Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σας βρήκα και εγώ!!!!


Nady270914

Recommended Posts

Καλησπέρα! Διαβάζω αρκετό καιρό το φόρουμ και μου άρεσε η παρέα που έχετε δημιουργήσει και σκέφτηκα να έρθω και εγώ στην παρεούλα σας.

Είμαι η Nady270914 και δεν έχω ακόμα παιδάκια! Είμαι παντρεμένη 6 μήνες και βρίσκομαι στην προσπάθεια να γίνω μανούλα και εγώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΝΑDY

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΕΜΑΤΟ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά γεμάτα υγεία και αγάπη!

Καλώς ήρθες στο Mammyland!

Να ζήσετε μαζί με τον αντρούλη σου μια ζωή γεμάτη υγεία, αγάπη και ευτυχία!

Το 2009 να σου φέρει το μωράκι μου επιθυμείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ NADY ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΕΙΜΑΙ Η ΦΑΝΗ 26 ΧΡΟΝΩΝ, ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 7 ΜΗΝΕΣ, ΚΑΙ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟ 2009 ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ.. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες . ειμαι η βανια ειμαι 38 ετων παντρεμενη με ενα γιο τεσσεραμισι ετων κι γρηγορα θελω να του προσφερω και ενα αδερφακι.Ειμαι σιγουρη οτι θα γινεις μανουλα συντομα γιατι το φορουμ ειναι γουρλιδικο κι επισης μπορεις να μας επισκεφτεις και στο chat εκει πεφτει τρελλο γελιο. Σε περιμενουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας βρήκες Nady και καλώς σε βρήκαμε κι εμείς!!

Να έχουμε όλοι Καλή Χρονιά και όλα θα έρθουν στην ώρα τους...

Φιλιά πολλά πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nady καλοσώρισες στην όμορφη παρέα μας!Εγω ειμαι 25 χρονών και ειμαι 7 μηνων.περιμένω αγοράκι.Σου εύχομαι με το καλο και συ να κρατησεις το παιδάκι σου στην αγκαλια σου!Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΕΣ ΕΥΧΕΣ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝΕ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ!ΟΤΙ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΝΟΥΣ ΣΟΥ ΒΑΝΕΙ,Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ'ΡΧΕΤΑΙ ΧΕΙΡΟΠΙΑΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!:) ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ,ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ:)ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ NADY K ΑΠΟ ΜΕΝΑ .ΕΙΜΑΙ Η ΡΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΘΑ

ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΒΑΒΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ :cheer: :cheer:!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Nady καλως ηρθες κι απο εμενα!ειμαι η Κωνσταντινα και ανυπομονω κι εγω να γινω μανουλα!Η παρεα ειναι απιστευτη!Κοντα η μια στην αλλη και ετοιμη να σε βοηθησει οσο μπορει ανα πασα στιγμη!Ευχομαι να εχεις Καλη Χρονια με υγεια και αγαπη στην οικογενεια σου και να σου φερει αυτο που επιθυμεις,την ευλογια ενος μωρου!Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναντι καλως ηρθες στην παρεα μας.....ειμαι η αρετη 30 χρομων με ενα γιο 21 μηνων....σου ευχομαι να μεινεις γρηγορα εγκυος....θα σου φερουμε γουρι ειμαι σιγουρη για αυτο....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλως ήρθες Nady στον γουρλίδικο κόσμο του mammy!!!

Εύχομαι σύντομα να γίνεις μανούλα και να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...