Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες 2016!!!


Recommended Posts

Ειχα στη αρχηηη στο 2 μηνα λιγα για λιγες μερες δε μ εδωσε τπτ.  

Κοριτσια ποτε θα αρχισεται για ρουχαλακια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοροτσια κ εγω απο τον 5 πιστευω Θ αρχιζω να παιρνω απ την χΡα μ..κατσε να μπω κ θ παρω.  Αφου πριν μερες μπηκα σ ενα φαρμακειο κ αντι μα εχω τ νου μ γ τ φαρμακα ολο τις πιπιλες κ τ κουταλακια γ τ μωρα κοιταζα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω του εχω κ ενα αλλοοο.. Γτ κτλβ οτι ειμαι εγκυος ( ενας θεος ξερεις πως,) δεν ειχα καθυστ κ 4 εβδομαδων κ ηταν μιιααα κουκιδα στην οθονη κ το λεμε φακη.   Η φακουλα μου.  

Αλλα τωρα διοτι ειναι αντρακλας δε τν λεωω ετσι χαχχα χα....

Κοριτσια στηναυχαινικη 12 εβδομαδων ..παναγιτσα μ τι λου εκανε. . τιναχτηκε κ εξισε το κωλαρακι του.  Εεεεελιωσα στα γελιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα..εμενα τ ξυπνησε κ τεντωνοταν!!!οσο γ τη φακη κ εγω ετσι το ελεγα στην αρχην κ μετα π ακουσα καρδια το ελεγα φασολακι!κοριτσαρες μ κλείνουν τα ματια μ...θα πεσω για νανι..το καλο π σας θελω αυριο αν δν εχετε δουλεια το πρωι να μπετε γ κουζ κουζ να περασει η ωρα..καλο σας βραδυυυ!!!φιλακιααα στις στρουμπουλες κοιλιτσες σας.... (εεε μην παρουν αερα οι πασαδες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχχαχχα.. Ελα μου ντε πως τ εκανε... Χαχαχα το σκατουλι μου. . 

Φιλακιαααα gwgw καλη ξεκουρασηηηηη!!!!! Ονειρα γλυκα με τα μωρακια μας :* ..:*:*:* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλημερα σας...εμπαινα στ ιντερνετ πριν κ εβλεπα βιντεακια με φυσιολογικο τοκετο....εβαλα τα κλαματα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω το εκανα αυτο.. Τωρα το εκοψα γιατι καταλαβα πως πετρωνε η κοιλια μου απο το κλάμα.. ευτυχιας εννοείται. .!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rakoun μου εννοείται σε θελουμε στην παρεα μας εισαι δεν εισαι εγκυος ... Εγω ευχομαι ομως να εισαι?!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ τι καλα!!!

Πολυ χαίρομαι για σενα κοπελα μου!!!

Η αυχενικη ειναι υπερηχος μην αγχώνεσαι καθολου!!μονο την κοιλιτσα σου θα δειξεις τιποτα αλλο...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...