Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεύτερος μήνας προσπαθειών...


Eleni20

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Κοριτσια κοριτσιαααααα λεωωωωωωω νομιζωωωω οτι το τεστ που εκανα σημερα εδειξε αχνο θετικο!!!!?????????????????

Πλακααααααααα κανειειειιειειειειεις!!κοριτσι μου κοπελαρα μου αγαπακι μου λουλουδάκι μου τρελαινομαιαιιαιαιαιαιιαιαιαιαιιαιαιαιαιαιιαι!!!!αν υπαρχει γραμμή εστω και παααααααρα πολυ άχνη ειναι θετικό!!!θυμασαι τι σου ειχα πει;;οτι αν οντως είχες κανει τοτε ωορρηξία που είχες καταλάβει ωχρινικη φάση άνω των 17 ημερών ειναι εγκυμοσύνη!!!ενα απλό συγχαρητηρια νιωθω οτι ειναι λίγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Κοριτσια κοριτσιαααααα λεωωωωωωω νομιζωωωω οτι το τεστ που εκανα σημερα εδειξε αχνο θετικο!!!!?????????????????

Ανέβασε το φωτογραφία να το δούμε να σου πω 100%!!!!ανεβασε το πρώτο θετικό τεστ στην παρέα να γινει χαμοοοοοοος!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα και δευτερο τωρα ξανα αχνο θετικο αλλα ισα ισα δεν πολυ φαινεται κατσε να το ανεβασω αν την δειτε και εσεις!!!!! Θα τρελαθωωωωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Yotaki είπε:

@Eleni20μην αγχονεσαι!!!εγω αυτο το μηνα δεν εκανα προσπαθεια!!θα το αφησω να ερθει απο μονο του...ολο χαρα περνω και ολο στεναχωριεμαι γιατι αδιαθετω!!διαβασα ενα αρθρο που ελεγε οτι 2-3 μερες πριν την ωοριξια αλλα και την πρωτη μερα της ωοριξιας ειναι οι καταλληλες για να μεινεις εγκυος.....σε κανα 2 μηνες θα ξανα βαλουμε μπρος για μπεμπε :) !!!αααα καλο μηνα δεν ειπα!!!και θετικα τεστακια στης υπολιπες κοπελες ❤❤❤

Γιωτακι μου καλο μήνα!!!οποτε σας βγαίνει και οπως σας βγαίνει χωρις άγχος ειναι το καλύτερο..αυτο εκανα και γω τον πρώτο μήνα..οταν ειδα μετα ομως οτι τις γόνιμες δεν τις πέτυχα πηρα τεστ.και μου έφυγε το άγχος!τωρα εχω γλυκιά ανυπομονησία με μονο μια επαφή στις γόνιμες 26 ωρες περίπου πριν την ωορρηξία...αν δεν ειναι αυτος ο τυχερός μήνας θα ειναι καποιος απο τους επόμενους για ολες μας!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η prassinomata είπε:

Εκανα και δευτερο τωρα ξανα αχνο θετικο αλλα ισα ισα δεν πολυ φαινεται κατσε να το ανεβασω αν την δειτε και εσεις!!!!! Θα τρελαθωωωωω!!!!!

Εδω εχω τρελαθεί εγω απο την χαρά μου φαντασου εσυ πως θα εισαι!!περιμενωωωωωωωωωω θελουμε φωτοο θελουμε φωτοοο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Κοριτσια να χαρω ή οχι? Αδικα θα χαρω! 36 μερα κυκλου σημερα

Κανε έναν κόπο και ανέβασε μια λίγο πιο κοντινή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Κοριτσια να χαρω ή οχι? Αδικα θα χαρω! 36 μερα κυκλου σημερα

Για να εισαι σίγουρη κανε ενα το πρωί με τα πρωτα ουρά που ειναι πιο έγκυρα τα αποτελέσματα.τα ιδια τεστ εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα τελευταιο εχω ακομα τα ειχα παραγγειλει απο την hometest μαζι με τα ωορρηξιας! Να και μια πιο κοντινη οσο μπορουσα δηλαδη γιατι θολωνει αν ειναι πολυ κοντα!! Ελενη πες μου να χαρωωωω??? 

20160902_030454.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Ρε κοριτσια και ο αντρας μου το βλεπει μηπως ειμαι τρεληηηη???? 

