Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

Makari na mi xreiastei!

Αχ Παναγία μου μακάρι..αλλά παρόλο που έχω μέρες μπροστά νομιζω πως καραδοκεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Διώνη ίσως ο Θεός να περιμένει την κατάλληλη στιγμή να μας στείλει το Μπεμπέ. 

Εγώ σήμερα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα θα ρθει δε θαρθει? Χθες το βράδυ έκανα εμετό όλο το βράδυ κ κόντεψε να σπάσει το κεφάλι απ τον πονοκέφαλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ γω αυτό θέλω να πιστεύω αλλά ώρες ώρες απογοητευομαι. Εύχομαι να μην έρθει. ..έχει τύχει από το άγχος μ να μη κοιμηθώ όλο το βράδυ μη σηκωθώ κ δω αίμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει κ γω απογοητευομαι ώρες ώρες αλλά σκέφτομαι ότι δε βοηθάει πουθενά ούτε το άγχος ούτε ή στεναχώρια. Εγώ το πιστεύω πραγματικά ότι όλες θα γίνουμε μανουλες κάποια στιγμή. Δεν αφήνει κανέναν ο Θεός θέλει πίστη κ υπομονή κ θα τα καταφέρουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλα τα κοριτσακια! προσπαθω κι εγώ 2 χρόνια με τον άντρα μου για μπεμπακι...και είμαι απ τις τρελές που κάθε μήνα βλέπω συμπτώματα και κάθε μήνα τρώω τα μούτρα μου...τον τελευταίο μηνα επισκευτηκα ειδικό υπογονιμότητας για σπερματεγχυση. μου έδωσε seprafar και ανταποκρίθηκα τόσο καλά που δεν έπρεπε...έκανα 7 ωάρια και μου είπε οτι δεν μπορούμε να κανουμε σπερματ. γιατί είναι πολλα...μου εκανε παρολα αυτα μια pregnyl (στις 27/01)για να σπάσουν τα ωάρια και μου είπε να κάνω προγραμματισμένες επαφές..έτσι κι έγινε.(δεν) περιμένω στις 12/02 ... έχθες έκανα ενα self clear και πάλι δεν μου χαμογέλασε...εύχομαι σε όλες μας φουσκωμένες κοιλίτσες και πολυ πολυ γρήγορα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η elia86 είπε:

καλημέρα σε όλα τα κοριτσακια! προσπαθω κι εγώ 2 χρόνια με τον άντρα μου για μπεμπακι...και είμαι απ τις τρελές που κάθε μήνα βλέπω συμπτώματα και κάθε μήνα τρώω τα μούτρα μου...τον τελευταίο μηνα επισκευτηκα ειδικό υπογονιμότητας για σπερματεγχυση. μου έδωσε seprafar και ανταποκρίθηκα τόσο καλά που δεν έπρεπε...έκανα 7 ωάρια και μου είπε οτι δεν μπορούμε να κανουμε σπερματ. γιατί είναι πολλα...μου εκανε παρολα αυτα μια pregnyl (στις 27/01)για να σπάσουν τα ωάρια και μου είπε να κάνω προγραμματισμένες επαφές..έτσι κι έγινε.(δεν) περιμένω στις 12/02 ... έχθες έκανα ενα self clear και πάλι δεν μου χαμογέλασε...εύχομαι σε όλες μας φουσκωμένες κοιλίτσες και πολυ πολυ γρήγορα.....

Καλημέρα.. Να σε ρωτήσω γτ δεν προχωτησατε σε σπερματεγχυση όσο πιο πολλά τόσο μεγαλύτερες πιθανότητες εγώ είχα πέντε και την έκανα πάντως.. Τώρα είμαι σε αναμονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!δν βοηθαει ουτε το αγχος ουτε η στεναχωρια!!το κανουν.χειροτερα...θετικη σκεψη κ να περναμε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η elia86 είπε:
στις πριν 10 λεπτά, ο/η Στελλα1986 είπε:

Σημερα με πηρσν απο την hometest γ επιβεβαιωση..κ αυριο θα ερθουνε!!πολλοι καλοι κ ευγενικοι!!

 

Αντε αντε καλή αρχή σου εύχομαι με επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Καλημέρα.. Να σε ρωτήσω γτ δεν προχωτησατε σε σπερματεγχυση όσο πιο πολλά τόσο μεγαλύτερες πιθανότητες εγώ είχα πέντε και την έκανα πάντως.. Τώρα είμαι σε αναμονή 

καλημερα!!!!! το πρωτοκολλο λεει οτι μεχρι 5 ωαρια ειναι το οριο της σπερματ. απο 5 και πανω δεν κανουν γιατι φοβουνται για πολύδημη κυηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elia86 είπε:

καλημερα!!!!! το πρωτοκολλο λεει οτι μεχρι 5 ωαρια ειναι το οριο της σπερματ. απο 5 και πανω δεν κανουν γιατι φοβουνται για πολύδημη κυηση...

ευχομαι με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!!!!ποτε κανεις χοριακη?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elia86 είπε:

καλημερα!!!!! το πρωτοκολλο λεει οτι μεχρι 5 ωαρια ειναι το οριο της σπερματ. απο 5 και πανω δεν κανουν γιατι φοβουνται για πολύδημη κυηση...

Αα αυτό δεν το ήξερα.. Γτ προχωρησες σε σπερματεγχυση τι πρόβλημα υπάρχει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η elia86 είπε:

ευχομαι με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!!!!ποτε κανεις χοριακη?????

Να σαι καλά μακάρι!! Χοριακη θα κάνω στης 15!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...καλωσηρθες elia...εγω παλι κοριτσια σταματησα να το σκεφτομαι ολη την ωρα και εχω ξεαγχωθει πολυ...οταν ειναι να ερθει θα ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...