Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυχενικη Διαφανεια


mariatzelepi

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου.Ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με την αυχενικη διαφανεια. Ειναι η εξεταση για το συνδρομο ντάουν. Ο γιατρος μου, μου ειπε οτι θα μου πει και το φυλο του μωρου μου απο τοσο νωρις. Οντως μπορει να γινει κατι τετοιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα κοριτσια μου.Ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με την αυχενικη διαφανεια. Ειναι η εξεταση για το συνδρομο ντάουν. Ο γιατρος μου, μου ειπε οτι θα μου πει και το φυλο του μωρου μου απο τοσο νωρις. Οντως μπορει να γινει κατι τετοιο?

Γεια σου Μαρία μου! Εμένα στις 14 εβδομάδες μου είπε οτι δεν βλέπει να προεξέχει "κατι" και οτι "μαλλον" ειναι κοριτσάκι και μετα απο 3 εβδομαδες που ειχα παλι ραντεβου μου το επιβεβαιωσε!!!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μια καλή γέννα!!  [smilie=thumbsup.gi:  [smilie=love1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου το επιβεβαιωσε γλυκια μου...αγορι ειναι "προεξεχει" αρκετα. χαχχαχα ολα καλα να σου πανε ευχομαι με ενα πανεμορφο κοριτσακι<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 months later...

Κι εγώ έκανα προχθές αυχενική κ έδειξε κοριτσάκι! Όταν μου το είπε ο γιατρός ξαφνιάστηκα. Δεν ήξερα ότι το λένε τόσο νωρίς. Στον τέταρτο δεν το λέγανε παλιά ή κάνω λάθος? Με το καλό τα μωράκια σας σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...