Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες 2016!!!


Recommended Posts

Εμένα ο γιατρός μου λέει αν θες ολόκληρη απόδειξη 1500 αλλιώς λέει 1200 ή και πιο κάτω!Στα ιδιωτικά το δωμάτιο είναι μέσα στα δημόσια πληρώνεις γύρω στα 50 ευρώ τη βραδιά!!Ναι δεν το συζητώ ας γεννηθουν καλά τα μωράκια μας και ας είναι με όποιον τρόπο θέλει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα λιλα οι τιμες που ανεφερα περιλαμβανουν τα παντα δε πληρωνεις κατι αλλο! 

κ επισης απο αυτα αφαιρουμε τα επιδοματα που θα παρουμε που ειναι σα να μη πληρωσαμε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω πω...... .ναι καλυτερα να μην αρχισουμε αυτα.... Ο θεος ειναι μεγαλος!!!! Ολα αγαπες μ θα μας πανε καλα..... :* :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο ταμείο που ρώτησα μου είπαν ότι τα λεφτά τα παίρνει  άμεσα από το ταμείο το μαιευτήριο δεν τα πληρώνεις εσύ και στα δίνουν πίσω μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου νομιζω πως δεν πρεπει να ρισκαρουμε τη ζωη του μωρου μας γιατι μπορει εμεις να έχουμε βιτσιο να γεννησουμε φυσιολογικα...

Επισης πιστευω πως δεν πρεπει ο γιατρος να μας ακουει εμας τις παλαβες να ρισκαρει και να μας φτανει στα κοκκινα εμας και τα μωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μόνος λόγος που δεν θέλω να γεννησω σε δημόσια είναι ότι δεν είναι τόσο καθαρά και ότι το μωρό το έχεις συνέχεια μαζί σου και φοβάμαι τις ώρες επισκεπτηριου που γίνεται χαμός μην μου πάθει τίποτα το μπεμπάκι μου μην κολλήσει καμία ιωσουλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι θα παρουμε αρχικα 900 ευρω απο επιδομα ικα λοχειας! κ μετα θα ξαναπαρουμε με το που γεννησουμε απο ικα μαζι με οαεδ συμπληρωματικα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι.. πρεπει να εισαι ασφαλισμενος για 2 χρονια πριν απο τη μερα τοκετου για να τα δικαιουσαι! 

marilenaz κ εγω δημοσιο με τιποτα!!!!!!!!!!!  πηγα στο αλεξανδρας που γεννησε μια γνωστη κ επαθα εγκεφαλικα!!!!!!

αθιγκανοι - πανικος απο κοσμο - μεσα στη βρωμια ολα - το μωρο συνεχεια διπλα στη κοπελα .. επρεπε συνεχεια να μενει καποιος μαζι της γτ ειναι κ επικυνδυνο! κ επισης στα δημοσια δε σου κανουν επισκληριδιο κ η κοπελα κοντεψε να πεθανει , μου ελεγε δε μπορουσα να δω ουτε το μωρο .. κ τη σακατεψαν απο κατω ... εχει περασει ενας χρονος κ ακομη να συνελθει ... 28 ραμματα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

28 ραμματα;;;;;;;;

Τι ακουν τα αυτακια μου ή μαλλον τι διαβαζουν τα ματακια μου;;;;;; 

