Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως ανακαλυψατε το MAMMYLAND?????


thouli

Recommended Posts

GEIA SOU MAR8AKI!!!:cheer:

K EGW EPSAXNA KATI SXETIKA ME THN EGYMOSUNH

STO GOOGLE K MOU EMFANISE THN ISTOSELIDA TOU MAMMYLAND!!!

STHN ARXH HMOUN SYXNH EPISKEPTRIA K META APOFASISA NA GINW MELOS!!

MOU ARESE POLU SAN PAREOULA!!!!:laugh: :silly:

FILAKIA:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli ψάχνοντας κι εγώ!!

Πληροφορίες για σύληψη και γονιμότητα,παρακολουθούσα καιρό αλλα δεν αποφάσιζα να γίνω μέλος ώσπου μία πολύ πολύ κακή μέρα το αποφάσισα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΓΩ ΕΨΑΧΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΤΟ MAMMYLAND.ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΓΟΥΡΙ ΑΥΤΗ Η ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ MAMMYLAND.:kiss: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι εψαχνα πληροφοριες σχετικα με τα αντισυλληπτικα χαπια και την διακοπη τους ωστε να προχωρησω στην 2η εγκυμοσυνη!

Περασε σχεδον 1 χρονος από τοτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος περα απο την τρελλη χαρα μου με επιασε κι ενας μικροοος πανικος. Μπηκα στο google πατησα εγκυμοσυνη και απο τις πρωτες επιλογες ηταν το mammyland!

Τυχερη η στιγμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ έψαχνα πληροφορίες για την παλιόδρομο κύηση που είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη!!!και έτσι το ανακάλυψα! μπορεί να μην φαίνομαι πολύ ενεργό μέλος αλλά τότε το παρακολουθώ καθημερινά!!κόλλησα και εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΑ ΙΔΙΑ..

ΕΨΑΧΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ GOOGLE ΓΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..

ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ

ΜΕΛΟΣ..

ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia pano kato oles psaxnontas to brikame!!!

k ego mia apo ta idia..

epsaxna gia thn ooreksia k mou ebgale to mammy...apo tote eimai kathimerinh episkeptria....exei perasei enas xronos k eimai akoma kollimenh...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΙ ΕΓΩ!!ΕΨΑΧΝΑ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΚΑΙ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΤΑΝ ΤΟ MAMMYLAND!!ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑΝ ΣΕ ΑΥΤΕΣ!!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ!!ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΟΣΟ ΠΡΙΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω κοριτσια εψαχνα κατι που αφορουσε τον γιο μου,και μου εβγαλε την σελιδα ,απο τοτε εγινα καθημερινη επισκεπτρια και περιττο να σας πω οτι εκανα και φιλιες......:silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια κ απο μένα..

κ γω ψαχνοντας για σύληψη κ ωορρηξία το ανακάλυψα...

Προφανως μου φερε κ μενα γουρι θα λεγα γιατι μετα απο λιγους μήνες έγινε το θαυμα κ τωρα περιμενω με ανυπομονησια το μωράκι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καπως ετσι κι εγω! σαν πρωταρα μανουλα και φορτωμενη με ολα τα αγχη, για την εγκυμοσυνη... εψαχνα στο ιντερνετ καθετι σχετικο!!;)

και κολλησα με το φανταστικο παρεακι του mammyland, στο οποιο και εγινα μελος λιγο καιρο μετα... :)

σ'ευχαριστω τελειο παρεακι για τις τελειες απαντησεις σε ολες τις ανησυχιες μου, για την στηριξη, για τις ατελειωτες ωρες γλυκιας παρεουλας που μου χαρισες.........:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ημουν ηδη μελος σε ενα αντιστοιχο αμερικανικο σαιτ και ψαχνοντας για θεματα εγκυμοσυνης στην ελληνικη πετυχα το μαμυλαντ και εγινα μελος αμεσα...και ετσι γνωρισα πολλα αξιολογα ατομα και κανουμε τσατ σε καθημερινη βάση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Epsaxna sto google

"syllipsi" "gonimotita" ktl..

To mammy itan i prwti mou epilogi..

Diavasa poly, ematha polla,

KAI mou efere GOURI...!!!

Twra voithaw (apo tin empeiria mou)

kopeles pou prospathoun

kai mathainw apo tis ypoloipes

gia tin egkumosyni...!

KALI XRONIA!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ στην 2η εγκυμοσύνη μου κάτι έψαχνα στο Google για την εγκυμοσύνη, δεν θυμάμαι τι, μεταξύ άλλων μου έβγαλε το mammyland διάβασα μερικά θέματα της ιστοσελίδας και μετά αποφάσισα να διαβάσω και μερικές συζητήσεις του φόρουμ στην αρχή μόνο διάβαζα αλλά μετά ήθελα να συμμετέχω και εγώ στις συζητήσεις και έτσι έκανα εγγραφή.

Πριν από 3,5 - 4 χρόνια δεν υπήρχε ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες σας...:) εγω βρηκα το site ενω ημουν σε καποια αλλη σελιδα κεψαχνα γενικα θεματα υγειας,κ.τ.λ το βρηκα αρκετα ενδιαφερον κ μια κ ετοιμαζομουνα για τη δευτερη προσπαθεια σκεφτηκα πως δε θα ηταν ασχημο να ειμαι μελος της σελιδας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

argi dil poso xronia einai to mammyland ksereis??

Δεν ξέρω για αυτό και ρωτάω. Στο site δεν αναφέρετε πότε δημιουργήθηκε, από περιέργεια θα ήθελα να ξέρω. Πάντως όταν ήμουν έγκυος για πρώτη φορά και έψαχνα αρκετά στο διαδύκτιο θέματα για την κύηση, δεν βρήκα το mammyland.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μια μερα εψαχνα κατι για τα ταστ ωορηξιας με εβγαλε στη σελιδα του mammyland και αυτο ηταν , θυμαμαι τοτε ημουν και σε καποιο αλλο chat αι οτν μπηκα στο mammyland σταματησα τελειως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli και γω ήμουν στην αρχή της εγκυμοσύνης και έψαχνα σχετικά θέματα στο google ώπου μου εμφάνισε και την σελίδα και γράφτηκα και την πρώτη μέρα!Την θεωρώ πολύ ενδιαφέρον,καθως και η παρέα του mammy που είναι πολύ φιλική και όλα τα κορίτσια βοηθάνε με τις συμβουλές τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...