Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Τι είναι όμως κι αυτή ή περίοδος ε;όλα μαζί μας έρχονται.. που ξέρεις Διώνη μου μπορεί να μην σου έρθει..ποτε περιμένεις περίπου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να μην σας έρθει κορίτσια..!! Αυτό με την ζαλάδες το έχω κι εγώ..! Όλο ύπνο θέλω δεν μπωρω να πάρω τα πόδια μου και κρυωνω..! Με έχει τυναξει αυτή η άτιμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη!!εγώ  είμαι στα τελειώματα.. και απο χθες έχω πόνους οποτε μάλλον θα έχω ωορρηξία πιο μπροστά..όσο το σκέφτομαι οτι καλά καλά δεν έχει τελειώσει κ θα ξανάρθει τόσο γρήγορα τρελενομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K lew oti tha m erthei gt exoume themataki me t sperma. O giatros mas eipe tha t palepsoume fysika k i alitheia einai pws o kalos mou arxise foul vitamines, askisi k ekopse maxairi t kapnisma edw k 15 meres. Einai poly nwris akomi gia na doume allagi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

E koritsaki m toses meres toso aima! Aporw k p stekesai! Eksetaseis aimatos opwsdipote. Pairneis sidiro?

Δεν περνώ τίποτα.. από φάρμακα. Θα πάω να κάνω αλλά και σήμερα νιώθω πόνο.. που εγώ ποτέ δεν ποναω στην περιοδο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ασχετο αλλά επειδή ανέφερε τώρα ή Διώνη τον σιδηρο..πριν κάποια χρόνια έπαιρνα σιδηρο για 2-3 μηνες και τον πρωτο καιρό όταν έπαιρνα το πρωι με πόνοσε πολύ ή κοιλιά μου και μου είχε ανοίξει παρα πολύ ή όρεξη.μετά απο λίγο ετρωγα πρωτα και μετα το επίνα και είχε σταματήσει να με πονάει.ή μαμά μου τοτε μου έλεγε οτι έχω ελλειψη γι αυτό κ αισθανομουν έτσι..βέβαια εκανα βλακεία δεν ξαναπηρα..όταν θα πάω να κάνω εξετάσεις θα το κοιτάξω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tweema m ton sidiro ton pairnoune me adeio stomaxi k meta den prepei na fame gia misi me mia wra. Borei na se peirakse i sygkekrimeni syntagi gt ayta p pairnw egw me rwtise i farmakopoios an m prokaloun enoxliseis sto stomaxi k eipa oxi. M leei i kori m ta epairne alla ta allakse gt ponouse. Niki m episis periergo m fainetai. Ektos an itan pio palia k eixes kanei eksetaseisnk ola itan ok. Pantws t filiko t synistoun se gynaikes pou prospathoun. Oso gia t allo tpt den einai apithano alla nomizw tha adiathetisw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ το φυλλικο οξυ το έμαθα εδώ μέσα..και μετα μπήκα διάβασα και αλλά..και στην γυναικολόγο μου που πήγα τον Δεκέμβρη δεν μου είπε να πάρω εγώ της το είπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Koritsia i kyria pisti sto rantevou tis molis ekane tin emfanisi tis!!!

την μελετήσαμε πολύ Διώνη και είπε να μην αργισει καθόλου ή άτιμη!!δεν πειράζει κορίτσι μου..τον επόμενο μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...