Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες εγκυούλες είμαστε;; Εγώ μόλις ξεκίνησα!!!


Recommended Posts

Δεν με πειραζει καθολου που τα εχω κοψει ολα για το μωρο μου το κανω κατα τ'αλλα Ξαπλα ντινα μου!!!την τεταρτη θα παω στον γιατρο φφφ μακαρι να πηγαινουνε ολα καλα να ησυχάσω ..!!!!εσυ πως εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!! πριν λίγο σηκώθηκα..γτ χτες εκανα όλες μου τις δουλειες.. 2 εχω αφησει για σημερα.. κ εχω κατι πονους περιεργους.. εκει στην περιοχη του αφαλου σα να με διαπερναει ηλεκτρικο ρευμα.. τι ειναι αυτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το χω παθει κ εγω κανα δυο φορες...δν ειναι ττ...ομως προσπαθησε να μην κουραζεσαι πολυ κ να μην σκιβεις, κ τεντωνεσαι γενικοτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα το γιατρο τηλ κ μου ειπε οτι μαλλον μεγαλωνει η κοιλιτσα.να μην αγχωνομαι. κοριτσια..μεσα σε 4 μερες..το μπουφαν μου δν κλεινει... χαχαχα παραμεγαλωσε η κοιλιτσα μου... :-) οχι απλα φαινομαι εγκυος..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα εχω ακουσει πως οταν μπαινεις στν 4ο μηνα τοτε αρχιζει κ φαινεται η κοιλιτσα!!!!εισαι πολυ κοντα στ ονειρο...κ πρεπει να ειναι υπεροχο συναισθημα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια ειναι δν λέω! δν παραπονιεμαι ειδικα με την αποβολη που ειχα το εχω δει αλλιως.. λίγο η μεση με τσιμπαει μονο. εχω τετοια ενεργεια!!! δν μπορω να στην περιγραψω....!!! κατω κώλο δν μπορω να βάλω αχαχαχαχ!! ωραιο συναισθημα να φαινεσαι εγκυος κ οχι χοντρη αχαχαχ αλλα εμενα ειναι το δευτερο παιδακι μου οποτε η κοιλια φαινεται απο τον 2 κιολας μηνα.. για οσους ηξεραν ποσο αδυνατη ημουν...εκανε μπαμ..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δν το ηξερα πως οταν εχεις κανει ηδη ενα παιδακι φαινεται στο δευτερο η κοιλιτσα περισσοτερο...να το χαιρεσαι...κ ζηλευω π μπορεις να κανεις δουλειες κ μπραβο σ!!!!κ εγω εχω απεριγραπη ενεργεια κ ομως δν μπορω να τη σπαταλησω γαμωτο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καταλαβαινω γτ κ εγω κατω ημουν απο εμετους κ ζαλαδες.. 2 μερα που ειμαι ορθια!! κανε υπομονη.. μεχρι τον 4 σταματανε.. εγω 12 εβδ σταματησαν σταδιακα. 12 εδδ κ 3 ημερων τωρα κ νιωθω καλυετρα απο ποτέ!!! κανε υπομονη κ κουραγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχψω καφε κ συσπασεις....οποτε ΔΥΣΤΗΧΩΣ για κακη μ τυχη...μεχρι να σταματησουν αυτα δν μπορω να σηκοθω κ τα εχω απο την 5η εβδομαδα...οποτε κτλβαινεις οτι ειμαι ενα μιση μηνα ξαπλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε υπομονη κοριτσακι μου.. κ εγω κατω ημουν αλλά από τις ζαλαδες κ τους εμετους.. οπου να ναι θα σταματησουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο το στομα σ κ στου θεου τα υτι κοπελα μ....γτ ολο αυτο π γινεται σιγουρα ξερεις ποσο ψυχοφθορο ειναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σ ντινακι....καλο σκ..αν κ οποτε ειναι σκ γ μενα οι μερες δν περνανε με τπτ....κρυο..!!!πολυ κρυο κ αερα εδω π μενω εγω...εσυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εδώ μια απ τα ίδια!!! Το πρωί συννεφιά και τώρα κρύο με λίγο αέρα!! 4 βαθμούς έχουμε!!! Εμένα σήμερα ο άντρας μου δεν δουλεύει και ξυπνησαμε αργά!! Θα μπω για ένα μπανακι και μετά θα πάμε για κάνα καφέ με τους φίλους μας! Απ την μια είναι καλό που κάθεσαι στο κρεβατι γιατί έχει ζέστη αλλά απ την άλλη δεν είναι και ωραίο να μην μπορείς να βγεις μια βόλτα!! Σε λίγο θα σαι μια χαρά και θα κάνεις τα πάντα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κουκλα μ μακαρι...δν ξερεις ποσο σ ζηλευω π μπορεις να βγαινεις και να απολαμβανεις την εγκυμοσυνη σ με συγγενεις γνωστους κ φιλους!!!σ ευχομαι να περασεις καλα..αα κ μια συμβουλη γ το μπανιο..μην κανεις πολυ ωρα..ειδικα με ζεστο νερο..γτ δν κανει οταν εισαι εγκυος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονηηη να μπεις στον 4ο και όλα θα ναι πολύ καλύτερα! Μην φοβάσαι.. Άλλωστε την εγκυμοσύνη την απολαμβάνεις όταν αρχίζει να φουσκωνει η κοιλιά και κλωτσαει το παιδί!! Και γω έτσι έλεγα όταν ήμουν στον 3ο, είναι το πιο σπαστικό τριμηνο!! Σε καταλαβαίνω... Τώρα στον 6ο πετάω.. Το ξέρω με το νερό και κάνω με χλιαρό και γρήγορα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!απο οτι διαβάζω τα νεα σας όλες μια χαρά είστε!

