Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

Οντως κατι γινεται αυτες τις μερες Γωγω μου!!! Ακουσα οτι κυκλοφορει κ μια ιωση τυπου σαν γαστρεντεριτιδα! Οποτε προσοχη ολες! Παντως μην αγχωνεσε,μαλλον ειναι που μεγαλωνει το μωρακι σου κ πιεζει τα πλευρα σου κ τα οργανα του σωματος σου κανουν χωρο!!! Ετσι πιστευω... Αν σε ποναει παρα πολυ κ δεν αντεχεις πεστο κ στο γιατρο σου ομως αν κ πιστευω αυτο θα ειναι!

Καλημερα και απο'μενα! Και η δικια μου ψυχολογια πλεον εχει ανεβει στα υψη!!! Ανυπομονω να φτασει  η ωρα να κρατησω τη μπεμπα μου στην αγκαλια μου!!! Και οσο σκεφτομαι οτι πριν 2 βδομαδες ημουν στα προθυρα της καταθλιψης! Τι μπορει να παθεις απ'τη μια στιγμη στην αλλη.....

Η Χρυσα που χαθηκε??? Δεν πιστευω να γεννησε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα Ζωη!!! Εγω μια χαρα! Οπως εγραψα και παραπανω! Η ψυχολογια στα υψη!!!

Εσυ ολα καλα? Ποσων εβδομαδων εισαι? Σορρυ αλλα δεν σε θυμαμαι ημαστε κ πολλες! Δεν πολυγραφεις η μου φαινετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε πολυμπαινω μαρακι γιατι κολλαει  ελλεεινα! δε ξερω τι φταιει... μια χαρα σε βρισκω σε αντιθεση μεμενα χαχα!!!

ειμαι στη 19η και εδω και δυο μερες πως να το πω...δε νιωθω εγκυος...συμπτωματα μηδεν πονοι στη μεση εξαφανησμενη το στηθος δε ποναει...anywayπιστευω οτι ειναι ολα οκ...

ποσο εισαι εσυ μαρακι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η zoi1983 είπε:

δε πολυμπαινω μαρακι γιατι κολλαει  ελλεεινα! δε ξερω τι φταιει... μια χαρα σε βρισκω σε αντιθεση μεμενα χαχα!!!

ειμαι στη 19η και εδω και δυο μερες πως να το πω...δε νιωθω εγκυος...συμπτωματα μηδεν πονοι στη μεση εξαφανησμενη το στηθος δε ποναει...anywayπιστευω οτι ειναι ολα οκ...

ποσο εισαι εσυ μαρακι??

Μην αγχωνεσε! Νωρις ειναι ακομα 19η εβδομαδα! Εγω διανυω την 31η πλεον!!! Μπηκα στην τελικη ευθεια!!!

Πλεον ανυπομονω να γεννησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

Μην αγχωνεσε! Νωρις ειναι ακομα 19η εβδομαδα! Εγω διανυω την 31η πλεον!!! Μπηκα στην τελικη ευθεια!!!

Πλεον ανυπομονω να γεννησω!!!

ααα τι ωραιααα!!αντε με το καλο να ερθει η μπεμπουλα σου!!!!απο που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi1983 είπε:

ααα τι ωραιααα!!αντε με το καλο να ερθει η μπεμπουλα σου!!!!απο που εισαι?

Καταγωγη εχω απο την Κατερινη! Αλλα μενω Χαλκιδα λογω δουλειας πλεον! Εσυ απο που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

Καταγωγη εχω απο την Κατερινη! Αλλα μενω Χαλκιδα λογω δουλειας πλεον! Εσυ απο που εισαι?

απο αρτα αλλα εχω παντρευτει στο αγρινιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωη δεν εχεις κ αδικο...ρε κοριτσια μηπως να παμε σε αλλο φορουμ ή να παμε στο γκρουπ στο Facebook?ολο μου κολλαει κ εμενα...

