Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες 2016!!!


Recommended Posts

Αρχισα να γελαω μονη μου ..

Γυρναει ο αντρας μου με κοιταει απορημενος...Του λεω .... Κατουρηθηκαμε ..μου ηρθε ξαφνικο πολυυυυυυυυυυυυυυ???????

Αννα μου σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου να εισαι καλα ...

Και σε μας μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και υγιή  μωρακια παναγιτσα μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακαρι να μην χαθουμε κ ακομα κ οταν γενναμε με το καλο να λεμε η καθεμια την δικη της εμπειρια!!!!η μια στην αλλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται βρε γωγω μου !!!!!!

Να μιλαμε τοσο πολυ που θα μας αφριζει η φαβα ??? θα καίμε το φαγητο κλππππππ χαχαααααααααχααααααχααα!!!!!!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται βρε γωγω μου !!!!!!

Θα μιλαμε τοσο πολυ που θα μας αφριζει η φαβα ??? θα καίμε το φαγητο κλππππππ χαχαααααααααχααααααχααα!!!!!!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι μια κακιστρο!!!!στο πα;;; ?ασε ακομα κ τωρα πεδευομουν ν καθαρισω τ γυρω γυρω μ γεμισε τν κοσμο...δν φταιω εγω η καλη παρεα φταιει!!!αλλη μια φορα το καλοκαιρι εφτιαχν γεμιστα κ ετσι μιλουσα με τις ωρες και αρχιζε να βγαζει καπνους.εεε μΝτεψτε τι ηταν...γεμιστα αλακαρβουνε!!!!!νεα σπεσιαλιτε   ...δν ειμαι εγω γ να κανω δυο δουλειες μαζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαααχαχαααααασαααχσααααααα

Εισαι εντελως τρεληηηηηηηη!!!

Εγω μια φορα εκαψα αρακα!!!!!!!

Για πολυ μπλα μπλα  μιλαμε οχι αστεια...!#!#!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκλεισα την χύτρα πιαστηκα με δουλειες την ξεχασα και καηκε μεχρι και το τελευταιο σπυρι του αρακα!!!!!---!

Απο τοτε βαζω πιο πολυ νερο για σιγουριααααα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα!!! Ολες βλεπω εχουμε καψει χαχαχχαχα..

Εγω εκαψα τς φακες!!! Μιλαγα στ τηλ μ τη μανα μ εεε κ ως γνωστον μας πηρε η ωρα παειιι τ φαγητο... 

Χαχα!!! 

Σημερα μου εφερε δωρο η κουνιαδα μ ενα φορμακι γ μωροοο υπεεεροχο!!! 

Καθομαι στο καναπε κ σκεφτομαι ποτε θ ερθει η μερα ν τον δω :") πως θ ειναι σε ποιον θ μοιαζει διαφορα τετοια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου αυτα σκεφτομαι ολη την ημερα!!

Τα λεω στον αντρα μου ολη την ημερα απο κοντα απο το τηλ συνεχειααα!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ θα γινουμε κατι τρελοοοομαμαδεςς χιχι:* :* :*  το ιδιο κανω... !!!! Οοοολη την ωρα !!! Χαχαχ:* παω νανι φιλες μ*::*

 

Καλο βραδυ μανουλες:*:*:* ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δν νομιζω να κανω εμετους οταν αλλάζω μηνα..γτ αν υποθέσουμε οτι καθε 4 αλλαζω με πητ 4/8 δν βγαινουν οι μέρες των εμετων.. θα σταματησουν που θα παει.. το χειρότερο μου ειναι οι τάσεις λιποθυμιας... σημερα πχ.. ουτε το φαγητο μου δν τελειωσα γτ μου ηρθε λιποθυμια στην καρέκλα κ πηγα κ ξαπλωσα κ κοιμηθηκα γτ ενω ηπια χυμο κ εφαγα αλατι δν μπορουσα να συνελθω.. ασε που κοιμηθηκα με ρα ποδια ορθια στο τέλος για να συνελθω.. αυτο το μωρο με ξεζουμιζει.. νιωθω πιο κουρασμενη κ αδυνατισμενη απο ποτέ..ειδικαστο πρόσωπο κ ας δειχνει η ζυγαρια 4 κιλα πανω.. εγω βλεπω απο τη μεση κ Κάτω να μην εχω παρει γραμμαριο κ τα χερια μου κ το πρόσωπο μου αδυνατισμενα...τι να πω...,;;!!!αυτα τα νεα μου.. εσεις τι κανετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις εγκυουλες και απο μενα !!Καλως σας βρηκα  !!:)

Ελευθερια το ονομα μου ειμαι νεα στην παρεα σας και βρισκομαι στην 17 εβδομαδα κυησης.

