Μετάβαση σε περιεχόμενο

να μαι και εγω!


Recommended Posts

με λενε Μαρια,ειμαι 34 ετων και εχω ενα αγορακι 16 μηνων.ειμαι νεο μελος,πρωτη φορα συμμετεχω σε φορουμ.θελω να βρω μια παρεα,να τα λεμε, σκεψεις,προβληματισμους και ευχαριστα πραγματα. σας ευχομαι καλες γιορτες, να χαιρεστε τις οικογενειες σας,τα παιδακια σας,οσες περιμενετε να γινετε μανουλες, με το καλο να κρατησετε τους θησαυρους σας αγκαλια.φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαρία! Καλωσήρθες στην παρέα μας! Καλά Χριστούγεννα σου εύχομαι με την όμορφη οικογένεια σου!Να χαίρεσαι το αγοράκι σου και τον αντρούλη σου και σου εύχομαι η νέα χρονιά να σας φέρει ό,τι επιθυμείτε! Προσωπικά σε ευχαριστώ για τις ευχές! Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα Μαρια!

Νομιζω οτι εχεις κανει και αλλο post και σου εχω απαντησει!

Καλωσηρθες λοιπον και παλι και να χαιρεσαι το αγορακι σου!

Ειμαι η Νατασα και ανυπομονω το Φεβρουαριο να κρατησω τη μπεμπα μου αγκαλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΏΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΡΕΣΚΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΡΕΣΚΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..ΜΟΛΙΣ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΝΕΩΝ ΗΔΗ ΜΑΜΑΔΩΝ ΓΙΑΤΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρησες κ απο μένα....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σου έυχομαι ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ...Ειμαι η Ειρήνη κ απο μερα σε μέρα θα γεννήσω ένα αγοράκι....Φιλιά πολλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαρια ...ειμαι η αρετη και εχω ενα γιο 20 μηνων...καλα χριστουγεννα και θα τα λεμε συχνα....να χαιρεσε την οικογενεια σου.....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...