Πολυ χαιρομαι Μαρακι που οτι περασες ηταν μια δοκιμασια κ παει...Πολυ χαιρομαι που εχεις βρει τη διαθεση σου. Και εγω σημερα καλυτερα ειμαι.σε ακολουθω στις εβδομαδες.σημερα εκλεισα 28!!!!

Καμια μαμα που να εχει γεννησει απο εδω στο λητω ποτε υπαρχει?θα ηθελα αποψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zoi1983 είπε:

απο αρτα αλλα εχω παντρευτει στο αγρινιο!

@zoi1983 με το καλό το μωράκι σου. Σε λίγο καιρό θα σε βοηθάει το μωρό να καταλαβαίνεις πόσο έγκυος είσαι...με κλωτσιές!

Και εγώ απο Αγρίνιο είμαι. Σε ποιον γιατρό πας?

Ρε κορίτσια με το νέο μαλλί νοιώθω άλλος άνθρωπος....τελικά αυτή η αλλαγή με ανανέωσε πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η fine είπε:

Ζωη δεν εχεις κ αδικο...ρε κοριτσια μηπως να παμε σε αλλο φορουμ ή να παμε στο γκρουπ στο Facebook?ολο μου κολλαει κ εμενα...

Πολυ χαιρομαι Μαρακι που οτι περασες ηταν μια δοκιμασια κ παει...Πολυ χαιρομαι που εχεις βρει τη διαθεση σου. Και εγω σημερα καλυτερα ειμαι.σε ακολουθω στις εβδομαδες.σημερα εκλεισα 28!!!!

Καμια μαμα που να εχει γεννησει απο εδω στο λητω ποτε υπαρχει?θα ηθελα αποψεις!

Εμενα δεν μου εχει κολλησει καθολου βρε κοριτσια! Ποιος ξερει τι γινεται..

.Παντως Σ'ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!! Να'σαι καλα! Θα κανεις τις ενεσεις τελικα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες!!! 

Πως νιώθουμε σημερα;;;; Πιο πάνω βλεπω ανανεωμένα σχόλια!! Χαιρομαι χαιρομαι! 

Να κανω μια άσχετη ερώτηση; Έχετε κανει το τεστ για την κυστικη ίνωση;; Ο προηγούμενος γιατρός μου ειχε πει προαιρετικά και ο καινούργιος μου ειπε να την κανω οτι ειναι σημαντική.. Εσεις τι λέτε; Εχω μπερδευτεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

@zoi1983 με το καλό το μωράκι σου. Σε λίγο καιρό θα σε βοηθάει το μωρό να καταλαβαίνεις πόσο έγκυος είσαι...με κλωτσιές!

Και εγώ απο Αγρίνιο είμαι. Σε ποιον γιατρό πας?

Ρε κορίτσια με το νέο μαλλί νοιώθω άλλος άνθρωπος....τελικά αυτή η αλλαγή με ανανέωσε πολύ!

Χρειαζονται οι αλλαγες που και που! Να ανανεωνομαστε! Εγω θελω να ξανακανω τις ξανθιες μου ανταυγειες.. Γιατι τελευταια τις ειχα κανει Σεπτεμβρη πριν μεινω εγκυος κ εχουν κατεβει παρα πολυ! Ισως τις κανω τωρα το Πασχα!!!

Αν καταφερω να παω τελικα Κατερινη κ με αφηνει ο γιατρος να ταξιδεψω... (Γιατι εκει ειναι η κομμωτρια μου που την εμπιστευομαι παρα πολυ!) Ειναι λιγο ρισκο βεβαια! Αλλα θελω παρα πολυ να παωωωω

Εχω να παω απ'τα χριστουγεννα! Λετε να με αφησει κοριτσια??? Να  παωωω??? Τι με συμβουλευετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες!!! 

Πως νιώθουμε σημερα;;;; Πιο πάνω βλεπω ανανεωμένα σχόλια!! Χαιρομαι χαιρομαι! 