Θα αρχισω την μελετη λοιπον να δω το ομορφο φορουμ σας !:)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη καλημερα!!! Τοσο χαλια βρε κοριτσι μου;;; Πω πω !!! 

Υπομονη δε ξερω τ ν πω!!!! Σε λιγους μηνες γεννας κ θα βλεπεις τ μωρο σου κ θ τα ξεχνας οτι περασες !!!

:* ????? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ελευθερια  !!!!  Μια τελειομηνη κυηση σ ευχομαι!!!!! 

Πρωτο σου μωρακι;;; Αγορι ηκοριτσακι???ι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Ελευθερια καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!!!

Κι εγω διανύω την 17η εβδομαδα κι εχω αγορακι...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ Αννα Λιλα !Ναι ναι πρωτο ,αγορακι απο οτι ειδαμε στον τελευταιο υπερηχο γιατι στην αυχενικη δεν ηταν σιγουρος ο γιατρος ειχε τον ομφαλιο μεσα στα ποδια!

Αγορακι και πολυ πολυ ζωηρο :) το γλυκουλη μου !!

Αν και δεν εχω προτιμηση στο φυλο μονο γερο θελω να ειναι ,ηρθε δοξα τον θεο και πολυ γρηγορα αμεσως μετα τον γαμο μας ,τοσο γρηγορα που ειχα καθυστερηση και δεν το πιστευα εκανα τεστ βγηκε θετικο κ ελεγα τον αντρα μου αποκλειεται...καποιο λαθος εχει το τεστ χαχαχα

Εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι ?

 

Minaki ειμαστε στην ιδια εβδομαδα ωραια !! με το καλο ευχομαι κοριτσια ολα να σας πανε τελεια εγκυμοσυνη και γεννα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιχι το μικρουλιιι μ...κ οι τρεις μας αγορακι !!!!! 

Ακριβως τ ιδιο μας εκανε χαχα.. Τοσο ζωηρο π απορησα δε κουραζεται χαχχα.. 

Εγω ειμαι 19w 2day...

Εχει αρχισει ν κλωτσαειιι ηη ακομα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτος μαλλον κανει πολλα εκει μεσα εγω δεν νιωθω τιποτα ομως..χιχιχιχι 

Η γιατρος καθε φορα παθαινει πλακα με το ποσο ζωηρο ειναι μου λεει εχεις να φας κλωστια :roll:

Στον τελευταιο υπερηχο μας ειπε οτι ειναι πολυ καλοσχηματισμενο το προσωπακι του οτι ειναι ομορφος ..κ λεω γω τωρα φαινεται βρε κοριτσια μου απο τωρα αυτο?? μολις 11,5 εκατοστα ειναι !!Ειμαι επιφυλακτικη..αφου ειναι γερος κ ζωηρος καλο ειναι αυτο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθεριααα Εκει η μανα μ στη αυχενικη (12w+5) ειδε τ μωρο κ μου λεει καλαα εε ιδιος εσυ χαχχαχχα.. Εμας ειπε θ τραβηξουμε πολλαααα μολις γεννηθ...

 

Μινακι μου αφου υπερηχος σε βγαζει 1 μερα παραπανωω γτ δεν αλλαζεις καθε δευτερα;; 

Δηλ την δευτερα μπαινεις στ 18 ;; :*

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω αλλαζω καθε πεμπτη βδομαδα και καθε 4 μηνα, μου ειπε 4 ιουλιου μπαινω στον μηνα μου..

Αννα καταλαβα και εσυ κ γω χαμος σπιτι μετα..Γεννησε κ η αδερφη μου διδυμα αγορια προσφατα..κατεδαφιση το σπιτι βλεπω..χαχαχα

Κοριτσια απο κιλα πως πατε ποσα βαλατε ? Να κανω μια συγκριση εαν ειμαι καλα η εβαλα πολλα.

Εγω ειμαι +2 προς το παρον εχω μεγαλο αγχος να μην βαλω πολλα εχω προβλημα στο γονατο μου λογο αθληματων τοσα χρονια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...