Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες 2016!!!


Recommended Posts

Να σου πω την αληθεια εχω ν ζυγιστω 7 εβδ...

Ξεκινησα 50.. Στς 12εβδομαδες 53 κ τωρα δε ξερω??

Εμετους ειχες;;;

Δυο κιλα μια χαρα ειναι :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμετους δεν ειχα τους πρωτους 2μηνες ειχα εντονους πονους σαν περιοδου δλδ..με γονατιζαν (δουλευω και 8 ωρες την μερα)..

Ειχα αναγουλες μεχρι κ πριν 3εβδομαδες αλλα και τωρα οτι κ να φαω μου καθεται βαρυ οποτε σπανια ξεφευγω γιατι το μετανιωνω μετα.

Καλα ειναι λες ε? μακαρι !ζυγιζομαι μερα παραμερα ,με φοβιζει λιγο το θεμα των κιλων .

Εσεις ειχατε αναγουλες ?  50κιλα? πωπω εισαι πολυ αδυνατη τι υψος εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκολλησε επιτελους!!!!!!!!!!

Εγω εβαλα 3 και κατι...????

Αναγουλες φουλ!!!

Αποστροφη σχεδον σε ολα τα φαγητα ???

Εμετους οχι πολλους γιατι ημουν ξαπλα 2.5 μηνες και ετσι ηταν ηρεμο το στομαχι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα ουτε εγωωω καθολου εμετους (

Στην αρχη αυτοι οι πονοι ειναι λογο τς εμφυτευσης !! Εγω δε το ηξερα τρομαρα π πηρα χαχα...

Να ρωτησω κατι τι ηλικι εχς αν επιτρεπεται;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mina αμα ησουν ξαπλα τοσο καιρο και εβαλες μονο 3κ κατι μια χαρα εισαι ,οι περισσοτερες που ξερω κ ηταν ξαπλα εβαλαν πολλα παραπανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Ναι αννα μου...

Καλοκαιρινα μωρακια...

Τα καρπουζακια μας θα ειναι???????

Ααααχχχχ τα μικρα μς θαυματακια!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/2/2016 at 10:53 ΠΜ, ο/η annita2010 είπε:

Τριαντα ειμαι :) 1,78 υψος .εσεις κοριτισια τι ηλικια εχετε ?

ΣΙγα βρε δεν εισαι κοντουλα μια χαρα εισαι

Μια χαρα κ δυο τρομαρες... Εσυ σουυυπερ εισαι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιτα μου οταν ημουν ξαπλα υπολειτουργουσα ακινητη εντελως δεν μπορουσα να κανω τιποτα ετρωγα ελαχιστα γιατι αναγουλιαζα!!!!

Αννιταααααααα θεοψηλη εισαι!!!!!!!!

Εγω1.63 ειμαι και 33 χρονων!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Μια χαρα κ δυο τρομαρες... Εσυ σουυυπ εισαι !!!! 

Εγω ειμαι 19 κ κατι χιχι... 

Αννα εισαι μικρη τι καλα θα εχεις αλλη αντοχη για το κυνηγας..χαχαχα

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annita2010 είπε:

Αννα εισαι μικρη τι καλα θα εχεις αλλη αντοχη για το κυνηγας..χαχαχα

Χαχαχα αντοχηηηη φουυυλ ...!!! Τωρα ο μπεμπης μ με ξυπνησε ν φανταστεις.. Κλωτσαγε με δυο ποδια χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε δεν ειμαι θεοψηλη νορμαλ ειμαι ..χαχαχαχα 

Ο αντρας μου να ομολογησω ειναι λιγο πιο κοντουλης απο μενα αλλα δεν με χαλαει καθολου ειναι γλυκας και φορεσα και φλατ στον γαμο η πιο ανετη νυφη ημουν..χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Χαχαχα αντοχηηηη φουυυλ ...!!! Τωρα ο μπεμπης μ με ξυπνησε ν φανταστεις.. Κλωτσαγε με δυο ποδια χαχχα

χαχαχ αληθεια? ε τον γλυκουλη !! τον νιωθεις ε? πωπω απιστευτο μου φαινεται..εγω μηπως ειμαι λιγο αναισθητη κ δεν τον νιωθω?χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Να ζησετεεεεε!!!!! Φρεσκιπαντρεμενοιιι κ εσεειιις!!!!

Ευχαριστουμε πολυ !!!:)

Μεχρι να συνειδητοποιήσουμε οτι  παντρευτηκαμε ,μετα ηρθε το γαμηλιο μεχρι να συνειδητοποιήσουμε οτι πηγαμε στην αλλη ακρη του κοσμου που το ειχα ονειρο απο μικρη (Κινα ) εμεινα εγκυος ολα εγιναν τοσο γρηγορα μεσα σε 5 μηνες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Χαχαααααααα ....!!

