Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες εγκυούλες είμαστε;; Εγώ μόλις ξεκίνησα!!!


Recommended Posts

Γωγω μου μια απο τα ίδια!ποτε δεν ημουν κ εγω του ύπνου ειδικά μετα τον γιο μου αντε να κοιμάμαι 6 ωρες την ημέρα!κατα τις 10 νυστάζω κ εγω πολυ αλλα ειναι η ωρα που πρεπει να ετοιμάσω τον μικρο για υπνο οποτε πως να κοιμηθω;;;παει 11 μεχρι να μαζέψω κ μετα ξαγρυπναω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρυλια αυτα εχουν τα παιδακια...μπορει να κουρζεσαι αλλα ειναι μικρες χαρουμενες στιγμες αυτες....χαιρεται π θα αποκτησει αδερφουλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα θα το συνειδητοποιησει πολυ συντομα εννοια σ...παντως ηξερες ποτε εκανες την μικρη...ουτεκοντα κοντα για να σε κουρασει πολυ...ουτε κ να εουν πολλα χρονια διαφορα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια ειναι οτι ηθελα πιο νωρις!ειχα μείνει εγκυος αλλα το έχασα κ μετα έπρεπε να περιμενω ενα διάστημα..τωρα που το βλεπω όμως νομιζω θα ειχα κουραστεί περισσότερο γιατι ο μικρός ήθελε πολυ φροντίδα ακομα!οχι πως τωρα δεν θέλει αλλα τουλάχιστον κόψαμε πάνα ντύνεται μόνος του τρώει χωρίς βοήθεια...οποτε νομιζω τα 3 χρονάκια ειναι ιδανική διαφορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο εννοουσα κ εγω..κ μερικα παιδια στα 3 μιση πηγαινουν κ μονα τους γ υπνο....οποτε τ ρκανες στην καταλληλη ηλικια..κ οταν ερθει κ η αδερφουλα τ με το καλο δτην οικογενεια ισως σε βοηθαει...π.χ. να μαζευει κανα παιχνίδι  κλπ...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα!!!μακαρι να βγει ετσι κ η μικρή γιατι κάτι  μου λεει οτι απο αυτήν θα τα βρω μπαστούνια!!αντε να κανεις κ εσυ την αυχενική να δούμε τι μωρακι θα εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι καλο μαγειρεψες ντινακι;;;μαρυλια προετοιμασου!!!τα κοριτσια μονιμος πεδευουνε γτ τα τελυταια χρονια εχουν γινει πιο τσαουσες....?οσο γ την αυχενικη φοβαμαι μηπως δν μαθω το φυλο ..γτ λενε πως μερικοι γιατροι δεν λενε το φυλο απο τοσο νωρις...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φακές έκανα σήμερα και έχω από χθες λίγα γεμιστά!!αλλά κουραστικα γιατί έκανα κι άλλες δουλειές, ευτυχώς ήρθε και η μαμά μου και μου κρεμασε κάτι κουρτίνες γιατί εμείς δεν κάνει να σκαρφαλωνουμε και να τεντωνομαστε!! Τώρα σε λίγο θα φάω,θα κάνω ένα μπάνιο και θα έρθει να με πάρει ο αντρας μου να πάμε να πάρω τις μηνιαίες εξετάσεις...Αύριο θα αραξω όμως και θα πάω για καφέ με τις φίλες μου επιτέλους!! Γωγω μου ρώτα για το φύλο μην ντρέπεσαι!! Και γω είχα ρωτήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν στο ειπε απο μονος τ λδ ο γιατρος τ φυλο;;;δεν το πιστευω..κ γω τωρα μολις εφτιαξα φακες....σηκωθηκα απ τ κρεβατι δν αντεχα αλλο...εννοειται μην κανεις τρετοιες δουλειες δουλειες μονη σ...σκουπα βαζεις μονη σ η αποφευγεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Γωγω μου να ρωτήσεις!ασε τις ντροπές!εγω περίμενα να δω αν ειναι ολα καλα κ τον ρώτησα στο τελος!

Dina εγω ειχα φασολάδα το μεσημέρι κ τωρα ετοιμαζόμαστε να ψήσουμε πα'ι'δακια!

ειχα λιγούρα σημερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

'Εγω εφαγα τεσσερις κομματαρες το απογευμα π ειχε φτιαξει η πεθρα μ πιτσα...πκαλα αν σας πω ποσο χω φαει σημερα θ τρελαθειτε...σαν να ξεχασα λιγο οτι πρεπει να προσεχω...μαρυλια..εσυ ποσα κιλα εχεις παρει αν επιτρεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα μονο...,;;εισαι 9 μηνων κ εχεις παρει μονο 7 κιλα σ ολη την εγκυμοσυνη;;πως το καταφερες βρε θηριο;;;σπανιο πραγματικα...με 12 αλλες κ παρα ειναι ευχαριστημενες... (μεσα σ αυτες ειμαι κ εγω αν παρω τοσα)

Μινακι καλα κανειι ο αντρας σ γτ δν κανει πολλες αποτομες κινησεις...κ εγω οταν δν ημουν ξαπλα επλενα πιατα απλωνα ρουχα (λιγα λιγα ενοειται δ σηκωνα το καλαθι με τα ρουχα) κ μαγειρευα..τωρα ουτε αυτα δ κανω π ειμαι ξαπλα?ειμαι αδρανης κ ωρες ωρες με πιανουν τα υπαρξιακα μ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον μικρο ειχα πάρει 15 κ δυσκολεύτηκα λιγο να τα χάσω..τωρα το μονο που εκανα ήταν να μην τρώω βράδυ!πραγματικα όμως να εχω φάει μαζι με το σημερινό γύρω στις 6 φορες!αυτο νομιζω με έσωσε!

κοριτσια  προσοχή πολυ με τις δουλειές του σπιτιού!καλυτερα να μείνει κάτι λιγο πισω παρά να ζορίζεστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω στην αρχη π δν ηξερα ουι ειμαι εγκυος σηκωνα το καλαθι με τα ρουχα τα υποτιθεται πλυμενα ομως δν ηταν γτ μολις ειχε χαλασει το πλυντηριο κ δν τα εστιβε...οποτε καταλαβαινεις οτι τα ξαναεπλενα στ χερι κ τα εστιβα...σεντονια πετσετες ρουχα κλπ...μ φευγε η πιστη..απλα κτλβαινα οτι κατι συμβαινει γτ καθε φορα π κουραζομουν πολυ με επιαναν κραμπες στην μητρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε σκυβω ούτε τεντωνομαι απλά το μαγείρεμα δεν το γλυτωνω ούτε το σίδερο ούτε το στρώσιμο του κρεβατιου!!αυτά να κάνω απλά σήμερα έπρεπε να αλλάξω λίγο τη διακόσμηση του σπιτιού γιατί είχα νευριασει επειδή τα χα καιρό έτσι!! Πήρα τις εξετάσεις και μου έχουν ανέβει οι τρανσαμινασες ρε κορίτσια!! Το όριο είναι 5-40 και έχω 40 ο γιατρος μου είπε ότι μάλλον οφείλεται στην εγκυμοσύνη κ ότι μετά θα φτιάξει αλλά όπως και με τον θυροειδη δεν θέλω να μου μείνουν κουσούρια γιατί πριν δεν είχα απολύτως τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτεκ ξερω....μ εγραψε να κανω τ κομου τις εξαιτασεις τοτε...κοριτσια ασχετο..μετα απο ποσο χρονικο διαστημα μετα την γεννηση τ παιδιου μπορουμε να κανουμε τεστ παπ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...