Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες εγκυούλες είμαστε;; Εγώ μόλις ξεκίνησα!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε κοριτσια σας πειραζει να κανω μια ψηλοπροσωπικη ερωτηση...;;;ποναγατε κ εσεις πολυ στ τεστ παπ σε σημειο να θελετε να λυποθημισετε η μονο εγω το ειχα αυτο οποτεπηγαινα;;;γτ πραγματικα σας μιλαω απο τωρα το σκεφτομαι κ με κοβει κρυος ιδρωτας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτςια εγω γυριςα ψόφια απο το γραφειο στις 9 παρα... Μαγείρεψε ο αντρας μου ομελέτα κ φάγαμε κ τωρα ειμαι έτοιμη για υπνο. Εμεις μάθαμε φύλο στην αυχενική - φαινόταν καθαρα! Στο τεστ παπ ποτε δεν ειχα τοσο πόνο ..μια ενόχληση αλλα τιποτα σπουδαίο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με αυτα τα θεματα ειμαι πολυ ανγχωδης....κ δν μ ειναι τοσο ευκολο...ρωτησα γτ πολλες φορες εχω μπει στη διαδικασια να σκεφτω μηπως ποναω τοσο πολυ καθε φορα απ το ανγχος μ κ μονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αngelaki 82  εχω ακουσει πολλες φορες οτι παιζει ρολο το πως καθεται το μπεμπακι γ να δουν τ φυλο...αν δν καθεται καλα εινσι δυσκολο να στ πουνε στανταρ....τι φυλο ηταν τελικα εσενα αν επιτρεπεται;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!!! ξυπνησα καλα επιτελους κ σηκωθηκα απο το κρεβατι..μπήκα απο τον υπολογιστη το σταθερο γτ απο το κινητο κ απο το ταμπλετ δν με αφηνει να γραψω...οπως κ τα αλλα κοριτσια.. σας διαβαζουμε καθημερινα...αλλα...δν μας αφηνει να απαντησουμε!! 

τα νεα μου κοριτσια ειναι τα εξης!  χτες εκανα αυχενικη διαφανια! μάλλον αγορι ειπε ο γιατρος αλλα δν το δενουμε γτ ηταν ανησυχο κ δν καθοταν ουτε να το μετρησει.. ολο κολοτουμπες εκανε! οποτε...δν ξερουμε τπτ ακομα.. παλμοι 160. ολα φυσιολογικα μονο που εχω χαμηλο πλακουντα...οποτε δν κανει να κανω σεξ κ θελει λιγο προσοχη.. τα ουτροζεσταν τα συνεχιζω για να μηνα ακομα! καφεδακι με αφηνει 1 την ημερα.. ο,τι καφε θελω να πιω. οι αναγουλες μου ειπε θα φυγουν σε κανα μηνα...αντε να δουμε...! πολυ εχω ταλαιπωρηθει με τους εμετους... αν κ σημερα που ειμαι ακριβως 12 εβδομαδων...ως δια μαγειας ειμαι καλα!!!!! 

εδω στην τριπολη χιονιζει...οποτε οσο καλα κ να νιωθω...θα μεινω μεσα.. γτ εξω εχει παγο κ χιονι... ακομα χιονιζει σκεφτειτε!!! αυτα!!! κ τα υπολοιπα κοριτσια καλα ειναι!!! οσο στεκομαι ορθια θα μπαινω απο εδω νασας μιλάω...εκτος κ αν δν με αφηνει ουτε απο εδω.. αν δειτε οτι εξαφανιστω..σημαινει ειτε οτι δν με αφηνει να μπω..ειτε οτι εχω παλι εμετους...κ αδυναμια!!! περιμενω να διαβασω νεα σας!!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μ χαρηκα πολυυυ γ σενα..γαμωτο ολες ειχατε χαθει...δν πειρζει φτανει π μαθαμε νεα...καλε αρχιζουν κ γινονται πολλα τα αγορακια στην παρεα νομιζω..αυξανονται κ πληθυνονται...αυτο ελεγακ εγω η αληθεια ειναι πως πρεπει να βοηθαει λιγο η θεση τ μωρου....αλλα αυτο με το πλακουντα δν τ κτλβα..τι κακο μπορει να συμβει στ μωρακι σ αν κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Κοριτσι μ χαρηκα πολυυυ γ σενα..γαμωτο ολες ειχατε χαθει...δν πειρζει φτανει π μαθαμε νεα...καλε αρχιζουν κ γινονται πολλα τα αγορακια στην παρεα νομιζω..αυξανονται κ πληθυνονται...αυτο ελεγακ εγω η αληθεια ειναι πως πρεπει να βοηθαει λιγο η θεση τ μωρου....αλλα αυτο με το πλακουντα δν τ κτλβα..τι κακο μπορει να συμβει στ μωρακι σ αν κανεις;

