Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες εγκυούλες είμαστε;; Εγώ μόλις ξεκίνησα!!!


Recommended Posts

Αχ αυτοι οι αντρες μας τι τραβανε...ειδικα αυτοι π οι γυναικες τους εχουν δυσκολη εγκυμοσυνη... (με οτι αυτη μπορει να περλαμνανει)ποσο εισαι εσυ τωρα κυριακη μ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σου Κυριακή μου!! Δώσε φιλάκια σ όλα τα κορίτσια που δεν μπορούν να μπουν, είναι όλα καλά ?τα μωράκια τους ?μην έχετε τύψεις κορίτσια για τους άντρες γιατί καταλαβαίνουν, μεγαλώνει μέσα μας άνθρωπος, δεν είναι και ότι πιο απλό.θα πιεστουν κι αυτοί λίγο αλλά σε λίγους μήνες θα κρατάνε τα παιδάκια τους!!γωγω μου πότε πας για αυχενικη εσύ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την πεμπτη π μας ερχεται εχω κλεισει ραντεβου κ ανηπομονω!!!!κοριτσια εσας ο γιατρος σας σας αφηνει να βψετε μαλλια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

'Εγω οταν τον ειχα ρωτησει ημουν 9 εβδομαδων κ μ ειχε πει οχι ακομα μετα τν τριτο μηνα βλεπουμε....οποτε δν ξερω..οσο γ τ νυχι εγω δν βαζω τζελ κλπ ανεκαθεν γτ νιωθω πως εχω κατι ψευτικο πανω μ κ νιωθω οτι δεν βολευομαι.παρολο π μ αρεσουν γαμωτο.τα τζελ κ αυτα τα εχω παρομοιασει με τα ψευτικα νυχια π ειχα βαλει μια φορα κ δν μπορουσα να πλυνω ουτε πιατο...αλλα γ νυχια μ αφηνει να τα βαψω ομως να μην μυριζω εντονα τ μανο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω χωρίς τζελ δεν ζω!!!βέβαια μόλις κάνω το μικρό μου θα τα κόψω τα νύχια μου κοντά και δεν νομίζω να τα βαφω γιατί δεν μου αρέσουν τα κοντά πάνω μου!! Άσε που χωρίς τζελ νύχι δεν μένει γιατί απ τα νερά μαλακωνει ενώ με το τζελ τα χω πάρα πολύ μακρυά και δεν μου σπάνε! Άλλη μια θυσία της μάνας είναι κι αυτό αλλά χαλάλι τους όλα '!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχχα...οχι ατο πιστευω πως ειναι αναλογως τ νυχι..γτ κ εγω ανεκαθεν τα ειχα μακρια αλλα ακομα κ οταν εκανα δουλειες δν εσπαγαν...ειναι αναλογωςτο ποσο λεπτο ειναι το νυχι πιστευω..χαχαχα εγω παλι ατο το κολλημα π εχεις εσυ με τα νυχια τ εχω με τα μαλλια..καλα π πριν μεινω εγκυος τα ειχα κανει μαυρα κ ειναι κοντα στ φυσικο μ...αλλιως δ θα αντεχα να βλεπω την ριζα 5 δαχτυλα.... (δικος μ καλος στ κεφαλι ειναι αυτος...)αλλα κ παλι κ να με αφησει να τα βαψω φοβαμαι να τα βαψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ μαύρα τα είχα και το ίδιο ζόρι τραβάω... Έχω να τα βαφω απ τον Ιούνιο μόνο αυτό σου λέω και με το σίδηρο και με την εγκυμοσύνη έχει βγει η ρίζα μέχρι τα αυτιά μου αλλά ευτυχώς είμαι και γω μελαχρινή και δεν φαίνεται πολύ!! Τώρα είναι Ένα καστανο σκούρο.. Αλλά μέχρι να τα βαφω μάλλον θα χει γίνει ξανθό Χαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ..το φυσικο σ χρωμα πιο ειναι;;;αχ κ εγω ειχα να τα βαψω απο τον σεπτεβρη....κ οταν ηθελα να τα βαψω εμαθα την εγκυμοσυνη μ....τι τραβαμεεεε;;;!;!;!