Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@ΝTIA30 σκέφτεσαι να ξανα κάνεις τεστ εεε?? αχ μακάρι να έχεις καλά νέα!!!! μακάρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! περιμένουμε νέα.......

@Κατερινάκι/only love μου θα πρέπει να είσαι πολύ αισιόδοξη..........γιατί έχεις το γιατρό σου και ξέρεις που βαδίζεις, παρακολουθείς την ωορρηξία σου...θα δεις πως πλέον είναι θέμα χρόνου!!!!!! Μακάρι να μπορούσα και εγώ να τη παρακολουθήσω αλλά δε θέλω να πιέσω καταστάσεις ακόμα...εφόσον ούτε ο άντρας μου αλλά ούτε και ο γιατρός μου θεωρεί πως είναι απαραίτητο να μπω σε αυτή τη διαδικασία... όλα καλά θα σου πάνε θα δείς!!! Ελπίζω να νιώσεις καλύτερα......

Εγώ πάλι δε κέρδισα το φλουρί.....έσπασε όμως το ρόδι που πετάξαμε με τον αντρα μου...κάτι είναι και αυτό......... 

Η αληθεια ειναι οτι νιώθω πολυ καλα..εγω του ζήτησα να κανουμε κατι αν γινεται να το προωθήσουμε..με την ανεβασμένη fsh που εχω..δεν ξέρω ποια ειναι τα αποθέματα των ωαρίων μου..και δεν θελω να βρεθώ μπροστά στο ενδεχόμενο της εμμηνόπαυσης και να τρέχω..Η καθεμία μας εχει τα δικά της..στην δικη σου την περίπτωση απλα φροντίζεις να το απολαμβάνεις..αν εχεις μεγάλο κύκλο..τοτε απο την δέκατη έως την εικοστή μερα..μερα παρα μερα τα παίζετε τυφλομυγες!!και πολυ συντομα θα έρθει!!απο όσα εχω δει και εχω ακούσει μονάχα,θα σου προτινω να περνεις πολυβιταμινη καθημερινά..και φυλλικό οξύ..κατι που κανω και εγω για καλύτερη προετοιμασία του οργανισμού μου..το ρόδι σας εδείξε και εσας,πως έρχεται μια γόνιμη χρονια!!καλη επιτυχία σε ολες μας!!!θα τρελαθούμε στην τυφλομυγαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αυτα ειναι πολυ καλα νεα!!!κοριτσακια μου ξέρετε τι σκεφτόμουν?το ρημάδι το άγχος μας..μηπως αυτο ευθύνεται για τις τόσες αλλαγές στους κύκλους μας και για ολα αυτα που τραβάμε?θα μου πεις σιγα ρε κοπελια,την πυρίτιδα ανακάλυψες?οχι βεβαια..αλλα ειναι μεγάλο θέμα να το συνηδητοποιησουμε το ποσο καταστροφικό ειναι το άγχος..και να το περιορίσουμε..φυσικά πρωτα τα λεω σε μενα..μπας και ηρεμήσω λιγο...

αυτο να κανεις!ασε τα τεστ και κυνηγά τον σύζυγο...αχχαχαχαχα...άλλο που δεν θέλουνε!!!

Κατερινάκι μ γλυκό!!!αρχικά καλή χρονιά και χρόνια πολλά...με το καλό το μικρό σας το σποράκι...! Κατερινάκι μ υο ίδιο πράγμα σκέφτομαι διαρκώς και εγώ και το φοβάμαι πολύ!αυτό το άτιμο το άγχος!!!πως θα το διώξω από πάνω μου!!!!όσα χρόνια με θυμάμαι εκτός από έναν σταθερότατο κύκλο είχα πάντα τα ίδια συμπτώματα ερχόντουσαν ακόμη και τις ίδιες ώρες...από τότε που αρχίσαμε να προσπαθούμε άλλαξαν όλα μ τα συμπτώματα!κάθε μήνα διφορετικά!!!είμαι σίγουρη πως λόγω του άγχους! Και αυτό που φοβάμαι είναι μήπως αυτό το άτιμο επηρεάζει και το ότι δεν έχω συλλάβει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε 5 μέρες θα πρεπει να κανω χοριακή και τρεμω στην ιδεα....

