Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεύτερος μήνας προσπαθειών...


Eleni20

Recommended Posts

Μακάρι ρε κορίτσια να έχω πιθανότητες, γτ με τη χοριακη στο νοσοκομείο, μου κόπηκαν τα πόδια πάλι! Αλλά μπορεί να έχει γίνει σύλληψη αργότερα, ε; Τί να πω; Θα δείξει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:
στις πριν 30 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Μακάρι ρε κορίτσια να έχω πιθανότητες, γτ με τη χοριακη στο νοσοκομείο, μου κόπηκαν τα πόδια πάλι! Αλλά μπορεί να έχει γίνει σύλληψη αργότερα, ε; Τί να πω; Θα δείξει... 

Εννοείται... Και επίσης μπορεί να έγινε και εκείνη τη μέρα... Δε μπορείς να ξέρεις από τώρα!!!! Θετική σκέψη και θα δεις!!!

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι και εγω.πηρα τηλ γιατρο μου ειπε να ηρεμησω να χαλαρωσω και να κανω αργοτερα μια χοριακη να του την παω. Ομως κοριτσια σηκωθηκα με χαλια διαθεση δεν ειμαι καλα το στηθος μου ποναει παρααα πολυ σαν την παμελα αντερσον νοιωθω! Γεμισα σπυρακια ξαφνικα! ?και τωρα εβαλα και σερβιετα ποναω φρικτα μαλλον κατεβαινει οποτε υπομονη να δω ποτε θα ερθουν! Παντως δεν ειμαι καλα ψυχολογικα! Νομιζω πως κατι εχω! Νομιζω πως δεν μπορω να ξανα κανω παιδια! ????? κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ παντως ολες σας για χθες το βραδυ! Συντομα νινακια στην κοιλιτσα σας!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Καλά δεν τα λέω κυρια;;;;;???? Χαχαχαχαχαχαχα 

Μάλιστα παιδι μου!!αριστα περνεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Εδω ειμαι και εγω.πηρα τηλ γιατρο μου ειπε να ηρεμησω να χαλαρωσω και να κανω αργοτερα μια χοριακη να του την παω. Ομως κοριτσια σηκωθηκα με χαλια διαθεση δεν ειμαι καλα το στηθος μου ποναει παρααα πολυ σαν την παμελα αντερσον νοιωθω! Γεμισα σπυρακια ξαφνικα! ?και τωρα εβαλα και σερβιετα ποναω φρικτα μαλλον κατεβαινει οποτε υπομονη να δω ποτε θα ερθουν! Παντως δεν ειμαι καλα ψυχολογικα! Νομιζω πως κατι εχω! Νομιζω πως δεν μπορω να ξανα κανω παιδια! ????? κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ παντως ολες σας για χθες το βραδυ! Συντομα νινακια στην κοιλιτσα σας!! ????

