Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

χαχαχαχαχα!!! Πεθανα στο γελιο με τον εξορκιστη!!! Εγω ρωτησα στο Ελενας που θα γεννησω... Εχει τωρα Μεγαλη Εβδομαδα Δευτερα-Πεμπτη 9-11 το πρωι και μετα 9 Μαιου! Μαλλον θα παω στις 9 Μαιου γιατι Μ.Εβδομαδα να πανε ολα καλα θα ανεβουμε Κατερινη στο πατρικο μου! Παντως ξερω οτι βοηθανε πολυ! και αν παρακολουθησει τα 2 απ'τα 4 σεμιναρια και ο συζηγος του δινουν ενα χαρτι κ μπορει να ειναι παρων μεσα στη γεννα!!!

Κοίτα για τον συζυγο και χαρτί ? να του δώσουν απεξω θα είναι γιατί θα τον μαζεύουν με τα κουταλάκια από το πάτωμα.... Πάει όποιος θέλει στα σεμινάρια στο ελενα;  Έλεγα μήπως ερχόμουν για μετά το Πάσχα κ εγώ.... Γιατί πρώτα ο Θεός θα πάμε αρτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι άσκησεις πιυ ρωτάτε είναι πολύ απλές. 

Σφίγγετε τους μυες στο....  Πιπι σας, χαλαρωνετε, ξανασφιγγετε κοκ. 

20 φορές, διάλειμμα 5' σε επαναλήψεις των 3 αν θυμάμαι καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η rakoun είπε:

Οι άσκησεις πιυ ρωτάτε είναι πολύ απλές. 

Σφίγγετε τους μυες στο....  Πιπι σας, χαλαρωνετε, ξανασφιγγετε κοκ. 

20 φορές, διάλειμμα 5' σε επαναλήψεις των 3 αν θυμάμαι καλά 

Ααααα ωραία Ρακουνακι μου.....χιχιχι.... Κ πότε πρέπει να γίνουν αυτές;;;; Εσύ πως είσαι;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού γεννήσεις, θα σου δώσει ο γιατρός το οκ. 

Επίσης τις ασκήσεις τις κάνουν και γυναίκες όχι λεχωιδες,  για να τονωσουν την περιοχή, και να έχουν καλύτερους οργασμους

 

Σχετικά καλύτερα εγώ. Σήμερα έκατσα σε καρέκλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες!!

καλα έριξα πολυ γελιο.. Με την πρωτευουσιανα που στα 24 ειναι στο δεύτερο παιδι!αλλα δεν @@@ τι να πω πια.. Τεσπα @rakoun εχε έτοιμα τα πτυχία σκέφτεται ακομα τι θα απαντήσει σε θελω προετοιμασ

@Renakarκαλώς ήρθες και με το καλο ευχομαι να αποκτήσεις το μωρακι αου!!! 

Κοριτσια εγώ βρηκα αυτο στο avenue για όσες ειναι στην αθηνα, λεει οτι ειναι δωρεάν, ειναι ενα τριήμερο που το κανει μια μαία και εχει και ανώδυνο τοκετό και θηλασμό και γενικές απορίες! Ελεγα να παω γιατι στο Αλεξάνδρα που θα γεννήσω απο οτι ξερω ειναι λιγο ανοργάνωτοι σε αυτα τα θέματα... Αν θελει καποια κανονιζουμε και μαζι! 

Σας γραφω το τηλεφωνο: 2108067782 για να κλείσεις θέση!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

Εγώ περιμένω να με πάρουν από τα mothercare για τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού, γιατί εδώ δεν κάνουν κάπου αλλού.

Δωρεάν είναι και εσένα τα μαθήματα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες!!

καλα έριξα πολυ γελιο.. Με την πρωτευουσιανα που στα 24 ειναι στο δεύτερο παιδι!αλλα δεν @@@ τι να πω πια.. Τεσπα @rakoun εχε έτοιμα τα πτυχία σκέφτεται ακομα τι θα απαντήσει σε θελω προετοιμασ

@Renakarκαλώς ήρθες και με το καλο ευχομαι να αποκτήσεις το μωρακι αου!!! 

Κοριτσια εγώ βρηκα αυτο στο avenue για όσες ειναι στην αθηνα, λεει οτι ειναι δωρεάν, ειναι ενα τριήμερο που το κανει μια μαία και εχει και ανώδυνο τοκετό και θηλασμό και γενικές απορίες! Ελεγα να παω γιατι στο Αλεξάνδρα που θα γεννήσω απο οτι ξερω ειναι λιγο ανοργάνωτοι σε αυτα τα θέματα... Αν θελει καποια κανονιζουμε και μαζι! 

Σας γραφω το τηλεφωνο: 2108067782 για να κλείσεις θέση!! 

Ξέρεις ποιο τριήμερο είναι αυτό στο Avenue ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η rakoun είπε:

Αφού γεννήσεις, θα σου δώσει ο γιατρός το οκ. 

Επίσης τις ασκήσεις τις κάνουν και γυναίκες όχι λεχωιδες,  για να τονωσουν την περιοχή, και να έχουν καλύτερους οργασμους

 

Σχετικά καλύτερα εγώ. Σήμερα έκατσα σε καρέκλα!!! 

