Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Οσο δεν το μπορω τοσο με κυνηγαει!!!!!!!!!πινω χυμους τσαι τα οαντα τι να κανω!!!!

Καλά κάνεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η love30 είπε:

Ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσματα και ολα να σου πανε καλα!!!!!καλη επιτυχιααααααααααααααααα ?????

Σ'ευχαριστω πολυ love .:)...Και σε σενα ολα καλα να πανε.Για το λαιμο φτιαξε τσαγακι ή γαλατακιμε μελι......:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει νικουλα..τον επόμενο.. 

Βρε κορίτσια ο καιρός έχει τρελαθεί τελείως.. χθες το απόγευμα έβρεχε κ σήμερα έχει ντάλα ήλιο και έχει και ζέστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!  οντως τα χει παιξει ο καιρος! Γι αυτο όλος ο κοσμος αρρωστος είναι.  Νικη μ δεν πειράζει.  κ γω που τις πέτυχα κ μαλιστα φουλ....Όταν είναι να ερθει θα έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια αλλά βαρεθηκα όλο τον επόμενο κ όλο τον επόμενο να λέω. Τι να κάνουμε υπομονή. Μπράβο Διώνη έτσι θέλει κούραση δουλειά αλλά ή προσπάθεια προσπάθεια. Ο άντρας μου όλο δικαιολογίες είναι μια ή κούραση μια ο πονοκέφαλος λίγο μπουνταλας μου φαίνεται τελικά χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια και οσο προσεχω τοσο με κυναγαει!!!γιατι οταν με πιανει με πιανει για τα καλα την ξεναεπαθα παλι την πρωτοχρονια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aa koritsia douleia ksedouleia den exei! K otan prosexame apaititiki imoun k twra t idio eimai!! Ante pou k pou kanena repo k ayto tis meres p logo douleias de vriskomaste. Entaksei k gw nomiza imoun i moni p o antras m thelei ligo travigma!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διώνη μια χαρα σε βρίσκω!!! Εγώ έχω ξεπατωθει να τον τραβαω χαχα. Κορίτσια χωρις πλάκα σας στηρίζει ο άντρας σας στην προσπάθεια? Εγώ δεν του έχω πει ποτέ ούτε για γόνιμες ούτε για τεστ τίποτα απλά εκείνες τις μέρες τον προσεγγιζω αλλά χωρίς επιτυχία πάντα... Δε ξέρω ίσως κ οι άντρες τα βλέπουν αλλιώς κ μεις τρελαινομαστε μ αυτό το θέμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω δν κανω προσπαθειες αλλα εχω την λυση γ ναμην εχετε αυτα τα θεματα..μετα απο πολυ καιρο σχεσης η γαμου η σχεση θελει αλλαγες...κανε απλα κατι καινουριο γ να τν προσεγγισεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι δελτικος στ καινουρια πραγμα;;;;;!;!;!;;!,!τοτε κακο τ κεφαλιου του!!!!!παρε κερεια εσωρουχα πηγαιντε γ φαι καπου πηγαιντε καποιο ταξιδι π δν εχετε παει ..καντε μινι διακοπες με λιγα λογια σ ολους τους τομεις...?κ αμα δν ειναι κ εκει δεκτικος η επιστημη πια σηκωνει τ χερια ψηλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Katiana1987 @Elk Ευχαριστώ κορίτσια, ξεκαθάρισε το τοπίο!! 🙂
    • Ααα τότε λαθος θυμάμαι θέλει να κλεισεις και την 37 εβδομάδα τότε 
    • Πρόωρο ονομάζεται κάθε μωρό που γεννιέται πριν τις 37 εβδομάδες κύησης. Μεγάλο (ή όψιμο) πρόωρο είναι το 34-36 εβδομάδων, πολύ πρόωρο είναι το 28-32 εβδομάδων και εξαιρετικά πρόωρο το <28 εβδομάδων κύησης. Συνήθως τα πρόωρα μωρά έχουν και χαμηλό βάρος γέννησης, δηλαδή ζυγίζουν λιγότερο από 2,5 κιλά. Εν έτη 2023 ένα μωρό μπορεί να γεννηθεί στις αρχές του 6ου μήνα της εγκυμοσύνης (ή την 22η εβδομάδα κύησης) με εξαιρετικά χαμηλό βάρος γέννησης 500 γραμμάρια ή και λιγότερο και να επιβιώσει. 
    • Αν γεννήσεις πριν την 36 εβδομάδα θεωρείτε πρόωρο  Αν γεννησεις μετα την 36 είναι τελειομηνη έτσι κατάλαβα γιατί μετά την 36 εβδομάδα μπορούν να σου σπάσουν τα νερά οποιαδήποτε στιγμή 
    • Ναι λαθος μου από την βιασύνη μου δεν το έγραψα σωστά μπερδεύτηκα 😅 Όταν μπήκα στην 31 εβδομάδες  (8ο μήνα )  πηγαινα 1 επίσκεψη κάθε 2 βδομαδες δηλαδή μέσα σε ένα μήνα πήγαινα 2 φορές  μετα όταν μπήκα στον μήνα μου στις 36 εβδομάδες πήγαινα μια φορά την εβδομάδα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...