Κοριτσι μου σε παρακαλώ μην σε περνει απο κάτω..λιγες μερες θα εισαι καπως αλλα μετα θα δεις ολα θα μπουν ξανά στον δρόμο τους και θα έλθουν παλι οι ελπίδες και η αισιοδοξια!!ενταξει δεν γινεται την μια μερα να ειμαστε χαλια και την αλλη λαλαλα το ξερω οποτε παρε τον χρονο σου μιλά με τον άντρα σου και κανε αυτο που νιώθεις!!αν νιώθεις οτι το σωστό ειναι να πατε σε έναν γιατρό και να αρχίσετε τις εξετάσεις ώστε το το τοπίο να ξεκαθαρίσει καντο.αν νιώθεις οτι θες να περιμενεις και αλλο κανε αυτο.ομως να σκέφτεσαι συνέχεια οτι ειναι μεγάλη ευλογία να εισαι μαμά δυο παιδιών!!και με λιγη περισσότερη προσπάθεια θα ερθει και το τρίτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω σημερα δεν ειμαι πολυ καλα..έφυγε ο δικός μου για 4-5 μερες παει στους δικούς του γιατι εχει και δυο γάμους.καθε φορα που φεύγει και μένω μονη μου στο σπίτι μελαγχολώ παρα πολυ..θα περάσει ακομα πιο δύσκολα δηλαδη αυτη η εβδομάδα...εσεις τι κανετε να απασχολείται το μυαλό σας;εγω εχω την δουλεια και τις δουλειές στο σπίτι αλλα τις υπόλοιπες ωρες μονο σκεφτομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσια εγω σημερα δεν ειμαι πολυ καλα..έφυγε ο δικός μου για 4-5 μερες παει στους δικούς του γιατι εχει και δυο γάμους.καθε φορα που φεύγει και μένω μονη μου στο σπίτι μελαγχολώ παρα πολυ..θα περάσει ακομα πιο δύσκολα δηλαδη αυτη η εβδομάδα...εσεις τι κανετε να απασχολείται το μυαλό σας;εγω εχω την δουλεια και τις δουλειές στο σπίτι αλλα τις υπόλοιπες ωρες μονο σκεφτομαι 

Αχ, Ελενακι μου πόσο σε νιώθω...! Ούτε κ εγώ μπορώ να απασχολησω το μυαλό μου! Σκέφτομαι συνέχεια αν θα μπορούσε να γίνει σύλληψη, ποτέ θα γίνω επιτέλους μάνα κ ότι ήθελα να ειμαι έγκυος...χτες!!! Ουφφφφφφφφφφ!!!!!!!??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μετα λες για εμενα Ελενακι μου? Αχ κοριτσια μου τι τραβαμε ολες μας ομαδικως! Ευτυχως ο αντρουλης μου μαγειρευει τωρα να φαμε κατι δεν εχω αντοχη ουτε να κατσω στο αμαξιδιο μου ειμαι χαλια αδιαθετησα πριν 5 λεπτα ποναω φρικτα και αφανταστα!! ? εγω παω για τον επομενο μηνα! Με αισιοδοξια δεν με περνει απο κατω που παλι δεν ημουν εγκυος γιατι καταβαθος το ηξερα ξερω πως κατι συμβαινει αλλα μολις λυθει θα ερθει το νινακι μας... ?σε ολες  μας κοριτσια θετικη σκεψη και ενεργεια!!! Ευχομαι οσες περιμενετε να ΜΗΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ!!!!! ?????? και εγω απο τον επομενο και μετα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Αχ, Ελενακι μου πόσο σε νιώθω...! Ούτε κ εγώ μπορώ να απασχολησω το μυαλό μου! Σκέφτομαι συνέχεια αν θα μπορούσε να γίνει σύλληψη, ποτέ θα γίνω επιτέλους μάνα κ ότι ήθελα να ειμαι έγκυος...χτες!!! Ουφφφφφφφφφφ!!!!!!!??????????