υπάρχει μεγαλη πιθανοτητα αιμορραγιας σε περιπτωση σεξ,βαρους ή κουρασης. σιγα σιγα θα ανεβει ειπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το δικο μου δν το δενουμε ακομα για αγορι αχαχαχ στις 16/2 παλι! μαλλον ξυπνησε γτ παλι ανακατευομαι αλλα λιγο ευτυχως! μαλλον επειδη ειναι ανησυχο το μικρο μου...ανακατευομαι ολη την ωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ αυτο ο γιατρος το βλεπει απ την αυχενικη διαφανεια;;κυριακη μ πως περιπου γινεται αυτη η εξαιταση;;;γτ εχω ραντρεβου τη επομενη εβδομαδα κ εχω μαυρα μεσανυχτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Gwgw02 είπε:

Κ αυτο ο γιατρος το βλεπει απ την αυχενικη διαφανεια;;κυριακη μ πως περιπου γινεται αυτη η εξαιταση;;;γτ εχω ραντρεβου τη επομενη εβδομαδα κ εχω μαυρα μεσανυχτα..

ναι. το βλεπει στην αυχενικη. τπτ αγαπη μου. ενας υπέρηχος ειναι. ακους καρδουλα μετραει παλμους κοιταει εγκεφαλο χερακια ποδαρακια..μεγεθος μηρου αρτηριες κ τις πιθανοτητες για συνδρομο νταουν. μετραει κεφαλακι. αυτα αν θυμαμαι καλα. κανα μισαωρο διαρκει ισως κ λιγο περισσοτερο αν κουνιεται οπως το δικο μου! κ αν αποφασισει το μωρακι...βλεπεις κ το φυλλο.. εμας μας γυριζε πλατη αχαχαχχα!! μην αγχωνεσαι. ολα καλα θα ειναι! εγω το μονο που ηθελα να δω ειναι οτι χτυπάει η καρδουλα του...κ οτι εχει εγκέφαλο το κέφαλι μεσα. απο εκει κ περα ολα καλα ειναι! μαλιστα δν περιμενε οτι θα δουμε κ δαχτυλάκια... ειμαι στη 12 εβδομαδα τωρα! αχ...ειμαι τοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο ενθουσιασμενη!!!! ολο τον υπέρηχο σκέφτομαι!!! αντε να περασει ο καιρος να το κρατησω στα χερακια μου...γερο..κ χαμογελαστο!! στον υπέρηχο φαινοταν να επαιζε μαζι μας!! αχαχαχ αυτο δν παιζει βεβαια γτ ολες οι κινησεις ειναι γτ δημιουργουνται τα νευρα. δν καταλαβαινει τι κανει.. κλωτσουσε ολη την ωρα με τα χερια κ με τα ποδια! πλακα ειχε. αλλα ολα ειναι θεμα νευρικου συστηματος που ειναι ανεξελεκτο κ οχι του μωρου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δλδ βλεπεις το μωρο να κουνιεται ολη  την ωρα;;; πρεπει να ειναι υπεροχο!!!αφου ολη την ωρα γυρνουσεπως κ καταφερατε να δειτε το φυλο;;;πρεπει να ειναι υπεροχο συναισθημα..γτ δν ειναι κ ακριβως οπως τν πραγματικο υπερηχο π κανουμε καθετοσο ...ααα εχω ακουσει οτι τ βλεπεις τ μωρο στην αυχενικη λες κ ειναι μεγαλο..!!ισχυει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gwgw02 είπε:

