Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Ωραια θα ξεκουραστεις..Καλα ειμαι εχω λιγη αγωνια για αυριο...αλλα καλα!

Αύριο θα πας στον γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silvy μου στενοχωρηθηκα πολύ πρώτον γιατί πίστευα πως ήσουν και δεύτερον δεν ήξερα τι έχεις κάνει ως τώρα. Κάτι μου λέει πως και εγώ θα περάσω τα ίδια. Ότι και να σου πω δεν θα σε κάνει να το ξεχάσεις ούτως ή άλλως δεν είμαι η κατάλληλη γιατί είμαι πολύ αγχωδης ίσως στην θέση τα είχα παρατήσει. Μπράβο σου πάντως έχεις πείσμα είσαι δυνατή αυτό μου δίνεις να καταλάβω και ακριβώς γιαυτό το λόγο θα τα καταφέρεις είμαι σίγουρη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Loipon koritsia i salpiggografia ginetai se aktinologiko k synithws se megales klinikes p exoun analogo tmima. Emena o giatros m m eipe na tin kanw opou thelw alla t zitisa egw ti symvouli t gt eixa polla sto kefali m k de borousa na t psaksw. Mou systise ena gynaikologo sti Thessaloniki k tin ekana sti Viokliniki.Xreiazetai giatros k aktinologos. Gdynesai apo ti mesi k katw k ksaplwneis gia aktinografia. O giatros topothetei enan diastolea ston kolpo opws sto test pap k siga siga rixnei ena ygro - skiagrafiko enw o aktinologos travaei aktines - photografies apo ti mitra gia na dei an fthanei stis salpigges dld an einai anoixtes - diavates. Egw proswpika den ponesa isws epeidi den ypirxe provlma. Eniwsa mia enoxlisi otan evale t diastolea k ti stigmi t ygrou san ponous periodoy ypofertous omws. 10 me 15 lepta ola mazi. O giatros synexeia m milouse k m eksigouse ti ginetai. San eksetasi kostizei apo 160 me 200 eyrw k dystyxws den grafetai. Plirwsa 90 eyrw  gia tin kliniki, 70 to giatro k 20 gia t ygro. Ginetai apo ti 5 h mexri 10h mera t kuklou. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου μαμακουλιτσα...σιλβυ μου λυπαμαι μην απογοητευεσαι κοριτσι μου εχε πιστη και υπομονη και ολα θα γινουν....διωνη ησουν πολυ λεπτομερης....σε ευχαριστω πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο εχω παλι συνεντευξη με τους ιδιους αλλα στα αγγλικα...την ξερω τη γλωσσα απλα εχεις που εχεις το αγχος πρεπει να τα πεις κ στα αγγλικα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Αυριο εχω παλι συνεντευξη με τους ιδιους αλλα στα αγγλικα...την ξερω τη γλωσσα απλα εχεις που εχεις το αγχος πρεπει να τα πεις κ στα αγγλικα???

Καλη επιτυχία λοιπον και στα αγγλικά!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Loipon koritsia i salpiggografia ginetai se aktinologiko k synithws se megales klinikes p exoun analogo tmima. Emena o giatros m m eipe na tin kanw opou thelw alla t zitisa egw ti symvouli t gt eixa polla sto kefali m k de borousa na t psaksw. Mou systise ena gynaikologo sti Thessaloniki k tin ekana sti Viokliniki.Xreiazetai giatros k aktinologos. Gdynesai apo ti mesi k katw k ksaplwneis gia aktinografia. O giatros topothetei enan diastolea ston kolpo opws sto test pap k siga siga rixnei ena ygro - skiagrafiko enw o aktinologos travaei aktines - photografies apo ti mitra gia na dei an fthanei stis salpigges dld an einai anoixtes - diavates. Egw proswpika den ponesa isws epeidi den ypirxe provlma. Eniwsa mia enoxlisi otan evale t diastolea k ti stigmi t ygrou san ponous periodoy ypofertous omws. 10 me 15 lepta ola mazi. O giatros synexeia m milouse k m eksigouse ti ginetai. San eksetasi kostizei apo 160 me 200 eyrw k dystyxws den grafetai. Plirwsa 90 eyrw  gia tin kliniki, 70 to giatro k 20 gia t ygro. Ginetai apo ti 5 h mexri 10h mera t kuklou. 

Εγω πηγα σε ακτινολογο δεν πονεσα οπως μου λεγανε αλλες κοπελες και δεν ηταν κανενας γιατρος μαζι αλλ ολα τα αλλα ειναι τα ιδια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Silvy είπε:

Κορίτσια δυστυχώς αδιαθέτησα δεν μπορώ ακόμα να το πιστέψω ήμουν πολύ αισιόδοξη.. Γτ???? Κορίτσια δεν μπορώ άλλο με αυτό το θέμα θέλω να το ξεχάσω το θέμα μωρό σαν μην υπάρχει!! Τι να πω απο το πρωί είμαι χάλια 

Κοπελα μου οτι και να σου πω δεν μπορω να σε υρεμισω αυτο ειναι σιγουρο αλλα μπορουμε να σε καταλαβουμε και να σου πουμε οτι παμε παρακατω για καλυτερα και συντομα θα δεις θα ερθει το μωρακι και δεν θα αφησουμε καμια να τα παρατησει!!!!!!!!!!?χαλαρωσε παρε το χρονο σου και ξεκηνα ποιο δυνατη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι καινούργια και τώρα ξεκίνησα να διαβάζω το site. Απλά όσον αφορά την σαλπιγγογραφία, είναι συνταγογραφούμενη και μπορείς να την κάνεις σε κάποιο μεγάλο κέντρο. Εγώ την έκανα στο ΜΗΤΕΡΑ αλλά μπορείς και σε δημόσιο νοσοκομείο ( ΕΛΕΝΑ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ). Δεν θυμάμαι να πλήρωσα πάνω από είκοσι ευρώ.  Η διάρκεια ήταν είκοσι λεπτά και πήρα τα αποτελέσματα επιτόπου. Πόνο δεν ένιωσα πέρα μιας δυσφορίας απλά από το σκιαγραφικό.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η sapereaude είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι καινούργια και τώρα ξεκίνησα να διαβάζω το site. Απλά όσον αφορά την σαλπιγγογραφία, είναι συνταγογραφούμενη και μπορείς να την κάνεις σε κάποιο μεγάλο κέντρο. Εγώ την έκανα στο ΜΗΤΕΡΑ αλλά μπορείς και σε δημόσιο νοσοκομείο ( ΕΛΕΝΑ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ). Δεν θυμάμαι να πλήρωσα πάνω από είκοσι ευρώ.  Η διάρκεια ήταν είκοσι λεπτά και πήρα τα αποτελέσματα επιτόπου. Πόνο δεν ένιωσα πέρα μιας δυσφορίας απλά από το σκιαγραφικό.

 

 

 

Alitheia? Emena m eipan oti den grafetai! Pote tin ekanes? Egw ton Dekemvrio.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν θα κάνω τίποτα σήμερα γιατί θα ποναω..? μονο θα μαγειρεψω αλλά περιμένω τον άντρα μου να σηκωθεί για να παει να ψωνισει..εσύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...