Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

Ελπίζω κοριτσάκι μου να μην σε ρίξει γιατί είναι μανίκι να είσαι έγκυος και άρρωστη με κρύωμα.Δυο φορές ως τώρα την έχω πατησει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κυριακηηηηηη!!τι τρως κοριτσι μ...εμενα ο γιατρος μ π ειναι αυστηρος μ τ φαι παρ ολα αυτα μ λεει τρωγε πολυ προτεινη καί σαλατα...φρουτα λαχανικα συνεχως..κ οταν τ ειπα γ τ αλατι μ λέει αζε γτ ειναι αρχη ακομα κ στηβ εγκυμοσυνη πολλες γυναικες συνηθως στην αρχη εχουν υποταση!!!

Μαμμυ μου εισαι ηρωιδακ εσυ κ ο αντρας σ.ειλικρινα..μακαρι να ειχες βοηθεια κ απο καποιον συγγενη...με λιγα λογια πρωι δουλευει ο αντρας σ βραδυ εσυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mommy 5 είπε:

Ελπίζω κοριτσάκι μου να μην σε ρίξει γιατί είναι μανίκι να είσαι έγκυος και άρρωστη με κρύωμα.Δυο φορές ως τώρα την έχω πατησει???

Αχ ασε αληθεια γινεσαι κομματια δε μπορουσα να σηκωθω τιποτα!.. 28δεκ-2 ιανουαριου ημουν χαλια στο κρεβατι με πυρετο και ολα Τα υπολ !! Κ με βρηκε η νεα χρονια αρρωστη χαχχα!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω τρωω τα παντα. Κ λαχανικα κ κρεας απλα στις λιγουρες αντι για γλυκα που ζητανε ολες.. εγω ζηταω μπροκολο.. κ αλατι τρωω παραπανω...κ χυμους πινω κ φρουτα τρωω κ νερο πινω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gwgw02 είπε:

Κυριακηηηηηη!!τι τρως κοριτσι μ...εμενα ο γιατρος μ π ειναι αυστηρος μ τ φαι παρ ολα αυτα μ λεει τρωγε πολυ προτεινη καί σαλατα...φρουτα λαχανικα συνεχως..κ οταν τ ειπα γ τ αλατι μ λέει αζε γτ ειναι αρχη ακομα κ στηβ εγκυμοσυνη πολλες γυναικες συνηθως στην αρχη εχουν υποταση!!!

Μαμμυ μου εισαι ηρωιδακ εσυ κ ο αντρας σ.ειλικρινα..μακαρι να ειχες βοηθεια κ απο καποιον συγγενη...με λιγα λογια πρωι δουλευει ο αντρας σ βραδυ εσυ;;;

Ετσι ακριβώς Γωγω μου ο ένας έρχεται ο άλλος φεύγει.Δεν γίνεται αλλιώς.Καμια φορά σκέφτομαι και πως το πιάσαμε το νινί αφού ειδικά τότε δούλευα πιο πολλά βραδιά και δεν βρισκόμαστε καθόλου χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα..το λεγομενο καταλαθος ηταν μαλλον....δν τ ξερες;;;εκει π δν τ περιμενεις σ ρχεται...κ εγω κ η αδερφη μ καταλαθος ηρθαμε....κ μαλιστα σ εμενα ειχαν ερθει σ επαφη μονο 2 φορες εκεινο το μηνα..χαχαχ α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι Γωγουλα μου δεν ήταν καταλαθος.Μια μόνο φορά έγινε και αυτή προγραμματισμένα ?στο ρεπό μου χαχα.Ετσι με όλα μου τα παιδάκια με τη μια.Τι κάνετε όλες σήμερα;Που χαθήκατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μομμυ και εγω τον αντρουλη μ ελαχιστα τον βλεπω σε καταλαβαινβ απολυτα εχω να τον δω απο 7 τ πρωι καινθα ερθει 12:30 τ βραδυ! Ασε ! 

.κυριακη τα δικα σ εβαψες!!;;

Εγω π ασχολουμε με νυχια δε τα εχω ξανα ανοιξει απο τοτε η μυρωδια με ζαλιζει τοσο πλ!

:/

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμςνα ο γιατρος μ μ φηνει ν τ βαφω αλλα χωρις ν τ μυριζω πολυ πολυ τ μανο κ αυτα κ να μην ακουμπησουν καθολου δερμά...κ για να εχω τ κεφαλι μ ησυχω τ κονντινα κ δν τ βαφω πια...