χαχαεγω κοριτσι μ λατρευω τ ξανθο μαλλι αλλα εχτος τ οτι ειμαι μελαχρινη στ μαλλι ψηλο ειμαι κ στ σωμα..οχι κ πολυ μην φανταστεις...αλλα εχω κ μαυρο φριδι...ουτε καν καστανο...οποτε καταλαβαινεις οτι κ να θελω να τ κανω δε μπορω γαμωτο...?θα μαι σαν γυφτακι..χιχιχι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εμενα με αφηνει μετα τον τρίτο να τα βαψω μονο με φυτικη βαφη αλλα απαγορευει ολα τα υπολοιπα ουτε τζελ ουτε μανο Ντινα μου το ιδιο θεμα εχω κι εγω με τα νυχια μου δεν την παλευω χωρις να ειναι τα χερια μου περιποιημένα δεν πειραζει σε κανα 2 χρονια απο τωρα βλεπουμε!!!οσο για το μαλλι ειστε μικρουλες και δεν εχετε λευκά εγω εχω και ΠΟΛΛΑΑΑΑ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα ειρωνικά το είπα το ξανθό γιατί είναι εδώ και 8 μήνες αβαφτα και έχουν ανοίξει αρκετά απ το μαύρο! 'το φυσικό μου είναι σκούρο καστανο και τα φρύδια μου το ίδιο!!Αλλά όταν τα βαφω φαίνεται η διαφορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τοτε μην τα βφεις μηνακι κ αποφευγεις...κ εγω εχω αρχισει κ δν τ βαφω γτ εχουν αρχισει κ ξεβαφουν...?αχ κορτσια κ εμενα μ αρεσουν τα νυχια τ περιποιημενα αλλα εγω μονο τα βαφω η τα κανω κανα γαλλικο η ημιμονιμο..το παρα πολυ!!!!η καθε μια με τους καλους της!!!αν κ μαρεσυν πολυ τα νυχια με τζελ...κοριτσια για να σας πως ενα κ ενα κανουν δυο!!!ειμαστε εγκυμονουσες κ δικαιουμαδτενα ειμαστε οπως ιελουμε..αντε (μονο γ 9 μηνες ομως ) ?οσο γ τα μαλλια μινακι μην ανγχωνεσαι αφου σ αφηνει να τα βαψεις μη μιλας καθολου...σ φεξε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια το οτι λεει ο ενας γιατρος να στην βαφη μαλλιων δν σημαινει πως δν κανει καλα την δουλεια τ..απλα πολλες φορες ειναι κ αποψη τ καθε ανθρωπου τι ειναι σωστο να κανει καθε εγκυμονουσα...κατα την γνωμη τ...πολλοι ειναι υπερ τ βαψιματος κ αλλοι οχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ο δικος μου ο γιατρος ειναι παρα πολυ αυστηρος σε ολα και πολυ ψιρας αφου να φανταστείτε την δευτερα μου ειπε οτι μπορω να κινούμαι λιγο μεσα στο σπιτι κι εγω χαρηκα τοσο πολυ λες και μου ειπε πανε στα μπουζουκια!!!!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω μια φιλη που ο γιατρος της δεν την αφηνε να βαλει με τιποτα κραγιον ενω την αφηνε να βαζει μεικαπ πουδρα ρουζ κλπ ειχε κολλημα με τα κραγιον??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τους εχω ικανους ?...!!!!!μας εκοψαν το φαγητο τον καφε το τσιγαρο το ποτο τα αναψυκτικά την σοκολατα(ρόφημα) τα νυχια τα μαλλια το λειζερ τον ηλιο κλπ στον υπνο θα κολλησουν;;;;????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα έχει κι άλλα πάρα πολλά Μη δεν είναι μόνο αυτά!!!και σκέψου ότι άλλες κοπέλες τα κάνουν όλα κανονικά!!! Τσιγάρα καφέ μαλλί νύχι και κάνα ποτάκι στο τσακιρ κέφι!!! Αλλά δεν πειράζει μινακι μου και πάλι χαλαλι τους!! Πως είσαι εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...