Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εβιτάκι, γειά  σου.. Ήξερα και εγώ για τις ιδιότητες του χαμομηλιού να ανακουφίζει από φαγούρα και μικρόβια αλλά δεν είχα σκεφτεί τι σχέση μπορεί να έχει περισσότερες πιθανότητες εγκυμοσύνης..........πάντως σίγουρα κακό δε κάνει! 

Παρασκευαίδου μου, δηλαδή, αύριο να περιμένουμε νέα σου??? Πολύ αγωνία θα πέσει αυτή την εβδομάδα!! Νομίζω ότι περιμένουμε άμεσα νέα από εσένα, τη @peacock και τη @NTIA30! Μακάρι να έχουμε θετικά νέα!! Μακάρι.........

τι να κάνουν οι @maria1405, η @renata17, η @Nantia_14 και η @desmi? έχουμε καιρό να μάθουμε για τα κορίτσια..ελπίζω να είναι καλα!!

Μακάρι όλες να σύντομα μαζί δυναμικά... 

Ναι αύριο θα σας ενημερώσω.... Αχ αν και φοβάμαι πρέπει να κάνω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μακάρι όλες να σύντομα μαζί δυναμικά... 

Ναι αύριο θα σας ενημερώσω.... Αχ αν και φοβάμαι πρέπει να κάνω.. 

κορίτσι μου έτσι  και αλλιώς το αποτέλεσμα έχει ήδη κριθεί....μη παρατείνεις άλλο την αγωνία σου.... σε νιώθω πόσο φοβάσαι θα σου φύγει η ψυχούλα μέχρι να δεις το αποτέλεσμα.............εμείς είμαστε εδώ να μας μιλήσεις όποιο και να είναι το αποτέλεσμα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Σ αγαπώ μη ρωτάς γιατί.... 

Εεεεελλλααααααα φτιαξε μεεεε!!!!!

Θα το καψουμε σε λεωωω!!!δωσε το σημα και ξεκινάμε!!!???????

Κοριτσια μου και εγω απο σημερα μπαινω στο χορο...και σκοπευω να χορεψω πολυυυ!!βεβαια θα παιρνω ταυτοχρονα αντιβιωση..ελπιζω να μη διατρευλωσει καμια κατασταση!!παμε δυναμικα.το νεο ετος προμηνυεται τελειο!!!τα βλεπω τα μωρακια μας..αχνοφενονται στη γωνια!!!ειναι κουκλια όλα και το καλύτερο είναι πως θα εχουν σουπερ μαμαδες στο πλάι  τους(και υπερ ηρωες μπαμπαδες που αντεχουν και ηρεμουν τις σουπερ μαμαδες!)

Με τρελα και κορδελα λοιπόν! Η ζωη ειναι ομορφη!παμε να τη δαμασουμε, να τη ζησουμε με καθε κυτταρο μας και με τετοια διαθεση...θα εχουμε σιγουρα αποτελεσματα!!!ημερα θετικης ενεργειας και σημεραααααααα.παρε -παρε κυρια! Σπαρταραει, σαλευει λεμεεεεεεε(μολις γυρισα απο λαικη..φαινεται????!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά εχω μπλέξει ασχημα σημερα με τη δουλειά μου και δεν εχω προλάβει να πάρω ανάσα, τωρα σταμάτησα να φαω το μεσημεριανό μου και είδα τα μηνυματακια σας!

@Κατερινάκι/only love μου χαίρομαι πολύ για σενα! Εννοείται οτι θα σου κραταω το χερι και με τα δυο μου χερια κορίτσι μου!!!! Με το καλό να ξεκινήσεις τις τυφλόμυγες και τα σου ξου μου ξου με τον αντρούλη σου και πολυ πολυ συντομα να εχουμε τα ευχαριστα νεα σου!!!!!!!! Ξεζουμισε τον! χαχαχαχα!!!!

@Παρασκευαιδου μου μεσα απο την καρδιά μου ευχομαι ενα θετικότατο τεστακι!!!!! 

Εγω ακόμα περιμένω.. είμαι στην 24η μερα του κύκλου.... με τρωει η αγωνία αλλά δε μπορω να κανω και πολλά... μόνο υπομονή!

