Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες εγκυούλες είμαστε;; Εγώ μόλις ξεκίνησα!!!


Recommended Posts

Χαχα Μαράκι βαλτη εισαι απο τον άντρα μου και λες για γιο;Εγω του λέω καλυτερα κόρη για να μην εχουμε αλλα έξοδα για ρούχα.Τα εχουμε ολα έτοιμα απο τη μικρη Χαχα.Αυτος ομως θελει γιο και λεει δεν πειράζει θα του ψωνίσω εγω καινούργια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ φαίνομαι σαν να είμαι 5 μηνών έγκυος. Δε σας κάνω πλάκα. Μάλλον ξεχειλισα από τις προηγούμενες χιχι και φανταστείτε ότι δεν είχα πάρει κιλά στις προηγούμενες μόνο 14

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω συνηθως δείχνω απο νωρίς αλλα αυτη τη φορα οχι ακομα.Ισως επειδή η κοιλια μου ειναι πλέον χαλαρή και μέχρι να γεμίσει και να τεντώσει η χαλάρωση εεεεχουμε καιρό ?Εχεις παρει κιλα Κατερίνα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι στιγμής το παράδοξο είναι ότι πήρα 1 κιλό αλλά πολλά άτομα το κατάλαβαν από την κοιλιά μου και δε μπορώ να πω ότι πριν είχα κοιλιά φέτα και τώρα τους φάνηκε περίεργο αλλά το αντίθετο τον είχα τον κοιλιακό μου. Ίσως προιστικα από την τουαλέτα διότι θα την επισκεφτώ 2 αντε το πολύ 3 φορές την εβδομάδα.... ο γιατρός μου λέει ότι αυτή τη φορά μάλλον τρώω καλά αλλά το βάρος μου τον διέψευσε. Εγώ λέω ότι μάλλον έχω την κορούλα μου για αυτό και παχαινω μόνο στην κοιλιά χιχι έτσι λένε. .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Κατερινα μου αφου το θες να ειναι ένα γερό κοριτσάκι.Και σιγά σιγά θα φουσκώνουμε όλες τοσο πολυ που και να θελουμε να κρυφτούμε δεν θα μπορούμε χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κοριτσια μου!!! Αχ αυτα τα κιλα! Απο πριν μεινω εγκυος την φοβομουνα την ζυγαρια... Ποσο μαλλον τωρα! Σημερα δεν αντεξα... Διαβασα τα σχολια κ ηθελα να δω ποσα κιλα εχω παρει.... Εχω παρει 3 κιλα! Αστα να πανε! Δεν θελω να βαλω πολλα κιλα στην εγκυμοσυνη γτ μετα πως τα χανεις? Ημουν κ απο πριν γεματουλα κ επιδιωκω να παρω 10 -12 κιλα το πολυ!!!

Θα τα καταφερω ομως!!! Ουφ αγχωθηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κοριτσια μου!!! Αχ αυτα τα κιλα! Απο πριν μεινω εγκυος την φοβομουνα την ζυγαρια... Ποσο μαλλον τωρα! Σημερα δεν αντεξα... Διαβασα τα σχολια κ ηθελα να δω ποσα κιλα εχω παρει.... Εχω παρει 3 κιλα! Αστα να πανε! Δεν θελω να βαλω πολλα κιλα στην εγκυμοσυνη γτ μετα πως τα χανεις? Ημουν κ απο πριν γεματουλα κ επιδιωκω να παρω 10 -12 κιλα το πολυ!!!

Θα τα καταφερω ομως!!! Ουφ αγχωθηκα...