Τα συμπτωματα που ειχα πονοκεφαλος και τραβηγματακια δεν υπάρχουν πλεον... που και που νιωθω βάρος και μικρά τσιμπηματακια ποτε στην αριστερη και ποτε στη δεξιά ωοθηκη... ξερω πως δεν είναι σπουδαία συμπτωματα... μπορεί να είναι οτιδήποτε... Φοβάμαι πάλι το αρνητικό αποτέλεσμα....

Στείλτε μου θετική ενέργεια γιατί όσο περνάνε οι μέρες τόσο πιο πολύ την χάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

Κατερινάκι μ γλυκό!!!αρχικά καλή χρονιά και χρόνια πολλά...με το καλό το μικρό σας το σποράκι...! Κατερινάκι μ υο ίδιο πράγμα σκέφτομαι διαρκώς και εγώ και το φοβάμαι πολύ!αυτό το άτιμο το άγχος!!!πως θα το διώξω από πάνω μου!!!!όσα χρόνια με θυμάμαι εκτός από έναν σταθερότατο κύκλο είχα πάντα τα ίδια συμπτώματα ερχόντουσαν ακόμη και τις ίδιες ώρες...από τότε που αρχίσαμε να προσπαθούμε άλλαξαν όλα μ τα συμπτώματα!κάθε μήνα διφορετικά!!!είμαι σίγουρη πως λόγω του άγχους! Και αυτό που φοβάμαι είναι μήπως αυτό το άτιμο επηρεάζει και το ότι δεν έχω συλλάβει..

Καλη χρονια κοπελαρα μου με υγεια!!!και συντομα φουσκωμένες κοιλίτσες σε ολες μας(απο σπορακια..)

Οσο καιρό τρεχαμε με εξετάσεις και γιατρούς..με ρωτούσαν ολοι το ιδιο.."εχετε άγχος???" Και εγω ελεγα..οχι!γιατι νομιζα πως με ρωτούσαν αν α εχω άγχος για το συγκεκριμένο πράγμα..Όμως εγω εχω άγχος απο μικρό παιδί..για τα παντα..το διάστημα που κάναμε σπερμοδιαγραμμα και σαλπιγγογραφια,είμασταν άνεργοι και μας έκαναν έξωση απο το σπιτι που νοικιάζαμε..Πως ειναι δυνατόν να μην εχεις άγχος..Απο τη μια ελεγα..θελω να κανουμε μωρο..απο την αλλη ελεγα σε αυτήν την κατασταση που θα φέρουμε μωρο?να το ταλαιπωρούμε μαζι με εμας?

ευτυχως τα πράγματα απο τοτε άλλαξαν..και εχω αρχίσει πραγματικά να πιστευω πως το μεγαλύτερο μου πρόβλημα ειναι πως μπλοκάρω η ίδια τον εαυτό μου..Αυτη ειναι λοιπον η υπόσχεση που δίνω αυτη τη νεα χρονια σε εμενα..Να με προσέχω,να με φροντίζω και να σταματήσω να μου βάζω τρικλοποδιές!!!θα το προσπαθήσω αληθεια!!!και ευχομαι ολόψυχα,να γίνει ενα κλικ σε ολες μας και να καταφέρουμε να διαχειριζόμαστε το άγχος μας άψογα,και να μην μας δημιουργεί τιποτα,γιατι εν θα το αφήνουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Σε 5 μέρες θα πρεπει να κανω χοριακή και τρεμω στην ιδεα....

Τα συμπτωματα που ειχα πονοκεφαλος και τραβηγματακια δεν υπάρχουν πλεον... που και που νιωθω βάρος και μικρά τσιμπηματακια ποτε στην αριστερη και ποτε στη δεξιά ωοθηκη... ξερω πως δεν είναι σπουδαία συμπτωματα... μπορεί να είναι οτιδήποτε... Φοβάμαι πάλι το αρνητικό αποτέλεσμα....

