Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια Γυναικολογικη Συμβουλη? - Προβλημα!


nicole1

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ...ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ!!!!

ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΥΤΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΑΛΙ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...ΕΧΟΥΝ ΕΝΤΟΝΗ ΜΥΡΩΔΙΑ ΚΑΙ ΜΥΡΙΖΕΙ ΑΠΑΙΣΙΑ...ΤΗΝ ΔΥΣΟΣΜΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΜΕΝΑ....ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΥΤΟ ΜΥΡΙΖΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ...ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΚΤΛ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ? ΚΑΝΕΝΑ ΤΙΠ?

 

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβως αυτο φιλη μου!

αυριο θα επισκεφτω τον γυναικολογο μου γιατι δεν παει αλλο...μηπως ξερετε απο που οφειλεται αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια καλλιεργια κολπικου υγρου να κανεις σε μικροβιολογο με ενα αντιβιογραμμα να τα πας στο γυναικολογο σου να τα εκτιμησει.

Μπορει να ναι απο μυκητες μεχρι οποιοδηποτε αλλο μικροβιο.

Αιτιολογια θα σου πει ο γιατρος πολυ συχνα συμβαινει απο αντιβιωση που πηρες για αλλη αιτια πχ κρυωμα απο μη βαμβακερα εσωρουχα απο σερβιετακι πολλες ωρες αλλα ο γυναικολογος ειναι αρμοδιος να σου πει πως προηλθε και πως θα το ξεφορτωθεις! Μην το αφηςεις...αν δεν εχεις παει ηδη δηλαδη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...