Δλδ βλεπεις το μωρο να κουνιεται ολη  την ωρα;;; πρεπει να ειναι υπεροχο!!!αφου ολη την ωρα γυρνουσεπως κ καταφερατε να δειτε το φυλο;;;πρεπει να ειναι υπεροχο συναισθημα..γτ δν ειναι κ ακριβως οπως τν πραγματικο υπερηχο π κανουμε καθετοσο ...ααα εχω ακουσει οτι τ βλεπεις τ μωρο στην αυχενικη λες κ ειναι μεγαλο..!!ισχυει;

οταν μετρησε το μηρο κατι ειδε..αλλα αλλαξε αμεσως θεση κ δν ξανα εκατσε! ετσι ειναι το βλεπεις μεγαλο..αλα εγω το βλ΄πεω καθε φορα..γτ ο γιατρος ειναι δικος μου ανθρωπος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Αχ ζηλευω...κοριτσακι μ πρεπει να ειναι μια υπεροχη εμπειρια...μπραβο...ποσα εατοστα ειναι τωρα;;;

αν το διαβαζω σωστα.. αμφιβρεγματικη διαμετρος 20,00mm 

κεφαλουραιο μηκος 57,3mm αυχενικη διαφανεια 1,70mm μηκος μηραιου 7,5mm 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γραφει επισης κρανιο εγκεφαλος φυσιολογικη απεικονιση σπονδυλικη στηλη φυσιολογικη απεικονιση κοιλια φυσιολογικη απεικονιση στομαχι ορατο ανω ακρα ορατα κ τα δυο κατω ακρα ορατα κ τα δυο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατσε εσυ μ λες το καθε τι στ κορμακι του τι μεγεθος εχει....εγω μιλαω γ το συνολικο υψως αγάπη μ...π.χ.εγω στν τελευταιο υπερηχο π εκανα κ ημουν στην 10 εβδομαδα ηταν 3 εκατοστα και 21 χιλιοστα το μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Αχου το...απο τωρα δν καθεται σεπια πλευρα....εχει αρχισει να φουσκωνει η κοιλιτσα σ;;;η οχι ακομα;;

ναι φαινεται!!! μονο 2 κιλα εχω παρει! κ ειναι πολυ ευχαριστημενος...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα,100% αγοραρος το δικο μας.μας το επιβεβαιωσε τωρα στην 18 εβδομαδα...ειχα ανυσηχησει μηπως ειχε δει λαθος στην αυχενικη για αγορι αλλα τελικα ειχε ανοιξει διαπλατα τα ποδια και προεξειχε.....!!!ειμαι πολυ χαρουμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χαμός με τα αγοράκια!!!κυριακη μου απο οτι θυμάμαι εχεις κ ενα κοριτσάκι οποτε αν όντως ειναι αγοράκι ενα κ ενα!!!τελεια!

δημη μου με το καλο το αγοράκι σου κ σένα!ετσι κ εμενα στο πρώτο μου παιδάκι που ειναι αγόρι στην αυχενική ειχε πάρει τέτοια θέση με διάπλατα τα πόδια κ είδαμε ξεκάθαρα το πουλάκι του!απιστευτο συναίσθημα!

αντε Γωγω μου σε μια έβδομαδα θα ξερεις κ εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια ελπιζω να κανω την διαφορα κ να εχω κοριτσακι...?αχ θελω κ εγω να ζησω αυτη την εμπειρια...κ εγω 1 κιλο εχω παρει κυριακη μ κ σκεψου οτι ειμαι ξαπλα ολη την ωρα..μακαρι να μπορουσα να κινηθω...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Gwgw02 είπε:

Αngelaki 82  εχω ακουσει πολλες φορες οτι παιζει ρολο το πως καθεται το μπεμπακι γ να δουν τ φυλο...αν δν καθεται καλα εινσι δυσκολο να στ πουνε στανταρ....τι φυλο ηταν τελικα εσενα αν επιτρεπεται;;;

Καλημερα Γωγω κ κοριτσια! 

Αγορακι εχουμε και ηταν πολυ εμφανες που δε χωρουσε αμφιβολια! Εμας το μωρακι κινειται συνεχεια οποτε σε ολα τα υπερηχογραφηματα ο γιατρος παγωνει την εικονα για να τον δουμε! Πλακα εχει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...