Στείλτε μου θετική ενέργεια γιατί όσο περνάνε οι μέρες τόσο πιο πολύ την χάνω...

Κοπελαρα μου ηρέμησε..παρε βαθιές ανάσες και σκεψου θετικά!!!μην μένεις στην χοριακη..σκεψου μονο πως θα κινηθείς μετα..δλδ τι ακολουθεί αν τελικά ειναι αρνητική..δες την σαν μια απλή εξεταση που πρεπει να κανεις..το ξέρω πως ειναι παρα πολυ δύσκολο..αλλα προετοίμασε τον εαυτό σου να μην εχεις προσδοκία απο την συγκεκριμένη εξεταση..Εμεις παρόλα αυτα εννοειτε πως θα στείλουμε ολη μας την θετική ενέργεια και τις ευχές μας να δειξει το πολυπόθητο αποτέλεσμα!!!Αλλα κοριτσια μου ολες μας πρεπει να μάθουμε να το διαχειριζόμαστε αυτο..ειναι απολύτως λογικο πως θα εχουμε δεκάδες αρνητικά αποτελέσματα μεχρι να έρθει το θετικό!!ας μην τα αφήνουμε να μας γίνονται εμπόδια!!!να λεμε οκ!και να πηγαίνουμε παρακάτω..στο επόμενο βήμα χωρις να σκοντάφτουμε!!Παμε δυνατά!!το 2017 ειναι εδω..και μας περιμένουν τα καλυτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Σε 5 μέρες θα πρεπει να κανω χοριακή και τρεμω στην ιδεα....

Τα συμπτωματα που ειχα πονοκεφαλος και τραβηγματακια δεν υπάρχουν πλεον... που και που νιωθω βάρος και μικρά τσιμπηματακια ποτε στην αριστερη και ποτε στη δεξιά ωοθηκη... ξερω πως δεν είναι σπουδαία συμπτωματα... μπορεί να είναι οτιδήποτε... Φοβάμαι πάλι το αρνητικό αποτέλεσμα....

Στείλτε μου θετική ενέργεια γιατί όσο περνάνε οι μέρες τόσο πιο πολύ την χάνω...

Σου στέλνω τόση θετική  ενέργεια όσο και η ανάγκη και αγωνία μου να γίνω και εγώ μανούλα.................... Εύχομαι να είσαι έγκυος και σε 5 μέρες να κλαις από χαρά!!! Κάνω το σταυρό μου για σένα!!

Να ελπίζεις καρδούλα μου και θα δεις πως θα έρθει το σποράκι σου πολύ πολύ σύντομα!! Ακόμα και τώρα που μιλάμε αυτό μπορεί να υπάρχει!!!! Ανυπομονούμε για σένα!!!!!!!!

:x

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια που γλυκά σας ευχαριστω...

Εχω πάρει τόσα αρνητικά τεστ που ένα ακόμα μου φαίνεται βαρύ! Ας ελπίσω λοιπόν πως όλα θα πάνε καλά... θελω πολύ να το πιστεψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Σε 5 μέρες θα πρεπει να κανω χοριακή και τρεμω στην ιδεα....

Τα συμπτωματα που ειχα πονοκεφαλος και τραβηγματακια δεν υπάρχουν πλεον... που και που νιωθω βάρος και μικρά τσιμπηματακια ποτε στην αριστερη και ποτε στη δεξιά ωοθηκη... ξερω πως δεν είναι σπουδαία συμπτωματα... μπορεί να είναι οτιδήποτε... Φοβάμαι πάλι το αρνητικό αποτέλεσμα....

Στείλτε μου θετική ενέργεια γιατί όσο περνάνε οι μέρες τόσο πιο πολύ την χάνω...

Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια... Μακάρι μακάρι να είναι ένα θετικό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια... Μακάρι μακάρι να είναι ένα θετικό... 