Ετσι ακριβώς!!!και ψάχνω για συμπτώματα τωρα που περασε μια εβδ απο την ωορρηξία και υποτιθεται θα μπορουσε να γινει η εμφύτευση και ψάχνω στο Ίντερνετ και σκεφτομαι ποσο όμορφα θα ηταν ν το μάθω και να του το πω οταν θα γυρίσει και χίλια δυο τέτοια...γιατι ρε κοριτσια δεν ερχεται σε μας ετσι απλα;;μεσα σε τρεις μερες εχω μάθει για τέσσερις καινούργιες εγκυμοσύνες..απο την μια χαιρομαι παρα πολυ απο την αλλη λέω τι σκατα κανω λάθος εγω;τελος παντων θα λείπει τωρα και ο δικός μου και η μοναξιά μεγάλοποιει τα πράγματα..τις τελευταίες μερες ποναει η κοιλια μου οπως οταν περιμενω περίοδο εντομεταξυ.ουτε όρεξη για επαφές ουτε τιποτα.ειδικα το βραδυ πιο έντονα.νομιζα οτι κρύωσα αλλα δεν.τελος παντων εχει ο θεος θα ερθει που θα παει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Και μετα λες για εμενα Ελενακι μου? Αχ κοριτσια μου τι τραβαμε ολες μας ομαδικως! Ευτυχως ο αντρουλης μου μαγειρευει τωρα να φαμε κατι δεν εχω αντοχη ουτε να κατσω στο αμαξιδιο μου ειμαι χαλια αδιαθετησα πριν 5 λεπτα ποναω φρικτα και αφανταστα!! ? εγω παω για τον επομενο μηνα! Με αισιοδοξια δεν με περνει απο κατω που παλι δεν ημουν εγκυος γιατι καταβαθος το ηξερα ξερω πως κατι συμβαινει αλλα μολις λυθει θα ερθει το νινακι μας... ?σε ολες  μας κοριτσια θετικη σκεψη και ενεργεια!!! Ευχομαι οσες περιμενετε να ΜΗΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ!!!!! ?????? και εγω απο τον επομενο και μετα χαχαχαχα

Ποσο αισιοδοξια δίνεις...εχεις δίκιο ετσι ειναι..απλα οταν φεύγει με περνει απο κάτω..ειμαι χαζή το ξερω!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητευεσαι ρε Ελενακι! Σου έκατσε άσχημη στιγμή που έφυγε ο καλός σου! Κάνε όμως υπομονή κ όλα θα γίνουν!!! Εδώ είμαστε και εμείς!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Και μετα λες για εμενα Ελενακι μου? Αχ κοριτσια μου τι τραβαμε ολες μας ομαδικως! Ευτυχως ο αντρουλης μου μαγειρευει τωρα να φαμε κατι δεν εχω αντοχη ουτε να κατσω στο αμαξιδιο μου ειμαι χαλια αδιαθετησα πριν 5 λεπτα ποναω φρικτα και αφανταστα!! ? εγω παω για τον επομενο μηνα! Με αισιοδοξια δεν με περνει απο κατω που παλι δεν ημουν εγκυος γιατι καταβαθος το ηξερα ξερω πως κατι συμβαινει αλλα μολις λυθει θα ερθει το νινακι μας... ?σε ολες  μας κοριτσια θετικη σκεψη και ενεργεια!!! Ευχομαι οσες περιμενετε να ΜΗΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ!!!!! ?????? και εγω απο τον επομενο και μετα χαχαχαχα

Πάμε για τον επόμενο μήνα κούκλα μου!!!!????? Μην απογοητευεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Μην απογοητευεσαι ρε Ελενακι! Σου έκατσε άσχημη στιγμή που έφυγε ο καλός σου! Κάνε όμως υπομονή κ όλα θα γίνουν!!! Εδώ είμαστε και εμείς!!?

Ναι κοριτσαρες μου!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιότατα!!μολις εμαθα οτι πρεπει να εχω καταθέσει και στα κεπα μεχρι 10 Οκτώβρη αλλιως χάνω την σύνταξη.πως σκατα τα αλλάζουν ολα;μεχρι τελος του χρονου ηταν και σου έδειξαν και ενα εξάμηνο προσθεσμία ακομη.ευτυχως μου έκλεισε η γιαγιά μου ραντεβού για την αλλη εβδ στο ΚΑΤ να κανω τις εξετάσεις.θα κανε και το κωλοηλεκτρομιογραφιμα που δεν το μπορω καθόλου κοριτσια!καποιοι γιατροί σε πονάνε παρα πολυ δεν θελωωωωω ???.παλι στο τρέξιμο θα ειμαστε.γιατι μας ταλαιπωρούν ετσι και πρεπει καθε τέσσερα χρονια να κανουμε ξανά τα ιδια και τα ιδια.λες και ως δια μαγείας θα φυτρώσουν κόκαλα η θα γίνουμε καλα.ολα λάθος σε αυτη την χώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρασινοματα μου σε λίγες μέρες πάλι θα βάλετε μπρος με τον αντρουλη σου ???? βρες κάτι να κάνεις αυτές τις μέρες να σε χαλαρώνει η να βγαίνετε λίγο παραπάνω έξω. 