κ εγω μαζισου.. δν τρωω.. υγειηνα κ προσέχω αλλα... συν 2 δείχνει η δική μου αλλά δν το δενω γτ στο πρωτο ζυγισμα με εδειχνε η δικη μου συν 3 κ στο γιατρο ημουν συν 1.οποτε... κ με τις χτεσινες διαρροιες.. δν ξερω. εχω μπουκωμα απο κατω.. κ εκοψα τα χαπια. μόνο ουτροζεσταν κ φιλισιν.απο αναγουλες καλά μεχρι τωρα. λεω να παμε βολτα μετα το φαγητο.μπουχτησα.ολο κουρασμενη κ ολο ξαπλα.. θελω να νιωσω εγκυος γμτ όχι αρρωστη.. ζηταω πολλα....;;;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι δεν ειχα ποτε θεμα με τα κιλα μου !!!! Υψος 1.78 και 66 κιλα προ εγκυμοσύνης τώρα 67 κιλά !!!! Καμιά φορά λεω με παίρνει ας παρω και λιγα κιλα παραπανω αλλα μετα λεω οχι γτ φοβαμαι μηπως δεν τα χασω !!!!! Εμενα εχει φουσκώσει λιγο η κοιλιτσα αλλα πολυ λίγο !!!! Κυριακή 03 να πας βολτα και σπίτι να καθησεις δεν νιώθεις καλυτερα ενω εξω μπορεις να ξεχαστεις λίγο !!!! Διαβασα στις πιο πισω σελίδες της συζήτησης  οτι εχετε γίνει φίλες στο φεισμπουκ πως θα σας βρω και εγω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε πατατοκροκετα μας εκανες την καρδια περιβολι!!! Χαχα... Ποσο αδυνατη εισαιιιιι??? Πες μας το μυστικο σου!!!

Κυριακη μου βγες εξω κοριτσι μου με την οικογενεια σου κ απολαυσε το!!!

Και εγω εχω fb κοριτσια πως θα σας βρω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 εμείς με τα κορίτσια πέρυσι είχαμε κάνει μια κλειστή ομάδα στο fb που ακόμα και τώρα μιλάμε για την πορεία των μικρών μας.....ποιος θα την φτιάξει????θέλετε να την κάνω εγώ????τι όνομα να δώσουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτιαξτε τη σελιδα κ εγώ μεσα.πειτε μου οταν ειναι! ;-) οσο για το εξω.. αφου λείπει στη δουλεια ο αντρας μου.. που να παω;; με εχει φαει η μοναξια.. κ ολες οι φιλες μκυ δν με περνουν τηλ γτ ξέρουν πως δν ειμαι πολυ καλα οποτε.... αστα.. κ σημερα ππυ ειπα να παμε μια βολτα με επιασε αδυναμια κ δν μπορεσα να παω πουθενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Maraki!Tk αχ δεν εχω να σου πω μυστικο ειναι θεμα DNA εχω πάρει την κορμοστασια του συγχωρεμενου του πατερα μου !!!! Κι αυτος μια ζωη ηταν σταθερός στα κιλά του !!!!! Πως μου είστε σημερα κορίτσια μου !!!! Εγω μια έτσι μια αλλιώς αυτες οι ορμόνες μου έχουν σπάσει τα νεύρα !!!! Οι ναυτιες έχουν αρχίσει και υποχωρούν και αυτο που παρατηρησα είναι πως οι ναυτιες με επιαναν μολις επινα το φυλλικο οξυ ισως μου πεφτε βαρυ !!!! Οσο για την ομαδα @katerinaadra φτιαξτην και εμείς μέσα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι ειμαι πανάθεμα με !!!!  Για το όνομα της ομάδας δεν εχω κανενα πρόβλημα !!!!!! Εμενα αρχικα μου έγραψε το folidex και τωρα το filicine !!!!  Ακομα ομως δεν εχω τελειώσει το πρώτο οποτε θα δουμε με το filicine !!!! Να κανω και μια ερώτηση !!!! Εσεις κορίτσια πως θελετε να γεννησετε ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα.χτες ενω πηγαινα μια χαρα το βραδυ ειχα παλι αναγουλες.στο τελος αφου πήρα το ουτροζεσταν εκανα εμετο.2 φορες μεσα σε 10 λεπτα.κ τωρα μια απο τα ιδια. ανακατωσούρα τρελη..τα πρινπεραν ομως δν τα περνω! με πρηζουν..οπως κ το ουτροζεσταν..αλλα τι να κανω...;;το δευτερο υποχρεωτικα πρεπει να το παρω.. νιωθω τρελη κούραση..εγω γενναω πιθανον 4/8. στις 19/1 εχω κ την αυχενικη. εγω θελω να γεννήσω φυσιολογικα με επισκληριδιο.