Είδα κι εγω στον υπνο μου οτι γεννησα και μου εδωσαν το μωρακι μου..... η αγαπη που πλημμυρισε την καρδια μου, το είναι μου όλο κορίτσια είναι απερίγραπτη.... σνιφ! σνιφ!

Για το χαμομηλάκι δε το γνώριζα οτι κανει καλό.... οπότε σίγουρα θα το δοκιμάσω!

Σας στέλνω την πιο γλυκιά αγκαλιά μου και φιλούρες πολλές! Απλώστε μαγουλάκια να τα παραλάβετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Εεεεελλλααααααα φτιαξε μεεεε!!!!!

Θα το καψουμε σε λεωωω!!!δωσε το σημα και ξεκινάμε!!!???????

Κοριτσια μου και εγω απο σημερα μπαινω στο χορο...και σκοπευω να χορεψω πολυυυ!!βεβαια θα παιρνω ταυτοχρονα αντιβιωση..ελπιζω να μη διατρευλωσει καμια κατασταση!!παμε δυναμικα.το νεο ετος προμηνυεται τελειο!!!τα βλεπω τα μωρακια μας..αχνοφενονται στη γωνια!!!ειναι κουκλια όλα και το καλύτερο είναι πως θα εχουν σουπερ μαμαδες στο πλάι  τους(και υπερ ηρωες μπαμπαδες που αντεχουν και ηρεμουν τις σουπερ μαμαδες!)

Με τρελα και κορδελα λοιπόν! Η ζωη ειναι ομορφη!παμε να τη δαμασουμε, να τη ζησουμε με καθε κυτταρο μας και με τετοια διαθεση...θα εχουμε σιγουρα αποτελεσματα!!!ημερα θετικης ενεργειας και σημεραααααααα.παρε -παρε κυρια! Σπαρταραει, σαλευει λεμεεεεεεε(μολις γυρισα απο λαικη..φαινεται????!!!)

Αχαχαχαχαχαχ..ετσι κοριτσια!!θα το σπάσουμε το μαγαζί!!!αχχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Κορίτσια μου γλυκά εχω μπλέξει ασχημα σημερα με τη δουλειά μου και δεν εχω προλάβει να πάρω ανάσα, τωρα σταμάτησα να φαω το μεσημεριανό μου και είδα τα μηνυματακια σας!

@Κατερινάκι/only love μου χαίρομαι πολύ για σενα! Εννοείται οτι θα σου κραταω το χερι και με τα δυο μου χερια κορίτσι μου!!!! Με το καλό να ξεκινήσεις τις τυφλόμυγες και τα σου ξου μου ξου με τον αντρούλη σου και πολυ πολυ συντομα να εχουμε τα ευχαριστα νεα σου!!!!!!!! Ξεζουμισε τον! χαχαχαχα!!!!

@Παρασκευαιδου μου μεσα απο την καρδιά μου ευχομαι ενα θετικότατο τεστακι!!!!! 

Εγω ακόμα περιμένω.. είμαι στην 24η μερα του κύκλου.... με τρωει η αγωνία αλλά δε μπορω να κανω και πολλά... μόνο υπομονή!

Είδα κι εγω στον υπνο μου οτι γεννησα και μου εδωσαν το μωρακι μου..... η αγαπη που πλημμυρισε την καρδια μου, το είναι μου όλο κορίτσια είναι απερίγραπτη.... σνιφ! σνιφ!

Για το χαμομηλάκι δε το γνώριζα οτι κανει καλό.... οπότε σίγουρα θα το δοκιμάσω!

Σας στέλνω την πιο γλυκιά αγκαλιά μου και φιλούρες πολλές! Απλώστε μαγουλάκια να τα παραλάβετε!

