Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Γιατι λες λογικα θα έρθει?εχεις ενοχλησεις??εγω εδω..υπερηχο χθες..υπερηχο αυριο για να δουμε ποτε θα κανω την πρεγκνυλ..κατα τα αλλα χαλαρά...σε σημείο αηδίας αυτο το μηνα..δεν ξέρω τι εχω πάθει..μεταλλάχθηκα...χαχχαχα

α κ εγω απο υπερηχους αλλο τιποτα αυτο τον μηνα.....δευτερο σπιτι το ιατρειο χαχαχαχα .Μονο στηθος τοσο πρησμενο που δεν συμμαζευεται :P κατα τα αλλα δεν εχω κατι. Μια χαρα που το παιρνεις ετσι χαλαρα,δεν υπαρχει καλυτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πωπωπω να φανταστώ πως σου φάνηκε,  αφού είχες όλα τα συμπτώματα περιόδου και τελικά δεν εμφανίστηκε...  

ασε! ελεγα σημερα θα ερθει αυριο θα ερθει και τελικα δεν ηρθε. Ειχα κανονικα οτι συμπτωματα εχω καθε μηνα οταν περιμενω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

ασε! ελεγα σημερα θα ερθει αυριο θα ερθει και τελικα δεν ηρθε. Ειχα κανονικα οτι συμπτωματα εχω καθε μηνα οταν περιμενω 

Άρα κοπέλα μου δεν αποκλείεται και τώρα να έχει γίνει. Περιμένουμε λίγες μερούλες και μετά κάνουμε τεστ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Άρα κοπέλα μου δεν αποκλείεται και τώρα να έχει γίνει. Περιμένουμε λίγες μερούλες και μετά κάνουμε τεστ. 

Δεν το πιστευω αλλα βλεπουμε,μακαρι :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

@Κατερινάκι/only love ετσι θελει ! Ετσι να εισαι χαλαρή !!!πονεσα σε αυτο τον μηνα αγωγής ειχα τρια αυγουλακια και πρώτη φορά μου ειπε κ έκανα και δυο ενέσεις των 5000 πρεγκνυλ τρεις μερες μετα ολα μαζι μέση πόνους τρομερούς ! Σουβλιες τσιμπήματα τρύπηματα μαχαιριές Χαχαχαχαχα μόνη γελάω πονοκέφαλο ολα ! Έως κ σμρ αλλα δυο μερες τωρα πιο χαλαρά! Εχω πόνους περιοδου νορμαλ 

Καλές δεν άφησες και τίποτα...  Χαχχαχα.. Νομίζω είναι από την ένεση... Μακάρι κοπέλα μου να είναι αυτά που είπε και Ναντια να είναι οι πόνοι εγκυμοσύνης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερω ακριβως θα κλαίω νομίζω για 24 ώρα !!! Χαχσχα! Και θα γελαω μαζι ! Εύχομαι όνειρα γλυκα σε όλες τις μανουλιτες παω να δω όνειρα  καλα ! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

ηταν να ερθει σημερα! οποτε αυριο πρωτη μέρα .Αντε να ακουσουμε κανενα καλο νεο απο καμια κοπελα γιατι απο μενα χλωμο :P 

Σκεφτομαστε θετικα!!!ευχομαι να ακουσουμε πολλα ευχαριστα αυτο το μηνα για να ανεβουμε ολες!εμεις αυτον τον μηνα θα απεχουμε οποτε απλα θα την περιμενω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

α κ εγω απο υπερηχους αλλο τιποτα αυτο τον μηνα.....δευτερο σπιτι το ιατρειο χαχαχαχα .Μονο στηθος τοσο πρησμενο που δεν συμμαζευεται :P κατα τα αλλα δεν εχω κατι. Μια χαρα που το παιρνεις ετσι χαλαρα,δεν υπαρχει καλυτερο 

Και μενα θα βαρεθεί να με βλεπει μου φαίνεται ο γιατρός..αχαχχαχα...μακαρι να εχεις ήδη το σπορακι σου..αυτη η αναμονή σκοτώνει ρε γαμωτο..Για την δικη μου χαλαρότητα δεν εχω εξήγηση..ισως επειδη με πήρε τοσο απο κάτω τον προηγούμενο μηνα να το κανω ασυνείδητα για άμυνα..οπως και να χει..ειναι καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοριτσιαααααα!!!!Καλο μηνα με καλη ψυχολογία και θετική σκέψη..ανοιχτούς ορίζοντες και ανοιχτή ψυχή για να ακούσουμε ευχαριστα νεα!!!Τι μου κάνετε???

