Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ εγκυμοσυνης


Recommended Posts

ΧΟΝΤΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ...ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ SELF CLEAR ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΧΝΗ ΡΟΖ ΓΡΑΜΟΥΛΑ..ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ;;;ΤΙ ΠΥΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνήθως όταν τα τεστ βγαίνουν θετικά ακόμη κ με μια αχνη γραμμουλα ροζ τότε είσαι έγκυος..!! Αν το τεστ βγει θετικό όπως με εσένα τότε δ υπάρχει περίπτωση λάθους!!μόνο αν βγει αρνητικό κ συνεχίζει κάποια κοπέλα να έχει καθυστέρηση τότε μιλάμε για περίπτωση λάθους..Όταν βγει θετικό δ χωράει αμφισβήτηση!! Εσύ έχεις αρκετές μέρες καθυστέρηση ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν εχω καθηστεριση ακομα κανονικα σε 3 μερες ειναι να αδιαθετισω...αλλα σημερα εκανα αλλο ενα τεστ και η γραμουλα η ροζ ειναι λιγο εντονη....εχω και καπια συμπτωματα...σηγουρα ειναι εγκυμοσυνη....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τότε είσαι σιγουρααααα !!!!! ? σκέφτεσαι να κάνεις κ χοριακη η θα πας κατευθείαν στον γιατρό σου!!!χάρηκα πολύ για σένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χοντα τωρα και 4 με 5 μερες εχω προισμενο στυθος ποναλακια στη μεση σαν της περιοδου και ταση για εμετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τριαντάφυλλο  γεια σου!πηγαινε καλυτερα για χοριακη να εισαι σίγουρη!για να βγαίνει άχνη παει να πει οτι εισαι!!ετσι κ σε μένα με την γραμμή!την κοιτούσα την ξανα κοιτούσα την έβγαζα στο φως!!!κ τωρα ειμαι στον τέταρτο μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mammy88 γεια σου και απο μενα,,,,εω τρελαθει απτην χαρα μου,,,αστα θα παω βεβαιακαι για χοριακη αυριο αλλα τα συναισθηματα δεν περιγραφονται,,,,σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και ολα να κοιλισουν ομορφα...να σου κανω μια ερωτηση;;εσυ ειχες συμπτωματα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να έχετε μια καλή κ υπέροχη εγκυμοσύνη!!! Κ με το καλό μα δεχτείτε τα μωράκια σας!!

Με εμένα πάλι δ ξέρω τι συμβαίνει..από τότε που μου τελείωσε η περίοδος έχω ανακατοσουρες είχα κ καφέ υγρα πονοκέφαλο φοβερό..αφού φοβήθηκα ότι έχω κάτι άλλο..το στήθος βαρύ..μακάρι να είμαι..αν κ δ το πιστεύω.. Τι να πω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τριαντάφυλλο απο συμπτωματα δεν είχα ιδιαίτερα!μονο πολυ πρήξιμο στην κοιλιά!καταλαβα αμέσως οτι πρόκειται για εγκυμοσύνη γιατι αυτο είχα στον γιο μου αλλα κ στο μωράκι που έχασα πριν 1 χρόνο περίπου..έκανα χοριακη μια μερα πριν αδιαθέτησω κ βγήκε 13,4..φοβήθηκα πολυ κ έκανα επαναληπτικές καθε δυο μερες αλλα τελικα ολα καλα!

χοντα μου οργανισμός με οργανισμό διαφέρει!ποτε περιμένεις μα αδιαθετησεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mammy εγώ περιμένω 12/9 Με 14/9 γιατί δ έχω σταθερό κυκλο..απλά μου φάνηκε λίγο περίεργο γιατί με το τέλος της τελευταίας περιόδου που ήταν 15/8 κράτησε κ μια μέρα πιο λίγο κ ύστερα από δύο μέρες είχα καφέ υγρα..για κάνα 2ημερο..μετά πάλι σταμάτησαν κ ξεκίνησαν κάποια συμπτώματα.. Έχω μπερδευτεί πραγματικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα χοντα!επειδη εχεις αρκετές μερουλες ακομα δεν εχεις να κανεις τιποτα άλλο απο το να περιμένεις...δύσκολη η αναμονή σε καταλαβαίνω..αλλα μην παιδεύεσαι βρε κοριτσάκι μου!αν ειναι εγκυμοσύνη θα το μάθεις!!λιγη υπομονή κ θα περάσουν οι μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...