Έλενακι μου τι τραβάς κ εσυ ...

Έχουμε πέσει γενικα βλέπω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι τα ιδια τραβαω και εγω με την επιτροπη ασε τωρα που θελουν λεει να κατεβω κρητη εμ δεν σφαξανε! Κοριτσια ελατε να σας γλυκανωωωω !!!! 

20160831_231645.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni20 είπε:

Ωραιότατα!!μολις εμαθα οτι πρεπει να εχω καταθέσει και στα κεπα μεχρι 10 Οκτώβρη αλλιως χάνω την σύνταξη.πως σκατα τα αλλάζουν ολα;μεχρι τελος του χρονου ηταν και σου έδειξαν και ενα εξάμηνο προσθεσμία ακομη.ευτυχως μου έκλεισε η γιαγιά μου ραντεβού για την αλλη εβδ στο ΚΑΤ να κανω τις εξετάσεις.θα κανε και το κωλοηλεκτρομιογραφιμα που δεν το μπορω καθόλου κοριτσια!καποιοι γιατροί σε πονάνε παρα πολυ δεν θελωωωωω ???.παλι στο τρέξιμο θα ειμαστε.γιατι μας ταλαιπωρούν ετσι και πρεπει καθε τέσσερα χρονια να κανουμε ξανά τα ιδια και τα ιδια.λες και ως δια μαγείας θα φυτρώσουν κόκαλα η θα γίνουμε καλα.ολα λάθος σε αυτη την χώρα.

Υπομονή κορίτσι μου.. ξέρεις πως λειτουργούν όλα στην Ελλαδα.. Εμείς θέλαμε να εξετάσει μια επιτροπή τον παππού μου ο οποίος έχει χάσει το 98% της όρασης του για να πάρει επίδομα τυφλοτητας. Και επειδή κάποιος αφηρημενος υπάλληλος έγραψε λάθος ένα κωδικό καταχωρήθηκε ο παππούς μου στη λίστα των ατόμων που θα τα εξέταζε ο καρδιολογος (είναι να γελάς!!!!). Και δε μας το διορθωνανε το λαθος.... Καταλαβαίνεις το μέγεθος της γελοιοτητας;;; Και έπρεπε να περάσει ένα τρίμηνο η' τετραμηνο(δε θυμάμαι) για να ξαναγίνει αίτηση από την αρχή. Και αφού από κάτω στο έγγραφο υπήρχε φαρδιά πλατιά η υπογραφή και σφραγίδα του θεράποντος γιατρού που έλεγε ''οφθαλμιατρος".  Τραγικη η γραφειοκρατία σε αυτή τη χώρα... Σε κάνουν να παρακαλας για τα αυτονοητα!!!! Θα την κάνεις τη δουλειά σου απλά θα έχεις λίγο τρέξιμο για τις εξετάσεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Ελενακι τα ιδια τραβαω και εγω με την επιτροπη ασε τωρα που θελουν λεει να κατεβω κρητη εμ δεν σφαξανε! Κοριτσια ελατε να σας γλυκανωωωω !!!! 