γωγω μου κάνε λιγο υπομονή και θα δεις..τα καλυτερα έρχονται!

εγω παλι κοριτσια μου μετράω αντίστροφα!!την Τρίτη τελικα μπαίνω για γεννά!το μωρο εχει μεγαλώσει πολυ σύμφωνα με τις μετρήσεις!την Παρασκευή ήταν 3350 οποτε μου εχει φύγει κ το άγχος των κιλών!αυτες τις μερες ειναι κ λιγο πιο ήσυχη κ με αφήνει και κοιμάμαι!λες κ καταλαβαίνει οτι σε λίγες μερες θα με κρατάει για ωρες ξύπνια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστεύω μ αφήνει να γραψω !!!!! Τι χαρα είναι αυτη τοσο καιρό σας διαβαζω και δεν μπορω να γραψω !!!! Εγω 12+ 1 σήμερα !!!!Την Τριτη εχω την αυχενική! !!! Τα φούσκωμα τα εχουν περάσει για τα καλα πλεον !!!!ευχομαι να είστε ολες καλα και οσες δεν είστε σε λιγο να νιώσετε υπέροχα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινα μ σ ευχομαι να συνεχισεις να εισαι καλα κ να χαιρεσαι τηβ εγκυμοσυνη σ κ να συνεχιεις να την περνας οσο πιο ηπια γινεται!!!!!

Μαριλια μ χτες σ σκεφτομουν πιστευα οτι εχεις γεννησεις!!!!!σ ευχομαι οτι καλυτερο!!!ειλικρινα....κ να ερθει με το καλο η μικρη σ....τα κιλα της ειναι μια χαρα κανονικα....θα βγει η κουκλιτσα σ και θα χαλαρωσεις!!!!

Πατατοκροκεταααα!!!χαιρομαί πολυ γ σενα κ ειμαστε κοντα..πολυ κοντα μπορω να πω...αυριο ειμαι ακριβως 12 εβδομαδων κ την πεμπη θα κανω κ εγω την αυχενικη....σ ευχομαι το μωρακι σ να ειναι υγειες !!!! (Και να μαθεις και συντομα το φυλο τ...) χιχιχι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εδω ειμαι κ εγω!!! ξανα ορθια!!! γιουπι!!! μια μπανανα εφαγα κ την εβγαλα.. πολύ γλυκια..πφφφ... δν θελει γλυκο με τπτ αλλα δν πτοηθηκα. καλα ειμαι!!!! Μαριλια με το καλό!!!! με εναν πόνο!!! Γωγω εσυ πως εισαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα εχουν μειωθει τ καφε αρκετα κ ειμαι πολυ χαρουμενη γ αυτο...αχ μακαρι να ειχα κ εγω συχνα ναυτιες κ εμετους μπας κ προλαβινα να χασω κανα κιλο στ πρωτο τριμηνο προκειμενου μετα να ειμαι πιο large με το φαι....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Εμενα εχουν μειωθει τ καφε αρκετα κ ειμαι πολυ χαρουμενη γ αυτο...αχ μακαρι να ειχα κ εγω συχνα ναυτιες κ εμετους μπας κ προλαβινα να χασω κανα κιλο στ πρωτο τριμηνο προκειμενου μετα να ειμαι πιο large με το φαι....?

εχεις πάρει κιλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι γτ φν κανω εμετους ...ουτε κινουμαι ειμαι ολη την ωρα ξαπλα λογω των καφε και εχω παρει ενα μιση κιλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως κ ετσι;;;εγω πιστευά πως οταν εχεις αναγουλες κ κανεις εμετους χανεις κιλα γτ οτι τρως το βγαζεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...