Εγω δεν παω καλα...χαχχαχαχαχα..θα σας πω τι έπαθα χτες να με δουλέψετε..Το βραδάκι ενιωσα κατι υγρά..και λεω λες να κανω ωορηξια και να μην προλάβω να κανω την πρεγκνυλ αυτο το μηνα??κατσε να κανω ενα τεστακι να πω οτι χρησιμοποίησα και ενα..πηγα πηρα ενα μεςα απο το φάκελο που μου τα εςτελαν(20 τεςτ ωορρηξιας και χωριςτα σε ενα χαρτάκι (3 τεστ εγκυμοσυνης που εχουν μείνει)..περνώ ενα λοιπον απο τα πολλα,συλλέγω ουρά,βάζω το τεστακι..μια γραμμή..μετα απο κανενα μισάωρο..αρχίζω να νιώθω πονάκια..λεω αποκλείεται γιατι δεν έδειξε ρε γαμωτο εστω μια δευτερη αχνη??κοιταω το τεστ..δεν έγραφε LH test..εκανα τεστ εγκυμοσυνης!!αχαχχαχχααχχαχαχαχ...στο άκυρο!!!αχαχχαχχαχα..ναι το ξέρω ειμαι βλαμμενη..γελάστε μαζι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα!!!καλο μηνα !!!!

εχω κάνει το ιδιο όταν έκανα αυτα τα στικακια!! Χαχαχαχα! Παει το τεστ ευτηχως έχεις κ αλλα Γτ θα το χρειαστείς σύντομα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα κοριτσια τι κανετε;;;;δεν εχω μπει τοσες μερες γιατι ειχα τον υπολογιστη για φτιαξιμο τα εφτυσε για δευτερη φορα και τωρα προσπαθω να σας διαβασω ολες!!!!!κατερινακι απιστευτο χτες ημουν και εγω στο ιασω για αιματολογικες και μαλλον ειμασταν την ιδια ωρα εκει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω αυριο εχω το ραντεβου με τον γυναικολογο για υπερηχο και για να δουμε πως θα το προχωρησουμε τελικα εχω αγωνια να δω τι θα μου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renata7 είπε:

Χαχαχαχα!!!καλο μηνα !!!!

εχω κάνει το ιδιο όταν έκανα αυτα τα στικακια!! Χαχαχαχα! Παει το τεστ ευτηχως έχεις κ αλλα Γτ θα το χρειαστείς σύντομα ????

Αχαχα...ευχαριστω πολυ κοπελα μου..αχαχχα με παρηγορεί το γεγονός πως δεν ειμαι η μόνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elsa1982 είπε:

καλημεραααααα κοριτσια τι κανετε;;;;δεν εχω μπει τοσες μερες γιατι ειχα τον υπολογιστη για φτιαξιμο τα εφτυσε για δευτερη φορα και τωρα προσπαθω να σας διαβασω ολες!!!!!κατερινακι απιστευτο χτες ημουν και εγω στο ιασω για αιματολογικες και μαλλον ειμασταν την ιδια ωρα εκει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω αυριο εχω το ραντεβου με τον γυναικολογο για υπερηχο και για να δουμε πως θα το προχωρησουμε τελικα εχω αγωνια να δω τι θα μου πει

Αληθεια???τι ωρα πηγες??Μην εχεις άγχος κοπελα μου γλυκια,ψυχραιμια και θα δειτε τι θα γίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ημουν εκει στις 09:30 κατω στο -2 μαζι με τον αντρα μου να κανουμε ηλεκτροφοριση αιμοσφαιρινης και καποιες αλλες αιματολογικες που μας ειχε προτεινει ο γιατρος η αληθεια ειναι οτι αυτον τον μηνα νιωθω πιο ηρεμη μαλλον εκανε δουλεια η ομοιοπαθητικη γιατι η γιατρος που βλεπω με ειδε φρικαρισμενη και καταλαβε σου λεει κατσε να της δωσω δωσω τιποτα να την ηρεμησω γιατι αυτη θα παρει τα βουνα :P

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αληθεια???τι ωρα πηγες??Μην εχεις άγχος κοπελα μου γλυκια,ψυχραιμια και θα δειτε τι θα γίνει..