Ειδες?μαζι το είδαμε το ονειρο(δεν εχω ξαναδεί τέτοιο ονειρο ποτε) και ναι..μπορει να ειναι το υποσυνείδητο..αλλα εχω εμπιστεύομαι και την προαισθηση!!!νιωθω σουπερ..και νιώθω πως θα εχουμε ολες καλα νεα συντομα!!!σε ευχαριστω πολυ για το χεράκι σου..και γω σε κρατώ με δύναμη?το νιώθεις???με πίστη και θετική σκέψη συντομα θα κρατάμε τα μωρά μας στην αγκαλιά μας ολες μας!!!!σας αγαπω και ανυπομονώ για τις πρώτες θετικές χοριακες του έτους!!ποτε αναμενουμε τη δικη σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ειδες?μαζι το είδαμε το ονειρο(δεν εχω ξαναδεί τέτοιο ονειρο ποτε) και ναι..μπορει να ειναι το υποσυνείδητο..αλλα εχω εμπιστεύομαι και την προαισθηση!!!νιωθω σουπερ..και νιώθω πως θα εχουμε ολες καλα νεα συντομα!!!σε ευχαριστω πολυ για το χεράκι σου..και γω σε κρατώ με δύναμη?το νιώθεις???με πίστη και θετική σκέψη συντομα θα κρατάμε τα μωρά μας στην αγκαλιά μας ολες μας!!!!σας αγαπω και ανυπομονώ για τις πρώτες θετικές χοριακες του έτους!!ποτε αναμενουμε τη δικη σου?

Το νιώθω κατερινάκι μου... σε ευχαριστω!!!!

Η χοριακή μου είναι για 07/01.....πφφφφφφφφφφ!!!!!!!!!!! Αγωνιώ!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ναι χτες έκανα ξανά τέστ clear blue αυτή τη φορά πάλι αρνητικό ???? περίοδος πουθενά.... Σήμερα το πρωί έκανα χωριακη είπα για τα φάρμακα που περνω και μου είπαν ότι δεν προκαλούν καθυστέρηση.......Τα αποτελέσματα θα βγουν το απόγευμα...Την γυναικολόγο δεν την πέτυχα πάλι σήμερα...Τι να έπαθα ρε γαμωτο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Κορίτσια ναι χτες έκανα ξανά τέστ clear blue αυτή τη φορά πάλι αρνητικό ???? περίοδος πουθενά.... Σήμερα το πρωί έκανα χωριακη είπα για τα φάρμακα που περνω και μου είπαν ότι δεν προκαλούν καθυστέρηση.......Τα αποτελέσματα θα βγουν το απόγευμα...Την γυναικολόγο δεν την πέτυχα πάλι σήμερα...Τι να έπαθα ρε γαμωτο.....

Στενοχωρήθηκα κοριτσακι μου γλυκό! Τι φάρμακα παίρνεις αν επιτρέπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Κορίτσια ναι χτες έκανα ξανά τέστ clear blue αυτή τη φορά πάλι αρνητικό ???? περίοδος πουθενά.... Σήμερα το πρωί έκανα χωριακη είπα για τα φάρμακα που περνω και μου είπαν ότι δεν προκαλούν καθυστέρηση.......Τα αποτελέσματα θα βγουν το απόγευμα...Την γυναικολόγο δεν την πέτυχα πάλι σήμερα...Τι να έπαθα ρε γαμωτο.....

Σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά!!!!!!!!!! περιμένουμε με αγωνία........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Κορίτσια ναι χτες έκανα ξανά τέστ clear blue αυτή τη φορά πάλι αρνητικό ???? περίοδος πουθενά.... Σήμερα το πρωί έκανα χωριακη είπα για τα φάρμακα που περνω και μου είπαν ότι δεν προκαλούν καθυστέρηση.......Τα αποτελέσματα θα βγουν το απόγευμα...Την γυναικολόγο δεν την πέτυχα πάλι σήμερα...Τι να έπαθα ρε γαμωτο.....

Ntia μ και γω παιρνω τα glucophage και η αληθεια ειναι οτι δεν προκαλουν καθυστερηση. ισα ισα π τα δινουν για να φτιαξει ο κυκλος.. εμενα μ τον εφτιαξε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

Ntia μ και γω παιρνω τα glucophage και η αληθεια ειναι οτι δεν προκαλουν καθυστερηση. ισα ισα π τα δινουν για να φτιαξει ο κυκλος.. εμενα μ τον εφτιαξε

Συμφωνω με το Μινιατουράκι μας...τα glucophage κανουν καλό στο κύκλο ή τον στρωνουν ή τελος παντων δε τον χαλάνε... δε ξερω τι μπορεί να εγινε.... Ευχομαι να κανει λάθος το τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Το νιώθω κατερινάκι μου... σε ευχαριστω!!!!