20160831_231645.jpg

Αχ τι ωραίο.... Τι είναι;;;

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20 Αυγούστου 2016 at 8:44 ΜΜ, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε;;εμεις αυτον το μήνα αλλάξαμε σκεπτικό και δεν στοχεύουμε μονο στις γόνιμες αλλα έχουμε επαφές μερα παρα μερα..βεβαια δεν ξερω αν θα εχει αποτέλεσμα είπαμε να το δοκιμάσουμε..θεωρητικά μπήκα στις γόνιμες σημερα..(13η μερα του κύκλο σε κύκλο 31 ημερών..)ο προηγούμενος ομως ηταν 40 λόγο άγχους..αντε όσες ειμαστε στην προσπάθεια να μαζευτούμε να τα λέμε εδω..και ευχομαι αυτος ο μήνας να ειναι τυχερός για ολες μας!!!❤️❤️❤️

 

στις On 20 Αυγούστου 2016 at 8:44 ΜΜ, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε;;εμεις αυτον το μήνα αλλάξαμε σκεπτικό και δεν στοχεύουμε μονο στις γόνιμες αλλα έχουμε επαφές μερα παρα μερα..βεβαια δεν ξερω αν θα εχει αποτέλεσμα είπαμε να το δοκιμάσουμε..θεωρητικά μπήκα στις γόνιμες σημερα..(13η μερα του κύκλο σε κύκλο 31 ημερών..)ο προηγούμενος ομως ηταν 40 λόγο άγχους..αντε όσες ειμαστε στην προσπάθεια να μαζευτούμε να τα λέμε εδω..και ευχομαι αυτος ο μήνας να ειναι τυχερός για ολες μας!!!❤️❤️❤️

Μακάρι μακάρι γιατι αυτο το άγχος της αναμονής δεν παιζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Πάμε για τον επόμενο μήνα κούκλα μου!!!!????? Μην απογοητευεσαι!!!!

Ναι μην απογοητεύεσαι τον αλλο μηνα σου ευχομαι ενα μεγαααααλο +

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η prassinomata είπε:

Ελενακι τα ιδια τραβαω και εγω με την επιτροπη ασε τωρα που θελουν λεει να κατεβω κρητη εμ δεν σφαξανε! Κοριτσια ελατε να σας γλυκανωωωω !!!! 

20160831_231645.jpg

Αχ τι ωραίο τέτοια να βλέπω να ξεχνιόμαστε κ λίγο.κ εγώ πήρα να κάνω μπανοφι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gelie είπε:

Υπομονή κορίτσι μου.. ξέρεις πως λειτουργούν όλα στην Ελλαδα.. Εμείς θέλαμε να εξετάσει μια επιτροπή τον παππού μου ο οποίος έχει χάσει το 98% της όρασης του για να πάρει επίδομα τυφλοτητας. Και επειδή κάποιος αφηρημενος υπάλληλος έγραψε λάθος ένα κωδικό καταχωρήθηκε ο παππούς μου στη λίστα των ατόμων που θα τα εξέταζε ο καρδιολογος (είναι να γελάς!!!!). Και δε μας το διορθωνανε το λαθος.... Καταλαβαίνεις το μέγεθος της γελοιοτητας;;; Και έπρεπε να περάσει ένα τρίμηνο η' τετραμηνο(δε θυμάμαι) για να ξαναγίνει αίτηση από την αρχή. Και αφού από κάτω στο έγγραφο υπήρχε φαρδιά πλατιά η υπογραφή και σφραγίδα του θεράποντος γιατρού που έλεγε ''οφθαλμιατρος".  Τραγικη η γραφειοκρατία σε αυτή τη χώρα... Σε κάνουν να παρακαλας για τα αυτονοητα!!!! Θα την κάνεις τη δουλειά σου απλά θα έχεις λίγο τρέξιμο για τις εξετάσεις....

Αχ ειναι γελοίοι πραγματικα.δεν ντρέπονται λίγο λέω εγω.ναι θα γινει η δουλεια ευχομαι μονο να μη μου βγάλουν το λαδι παλι γιατι δεν θελω πολυ.και οι περισσότεροι βαριούνται να δουλέψουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Αχ τι ωραίο τέτοια να βλέπω να ξεχνιόμαστε κ λίγο.κ εγώ πήρα να κάνω μπανοφι 

Αααααα τελειο φαινεται!!!❤️❤️❤️❤️Μου άνοιξες την όρεξη θα ανοίξω σοκολάτα τωρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...