κατερινα ηρακλειο μενεις η κανω λαθος;;γιατι τοτε ειμαστε πολυ κοντα εγω μενω νεα φιλαδελφεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εφόσον όλα είναι καλά,πιστεύω ότι φταίει το αγχος και είναι κρίμα.  Ξέρω πόσο δύσκολο είναι να το αποβάλεις αλλά προσπάθησε κοπέλα μου.  Γιατί γνωρίζεις ότι δεν υπάρχει πρόβλημα άρα γιατί στεναχωριεσαι;  Θα έρθει που θα παει στο χέρι του είναι ??

Μακάρι να έρθει σύντομα σε ολες μας βρε κορίτσια!! Ας ειναι κ τον επόμενο μηνα ... μακάρι να πάνε ολα καλα γιατί εχω τρελαθεί.. το ξερω για το αγχος.. πιστεψε με προσπαθω.. ανεπιτυχώς ομως.. τι να πω.. θα δείξει.. χθες κοιμήθηκα στις 2 τα ξημερώματα.. δεν μπορω να μην σκέφτομαι.. νομίζω το κανει αυτόματα ο εγκέφαλος μου.. χαχχχ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η elsa1982 είπε:

Ημουν εκει στις 09:30 κατω στο -2 μαζι με τον αντρα μου να κανουμε ηλεκτροφοριση αιμοσφαιρινης και καποιες αλλες αιματολογικες που μας ειχε προτεινει ο γιατρος η αληθεια ειναι οτι αυτον τον μηνα νιωθω πιο ηρεμη μαλλον εκανε δουλεια η ομοιοπαθητικη γιατι η γιατρος που βλεπω με ειδε φρικαρισμενη και καταλαβε σου λεει κατσε να της δωσω δωσω τιποτα να την ηρεμησω γιατι αυτη θα παρει τα βουνα :P

 

Για λιγο δεν συναντηθήκαμε,εγω 8:30 έφυγα απο κει..γαμωτο να μην το ξέρουμε..Κανεις ομοιοπαθητική???μπραβο!!που πας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η elsa1982 είπε:

κατερινα ηρακλειο μενεις η κανω λαθος;;γιατι τοτε ειμαστε πολυ κοντα εγω μενω νεα φιλαδελφεια

Ναι ηρακλειο μένω..Φιλαδέλφεια μένουν και κατι ξαδέρφια και ερχομαι σχετικά συχνά!!!

 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

Μακάρι να έρθει σύντομα σε ολες μας βρε κορίτσια!! Ας ειναι κ τον επόμενο μηνα ... μακάρι να πάνε ολα καλα γιατί εχω τρελαθεί.. το ξερω για το αγχος.. πιστεψε με προσπαθω.. ανεπιτυχώς ομως.. τι να πω.. θα δείξει.. χθες κοιμήθηκα στις 2 τα ξημερώματα.. δεν μπορω να μην σκέφτομαι.. νομίζω το κανει αυτόματα ο εγκέφαλος μου.. χαχχχ.. 

Το πιο πιθανό..θα αρχίσει αυτόματα ο εγκέφαλος σου πολυ συντομα να σε προφυλάσσει..ενα κλικ ειναι ολα..στο χέρι μας ειναι να το περιορίσουμε το άγχος!!!η ομοιοπαθητική σιγουρα θα σε βοηθήσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι οντως για λιγο γαμωτο την επομενη φορα θα ειμαστε συννενοημενες!!!! μπορουμε να κανονισουμε καποια στιγμη να πιουμε ενα καφε ολες οσες μπορουμε να τα πουμε απο κοντα!κανω ομοιοπαθητικη 1 χρονο τωρα και μπορω να πω οτι με εχει βοηθησει πολυ τουλαχιστον οσο αφορα το αγχος και τους πονους περιοδου που ειχα εφτανα σε σημειο καποιους μηνες να μην πηγαινω στη δουλεια απο την αιμορραγια και τις λιποθυμιες....αστα ξεκινησα γιατι απο το αγχος και τα πολλα φαρμακα που επαιρνα στην περιοδο μου παρουσιαστηκε ελκος στο στομαχι αφου εκανα θεραπεια και το ξεπερασα ειπα τελος τα χαπια δεν ξαναπαιρνω τιποτα και απο τοτε κανω ομοιοπαθητικη. πηγαινω στο μαρουσι στο κεντρο ομοιοπαθητικης στην περικλεους εχω βρει τρομερη γιατρο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η elsa1982 είπε:

