλο,ειναι μαλλον για να μην υπολογιζουμε καθυστερηση αφου αλλωστε ειναι αδυνατο! Χεχε! Εμ θεωρητικα, γιατι ποτε δεν ειμαστε σιγουροι, εφοσον αδιαθετησες&ηταν&3-4 μερες πριν οι επαφες δεν μιλαμε για εγκυμοσυνη. Βλεπεις συνηθως στις γονιμες μερες-περιπου στο μεσο του κυκλου-γινεται η συλληψη. Βεβαια παντα υπαρχουν αποκλεισεις! Αυτο με τη θερμοκρασια εμενα δεν με βοηθησε ποτε, ασε που να μετριομαστε σαν τις αρρωστες ουτε για την ψυχολογια μας ειναι το καλυτερο. Προσωπικη μου αποψη να αφησεις στην ακρη τα τεστ&τις μετρησεις γιατι εμενα με ειχαν αγχωσει πολυ, οταν τα σταματησα ειδα φως! Χαχα! Με το καλο συντομα το μπεμπακι σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Χριστιαννα* είπε:

Καλημερα σε ολες καταρχας, κοριτσι μου ετσι ακριβως ημουν περσι, με τον καλο μου θα παντρευομασταν τον ιουνιο και λεμε γιατι δεν το προσπαθουμε απο πριν; αλλωστε θα παρει και καποιο καιρο για μπεμπε, μετα 2-3 προσπαθειες και αφου βγηκε αρνητικο το τεστ λεω ασε καλυτερα μηπως ειναι για να μην παω φουσκα στο γαμο και θεωρω οτι αγια επραξα με το τρεξιμο&το αγχος! Ετσι σταματησαμε και ξαναρχισαμε μετα τον γαμο, οπου σε 4 μηνες πιασαμε το σπορακι μας(οταν σταματησα να μετρω γονιμες,δεκατα κτλ)&τωρα ειμαστε στην 27η βδομαδα. Στα λεω αυτα γιατι δεν ξερεις πως θα ναι στην αρχη η εγκυμοσυνη σου, εγω λιγο ζοριστηκα οποτε χαιρομαι που στο γαμο δεν ειχα&αυτα!! Σε ολες ευχομαι με το καλο τα σπορακια τους&στις ηδη εγκυουλες υγιη&τελειομηνα μπεμπακια!

με το καλο!!! οχι μηδεν αγχος!!! οποτε ειναι να ερθει καλως να μας ορισει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κοριτσια καλησπερα!

ειναι στην 28η μερα του κυκλου με σταθερο κυκλο 27-28 ηνερων σπανιοτατα 29 ημερων. Την ωορηξια την ενιωσα στις 4/4.

πριν καποιες μερες ενιωθα τρομερη κοπωση με ζαλαδες κ ανακατοσουρα. Υποχωρησε κ θεωρησα οτι ηταν κρυωμα.

επςιτα μπορει να ειχα καποια μερα πονονεφαλο αλλα αυτο μ συμβαινει συχνα...

αλλα απο.συμπτωματα τιποτα αλλο ουτε πονοι περιοδου που να με ενημερωνουν οτι.ερχεται ουτε στηθος τπτ!

εκανα σημεεα το πρωι τεστ αλλα νομιζω βγηλε αρνητικο..νομιζω γτ στο φως κ με πααααρα πολυ παρατηρησει ισως κ να φαινοταν μια καθετη γραμμη ωστε βα σχηματιστει ο σταυρος...κ ετσι το πηρα σαν αρνητικο..τι μ συμβαινει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

κοριτσια καλησπερα!

ειναι στην 28η μερα του κυκλου με σταθερο κυκλο 27-28 ηνερων σπανιοτατα 29 ημερων. Την ωορηξια την ενιωσα στις 4/4.

πριν καποιες μερες ενιωθα τρομερη κοπωση με ζαλαδες κ ανακατοσουρα. Υποχωρησε κ θεωρησα οτι ηταν κρυωμα.