Kαι σε σενα το ιδιο γλυκια μου! Στο ευχομαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

ΚΟριτσι μου καλη επιτυχια στη χοριακη που προκειται να κανεις..!!!! Εκτος από αυτα εχεις και καθυστερηση;;

15 μέρες μετα την ενεση pregnyl να γίνει η  χοριακή, όπως είναι οι οδηγίες του γιατρού μου, δεν εχω ακόμα καθυστέρηση εύχομαι όμως να εχω.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

15 μέρες μετα την ενεση pregnyl να γίνει η  χοριακή, όπως είναι οι οδηγίες του γιατρού μου, δεν εχω ακόμα καθυστέρηση εύχομαι όμως να εχω.... ;)

Α σου εκανε ενεσουλα ωορρηξιας και είχες επαφη την επόμενη μερα..;;; Τωρα κατάλαβα.. Σου στέλνω τη θετική μου ενεργεια.............Μακαρι να μας πεις ευχαριστα..... Λογικά αφου απο οτι θυμαμαι υπάρχει θέμα πολυκυστικών αλλά ο ανδρικός παράγοντας είναι σουπερ οι πιθανότητες είναι πολλές!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλαιότερα ακουγόταν συχνα ότι οι γυναικες με πολυκυστικες αντιμετώπιζαν θέμα υπογονιμότητας...Επι της ουσιας από οτι εχω καταλάβει το πρόβλημα δεν σχετιζοταν τόσο με τις ίδιες τις πολυκυστικες αλλά με την ωορρηξια και την περίοδο.. Αυτό στην πραγματικότητα νομιζω πως συνέβαινε γιατι ειτε δεν γινόταν καθόλου ωορρηξία, είτε γινόταν αλλά δεν ήταν τόσο ''καλή'' είτε δεν εντοπιζόταν....  Οποτε ηταν καθαρά θέμα τύχης το ποτε θα προέκυπτε επαφη του ζευγαριου...Τωρα πλέον οι γιατροί είναι πολύ πιο υποψιασμένοι ως προς αυτο και υπάρχουν πια πολλοί τρόποι ωστε να αντιμετωπιστεί το ζητημα... Γνωρίζω κοπέλες από το οικείο μου περιβάλλον (3 συγκεριμένα) που με τη βοήθεια του γιατρού τους ρύθμισαν το θέμα της ωορρηξιας και κατάφεραν να κάνουν παιδάκια, απλά τους πήρε λιγο περισσότερο χρόνο.... Οποτε, το πιστευω ακραδαντα, όλα καλά θα πάνε για σένα!!!!!!!!!! (και αν όχι αυτο το μηνα, πολύ πολύ συντομα!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gelie είπε:

Παλαιότερα ακουγόταν συχνα ότι οι γυναικες με πολυκυστικες αντιμετώπιζαν θέμα υπογονιμότητας...Επι της ουσιας από οτι εχω καταλάβει το πρόβλημα δεν σχετιζοταν τόσο με τις ίδιες τις πολυκυστικες αλλά με την ωορρηξια και την περίοδο.. Αυτό στην πραγματικότητα νομιζω πως συνέβαινε γιατι ειτε δεν γινόταν καθόλου ωορρηξία, είτε γινόταν αλλά δεν ήταν τόσο ''καλή'' είτε δεν εντοπιζόταν....  Οποτε ηταν καθαρά θέμα τύχης το ποτε θα προέκυπτε επαφη του ζευγαριου...Τωρα πλέον οι γιατροί είναι πολύ πιο υποψιασμένοι ως προς αυτο και υπάρχουν πια πολλοί τρόποι ωστε να αντιμετωπιστεί το ζητημα... Γνωρίζω κοπέλες από το οικείο μου περιβάλλον (3 συγκεριμένα) που με τη βοήθεια του γιατρού τους ρύθμισαν το θέμα της ωορρηξιας και κατάφεραν να κάνουν παιδάκια, απλά τους πήρε λιγο περισσότερο χρόνο.... Οποτε, το πιστευω ακραδαντα, όλα καλά θα πάνε για σένα!!!!!!!!!! (και αν όχι αυτο το μηνα, πολύ πολύ συντομα!!!!)