Η χοριακή μου είναι για 07/01.....πφφφφφφφφφφ!!!!!!!!!!! Αγωνιώ!

 

Ευχομαι με ολη τη δύναμη της ψυχής μου αυτο το αποτέλεσμα αυτής της χοριακης και καθε επόμενης μετα που θα διπλασιάζεται..να δικαιώσει καθε λαχτάρα και καθε υπομονή που εχεις επιδηξει στον αγώνα σου..Τα φώτα να δώσουν το πράσινο φως σε μια νεα ζωη που θα ξεκινήσει για εσας αυτη τη χρονια!!με πολλα χαμόγελα και μωρουδιακά κλάματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Κορίτσια ναι χτες έκανα ξανά τέστ clear blue αυτή τη φορά πάλι αρνητικό ???? περίοδος πουθενά.... Σήμερα το πρωί έκανα χωριακη είπα για τα φάρμακα που περνω και μου είπαν ότι δεν προκαλούν καθυστέρηση.......Τα αποτελέσματα θα βγουν το απόγευμα...Την γυναικολόγο δεν την πέτυχα πάλι σήμερα...Τι να έπαθα ρε γαμωτο.....

Μηπως το άγχος σου σε εχει μπλοκάρει?εγω τι έπαθα και ειχα περίοδο μονο δυο ημέρες..και μενα ο γιατρός μου είπε πως τα φαρμακα που δεν δεν την επιρρεαζουν..τι να πω..άβυσσος η ψυχές μας..χαλάρωσε και προσπαθησε να βρεις τον γιατρό..πόσες μερες εχεις καθυστέρηση?οπως και να χει ευχομαι το τεστ να εχει κανει λάθος..και η χοριακη να δειξει εγκυμοσυνη!!καλα αποτελέσματα,θα περιμένουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ευχομαι με ολη τη δύναμη της ψυχής μου αυτο το αποτέλεσμα αυτής της χοριακης και καθε επόμενης μετα που θα διπλασιάζεται..να δικαιώσει καθε λαχτάρα και καθε υπομονή που εχεις επιδηξει στον αγώνα σου..Τα φώτα να δώσουν το πράσινο φως σε μια νεα ζωη που θα ξεκινήσει για εσας αυτη τη χρονια!!με πολλα χαμόγελα και μωρουδιακά κλάματα!!

Α στο καλό με συγκίνησες......

Σε ευχαριστω Κατερινακι μου! Μακάρι για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Α στο καλό με συγκίνησες......

Σε ευχαριστω Κατερινακι μου! Μακάρι για όλες μας!

❤️???❤️???Κοριτσακι μου σου στέλνω την αγαπη μου και ολη μου την θετική ενέργεια!!!??????☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μ υπεροχα!!!! @Παρασκευαιδου @peacock @Κατερινάκι/only love ειμαι παρα πολυ αισιοδοξη για σας!!! με το καλο να κανετε την αρχη και να πατε σε καινουργια ομαδα να χτισετε το εδαφος γτ ακολουθουμε και μεις @Petalouditsa28 @desmi  @NTIA30 @EVITA @mommy86 πολυ συντομα!!! το 2017 ξεκινησε με πολυ αγωνια!! ανυπομονω να περασουν οι μερες και να μαθω τα νεα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

Κοριτσακια μ υπεροχα!!!! @Παρασκευαιδου @peacock @Κατερινάκι/only love ειμαι παρα πολυ αισιοδοξη για σας!!! με το καλο να κανετε την αρχη και να πατε σε καινουργια ομαδα να χτισετε το εδαφος γτ ακολουθουμε και μεις @Petalouditsa28 @desmi  @NTIA30 @EVITA @mommy86 πολυ συντομα!!! το 2017 ξεκινησε με πολυ αγωνια!! ανυπομονω να περασουν οι μερες και να μαθω τα νεα σας!!!

