Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πληγη Στα Ραμματα (Περινεο)


Recommended Posts

καλησπερα σας.. εχω γεννησει εδω και 25 ημερες σε δημοσιο νοσοκομειο φυσιολογικος τοκετος χωρις επισκληριδιο με σφαξανε με εραβαν 60λεπτα πιο πολυ κ απο τη γεννα με πονεσαν .. τα ραμματα επειδη τα ειδα με καθερεφτακι δεν αντεξα ειναι οτι να ναι κ ανακαλυψα κ μια τρυπουλα μπροστα μπροστα πηγα στο γιατρο μου εξω κ μ ειπε θα θρεψει μονο του ομως η τρυπα δεν υποχωρει κ ανησυχω νιωθω ενα τσουξιμο κ τραβηγματα κανω πλησεις με μπεντατιν κ χαμομηλι κ τελευταια μου ειπε να βαζω pulvo ριχνω κρυο νερο καθε φορα που πηγαινω τουαλετα ομως δε βλεπω καμια επουλωση κ ανησυχω μηπως ξαναχρειαστω ραμματα και δεν θα το αντεξω παλι... εχετε καμια ιδεα να με βοηθησετε?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχικα να σου ζήσει το μωράκι σου.

εγώ σε ιδιωτικό με καισαρική γέννησα και έτρεχε πύον απο τα ράμματα για 2 μήνες. Δεν μπορούσαν να απορροφηθούν οπότε στο τέλος μου εβγαλε,όσα φαίνονταν και εθρεψε στο πι και φι.

αυτο που σου,συμβαίνει το έχω ξανακούσει απο φίλη , ταλαιπωρήθηκε στο 3ο της φαντάσου αφανταστα. Απο όσο ξέρω έτσι και αυτη για 6 μήνες δεν μπορούσε ούτε να κάτσει.

δεν πας να πάρεις και μια γνώμη απο ιδιώτη; ή σε κάποιο αλλο,νοσοκομείο;

σε καταλαβαίνω είναι πολύ δύσκολα για φροντισεις και το μωράκι σου.

φιλια και περαστικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...