Μαμμυ στο πι και φι εγιναν τα παιδακια σού!!ποιος τηχαρη σ..καρπερη καρπερη...χιχιι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα δικα μου εβαφα. Σε ολη την εηκυμοσυνη 3 φορα σημερα που τα βαφω. Κ εγω δν τα μυριζω αχαχα αποσταση. Αχαχα βαρέθηκα ρε κοριτσια.. κ το αυριανο ψησιμο που ειμασταν καλεσμένοι ακυρο για εμας..γτ θα βρισκονται τα ανιψια μου εκει κ ειναι αρρωστα κ η παιδιατρος ειπε να μην παω γτ εχει πολυ βηχα αυτο που εχουν κ υψηλο πυρετο κ θελει αντιβιωση για να περασει.. οποτε θα μεινω με τη λιγουρα του ψητου κρεατος κ των ψητων λαχανικων γμτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελωωωω κ εγω....στα μερη μου κατω στην πλατεια βαζουν μουσικη στα μεγαφωνα δυνατα κ ψηνουν ...κ μαζευεται οοοολος ο κοσμος εκει..κ ειναι τελεια...εδω π μενω τωρα τπτ απ ολα αυτα δν γινεται..μονο σ κανα σπιτι αν τσικνισουν...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια εκανα εξετασεις αιματος κ ουρων χθες πολυ καλες βγηκαν παλι καλα και αιματοκριτης 41 χωρις να κανω κατι ιδαιτερο ..Παλι καλα !!!

Και την προηγουμενη μερα ειχα φαει κ χαμπουρκερ κ παγωτο..:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.Μα είδες Ελευθερια;Κατι ξέρουμε εμείς που τρώμε απ'οοοοοολα αχαχαχα.Τελειες οι εξετάσεις σου.Καλη Τσικνοπέμπτη να έχετε εσείς εκεί στην πατρίδα που το τσικνιζετε.Να πω την αλήθεια κάτι τέτοια μου λείπουν παρά πολύ.Εδω που είμαι δυστυχώς δεν καταλαβαίνουμε γιορτές εμεις???Καλα να περάσετε όλες σας κορίτσια μου.Φατε και για μένα κανα κοψίδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα mommy και εδω που ειμαστε μην νομιζεις τι θα βγουμε οχι λογο εγκυμοσυνης αλλα γιατι τετοιες μερες δεν ειναι να βγαινεις δεν τρωως καλα και πληρωνεις παααρα πολλα !

Τσικνοπεμπτη,καθαρα δευτερα, 25 μαρτιου τετοιες μερες ειναι για σπιτι .ειναι να βγαινεις ολες τις υπολοιπες,φαγαμε φολα πολλες φορες και δεν το ξανακανουμε :)

Σπιτι θα ψησουμε το κατιτις ησυχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα δεν τα έχουν εδω αυτά τα έθιμα.Αλλα και να πούμε ότι θα κάναμε κάτι μόνοι μας πάλι δε γίνεται.Ο άντρας μου δουλεύει μέχρι το βράδυ και εγώ πάλι πριν λίγο ήρθα και είμαι κομμάτια και το βράδυ θα ξαναπάω για δουλειά.Ουτε που θα μαγειρέψω σήμερα.Μονο να κοιμηθώ θέλω δεν θέλω να φάω.Τοσο κούραση και νύστα χαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α να σας πω και τι πάθαμε την προηγούμενη εβδομάδα.Βρηκαμε μια ψησταριά που την έχουν Έλληνες και λέμε ας φάμε βρε παιδί μου κανένα σουβλάκι που μας έλειψε να πάρουμε λίγο γεύση απο Ελλάδα χαχα.Έρχεται η ώρα να πληρώσουμε και πάθαμε πλάκα.Κοιταμε τον τιμοκατάλογο μετά και συνειδητοποιούμε ότι το ένα σουβλάκι καλαμάκι το χρεώνει 3,80 λίρες δηλαδή γύρω στα 5,00 ευρω?????.Και είχαμε πάρει οχτώ.Καλα ποσό έχει εκεί ένα σουβλάκι;;;Πάντως δεν πρόκειται να μας ξαναδεί ο πατριώτης με τέτοιες τιμες που έχει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοντα ειμαστε ανιτα ..!!!17 και 3 μερες ειμαι...χαχαχα ελιωσα μαμμυ...ξερεις γτ το εχουν τοσο ακριβα ε;;;γτ ειναι σ αλλη χωρα...πως ειναι εκει η οικονομια;;;εγω απορω ποτε προλααβαινεις κ ξεκουραζεσαι..κ με την εγκυμοσυνη κ με τη δουλεια...πρεπει να ειναι η πιο δυσκολη εγκυμοσυνη π ειχες...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...