20160902_024325.jpg

Ή φωτο είναι σκοτεινή βρε πρασινοματα μου! Συμφωνώ με την Ελενη. Κάνε ένα τεστακι το πρωί, να σιγουρευτείς!! Μακάρι πάντως!!!!!!!!!!!!!☺?☺?☺?☺?☺?☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Ενα τελευταιο εχω ακομα τα ειχα παραγγειλει απο την hometest μαζι με τα ωορρηξιας! Να και μια πιο κοντινη οσο μπορουσα δηλαδη γιατι θολωνει αν ειναι πολυ κοντα!! Ελενη πες μου να χαρωωωω??? 

20160902_030454.jpg

Βρε στη φωτό δε φαίνεται κάτι... Είναι περίεργος ο φωτισμός κι η απόδοση. Αφού έχεις ένα ακόμα, κάνε λίγη υπομονή μέχρι το πρωί! Ξέρω.......δε θα κλείσει μάτι απόψε! Μακάρι βρε κούκλα μου να στο χάρισε επιτέλους ο Θεουλης το σπορακι σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Ενα τελευταιο εχω ακομα τα ειχα παραγγειλει απο την hometest μαζι με τα ωορρηξιας! Να και μια πιο κοντινη οσο μπορουσα δηλαδη γιατι θολωνει αν ειναι πολυ κοντα!! Ελενη πες μου να χαρωωωω??? 

20160902_030454.jpg

Πραγματικα δεν ειμαι σίγουρη..με τις πρώτες ματιές φενεται αρνητικό.πρεπει να το κοιτάξεις πολυ ωρα για να δεις μια υποψία γραμμής.θα σου ελεγα ακομη να μη χαρείς περίμενε μεχρι το πρωί..η ακομα καλυτερα κανε μια χοριακη να ξεδιαλύνει το τοπίο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω το εκανα τωρα το δευτερο δεν αντεξα!!! Παλι αχνο θετικο!!! Εμεις το βλεπουμε κοριτσια 3 τεστ αχνα θετικα!!! Απλα ισως ο φωτισμος δεν σας το δειχνει! Αυριο τρεχω για χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα μας πεθάνεις στην αγωνία!! Θα περιμένουμε νέα σου!!! Σου εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺ Ψυχραιμία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα θα μας πεθάνεις στην αγωνία!!!περιμενουμε τα ευχάριστα κοριτσι μου και μια θετικότατη χοριακη!!ναι ο φωτισμός δεν ειναι καλός μπερδεύει πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια για πλακα εκανα και ενα τεστ ωορρηξιας! Και βγηκε και αυτο αχνο θετικο! Τι συμβαινει? Ανιχνευει το τεστ ωορρηξιας την ορμονη lh σχετιζεται με εγκυμοσυνη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

 

20160902_033419.jpg

Κοριτσι μου το αχνό στο τεστ ωορρηξιας η εστω αν η γραμμή ειναι πιο ανοιχτή απο την γραμμή ελέγχουν ειναι αρνητικό.μη δίνεις σημασια τωρα στο τεστ ωορρηξιας..ομως θα σου προτινα κατι..κανε ενα τεστ ωορρηξιας αυριο το μεσημέρι και αν βγει πιο έντονη κανε ενα ακομη και μεθαύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφου εχω καθυστερηση πως γινεται να εχω και ωορρηξια? Δεν γινεται αυτο αχ θα τρελαθω????! Πφφφφ δεν θελω να χαρω γιατι νοιωθω θα απογοητευτω... 6 μερες κσθυστερηση και τιποτα ακομα! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια μου για τις απαντησεις σας! Ελπιζω αυριο να εχω ευχαριστα νεα! Αλλα κατι μεσα μου δεν με τρωει και δεν με αφηνει να χαρω! Φοβαμαι παλι για την απογοητευση!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωχ δεν θα κοιμηθουμε σήμερα!!! Πάνε κορίτσι μου πρωί πρωί στο μικρόβιολογικό .μακάρι να είσαι να κάνουμε χαρές στην παρέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαυτό με τρομάζουν αυτά τα τεστ όταν δεν είναι ξεκάθαρα τα αποτελεσματα πας να σκάσεις . Παραπολυ άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω βεβαια οτι στις δυο προηγουμενες εγκυμοσυνες μου εκανα τεστ και ηταν αρνητικα ουτε καν αχνη γραμμουλα! Οταν πλεον πηγα για χοριακη ειχα 2,800 μοναδες αφου ακουσαμε καρδια αμεσως! ?? ημουν 8 εβδομαδων στον γιο μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...