Ααααα πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα σήμερα!!!!! Κάθε μέρα θα είσαι και καλύτερα θα δεις...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η rakoun είπε:

Αφού γεννήσεις, θα σου δώσει ο γιατρός το οκ. 

Επίσης τις ασκήσεις τις κάνουν και γυναίκες όχι λεχωιδες,  για να τονωσουν την περιοχή, και να έχουν καλύτερους οργασμους

 

Σχετικά καλύτερα εγώ. Σήμερα έκατσα σε καρέκλα!!! 

Ααααα πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα σήμερα!!!!! Κάθε μέρα θα είσαι και καλύτερα θα δεις...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγκι αν μάθεις πες μου ποιο τριήμερο είναι γιατί θα λείπω εκτός Αθηνών λόγω Πάσχα!!!! Αν θέλετε γραφεστε και στο nutricia έχει μαθήματα ανωδυνου.... Μαθήματα θηλασμού από μαία.... Από το σπίτι σας μέσω λαπτοπ η υπολογιστή.... Απλά κάνετε εγγραφή..... Είναι πολύ ωραίο.... Έχω κάνει μόνο του θηλασμού προς το παρόν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Ξέρεις ποιο τριήμερο είναι αυτό στο Avenue ;;;

Αν καταλαβα καλα ειναι καθε εβδομαδα τριτη τεταρτη κ πεμπτη! 

Εγω θα παρω μηπως παω την επόμενη του πασχα η τη μεθεπόμενη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η rakoun είπε:

Ταλαιπωρημενη γυναίκα απο τη μέση της, ανω των 30 με βαζετε να ξεκρεμαω πάλι πτυχία.

Τέτοιες είστε!!! :P

Χαχαχαχχα ενταξει κλαιω! Θα ερθω να σε βοηθησω! Δυο άνω των 30 θα τα καταφέρουμε!! 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

μαγκι αν μάθεις πες μου ποιο τριήμερο είναι γιατί θα λείπω εκτός Αθηνών λόγω Πάσχα!!!! Αν θέλετε γραφεστε και στο nutricia έχει μαθήματα ανωδυνου.... Μαθήματα θηλασμού από μαία.... Από το σπίτι σας μέσω λαπτοπ η υπολογιστή.... Απλά κάνετε εγγραφή..... Είναι πολύ ωραίο.... Έχω κάνει μόνο του θηλασμού προς το παρόν.... 

Θηλασμού εκανα και εγώ απο το mitrikosthilasmos.gr αλλα λεω να παω και σε αυτο θα ειναι πιο ολοκληρωμένο! Θα παρω να ρωτήσω και σου λεω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Αν καταλαβα καλα ειναι καθε εβδομαδα τριτη τεταρτη κ πεμπτη! 

Εγω θα παρω μηπως παω την επόμενη του πασχα η τη μεθεπόμενη! 

Άμα πας την μεθεπομενη του Πάσχα πες μου αν είναι να πάρω να δηλώσω συμμετοχή.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonia laoura είπε:

Άμα πας την μεθεπομενη του Πάσχα πες μου αν είναι να πάρω να δηλώσω συμμετοχή.... 

Οκ! Θα σου πω! Λογικα θα παω τη μεθεπόμενη γιατι τριτη θα γυρισω και εγώ απο το χωριό μ και δε θα το προλαβω! Μπορει και να μην εχει λόγω πασχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαγκι είπε:

Χαχαχαχχα ενταξει κλαιω! Θα ερθω να σε βοηθησω! Δυο άνω των 30 θα τα καταφέρουμε!! 

Θηλασμού εκανα και εγώ απο το mitrikosthilasmos.gr αλλα λεω να παω και σε αυτο θα ειναι πιο ολοκληρωμένο! Θα παρω να ρωτήσω και σου λεω!

Εντάξει μαγκι μου.....κοριτσια και εγώ 30 είμαι.... Χαχαχα μην βγει παραεξω όμως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η rakoun είπε:

Ταλαιπωρημενη γυναίκα απο τη μέση της, ανω των 30 με βαζετε να ξεκρεμαω πάλι πτυχία.

Τέτοιες είστε!!! :P

:-)) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Εντάξει μαγκι μου.....κοριτσια και εγώ 30 είμαι.... Χαχαχα μην βγει παραεξω όμως 

Δε θα το πω πουθενα!! 

Λοιπον πηρα και ρωτησα! Μετα το πασχα ξαναέχει 10-11-12 Μαΐου 16:00-18:00! Εγώ δήλωσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Οκ! Θα σου πω! Λογικα θα παω τη μεθεπόμενη γιατι τριτη θα γυρισω και εγώ απο το χωριό μ και δε θα το προλαβω! Μπορει και να μην εχει λόγω πασχα! 

Α ναι σωστά ίσως και να μην έχει λόγω Πάσχα... . ;-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαγκι είπε:

Δε θα το πω πουθενα!! 

Λοιπον πηρα και ρωτησα! Μετα το πασχα ξαναέχει 10-11-12 Μαΐου 16:00-18:00! Εγώ δήλωσα! 

Θα δω μήπως πάρω να δηλώσω κ εγώ...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...