Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Ουτε εγώ έχω κανει αλλά είχα ακούσει παρα πολύ καλά λογια για τη yoga.μονο που μου τα έλεγαν ήθελα να πάω..πρεπει να είναι τέλεια κ έχει παρα πολλά ειδη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε εγώ τις γνωρίζω απλα έτυχε να πηγαίνουν δυο φιλοι μας yoga και είχα ενθουσιαστεί πολύ..αλλά τοτε έλεγα να πάω αλλά δεν είχα ποτε χρόνο. Απλα να ξέρεις οτι υπαρχουν παρα πολλά ειδη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πάντως το συμπέρασμα που έχω βγάλει για την γιόγκα είναι οτι ξεφευγεις χαλαρωνεις και τα βλέπεις όλα λίγο αλλιως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...Τι κανετε;;;;;Απο την πολλη yoga χαλααααρωωωσαααα!!!Παντως σαν το μασαζακι δεν εχει!!!Επεισης το λουσιμο στο κομμωτηριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Gia paradeigma twra! Ekana ena tapsi kotompoukies. Me t zori kratiemai min tis faw oles mexri na rthei o antras mou!!!

Χαχαχαχα στείλε και σε μένα λιγες!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Γεια σας κοριτσια...Τι κανετε;;;;;Απο την πολλη yoga χαλααααρωωωσαααα!!!Παντως σαν το μασαζακι δεν εχει!!!Επεισης το λουσιμο στο κομμωτηριο!!!

Μαμακουλιτσα μου τι κανεις;;πήραμε τα αποτελεσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Gia paradeigma twra! Ekana ena tapsi kotompoukies. Me t zori kratiemai min tis faw oles mexri na rthei o antras mou!!!

Θέλω κι εγώ. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Γεια σας κοριτσια...Τι κανετε;;;;;Απο την πολλη yoga χαλααααρωωωσαααα!!!Παντως σαν το μασαζακι δεν εχει!!!Επεισης το λουσιμο στο κομμωτηριο!!!

Καλά το λουσιμο  είναι όλα τα λεφτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο παω για κολπικο υπερηχο ο αιματοκριτης ειναι χαμηλος και φερριτινη μου ειπε οτι το λιγοτερο θα παρω σιδηρο για 3 μηνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν 9 χρονια εκανα φυσιοθεραπειες για την μεση μου αυτο που μου αρεσε ηταν οι χειρομαλαξεις κοινως μασαζ..Τι κριμα εχει καιρο να με πιασει η μεση τοοοσοο πολυ για φυσιοθεραπειες.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...