Εισαι πολυ γλυκια... Μακαρι... Ταλαιπωρουμαι πολλα χρονια με τον κυκλο μου....απουσια περιοδου κτλ... Ευχομαι να τα καταφερουμε ολες μας συντομα!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια κοριτσιααα!!!

Μολις επεστρεψα.να εχουμε μια τελεια χρονια  και σε λιγο καιρο να αλλαξουμε θετακι..."αντε να φευγουον οι" πρωινοι".. Οπως λεει και ενας φιλος!!! Υγεία σε ολους και οι θετικες χοριακες να πανε συννεφο.

Peacockακι μου παρε παρε θετικη ενεργειααααααααααα!!σου τη στελνω με ολη μου την αγαπη.περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

15 μέρες μετα την ενεση pregnyl να γίνει η  χοριακή, όπως είναι οι οδηγίες του γιατρού μου, δεν εχω ακόμα καθυστέρηση εύχομαι όμως να εχω.... ;)

Κοριτσάκι μου σου εύχομαι 9 ολόκληρους μήνες καθυστέρησης!!!!!!! και θα σου πω κάτι που σκεφτόμουν προχτές που αδιαθέτησα και μ έδωσε δύναμη....επειδή ήμουν αρκετά ελαφρόμυαλη πίστευα ότι το να συλλάβισες είναι κάτι πολύ απλό...έτσι τον πρώτο μήνα προσπαθειών είχα ήδη έτοιμο το σενάριο για το πως θα το ανακοινώσω στον άντρα μ και για το πόσο πολύ χαρούμενη θα ήμουν....τώρα πλέον δεν μπορώ να φανταστώ το μέγεθος της χαράς που θα έχω ούτε και το πως θα καταφέρω να ελέγξω την χαρά μου για να του το πω...αυτή η δοκιμασία λοιπόν πιστεύω πως θα μου δώσει τέτοια χαρά, τόση ικανοποίηση και ωριμότητα που δεν θα είχα εκτιμήσει αν ερχόταν τόσο απλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

Κοριτσάκι μου σου εύχομαι 9 ολόκληρους μήνες καθυστέρησης!!!!!!! και θα σου πω κάτι που σκεφτόμουν προχτές που αδιαθέτησα και μ έδωσε δύναμη....επειδή ήμουν αρκετά ελαφρόμυαλη πίστευα ότι το να συλλάβισες είναι κάτι πολύ απλό...έτσι τον πρώτο μήνα προσπαθειών είχα ήδη έτοιμο το σενάριο για το πως θα το ανακοινώσω στον άντρα μ και για το πόσο πολύ χαρούμενη θα ήμουν....τώρα πλέον δεν μπορώ να φανταστώ το μέγεθος της χαράς που θα έχω ούτε και το πως θα καταφέρω να ελέγξω την χαρά μου για να του το πω...αυτή η δοκιμασία λοιπόν πιστεύω πως θα μου δώσει τέτοια χαρά, τόση ικανοποίηση και ωριμότητα που δεν θα είχα εκτιμήσει αν ερχόταν τόσο απλά

Αυτο πιστευω κι εγω.... Αυτη η ταλαιπωρια θα το κανει ακομα πιο μοναδικο οταν θα συμβει πραγματικα! ? Ολα θα γινουν.. Θα τα καταφέρουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

Κοριτσάκι μου σου εύχομαι 9 ολόκληρους μήνες καθυστέρησης!!!!!!! και θα σου πω κάτι που σκεφτόμουν προχτές που αδιαθέτησα και μ έδωσε δύναμη....επειδή ήμουν αρκετά ελαφρόμυαλη πίστευα ότι το να συλλάβισες είναι κάτι πολύ απλό...έτσι τον πρώτο μήνα προσπαθειών είχα ήδη έτοιμο το σενάριο για το πως θα το ανακοινώσω στον άντρα μ και για το πόσο πολύ χαρούμενη θα ήμουν....τώρα πλέον δεν μπορώ να φανταστώ το μέγεθος της χαράς που θα έχω ούτε και το πως θα καταφέρω να ελέγξω την χαρά μου για να του το πω...αυτή η δοκιμασία λοιπόν πιστεύω πως θα μου δώσει τέτοια χαρά, τόση ικανοποίηση και ωριμότητα που δεν θα είχα εκτιμήσει αν ερχόταν τόσο απλά

