Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

εμενα καθε μερα το φαγητο ειναι εκπληξη! μαγειρευει η μανουλα για ολη τη φαμιλια! να ναι καλα ! 

μενει απο κατω κ λογω δουλειας θα πιεζομουν πολυ! βοηθαει φουλ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Άντε να δουμε!!!μια μέρα μας έμεινε!!!!??

αύριο πάω για τεστ αν δεν έρθει κ θα το κάνω την πέμπτη... Μας εύχομαι κ τις δυο τα πιο τέλεια αποτελέσματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η livel είπε:

εμενα καθε μερα το φαγητο ειναι εκπληξη! μαγειρευει η μανουλα για ολη τη φαμιλια! να ναι καλα ! 

μενει απο κατω κ λογω δουλειας θα πιεζομουν πολυ! βοηθαει φουλ! 

Και εγώ τιν έχω από κατο αλλά δεν δουλεύω μαρεσει να μαγειρεύω οπότε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εαν δεν εργαζομουν εννοειται εγω θα μαγειρευα! αλλα γενικα δε τρελαινομαι με μαγειρικη! 

βεβαια οταν γεννησω με το καλο μου εχει βαλει βετο πως εκεινη θα ασχολειται με ρουχα μωρου(πλυντηρια σιδερο) κ πλεον το φαγητο το δικο μου κ αντρα μου εγω!!  λογικο βεβαια! ποσα να αντεξει η γυναικα>>  χιχιιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δυστυχώς αδιαθέτησα δεν μπορώ ακόμα να το πιστέψω ήμουν πολύ αισιόδοξη.. Γτ???? Κορίτσια δεν μπορώ άλλο με αυτό το θέμα θέλω να το ξεχάσω το θέμα μωρό σαν μην υπάρχει!! Τι να πω απο το πρωί είμαι χάλια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ  silvy μου ήμουν τοσο αισιοδοξη για σένα.  Στεναχωρεθηκα τωρα... Κ μας η μανα μ μαγειρεύει για ολους. Μ αρεσει παρα πολυ να μαγειρεύω αλλα δ με χαλαει π δεν εχω τ αγχος τ τι θα φαμε σημερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

Αχ  silvy μου ήμουν τοσο αισιοδοξη για σένα.  Στεναχωρεθηκα τωρα... Κ μας η μανα μ μαγειρεύει για ολους. Μ αρεσει παρα πολυ να μαγειρεύω αλλα δ με χαλαει π δεν εχω τ αγχος τ τι θα φαμε σημερα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαρέθηκα τους γιατρούς σε έξι μήνες έχω κάνει εγχείρηση δύο σαλπιγγογραφιες ορμόνες για την σπερματεγχυση δε μπορώ άλλο ας το πάρω Απόφαση ότι ίσως να μην κάνω παιδί.. Αι σιχτιρ πια τόσο δύσκολο??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Κορίτσια δυστυχώς αδιαθέτησα δεν μπορώ ακόμα να το πιστέψω ήμουν πολύ αισιόδοξη.. Γτ???? Κορίτσια δεν μπορώ άλλο με αυτό το θέμα θέλω να το ξεχάσω το θέμα μωρό σαν μην υπάρχει!! Τι να πω απο το πρωί είμαι χάλια 

Σιλβυ μου κι εγώ στεναχωρεθηκα.?πιστευα οτι θα είσαι!!κρίμα ρε γαμωτο!μην το βαλεις κάτω όμως!ίσως είναι καλυτερα να το ξεχάσεις να περνάς καλά και να σου ερθει.!μην ξεχνάς οτι οι περισσότερες εμειναν έγκυες αφού το ξέχασαν.όλες οι γυναίκες γίνονται μητέρες κι έτσι θα γίνεις κι εσύ!ξέρω οτι σου είναι πολύ δύσκολο τώρα κ είσαι χάλια αλλά μην το βάλεις κάτω!!αστο λίγο ξέχασε το και θα σου ερθει,θα το δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Βαρέθηκα τους γιατρούς σε έξι μήνες έχω κάνει εγχείρηση δύο σαλπιγγογραφιες ορμόνες για την σπερματεγχυση δε μπορώ άλλο ας το πάρω Απόφαση ότι ίσως να μην κάνω παιδί.. Αι σιχτιρ πια τόσο δύσκολο??? 