Να κανω μια άσχετη ερώτηση; Έχετε κανει το τεστ για την κυστικη ίνωση;; Ο προηγούμενος γιατρός μου ειχε πει προαιρετικά και ο καινούργιος μου ειπε να την κανω οτι ειναι σημαντική.. Εσεις τι λέτε; Εχω μπερδευτεί..

Γεια σου κοριτσακι μου! Εμενα μου την ειχε κανει ο υπερηχογραφιστης οταν εκανα την Αυχενικη διαφανεια κ δεν μου τη χρεωσε εξτρα! Τωρα αν ειναι σημαντικη η οχι??? θα σε γελασω... Παντως γενικα καλο ειναι να κοιταζουμε τα παντα απο θεμα εξετασεων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες!!! 

Πως νιώθουμε σημερα;;;; Πιο πάνω βλεπω ανανεωμένα σχόλια!! Χαιρομαι χαιρομαι! 

Να κανω μια άσχετη ερώτηση; Έχετε κανει το τεστ για την κυστικη ίνωση;; Ο προηγούμενος γιατρός μου ειχε πει προαιρετικά και ο καινούργιος μου ειπε να την κανω οτι ειναι σημαντική.. Εσεις τι λέτε; Εχω μπερδευτεί..

Exω κανει γ τν κυστικη ινωση!!!απ το πρωτο τριμηνο.πληρωσα 30 ευρω κ ο γιατρός μ ηθελε να την κανω οπως δηποτε.προσβαλει ενα στ 3000 παιδια.ολα ηταν οκ!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

Και εμενα με ενδιαφερει εαν εχει γεννησει καποια στο Ελενα!

Εχει γεννησει η ξδερφη μου στ ελενα κ τωρα απο μερα σ μερα γενναει κ τ δευτερο της εκει!!!ειναι πολυ ευχαριστημενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κ σ μενα κολλαει πολυ..δν μ αφηνει εδω κ ποσες μερες να δω τις ειδοποιησεις κ τ μνμτ.οτι βλεπω π γραεται υ βλεπω απ τν αρχικη κατω κατω κ μπαινω.πφφφφ....κελλυ σ πανε πολυ ετσι τα μαλλια..κ εγω πηγα κ εκανα ανταβιες τα μαλλια αλλα δν τ βαζω γ να μην τρομαξετε..οσο πανε ανοιγουν κ δν μ αρεσουν καθολου...κ δν ξερω πως να τ αλλαξω τωρα με τν εγκυμοσυνη!ειμαι να σκασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

Εμενα δεν μου εχει κολλησει καθολου βρε κοριτσια! Ποιος ξερει τι γινεται..

.Παντως Σ'ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!! Να'σαι καλα! Θα κανεις τις ενεσεις τελικα???

Τιποτα..δεν μ τις εκανε.ειπε αστο ακομα τη δευτερα που με ειδε.για να δουμε

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Κοριτσια κ σ μενα κολλαει πολυ..δν μ αφηνει εδω κ ποσες μερες να δω τις ειδοποιησεις κ τ μνμτ.οτι βλεπω π γραεται υ βλεπω απ τν αρχικη κατω κατω κ μπαινω.πφφφφ....κελλυ σ πανε πολυ ετσι τα μαλλια..κ εγω πηγα κ εκανα ανταβιες τα μαλλια αλλα δν τ βαζω γ να μην τρομαξετε..οσο πανε ανοιγουν κ δν μ αρεσουν καθολου...κ δν ξερω πως να τ αλλαξω τωρα με τν εγκυμοσυνη!ειμαι να σκασω!

//////////////////////////////////////

 

Ωχου δεν σου εκανε ρεφλε να φαντστω??στα ελεγα.....δεν με ακουσες!!!!!δεν κανει το ρεφλε στην εγκυμοσυνη αλλα κ χωρις ρεφλε κ εμενα δεν μ αρεσαν...οποτε για εμενα καλυτερα οχι ανταυγειες στην εγκ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

Εμενα δεν μου εχει κολλησει καθολου βρε κοριτσια! Ποιος ξερει τι γινεται..