επςιτα μπορει να ειχα καποια μερα πονονεφαλο αλλα αυτο μ συμβαινει συχνα...

αλλα απο.συμπτωματα τιποτα αλλο ουτε πονοι περιοδου που να με ενημερωνουν οτι.ερχεται ουτε στηθος τπτ!

εκανα σημεεα το πρωι τεστ αλλα νομιζω βγηλε αρνητικο..νομιζω γτ στο φως κ με πααααρα πολυ παρατηρησει ισως κ να φαινοταν μια καθετη γραμμη ωστε βα σχηματιστει ο σταυρος...κ ετσι το πηρα σαν αρνητικο..τι μ συμβαινει;

Καλησπερα κοπελα μου και χρονια πολλα! Απο αυτα που περιγραφεις εγω στη θεση σου θα περιμενα λιγο ακομα για να κανω τεστακι, τα συμπτωματα θεωρω οτι δεν ειναι&πολυ αξιοπιστα μεχρι την καθυστερηση που ειναι πιστευω το πιο εγκυρο κι αυτο γιατι μπορει πολλες φορες να νιωσουμε καποια αδιαθεσια, ειδικα αν ανυπομονουμε για μπεμπακι! Εγω πριν μεινω εγκυος ειχα ολα τα συμπτωματα,αλλα οταν εμεινα ειχα μονο την εντονη οσφρηση- αηδια σε μυρωδιες πχ&μονον οταν αρχισα να σκεφτομαι οτι παιζει&να μην κανω παιδακι εκατσε! Μπορει να εισαι κουρασμενη ή αγχωμενη&για αυτο να μην ηρθε στην ωρα της η περιοδος. Ομως μην νομιζεις&τα τεστ δεν ειναι παντα εγκυρα, μπορει και να εισαι &να σου βγαλει αρνητικο. Εμενα επειδη ηταν αχνο ειχα παει στο φαρμακειο να ρωτησω, μου χαν πει καραθετικο αλλα ειχα παρει&2ο για σιγουρια κι ολα αυτα περιπου 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο μου. Γι αυτο σου προτεινω να περιμενεις λιγο ακομα&αν δεν ερθει -που στο ευχομαι αν επιθυμεις μωρακι- να ξανακανεις τεστακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κοριτσια μου να ρωτησω κατι το πρηξιμο στην κοιλια ποτε ξεκιναει...περιμενω στις 8/05 και η κοιλια μου θα εκραγει.ασε που εχω πονους περιοδου!ευχαριστωωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μαγκι30 είπε:

κοριτσια μου να ρωτησω κατι το πρηξιμο στην κοιλια ποτε ξεκιναει...περιμενω στις 8/05 και η κοιλια μου θα εκραγει.ασε που εχω πονους περιοδου!ευχαριστωωωω...

Καλησπερα κοριτσι μου....λοιπον εγω 3,4 μερες πριν απο την αναμενομενη περιοδο ειχα εντονους πονους περιοδου πονους στη μεση πρηξιμο στο στηθος κ στη κοιλια...κρατησαν λιγο μετα εξαφανιστηκαν....αρχισαν παλι ομως 1 μερα πριν μαθω πως ειναι εγκυος...αυτη τη στιγμη ειμαι στη 7 εβδομαδα κυησης(5 εβδομαδων εμβρυο) και εχω ενα μονιμο πρηξιμο στη κοιλια σαν τυμπανισμο φαντασου σε τι κατασταση μιλαμε που ολοι με ρωτουν εαν ειμαι εγκυος και ποσο μηνων,ατομα που δε γνωριζουν τιποτα!!Επισης εχω το πιο ντροπιαστικο συμπτωμα!!(αερια) παρα πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη μου με το καλο το μπουμπουκακι σου...καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις κουκλα μου!Εγω απο συμπτωματα εχω το εντονο πρηξιμο και τα αερια που λες..το στηθος τπτ αν και συνηθως πρηζεται..και πονους περιοδου λιγα τσιμπηματα στις ωοθηκες και κατι τραβηγματα χαμηλα.εχω ξενερωσει γενικα γιατι εχω αστατο κυκλο καο δεν μπορω να υπολογισω γονιμες κτλ...ειχαμε ομως επαφες αρκετες...τι να πω!μακαρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαγκι30 είπε:

