Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Fetos elega tha pame opwsdipote triimero xeimwniatiko se ksenodoxeio pou tha kanoun masaz k etsi. Alla logariaza xwris ton ksenodoxo i mallon tous agrotes! Prwton den volepsan oi adeies me t antra mou k deyteron pou na pas me tosa bloka???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το παρακολουθω και αυτο Διωνη μου!!!Σαν ντετεκτιβ εχω καταντησει χαχαχα!!!!Ωραια η συνταγη αλλα ταπερακι δεν βλεπω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Fetos elega tha pame opwsdipote triimero xeimwniatiko se ksenodoxeio pou tha kanoun masaz k etsi. Alla logariaza xwris ton ksenodoxo i mallon tous agrotes! Prwton den volepsan oi adeies me t antra mou k deyteron pou na pas me tosa bloka???

Εγω που με στέλνουν σε λίγο καιρό Κέρκυρα για να βγάλω κάτι φωτογραφίες και σκέφτομαι πως θα πάω με τα μπλόκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ax koritsia ti na sas kanw eiste makrya!!! K aytos o antras m de leei na erthei! Xaxaxxa

Φαει  καμία εγώ δεν θα άντεχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι;

Έχω ιδιωτική ασφάλεια και εψαξα να δω αν στο προηγούμενο τσεκ απ υπηρχαν αυτές οι εξετάσεις αλλά δεν ηταν..όταν κλείσω ραντεβού παλι για το τσεκ απ να τους πω και για αυτές τις δυο εξετάσεις;με το αίμα δεν τις βλέπουν και αυτές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτες Tweemaki ειναι ορμονολογικες πες να στις γραψουν οπωσδηποτε να τις κανεις..Αν και ειναι αιματος δεν ειναι γενικες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα μπορουσες να εχεις καλο αιματοκριτη και η φερριτινη και ο σιδηρος να ειναι πολυ χαμηλα.Να τις κανεις ομως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοτε όταν κλείσω για τσεκαπ θα τους πω κ για τις αλλες δυο..πέρσι που έκανα ο αιματοκρίτης το χαμηλό ηταν 35 κι εγώ είχα 36,5..και αυτό που έχω σίγουρα χαμηλό ακόμα είναι ή καλη χοληστερόλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Αυτες Tweemaki ειναι ορμονολογικες πες να στις γραψουν οπωσδηποτε να τις κανεις..Αν και ειναι αιματος δεν ειναι γενικες.

Είμαι άσχετη τελείως τελικά.επειδή είναι λίγο περίεργα με την ασφάλεια πρεπει να ακολουθώ συγκεκριμένη διαδικασία.και με τα γυναικολογίκα ειδικα.. πρεπει να προσεχείς το τι θα πεις κ ποτε το εμφάνισα και κάτι τέτοια..όλα με παραπεμπτικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζητα να κανεις ορμονολογικες και θα στις γραψουν.Μην σκεφτεσαι την χαρτουρα κοριτσακι μου δεν ειναι τιποτα..Απλες εξετασεις ειναι θα τις γραψουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θέμα είναι οτι εγώ προσπαθώ να κάνω εξετάσεις μέσω της ασφαλείας..αν μου τις γράψει ή γυναικολόγος μου θα της κάνω εκτός..με την ασφάλεια δεν μπορω να πω οτι θέλουμε να κάνουμε παιδι γιατί δεν πρόκειται να μου τις γράψουν ποτε τις εξετάσεις.δεν ξέρω αν πάω μέσα απο το νοσοκομειο σε γυναικολόγο κ του πω να μου γράψει τις εξετάσεις..και τι να του πω όμως δεν ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γι αυτό μονο γυναικολόγο πήγαινω εκτός όλα τα υπολοιπα εκεί αφού την πληρώνω που την πληρώνω.απλα επειδή δεν τα ξέρω,δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...