3 το πολυ 4 κανουν ελεοςς πια λες και δεν πληρώνονται απο εμας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια δν ειμαι απο αθηνα ειμαι απο λακωνια κ θα γεννησω στη σπαρτη..κ εκει δν γεννανε συνεχως..εκτος αυτου ειναι παρα μα παρα πολυ καθαρα.τα μπανια οποτε εχω παει μυριζουν χλωρινες χωρις υπερβολες κ ο γιατρος ο δικος μ αναλαμβανει μονο*καθαρες γυναικες*ειναι ψηρας σ αυτα..ασε π επειδη ειναι λιγες οι γυναικες π γεννανε εχουν χωρισει τ δωματια απ οτι μ εχουν πει..στ μπροστινα βαζουν συνηθως αθιγκανους κλπ...κ πισω πισω βαζουν εμας...σε περιπτωση π εμενα σ μια περιοχη σαν την αθηνα κ εγω η σειδιωτικο θα πηγαινα η στ μονο δημοσιο π θα πηγαινα ειναι στ ελενας....ο γρηγορακος π μεχρι περσι ηταν υπουργος υγειας ειναι πολυ φιλος με τν μπαμπα μ κ δουλευε κ στ ελενας...κ οταν πηγε να γεννησει η ξαδεφη μ της συστησε εναν γυναικολογο απο κει ο οποιος περιττω να σας πω τελειος...απ οτι μ πε τουλαχιστν κ εκτος αυτου καμια σχεση με τ αλεξανδρας..νεκτος αυτου ας μην υποβιβαζουμε τοσο τα δημοσια κοριτσια κ χωρις να παρρξηγηθω να σας ενημερωσω οτι στην αθηνα τουλαχιστον οποτε ειναι καποια δυσκολη περιπτωση μωρού με ποβληματα υγειας ν τό αναλαμβανουν...τα στελνουν ε δημοσια να τα αναλαβουν....δν ειναι τυχαιο αυτο!!!!!!οποτε ας μην βγαζουμε κ τοσο αχρηστα τα δημοσια νοσοκομεια.

Κ τα ιδιωτικα προκειμενου να μην ακουστει καποια κακη φημη γ αυτο κανουν τ αδυνατα δυνατα προκειμενου να αποποιηθουν τις ευθυνες τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω τεβε και δεν δικαιουμαι έτσι και αλλιώς τίποτα!Στην Σπάρτη σίγουρα είναι πιο καλά τα πράγματα αν και δεν έχω πάει στο νοσοκομείο της. Απλά είναι αυτό που λες δεν έχει τόσο κόσμο! Μια ξαδέρφη μου είχε γεννήσει πριν 1 χρόνο στο Αττικο αν και καινούργιο σαν νοσοκομείο κόλλησε γαστρεντεριτιδα φοβόταν να θηλασει το μωρό μην το κολλήσει και η γιατρός αν και πήρε 1000 ευρώ δεν την πρόσεξε καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο αλεξανδρας που εχω παει μονο τα χειροτερα μπορω να πω! 

στο ελενα που γεννησε μια αλλη κοπελα ειναι μια χαρα απο θεμα καθαριοτητας! 

αλλα αυτο που δε δεχομαι ειναι το θεμα επισκληριδιου! δλδ αν μια κοπελα θελει να μη ψοφησει στο πονο γτ να μη κανει? η εστω ασ πληρωσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η καδερφη μ π γεννησε στ ελενα της καναν επισκληριδιο με φυσιολογικο τοκετο παρολο π ηταν δημοσιο.δν ειναι ολα τα δημοσια ετσι!κατι ξρω..κ οι δυο μ γονεις τοσα χρονια ειναι στα νοσοκομεια.. ο μπαμπας μ δουλευε 15 χρονια στ σωτηριας κ η μανα μ δουλευει 22 χρονια στ αγια ολγας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφου σεψου οσες φορες εχω παει εκει ζητημα να εχω δει μια π ν γενναει....αρα πιστευω οτι το χρονο δν γεννανε εκει πανω απο 50 γυναικες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μιλαώ γ το νοσοκομειο σπαρτης οτι γεννανετοσο λιγες γυναικες γτ εχουμε λιγο πλυθισμο εκει....κ επειδη εχω μπει μεσα εχω δει οτι εχουν μια χαρα καθαριοτητα...τεσπα εσυ πως τα πας κλωτσαει το νινακι σ;κλωτσαει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα τοτε! σιγουρα εκει θα το προσεχουν κ πιο πολυ! εδω στην αθηνα χαος! 

κλωτσαει μωρε! πλεον καταλαβαινω κεφαλακι .. πωπουδακι ! εχει πολυ πλακα! εχω τραβηξει κ βιντεακι που κουνιεται η κοιλια μου! χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια θα σκασωωωωω εγω γιατι δεν νιωθω κεφαλακι και πωπουδακι;;;;;

Ας με ριξει μια κλωτσια να μου πει...εππππ εδω ειμαι κι εγω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναλογως τι θεση εχει ! εμενα ειναι με πωπο προς τη κοιλια αρα πεταγεται! κοιταζει δλδ προσ τη μεση μου το μωρο! κ ο γιατρος μου εξηγει καθε φορα που ειναι τι κ πλεον ξερω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...