ναι οντως για λιγο γαμωτο την επομενη φορα θα ειμαστε συννενοημενες!!!! μπορουμε να κανονισουμε καποια στιγμη να πιουμε ενα καφε ολες οσες μπορουμε να τα πουμε απο κοντα!κανω ομοιοπαθητικη 1 χρονο τωρα και μπορω να πω οτι με εχει βοηθησει πολυ τουλαχιστον οσο αφορα το αγχος και τους πονους περιοδου που ειχα εφτανα σε σημειο καποιους μηνες να μην πηγαινω στη δουλεια απο την αιμορραγια και τις λιποθυμιες....αστα ξεκινησα γιατι απο το αγχος και τα πολλα φαρμακα που επαιρνα στην περιοδο μου παρουσιαστηκε ελκος στο στομαχι αφου εκανα θεραπεια και το ξεπερασα ειπα τελος τα χαπια δεν ξαναπαιρνω τιποτα και απο τοτε κανω ομοιοπαθητικη. πηγαινω στο μαρουσι στο κεντρο ομοιοπαθητικης στην περικλεους εχω βρει τρομερη γιατρο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη

Ναι εχω δει τα αποτελέσματα της ομοιοπαθητικής στην αδερφή μου..Η ομοιοπαθητικος την βοηθηςε να ανταπεξέλθει στην επιλόχειο κατάθλιψη που πέρασε μετα τον ξαφνικό τοκετό και τον παραλίγο χαμό του ανηψιου μου..πήγαινε χρονια σε μια αλλα σταμάτησε μετα την τριτη εγκυμοσυνη,λόγο του οτι ηταν μακρυα..και επρεπε να κάνουν ολόκληρο ταξίδι για να πανε..Απο τοτε ρωτάει όποιον ξέρει και δεν ξέρει για κάποιο καλο γιατρο και δεν εχει βρει..Αφου ειναι στο Μαρούσι πιθανώς μπορει να την βολεύει..απο τιμες τι λέει??

Για τον καφε θα συμφωνήσω..ποια κοριτσια ειμαστε Αθήνα και θελουμε βρε όμορφες να κανονίσουμε μια συνάντηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Τι καλα που θα ηταν! Εγω θα επιστρέψω Μάρτιο! Πολυ θα μου άρεσε να σας γνωρίσω! ????☕️☕️

ωραια μπορουμε να κανονισουμε τοτε να συναντηθουμε οποιες μπορουμε να γνωριστουμε και ευχομαι οταν βρεθουμε να εχουν αρχισει να μεγαλωνουν οι κοιλιτσες μας και να εχουμε ευχαριστα νεα να μοιραστουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω πως θα το ονειρευτώ αυτο! Τι υπέροχο! Σμρ ειμαι πολυ χάλια ψυχολογικά κ με φτιάχνετε εδω! Η πεθερά μου έκανε χειρουργιο κ ειμαςτε μακρυά ! Επισης τα καφε στο σκούπισμα συνεχίζουν θα την περιμένω την ακατανόμαστη ! Αν κ σημερα ελάχιστες ενοχλήσεις ! Ο θεός ειναι μεγάλος ! Την κυριακη θα παω να προσευχηθώ στην Παναγία Τσαμπίκα στην ψηλή μεγάλη η χαρη της και τα θαύματα της υγεια Σα ολο τον κοσμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Νομίζω πως θα το ονειρευτώ αυτο! Τι υπέροχο! Σμρ ειμαι πολυ χάλια ψυχολογικά κ με φτιάχνετε εδω! Η πεθερά μου έκανε χειρουργιο κ ειμαςτε μακρυά ! Επισης τα καφε στο σκούπισμα συνεχίζουν θα την περιμένω την ακατανόμαστη ! Αν κ σημερα ελάχιστες ενοχλήσεις ! Ο θεός ειναι μεγάλος ! Την κυριακη θα παω να προσευχηθώ στην Παναγία Τσαμπίκα στην ψηλή μεγάλη η χαρη της και τα θαύματα της υγεια Σα ολο τον κοσμο

Περαστικα στην πεθερά σου γλυκια μου..και σταματα απλα να σκέφτεσαι δεν ειπαμε???κουλ κοριτσακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Περαστικα στην πεθερά σου γλυκια μου..και σταματα απλα να σκέφτεσαι δεν ειπαμε???κουλ κοριτσακι μου!!!

Ευχαριστω πολυ! Ειναι χάλια η ψυχολογία μου κ ετσι σμρ με πήρε απο κατω κ τα σκέφτομαι ολα μαζι! Αλλα αυριο θα παω στο δάσος για ξύλα θα ξεχάστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...