Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Δεν σου κάνω καθόλου πλάκα ακόμη έχει σικοσει χέρι στα πεθερικα μου στον αντρα μου του είχε άνοιξε 2 φορες το κεφάλι οπότε ο αντρας μου και αυτός να έχουν Παρίσι απόφαση αυτός την ζωή του και ο αντρας μου τιν δικιά του μόνο σε τραπέζια αν σιναντιομαστε εδώ στο γάμο μας κοντεψε να πλακοθουν.. και όχι δεν κάνω καθόλου πλάκα η πεθερά μου του παραχώρησε και ένα σπίτι να μην είναι μαζί τις μέχρι να βρει δουλειά και έρχεται η πεθερά μου να πάει όσο μακριά μπορεί είναι θέμα εδώ τον κράτησε η πεθερά μου να μην ορμιξη στην μάνα μου που έφερε αντιριση μόνο τον μπαμπά μου φωβατε 

Ο άνθρωπος είναι επικίνδυνος στην κυριολεξία..πραγματικα δεν υπήρχε περίπτωση να πηγαινα..έχει κάποιο πρόβλημα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eksartatai. Ola einai pithana. Mas eixe proeidopoiisei oti einai axristo mikrovio. T thema einai oti o giatros epimenei sto fysiologika efoson me mena einai ola kala. Niki m an einai dynaton!!!! Efriksa. Profanws exei psyxologika provlimata...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Ο άνθρωπος είναι επικίνδυνος στην κυριολεξία..πραγματικα δεν υπήρχε περίπτωση να πηγαινα..έχει κάποιο πρόβλημα;;

Όχι δεν έχει κανένα πρόβλημα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Eksartatai. Ola einai pithana. Mas eixe proeidopoiisei oti einai axristo mikrovio. T thema einai oti o giatros epimenei sto fysiologika efoson me mena einai ola kala. Niki m an einai dynaton!!!! Efriksa. Profanws exei psyxologika provlimata...

Διώνη μου προσπαθήστε το λίγο ακόμα φυσιολογικά αφού και ο γιατρός το πιστεύει και μετα κάντε οτι σας προτείνει αυτός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τον αποφεύγω οπότε ούτε γειά δεν του λέω εγώ πιστεύω ότι ζηλεύει από τότε μου με γνώρισε έβγαλε αυτό το πράγμα.. τόσο έντονα ενώ πρην  όχι τόσο πολύ ζηλεύει τον άντρα μου που έχει δουλειά ενώ αυτός όχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο χριστος και η παναγια...αυτος δεν ειναι που λατρευει τη μανα του...ο πεθερος σου δεν του λεει τιποτα?πες του νατου δωσει ενα χερι ξυλο...στο γαμο σου γτ παραλιγο να τσακωθουν...φανταστειτε να εχει γυναικα αυτος...τι εχει να τραβηξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

Ο χριστος και η παναγια...αυτος δεν ειναι που λατρευει τη μανα του...ο πεθερος σου δεν του λεει τιποτα?πες του νατου δωσει ενα χερι ξυλο...στο γαμο σου γτ παραλιγο να τσακωθουν...φανταστειτε να εχει γυναικα αυτος...τι εχει να τραβηξει...

Αυτός είναι αλλά αν του φέρει αντιριση η πεθερά μου θα την πλακοσει. Κι όμως έχει κοπέλα εδώ και 2 χρόνια.. στο γάμο μου γιατί δεν έπαιζε μόνο ηπειρωτική μουσική και επεξεργαστή και θρακιοτικα και άλλα ενώ ήθελε μόνο ηπειρωτική μουσική άστα. Βρε κάνει τον καλό αλλά από πίσω είναι μην πω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Kala sto diko sas t gamo aytos tha kanei koumanto??? K i kopela tou? Einai normal?

Έτσι νόμιζα.. κι εγώ ότι δεν κάνει κουμάντο ο dj έχει να λέει αχ τι πέρασε και αυτός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...