Επεξεργάστηκε από κυριακη03
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου.Πως είστε;Εγω σήμερα έκανα την αυχενική διαφάνεια.Ολα μια χαρα πήγαν.Τα αποτελέσματα για το σύνδρομο down  συνδυαστικά με τις εξετάσεις αίματος θα έρθουν με το ταχυδρομείο σε μερικές μερες.Ελπιζω να ειναι καλα και αυτα.Μια χαρα φαινόταν το μπεμπακι μου.13+2 με έβγαλε και μου έδωσε ΠΗΤ 12/7.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι ειμαι πανάθεμα με !!!!  Για το όνομα της ομάδας δεν εχω κανενα πρόβλημα !!!!!! Εμενα αρχικα μου έγραψε το folidex και τωρα το filicine !!!!  Ακομα ομως δεν εχω τελειώσει το πρώτο οποτε θα δουμε με το filicine !!!! Να κανω και μια ερώτηση !!!! Εσεις κορίτσια πως θελετε να γεννησετε

Εμενα μου ειπε απ'την αρχη η Folidex που γραφεται, η Iofolen που δεν γραφεται αλλα εχει περισσοτερες βιταμινες! Ε κ πηρα το Iofolen... και εγω φυσιολογικα θελω να γεννησω, μαλλον με επισκληριδιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου.Πως είστε;Εγω σήμερα έκανα την αυχενική διαφάνεια.Ολα μια χαρα πήγαν.Τα αποτελέσματα για το σύνδρομο down  συνδυαστικά με τις εξετάσεις αίματος θα έρθουν με το ταχυδρομείο σε μερικές μερες.Ελπιζω να ειναι καλα και αυτα.Μια χαρα φαινόταν το μπεμπακι μου.13+2 με έβγαλε και μου έδωσε ΠΗΤ 12/7.

Μπραβο κοπελα μου!!! Χαιρομαι για'σενα!!! Και εγω εκανα σημερα απλο υπερηχο κ ολα καλα! Μου ειπε να κλεισω κ για τη Β' επιπεδου στις 9/2... Πως περναει ο καιρος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Μαρακι και για τον δικό σου υπερηχο.Και εμενα μου έκλεισαν την β επιπεδου απο σήμερα για τις 25/2.Αντε να περάσει ο καιρός να κάνουμε και αυτη την εξέταση και να ηρεμήσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...τι κανετε;;;με λενε γωγω και μενω μονεμβασια...ειμαι ομως απο νεαπολη λακωνιας....διαβαζω απο χτες ολα οσα γραφεται κ εχω τρελαθει... (απο την χαρα μ) ειμαστε τοσες εγκυουλες μωρεεε ? ειμαι 10 εβδομαδων κ χωρις κανεναν συμπτωματα...κ απο την 6 εβδομαδα εχω καφε και ειμαι ξαπλα στ κρεβατι...ανησυχω οπολυ..ειναι η πρωτη μ εγκυμοσυνη...ειχε ποτε καμια σας κατι τετοιο στην εγκυμοσυνης της;;;μονο για την mammy 5 εχω διαβασει...κοριτσια δως τε μου τα φωτα σας πλιζ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου γωγω μου!!!!!!!κι εγω ειμαι στην 9η εβδομαδα και εδω και 3 εβδομαδες και κατι ειμαι ξαπλα με καφε και 2 μεγαλες αιμορραγίες!!!!!!εχω αποκόλληση πλακουντα και πρεπει να ειμαι ακίνητη ευτυχως το μωρακι μου ειναι καλα!!!!!!:x:xο γιατρος σου τι σου ειπε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...