Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

Ποτε δεν εχω νιωσει πονο οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω Νικη μου μηπως κανατε καποια αλλη σταση και ηταν ετσι η θεση της μητρας που σε πονεσε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Ποτε δεν εχω νιωσει πονο οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω Νικη μου μηπως κανατε καποια αλλη σταση και ηταν ετσι η θεση της μητρας που σε πονεσε;;

Όχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια τι έγινε;;για λίγο ελειψα..

Αν είναι δυνατόν!!

Agriomoloxa μάλλον δεν εχεις καταλάβει κάποια πραγματα καλά...ναι έχουμε μπει όλες σε αυτό το φόρουμ για ενα συγκεκριμενο λογο αυτό όμως δε σημαίνει οτι σταματάει  ή υπόλοιπη ζωή!! Με τα κοριτσια συζητάμε και αλλά θέματα εκτός του παιδιού κ σε οποίον αρέσει..!!!!απο την στιγμη που ξεκινας καα συζητας με κάποιον καθημερινά ειναι λογικό να αναπτύσσονται οι σχέσεις και να λες και για αλλά θέματα! 

Και το οτι έχει δυο παιδιά δε σημαίνει τίποτα απο την στιγμη που προσπαθει και για άλλο παιδάκι..

Πιστεύω να καταλάβεις οτι έκανες λάθος για αυτά που ειπες στην μαμακουλιτσα και την γωγω..ημαρτον κοπελα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω πολυ πολυ Νικη μου!Tweema μου δεν εγινε και κατι το σπουδαιο που να αξιζει τον κοπο να ασχοληθουμε περισσοτερο!!Σε χασαμε σημερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω τι εκανα ή θα με μαλωσουν;;;αχαχαχα

Κορίτσια εγώ εδώ και ώρες ψάχνω να κλείσω ξενοδοχείο για τις καλοκαιρινές διακοπές..είναι λίγο νωρίς βέβαια αλλά δεν κρατιομαστε..τοσα χρόνια δεν έχουμε φύγει ποτε για αρκετές μέρες.ε φέτος είπαμε να κάνουμε κι εμείς σαν άνθρωποι διακοπές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Να πω τι εκανα ή θα με μαλωσουν;;;αχαχαχα

Κορίτσια εγώ εδώ και ώρες ψάχνω να κλείσω ξενοδοχείο για τις καλοκαιρινές διακοπές..είναι λίγο νωρίς βέβαια αλλά δεν κρατιομαστε..τοσα χρόνια δεν έχουμε φύγει ποτε για αρκετές μέρες.ε φέτος είπαμε να κάνουμε κι εμείς σαν άνθρωποι διακοπές.

Εγώ έχω κλείσει εδώ και 1 χρόνο για φέτος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Να πω τι εκανα ή θα με μαλωσουν;;;αχαχαχα

Κορίτσια εγώ εδώ και ώρες ψάχνω να κλείσω ξενοδοχείο για τις καλοκαιρινές διακοπές..είναι λίγο νωρίς βέβαια αλλά δεν κρατιομαστε..τοσα χρόνια δεν έχουμε φύγει ποτε για αρκετές μέρες.ε φέτος είπαμε να κάνουμε κι εμείς σαν άνθρωποι διακοπές.

Εγώ έχω κλείσει εδώ και 1 χρόνο για φέτος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...!! Συγνώμη για καμιά φορά που βγενουν δίπλα απλά κολλάει και δεν μπορώ να σβήσω ΤΗΣ παρεθεσης μόνο αν ξανά κοινοποίησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...