Πωωωω πραγματικά σα να διάβασες τις σκέψεις μου.. .  Με συγκίνησε μωρέ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εισαι πολυ γλυκια... Μακαρι... Ταλαιπωρουμαι πολλα χρονια με τον κυκλο μου....απουσια περιοδου κτλ... Ευχομαι να τα καταφερουμε ολες μας συντομα!????

Θα τα καταφέρουμε κοπελαρα μου!!πιστεψε το και θα γίνει!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου όμορφα καλησπερα...(ετοιμάζω κατεβατό..προετοιμαστείτε!!!)σας γράφω αργά γιατι πριν απο λιγο γυριςα σπιτι..σημερα το απογευμα ειχα ραντεβού με τον γυναικολογο μου και μετα πηγα στο μουρλόσπιτο της αδερφής μου..να μυρίζω και να ζουπηξω 4ζευγη μαγουλάκια..είστε οι πρώτες μετα τον αντρα και την αδερφή μου που θελω να μάθετε τα νεα μου..μεσα μου ειλικρινα πετάω..η πρόκληση πέτυχε..εχω δυο αυγουλακια σχεδόν 19 χιλιοστά στη μια ωοθηκη και αλλα δυο 15,5 στην αλλη..ο οργανισμός μου ανταποκρίθηκε παρα πολυ καλα στην θεραπεία απο οτι είπε ο γιατρός και ειμαι πολυ χαρούμενη..τωρα τι γινεται??αυριο το πρωι κανω την pregnyl και απο το απογευμα ξεκινάμε τυφλομυγες..ειναι πολυ ενθαρρυντικό το οτι τα ωάρια εχουν διαφορετικό μέγεθος..οποτε και να μην τσακωσουμε τα δυο που ειναι ετοιμα..ισως τσακωσουμε κάποιο απο τα δυο πιο μικρά..οποτε μεθαυριο ξεκινάω utrogestan (προγεστερονη) τα οποία λέει θα βοηθήσουν στην σύλληψη και salospir για να μην μας χαλάσει τη δουλεια καμια θρόμβωση..για δεκαπέντε μερες..μετα κανω χοριακη..οποτε καταλαβαινετε πολυ καλα ολες σας..ποσο αργές και βασανιστικές θα ειναι οι επόμενες περίπου 15 μερες..μου είπε.."και αιματακι να δεις δεν σταματάς τα χαπια.."..η επόμενη περίοδος ΔΕΝ αναμένεται τις 21/1..στις 18 η 19 του μηνα..παω για χοριακη..και η καρδιά μου απλα..θα σπάσει.. @peacockακι μου..βαδίζουμε μαζι..κρατά μου ο χερι..να κραταω και γω το δικο σου,να πέρνουμε κουραγιο!!!ελπιζω να εχεις τα ευχαριστα νεα ΕΣΥ..και μετα να ακολουθησω και εγω...Κοριτσια μου ειναι η πρώτη,τοσο μεγαλη προσπάθεια μας..και ελπιζω να πιάσει τοπο...καλο μας βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η peacock είπε:

Κοριτσακια που γλυκά σας ευχαριστω...

Εχω πάρει τόσα αρνητικά τεστ που ένα ακόμα μου φαίνεται βαρύ! Ας ελπίσω λοιπόν πως όλα θα πάνε καλά... θελω πολύ να το πιστεψω...

Το καταλαβαίνω..θα έρθει το θετικό..θα δεις και συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μπραβο βρε Κατερινακι!!!! Μπραβο!!!! Ολα καλα να σου πάνε!!!! Καλές και επιτυχημένες τυφλυμογυγες λοιπον!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...