Ευχαριστουμε πολυ κοπελαρα μου..ελα να αδειάζει σιγα σιγα αυτο το θεματάκι..!!!θα μεταφερθούμε συντομα σε άλλο..αυτο που θα λεμε πόσους εμετούς κάναμε..χαχαχαχαχα...για πες μας εσυ σε τι φάση εισαι τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

Κοριτσακια μ υπεροχα!!!! @Παρασκευαιδου @peacock @Κατερινάκι/only love ειμαι παρα πολυ αισιοδοξη για σας!!! με το καλο να κανετε την αρχη και να πατε σε καινουργια ομαδα να χτισετε το εδαφος γτ ακολουθουμε και μεις @Petalouditsa28 @desmi  @NTIA30 @EVITA @mommy86 πολυ συντομα!!! το 2017 ξεκινησε με πολυ αγωνια!! ανυπομονω να περασουν οι μερες και να μαθω τα νεα σας!!!

Όλες μαζί θα πάμε σε άλλη ομάδα....

Μινιατουράκι μου καλό ευχομαι για όλες μας να πάνε καλά τα πράγματα και πολύ πολύ σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ευχαριστουμε πολυ κοπελαρα μου..ελα να αδειάζει σιγα σιγα αυτο το θεματάκι..!!!θα μεταφερθούμε συντομα σε άλλο..αυτο που θα λεμε πόσους εμετούς κάναμε..χαχαχαχαχα...για πες μας εσυ σε τι φάση εισαι τωρα?

Εγω κοριτσακι μ ειναι ο 2ος μηνας π ξεκινησα παλι τα glucophage αυτη τη φορα για να βοηθησουν στην συλληψη. (στο παρελθον τα ειχα παρει για να εχω σταθερη περιοδο και με ειχαν βοηθησει)ο γιατρος μ ειπε οτι κανουν περιπου 3 μηνες να δρασουν οποτε δεν ελπιζω και σε πολλα ακομη..απλα αν δεν γινει κατι σε ενα διμηνο θα παω και γω για clomiphene kai ενεση pregnyl.τωρα ειμαι στις γονιμες και προσπαθω να παιζω τυφλομυγα αν και ειμαι λιγο συναχωμενη και πτωμα απο το πολυ φορτο εργασιας...αλλα προπαθω να μην χασω ευκαιρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Όλες μαζί θα πάμε σε άλλη ομάδα....

Μινιατουράκι μου καλό ευχομαι για όλες μας να πάνε καλά τα πράγματα και πολύ πολύ σύντομα!

μακαρι κοριτσακι μου!!! να δωσεις πρωτη μια μεγαλη σφαλιαρα στις πολυκυστικες να πανε στον αγυριστο!!! 

ανυπομονω να ακουσω ευχαριστα απο σενα!! <3 <3 <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τα φωτα σας!!

Θα παρω πρωτη φορα τεστ ωορηξιας.μια φορα επιβαλλεται μα τα δοκιμασω! Η home test που ακουω συχνα εδω εχει τεστ ωορηξιας σε ταινιες και τεστ ωορηξιας που μοιαζπυν με τεστ εγκυμοσυνης.κερετε ποια η διαφορα τους?ποια να παρω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Συμφωνω με το Μινιατουράκι μας...τα glucophage κανουν καλό στο κύκλο ή τον στρωνουν ή τελος παντων δε τον χαλάνε... δε ξερω τι μπορεί να εγινε.... Ευχομαι να κανει λάθος το τεστ!

Περιμένω από ώρα σε ώρα τις απαντήσεις....Το θέμα είναι ότι δεν αισθάνομαι έγκυος και δεν έχω κ συμπτώματα....Και έχω αρχίσει και φοβάμαι για καινούργια προβλήματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Στενοχωρήθηκα κοριτσακι μου γλυκό! Τι φάρμακα παίρνεις αν επιτρέπεται?

glucophage 850mg εγώ να δεις σε κακά χάλια είμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά!!!!!!!!!! περιμένουμε με αγωνία........

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μόλις λάβω αποτέλεσμα που θα είναι ( αρνητικό σίγουρα θα σας στείλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...