.Παντως Σ'ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!! Να'σαι καλα! Θα κανεις τις ενεσεις τελικα???

Τιποτα..δεν μ τις εκανε.ειπε αστο ακομα τη δευτερα που με ειδε.για να δουμε

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Κοριτσια κ σ μενα κολλαει πολυ..δν μ αφηνει εδω κ ποσες μερες να δω τις ειδοποιησεις κ τ μνμτ.οτι βλεπω π γραεται υ βλεπω απ τν αρχικη κατω κατω κ μπαινω.πφφφφ....κελλυ σ πανε πολυ ετσι τα μαλλια..κ εγω πηγα κ εκανα ανταβιες τα μαλλια αλλα δν τ βαζω γ να μην τρομαξετε..οσο πανε ανοιγουν κ δν μ αρεσουν καθολου...κ δν ξερω πως να τ αλλαξω τωρα με τν εγκυμοσυνη!ειμαι να σκασω!

//////////////////////////////////////

 

Ωχου δεν σου εκανε ρεφλε να φαντστω??στα ελεγα.....δεν με ακουσες!!!!!δεν κανει το ρεφλε στην εγκυμοσυνη αλλα κ χωρις ρεφλε κ εμενα δεν μ αρεσαν...οποτε για εμενα καλυτερα οχι ανταυγειες στην εγκ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Γωγώ μου! Πότε τις έκανες τις ανταύγειες? Αν έχει καιρό τώρα το Πάσχα ξανακάνε πιο σκούρες.

Μαρία μου ρώτα τον μπορεί να σε αφήσει να πας. Πόσες ώρες είναι με το αυτοκίνητο η Κατερίνη? 

Μάγκι μου και μένα μαζί με την αυχενική διαφάνεια μου έκανε και κυστική ίνωση. Καλό είναι να την κάνεις...για το καλό του μωρού σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

Ευχαριστώ Γωγώ μου! Πότε τις έκανες τις ανταύγειες? Αν έχει καιρό τώρα το Πάσχα ξανακάνε πιο σκούρες.

Μαρία μου ρώτα τον μπορεί να σε αφήσει να πας. Πόσες ώρες είναι με το αυτοκίνητο η Κατερίνη? 

Μάγκι μου και μένα μαζί με την αυχενική διαφάνεια μου έκανε και κυστική ίνωση. Καλό είναι να την κάνεις...για το καλό του μωρού σου.

Ειναι περιπου 5 ωρες! Μακαρι να μ'αφησει! Αλλα χλωμο το βλεπω... Θα εχω μπει στον 8ο!!! Και ειναι δυσκολος μηνας! Αυτος λεει σε αλλα κ αλλα οχι! Σε αυτο δε θα πει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η fine είπε:

Τιποτα..δεν μ τις εκανε.ειπε αστο ακομα τη δευτερα που με ειδε.για να δουμε

 

Δεν κανει το ρεφλε στην εγκυμοσυνη??? Γτ κ εγω θελω να κανω ανταυγειες αλλα παντα μου κανει κ ρεφλε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Εχει γεννησει η ξδερφη μου στ ελενα κ τωρα απο μερα σ μερα γενναει κ τ δευτερο της εκει!!!ειναι πολυ ευχαριστημενη!

Χαιρομαι που ακουω θετικα! Αν και για το συγκεκριμενο Νοσοκομειο μονο θετικα εχω ακουσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ εκανε ρεφλε αλλα αεριζε τν χορο..κ η ξαδερφη μ εκανε ανταβιες με ρεφλε...ξερω οτι δν υπαρχει θεμα..βασικα ειναι κ αναλογως την κομμωτρια..θελω να τα σκουρινω τελειως.αν βαλω φυτικη μαυρη θα βγουν οκ;;η τρικωλορε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...