αγγελικη μου με το καλο το μπουμπουκακι σου...καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις κουκλα μου!Εγω απο συμπτωματα εχω το εντονο πρηξιμο και τα αερια που λες..το στηθος τπτ αν και συνηθως πρηζεται..και πονους περιοδου λιγα τσιμπηματα στις ωοθηκες και κατι τραβηγματα χαμηλα.εχω ξενερωσει γενικα γιατι εχω αστατο κυκλο καο δεν μπορω να υπολογισω γονιμες κτλ...ειχαμε ομως επαφες αρκετες...τι να πω!μακαρι....

Σε ευχαριστω κοριτσι μου και σε εσενα ευχομαι συντομα ενα θετικο τεστ!!!!Δε θελει αγχος...λοιπον εγω πριν 2 χρονια επι 1.5 χρονο καναμε προσπαθειες και τιποτα,η εγκυμοσυνη τωρα ετυχε με τα προσπερματικα!!!Το τεστ το εκανα για πλακα φαντασου ηταν η μονη φορα που ημουν σιγουρη 100% πως δεν ημουν εγκυος!!!Αντε σε 5,6 μερουλες θα ξερεις!!!Ευχομαι να μην ερθει η ακατανομαστη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Aggeliki.D είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου και σε εσενα ευχομαι συντομα ενα θετικο τεστ!!!!Δε θελει αγχος...λοιπον εγω πριν 2 χρονια επι 1.5 χρονο καναμε προσπαθειες και τιποτα,η εγκυμοσυνη τωρα ετυχε με τα προσπερματικα!!!Το τεστ το εκανα για πλακα φαντασου ηταν η μονη φορα που ημουν σιγουρη 100% πως δεν ημουν εγκυος!!!Αντε σε 5,6 μερουλες θα ξερεις!!!Ευχομαι να μην ερθει η ακατανομαστη!!!!

Επισης να σου πω πως κ εγω ειχα αστατο κυκλο και δε μπορουσα να υπολογισω...ηταν απο 27 μεχρι 30 μερες.....ο τελευταιος κυκλος μου ηταν 30 ημερων... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Aggeliki.D είπε:

Επισης να σου πω πως κ εγω ειχα αστατο κυκλο και δε μπορουσα να υπολογισω...ηταν απο 27 μεχρι 30 μερες.....ο τελευταιος κυκλος μου ηταν 30 ημερων... 

Και αλλα ευχαριστα!!!με το καλο το μωράκι σας κοπελα μου!!!μια ήρεμη και τελειομηνη κύηση σου ευχομαι και ενα γερό κσι τυχερό μωρο στην αγκαλίτσα σου!!!ποτε εχεις ΠΗΤ???Σοβαρα με τα προσπερματικα ε???πωωωωω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και αλλα ευχαριστα!!!με το καλο το μωράκι σας κοπελα μου!!!μια ήρεμη και τελειομηνη κύηση σου ευχομαι και ενα γερό κσι τυχερό μωρο στην αγκαλίτσα σου!!!ποτε εχεις ΠΗΤ???Σοβαρα με τα προσπερματικα ε???πωωωωω..

