Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Νικη μου πηγα στον ψαθα....πολυ καλοςςςς και χαμογελαστος μου ελεγε και αστειακια...ολα καλα τα βρηκε βεβαια μου ειπε θα μιλησουμε κ την αλλη βδομαδα που θα βγουν τα αποτελεσματα...το μονο που με πειραξε λιγο ειναι πως του ζητησα να κανω σαλπιγγογραφια και μου ειπε πως δεν χρειαζεται γτ ολα φαινονται μια χαρα...τι να πωωωω θα δειξει...την επομενη φορα θα κλεισω ραντεβου μονο γι αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Νικη μου πηγα στον ψαθα....πολυ καλοςςςς και χαμογελαστος μου ελεγε και αστειακια...ολα καλα τα βρηκε βεβαια μου ειπε θα μιλησουμε κ την αλλη βδομαδα που θα βγουν τα αποτελεσματα...το μονο που με πειραξε λιγο ειναι πως του ζητησα να κανω σαλπιγγογραφια και μου ειπε πως δεν χρειαζεται γτ ολα φαινονται μια χαρα...τι να πωωωω θα δειξει...την επομενη φορα θα κλεισω ραντεβου μονο γι αυτο...

Αντζελα κι εμένα ή γιατρός μου έτσι μου είπε για την σαλπιγγογραφια.στο ιατρειο του πηγες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γνωμη μ κάντε σαλπιγγογραφια. με τον υπερηχο δε φαίνεται αν είναι διαβατες οι σαλπιγγες κ απορω π σ ειπε δε χρειάζεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοριτσια στο ιατρειο του πηγα...πηγα για απλο ελεγχο η αληθεια ειναι γτ 5 μηνες προσπαθουμε και μαλιστα χαλαρα...οχι μια χαρα ηταν ο ανθρωπος...νταξει απ την αλλη σκεφτηκα οτι αν ηταν αλλος θα μου εκανε για να παρει και τα λεφτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Αχ δεν ρωτησα λετε να μην κανει?δεν ξερω οι περισσοτεροι κανουν?πως γινεται ξερει καμια κοπελα?

Δεν ξέρω γι'αυτο σε ρωτησα..αλλά νομιζω πως δεν την κανουν ατο γραφείο..θυμάμαι οτι ο ψάθας έχει προηγμένα μήχανηματα στο γραφείο του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Δεν ξέρω γι'αυτο σε ρωτησα..αλλά νομιζω πως δεν την κανουν ατο γραφείο..θυμάμαι οτι ο ψάθας έχει προηγμένα μήχανηματα στο γραφείο του..

Νομίζω στο ιασο  τα έχει κάπου το διάβασα τώρα δεν ξέρω 100%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!Τι κανετε;;;Σιλβυ μου ειληκρινα στεναχωρηθηκα αλλα μην σε παιρνει απο κατω παλεψε το να εισαι δυνατη μην δειχνεις αδυναμη γιατι μετα την εχασες την μπαλα!Δεν σε πηρανε τα χρονια κανε διαλειμμα απο τις προσπαθειες ασε να περασει λιγο ο καιρος να ηρεμησει και ο οργανισμος σου απο τα φαρμακα να χαλαρωσεις και μετα ξεκινατε παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tweemaki τι κανεις;;;Δεν το βλεπω να αδιαθετεις..Δεν δουλευεις;;;ασχετο και εμεις μακαρονια με κιμαδακι ειχαμε σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Tweemaki τι κανεις;;;Δεν το βλεπω να αδιαθετεις..Δεν δουλευεις;;;ασχετο και εμεις μακαρονια με κιμαδακι ειχαμε σημερα...

Καλα μαμακουλιτσα μου σπίτι είμαι ρεπο κ σήμερα και αύριο.εσύ πως είσαι;σήμερα είναι ή μέρα της μακαροναδας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...