Εγω για να τον φτασω εβαλα

15 ποντο η φουκαριαρα!!!!!!!???????

Χααχχα... Τι τραβηξεςςς!

Κ εμενα κοντουλις ειναι!! 1,70 σχεδον.. Αλλα τν υπερ αγαπω!!!!

Και φλατ.. Νυφικα σανδαλια ναι ναι !!! Και αντεξα τς τοσες ωρεες γαμου :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annita2010 είπε:

χαχαχ αληθεια? ε τον γλυκουλη !! τον νιωθεις ε? πωπω απιστευτο μου φαινεται..εγω μηπως ειμαι λιγο αναισθητη κ δεν τον νιωθω?χαχαχα

Ναιιι τ μικρο μ :*

Τον νιωθω απο τη 17βδομαδα..στη αρχγ δε τ καταλαβααα αλλα μετα!!!! Οπου ναναι θα τ νιωσετε και οι δυο σαςςς?????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια?.Καλως ήρθες  Ελευθερία .Με το καλό το μωράκι σου.Σουπερ είστε όλες με τα κιλά.Αλιμονο από εμένα Χιχι.Βασικα τρία έχω πάρει ως τώρα που είμαι σχεδόν 21 εβδομάδα αλλά το θέμα είναι ότι σε αυτή την εγκυμοσύνη ξεκίνησα με πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/2/2016 at 11:04 ΠΜ, ο/η annita2010 είπε:

Ευχαριστουμε πολυ !!!:)

Μεχρι να συνειδητοποιήσουμε οτι  παντρευτηκαμε ,μετα ηρθε το γαμηλιο μεχρι να συνειδητοποιήσουμε οτι πηγαμε στην αλλη ακρη του κοσμου που το ειχα ονειρο απο μικρη (Κινα ) εμεινα εγκυος ολα εγιναν τοσο γρηγορα μεσα σε 5 μηνες ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Μην τ μαθειιι ο αντρα μμμ εκει ηθελε σοβαρα!!! Εγω φοβουμουν :(:( .του ζητησα εδω μεσα...

Χαχαχαχ

Αληθεια γιατι ? Εγω ταξιδευω απο μικρη απο ημερων γερμανια που ζουν οι δικοι μου κ απο μετα απο τα 15 ευρωπη παντου.

Και με τον αντρα μου τον μυησα και αυτον και ταξιδευουμε μαζι τα 5χρονια που ειμαστε μαζι εκτος ελλαδος και τα οργανωνω εγω δεν ειναι κατι μιλαω κ αγγλικα κ γερμανικα και ειναι σουπερ.

ΑΧ τωρα με τον μικρουλη μαζι μαρσιπο και ταξιδια περιμενω πως κ πως !!!Και στο βουνο για σκι μαζι μας ορειβασια τα παντα θελω να ειναι μεσα σε ολα !

 

Γεια σου mommy 5 δεν πειραζει θα τα χασεις μετα  !!!Αν και εισαι καλα για 21 εβδομαδων .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Οχι ειμαι νεα εδω στο φορουμ...Κανεις μονο δυο και μετα γεννα..!! Δοξα τ θεο τωρα εισαι καλα και δεν εχεις τιποτα ετσι!! Γερο τ κοριτσακι σου!!!!!Ωραιο αυτο με τα νοσοκομεια χιχιχ!!!!Εγω δυο χρ τωρα μενω αθηνα.. Και σε δημοσιο θα γεννησω..αλλα ολες τς αλλες εξετασεις τς κανω εξω!!

Τα 2/3 ειχα την β επιπεδου αλλα θα την κανω 9/3 .. Στην αρχη οταν πηγα στ γιατρο ζαβο το επωνυμο δε τ πολυ εμπιστευτκ κεω με τετοιο επωνυμο δεν.. Αλλα τελειος!!! Απο 120 _ 90€

καλημερα σε ολες! κ εγω στο ζαβο κανω αλλα εμενα 120 μου παιρνει..... :mad:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια, καλό υπόλοιπο κυριακής εύχομαι!!  εμείς σήμερα σηκώσαμε χαλιά και μαζέψαμε χειμωνιάτικα και βγάλαμε τα κολακαιρινά... ήταν δουλειές που έπρεπε να γίνουν και τις σκεφτόμουν συνέχεια... ππφφ.. αλλά μηδέν χρόνος... πως περνάτε την κυριακή σας;;  @Girly κ @marinamanoulitsa να χαίρεστε τα παιδάκια σας!! πολύχρονα να είναι!! 
    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...