Καλημερα κοπελα μου σε ευχαριστω πολυ!!!19/12 μαλλον!!!Την αλλη εβδομαδα εχω παλι ραντεβου και θα μου πει πιο σιγουρα γιατι επαιζε με τις μερες!Ναι με τα προσπεραματικα και φαντασου πως οταν προσπαθουσαμε δεν εμενα!!!Αφου οταν ειδα θετικο το τεστ ελεγα μπα λαθος θα ειναι δε μπορει να ειμαι εγκυος!!Με μια επαφη κι ολας στο μηνα!!Οταν πηγα στη γιατρο για τον υπερυχο δε το πιστευα ελεγα αα κυστη ειναι καλε τι εγκυος δε γινονται αυτα!!!Κι ομως ολα γινονται εκει που δε το περιμενεις!!!Τωρα περιμενω να περασει η εβδομαδα να παμε να δουμε το σπορακι!!Να δω αν θα ακουσουμε καρδουλα,αν και νομιζω ειναι νωρις δε ξερω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Aggeliki.D είπε:

Καλημερα κοπελα μου σε ευχαριστω πολυ!!!19/12 μαλλον!!!Την αλλη εβδομαδα εχω παλι ραντεβου και θα μου πει πιο σιγουρα γιατι επαιζε με τις μερες!Ναι με τα προσπεραματικα και φαντασου πως οταν προσπαθουσαμε δεν εμενα!!!Αφου οταν ειδα θετικο το τεστ ελεγα μπα λαθος θα ειναι δε μπορει να ειμαι εγκυος!!Με μια επαφη κι ολας στο μηνα!!Οταν πηγα στη γιατρο για τον υπερυχο δε το πιστευα ελεγα αα κυστη ειναι καλε τι εγκυος δε γινονται αυτα!!!Κι ομως ολα γινονται εκει που δε το περιμενεις!!!Τωρα περιμενω να περασει η εβδομαδα να παμε να δουμε το σπορακι!!Να δω αν θα ακουσουμε καρδουλα,αν και νομιζω ειναι νωρις δε ξερω!!!

Αχ κοριτσακι μου..αυτα διαβάζω και λεω ΗΡΕΜΗΣΕ!!!ειδα και στο άλλο θέμα τι εχετε γράψει τα κοριτσια,η μια μονοκερο μήτρα..εσυ με τα προσπερματικα..και γω ψάχνω ακομα να βρω γιατι δεν εχω μείνει ΠΟΤΕ έγκυος χωρις κάποιο εμφανή λόγο ουτε απο μέρους μου ουτε απο μέρους του καλού μου..εχουμε τρια χρονια ελεύθερες επαφες,και αφου δεν προκύψει τιποτα αρχίσαμε να κανουμε εξετάσεις..τελος του 16 ειπα στον γιατρό μου πως θελω να κανουμε κατι να το βοηθήσουμε..και ετσι μου έδωσε χαπια και ενέσεις και κάναμε πρόκληση ωοθυλακιορηξιας για να ναι πιο ελεγχόμενα τα πράγματα αφου ειχα στενή παρακολούθηση..ειχα φτιάξει 4 ωοθηλακια,κάναμε μια ένεση και ειχαμε συγκεκριμένες μερες επαφή..μετα απο μερικές μερες άρχισα να χω υπνηλία και τρελή κόπωση..απίστευτη δυσκοιλιότητα και φούσκωμα..το στήθος μου εν μπορούσα να το ακουμπήσω..ελεγα ειναι που την προγεστερονη που μου την ξεκίνησε κατευθείαν μετα..Πέμπτη ειχα να παω για χοριακη..Δευτέρα μου σταματησαν ολα όσα ένιωθα..και τελικά η χοριακη βγηκε αρνητικη..Ακομη δεν μπορω να καταλαβω γιατι ένιωθα ολα αυτα και σταματησαν ξαφνικά,αφου τα φαρμακα(που φανταζομουν οτι τα προκαλούσαν )τα σταματησα η Πέμπτη που κανα την χοριακη..απο τοτε εκανα αλλη μια προσπάθεια  με χαπια και παρακολουθηση και εδω και δυο μηνες σταματησα τα παντα..ηθελα χρόνο να ηρεμήσω και να εκπαιδευσω τον εαυτο μου,να μην περιμένει τιποτα..

την παρασκευη εχετε ραντεβού??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...