Εγω θα σου πρωτινα να χαλάρωσεις λιγάκι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Σιλβυ μου κι εγώ στεναχωρεθηκα.?πιστευα οτι θα είσαι!!κρίμα ρε γαμωτο!μην το βαλεις κάτω όμως!ίσως είναι καλυτερα να το ξεχάσεις να περνάς καλά και να σου ερθει.!μην ξεχνάς οτι οι περισσότερες εμειναν έγκυες αφού το ξέχασαν.όλες οι γυναίκες γίνονται μητέρες κι έτσι θα γίνεις κι εσύ!ξέρω οτι σου είναι πολύ δύσκολο τώρα κ είσαι χάλια αλλά μην το βάλεις κάτω!!αστο λίγο ξέχασε το και θα σου ερθει,θα το δεις!!

Η βλακεια είναι ότι δε φεύγει από το μυαλό μου δλδ έχω καταντήσει αηδία να κάνω έρωτα και να σκέφτομαι να μην σηκωθω να ξαπλώσω λίγο μετά να μην πλυθω ελεος πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μην στεναχωριεστε και μην τα παρατατε...μια συγγενεις οπως εχω ξαναπει προσπαθουσε 5 χρονια κ υστερα επιασε παιδι με μια σαλπιγγα!!!το πρωτο της..γτ το δευτρερο το επιασε τελειως μα τρελειως καταλαθος με μια σαλπιγγα ξαναλεω...ολα γινονται...μην τα παρατας κουκλα μου ποσο εισαι;;δν νομιζω να  εισαι τοσο μεγαλη π θα επρεπε να σ παρει απο κατω...καταλαβαινω την ψυχολογια σ...κ εγω το ιδιο θα ενιωθα....καποιες θα λεγανε οτι εσυ δν εχεις την αναμονη..κ ομω την ειχα οπως εσεις κοριτσια...κ μαλιστα καθεμηνα μεσα μ ενθωθα λες κ ειμαι εγκυος!!!βαλτε τα δυνατα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silvy ου πολυ κριμα ομως καπου παρακατω θα ερθει το μωρακι! αν το ξεχασεις τελειως ισως ειναι οντως καλυτερα! θα σου πω 2 περιπτωσεις: 1) η μαμα μου προσπαθουσε 5 χρονια να μεινει εγκυος ετρεχε για ορμονες κτλ κ οταν τελικα τα σταματησε ολα γτ ειχε κουραστει εμεινε εγκυος! κ 2) ενα ζευγαρι προσπαθουσε χρονιαααααααα κ οταν της κοπελας ο πατερας μπηκε νοσοκομειο ετρεχε κ δεν εφτανε κ ο αντρας της ελειπε συνεχως λογω δουλειας στο εξωτερικο.. ετυχε μια μερα μετα απο καιροοο να βρεθουνε σπιτι κ ελειπε τοσο πολυ ο ενας στον αλλο κανανε ερωτα κ εμεινε εγκυος! 

αυτα απο εμενα!!!  τωρα καταλαβαινεις πως μονο αν προσευχεσαι κ αφεθεις να συμβει! 

ευχομαι συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Κορίτσια δυστυχώς αδιαθέτησα δεν μπορώ ακόμα να το πιστέψω ήμουν πολύ αισιόδοξη.. Γτ???? Κορίτσια δεν μπορώ άλλο με αυτό το θέμα θέλω να το ξεχάσω το θέμα μωρό σαν μην υπάρχει!! Τι να πω απο το πρωί είμαι χάλια 

Έλα ρε σιλβυ δε το πιστεύω σε είχα για έγκυο σίγουρα αφού είχες καθυστέρηση τόσες μέρες... Ένα μεγάλο συγνώμη που σου έδωσα  ψευτικες ελπίδες... Μη το βάλεις όμως κάτω. Είσαι πολύ μικρούλα ακόμα θα τα καταφέρεις κορίτσι μου μην απελπίζεσαι έτσι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Gwgw02 είπε:

Κοριτσια μου μην στεναχωριεστε και μην τα παρατατε...μια συγγενεις οπως εχω ξαναπει προσπαθουσε 5 χρονια κ υστερα επιασε παιδι με μια σαλπιγγα!!!το πρωτο της..γτ το δευτρερο το επιασε τελειως μα τρελειως καταλαθος με μια σαλπιγγα ξαναλεω...ολα γινονται...μην τα παρατας κουκλα μου ποσο εισαι;;δν νομιζω να  εισαι τοσο μεγαλη π θα επρεπε να σ παρει απο κατω...καταλαβαινω την ψυχολογια σ...κ εγω το ιδιο θα ενιωθα....καποιες θα λεγανε οτι εσυ δν εχεις την αναμονη..κ ομω την ειχα οπως εσεις κοριτσια...κ μαλιστα καθεμηνα μεσα μ ενθωθα λες κ ειμαι εγκυος!!!βαλτε τα δυνατα σας...

Εντάξει δεν είμαι μεγάλη 23 είμαι αλλά το ήθελα από την αρχή πάρα πολύ και δεν πιστεύα ότι θα είναι τόσο δύσκολο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ γλυκο μ κοριτσι πόσο σε καταλαβαινουμε... Μην τ βάζεις κατω. θα έρθει!  ακου την love, η κοπελα τοσα χρονια αγωνίζεται. .. Τι να κανουμε για μερικες κοπελες οπως εμας τα πραγματα είναι λιγο πιο δυσκολα.. Συο τέλος ολα καλα θα πανε. Αν νιωθεις πιεσμενη ασε τ για λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Silvy είπε:

Η βλακεια είναι ότι δε φεύγει από το μυαλό μου δλδ έχω καταντήσει αηδία να κάνω έρωτα και να σκέφτομαι να μην σηκωθω να ξαπλώσω λίγο μετά να μην πλυθω ελεος πια

Ίσως είναι λίγο σκληρό αυτό που θα πω αλλά σταμάτηστε για λίγο τις προσπαθειες..για να μπορεσεις λίγο να χαλαρωσεις κ να το βγαλεις απ το μυαλό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Ίσως είναι λίγο σκληρό αυτό που θα πω αλλά σταμάτηστε για λίγο τις προσπαθειες..για να μπορεσεις λίγο να χαλαρωσεις κ να το βγαλεις απ το μυαλό σου.

Το έχω σκεφτεί και εγώ αυτό τουλάχιστον δεν θα έχω το άγχος αν θα μου έρθει περίοδος η όχι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρη εισαι ακομα...οπως κ εγω..δ κατακρινω την ηλικια σ...κ εγω κοντα στην ηλικια σ ειμαι..απλα ρννοουσα πριν πως αφου εισαι τοσο μικρη θ μπορουσες να εισαι πιο αισιοδοξη (τουλαχιστν εμενα αυτο μ παρηγορουσε που κ που)...π λενε οτι βαση ηλικιας ολα ειναι πιο ευκολα κ οται δν με πηραν τα χρονια....αχ κοπελιτσα μ.ακου αυτα π σ λενε τα κορτσια..οντω πρεπει να αφεθεις για να σ φυγει το ανγχος κ ολα θα γινουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Silvy είπε:

Το έχω σκεφτεί και εγώ αυτό τουλάχιστον δεν θα έχω το άγχος αν θα μου έρθει περίοδος η όχι.. 

Κάντο σιλβυ μου θα φύγει αποθαθα  το μυαλό σίγουρα και θα δεις θα μετα απο λίγο σίγουρα θα έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιλβυ μου δε σε ξέρω αλλα στεναχωρήθηκα.. Κ εγώ σκέφτομαι ότι αν μου έρθει τωρα θα γίνω χαλια.. Αν προσπαθεις καιρό κιόλας είναι δύσκολο εγώ ακόμα είμαι στην αρχή... Αλλα είναι άδικο κάποιες να μένουν καταλαθος και κάποιες να παιδεύονται τόσο πολύ... Είσαι μικρή ακόμα κ αυτό είναι καλό.. Κοιτα να το απολαύσεις με τον άντρα σου και όταν είναι να έρθει θα έρθει.. Η ιατρική πλέον κάνει θαύματα και πιστεύω ότι όλες έχουμε πολλές πιθανότητες να κάνουμε παιδάκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...