Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Και εγω αυτη βλεπω με αφτι εβαλα τα κλάματα την λατρεύω................!!!!!!!!!!!!! Η καλλίτερη ταινία που υπάρχει....!!! Εγω απο την αρχή κλαίω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε δν εισαι η μονη!!!! μαζι θα κλαιμε!!! 

σημερα δν ειμαι καλα ψυχολογικα...με εχει παρει απο κατω παλι απο το μεσημερι... γτ ρε γμτ...??προσπαθω αλλά δν γινεται τπτ..καθε μερα μετα το μεσημερι τα ιδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή θέαση κορίτσια :) 

Cybele σε ευχαριστώ για τα περαστικά . Η μαμά σου βρίσκεται σε κοντινή χώρα ; Το κοντινή όταν παίζει αεροπλάνο στην μέση είναι σχετικό βέβαια . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είσαι καλα Νίκη μου :) Κορίτσια μην ανησυχείτε εγω θα σας δίνω χαρτομάντιλα .Στις ταινίες μπορεί να συγκινηθώ αλλά δεν θα κλάψω ... δεν έτυχε τουλάχιστον.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σγω κλαιω παρα πολυ μαζί και ο αντρας μου με αυτη την ταινια

Επεξεργάστηκε από NikiEmmanouela
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή θέαση κορίτσια :) 

Cybele σε ευχαριστώ για τα περαστικά . Η μαμά σου βρίσκεται σε κοντινή χώρα ; Το κοντινή όταν παίζει αεροπλάνο στην μέση είναι σχετικό βέβαια . 

ναι ευτυχως κοντινη, παιζει αεροπλανο στη μεση ομως και μονο αν το κλεισουμε απο νωρις ειναι φθηνα μου λειπουν οι γονεις μου πολυ, εμαθαν τωρα την κληση μεσω φβ και η μαμα οποτε εχει ωρα ολο μου χτυπαει αχαχαχαχαχχα τωρα τον τελευταιο καιρο την καταλαμβαινω πιο πολυ, ειμαι και μοναχοπαιδι..... πως ειναι η μικρουλα σου; 

κοριτισια βλεπει σταρ ο συζυγος και δυστυχως δε μπορω να το αλλαξω :( 

κυριακη μου ολα καλα θα πανε θα δεις, ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος, θα φυγει και η ασχημη ψυχολογια, ειναι κυκλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εχει λιγη ωρα που ηρθα σπιτι και ειπα να δω τι κανετε.Αυτη την ταινια στον αλφα την εχω δει και εγω 2-3 φορες πολυ κλαμα.σημερα δεν ειμαι και στα καλυτερα μου για να την ξαναδω.κεικ με σοκολατα μμμμμ ποσο θελω ενα κομματακι και πηρα σημερα τα υλικα για να κανω αυριο.ευτυχως θα ειμαι ολη μερα σπιτι.Κυριακη σκεψου οτι αφου εχεις κανει και ενα παιδακι σιγουρα θα ερθει και το δευτερο και η αδερφη ετσι ειχαι αγχωθει και εκανε 3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!αν κ εχω καιρό πολυ να γράψω σας διαβάζω κ αγωνιώ μαζι σας!εμενα αυτη η σελίδα μου έφερε γούρι!ευχομαι μέσα απο την καρδιά μου το ίδιο κ για όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!! πως ειστε;;;; πριν λιγο ξυπνησα και σε λιγο θα κανω ενα καφε να παρω κουραγιο γιατι θα αλλαξω ρουχα στις ντουλαπες πφφφφφφ

μαμυ88 ευχαριστουμε!!! οτι καλυτερο και σε σενα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.και εγω πριν απο λιγο ξυπνησα χαλαρα χαλαρα πινω καφεδακι.Cybele και εγω ντουλαπες εχω σημερα εδω και μια εβδομαδα το παλευω με αυτα τα ρουχα βαριεμαι να ξεκινησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τετ!!!! ασε εγω κλαιω μονο στη σκεψη εδω και μια εβδομαδα!!!!! αλλα πρεπει γιατι καλοκαιρινα τερμα απο τις 20 σεπτεμβριου, ευτυχως παντα εχω και λιγα χειμωνιατικα κατεβασμενα γιατι εδω που ειμαστε ποτε δεν ξερεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κ απο μενα κοριτσια..

πριν λίγο ξυπνησα.. :-)

εγω για ντουλάπες...εχω φτιάξει μονο το παιδικο...γτ εμεις ακομα φοραμε κοντομανικο με ζακετα το πρωι κ το βραδυ κ σκετο κοντομανικο το πρωι..οποτε τα καθυστερω τα δικα μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia..Cybele k Tet poso sas katalavenw gia tis ntoulapes...ftiaxte dio kafedakia tha sas xriastoun:) k ego tha to pathw afto sintoma...prostparon den xriazete na katevasw ta ximoniatika. Oso gia tin mikri ...arxise antiviosi ...efxome na tis perasi sintoma

Na rotisw kati...epidi mexri tora den edina k tosi simasia stis imeres oorixias klp...se stathero kiklo 28imeron pezi i oorixia na min ginete tin 14i imera??k ta igra tis oorixias ine diafana i lefka? O provlimatismos mou xekinise simera (11i imera tou kiklou )mias k sto skoupisma paratirisa diafana igra .

Sorry gia tous latinikous xaraktires alla grafw apo kinito...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ξεκινησα και δεν εχω καθολου ορεξη.ποναει και παρα πολυ το στηθος μονο που το ακουμπαω λιγο ποναει ευτυχως δεν εχω να μαγειρεψω ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κυριακη και βελουδενια!!! αρχισα και εγω σιγα σιγα αχχχχ ελπιζω να τελειωσω σημερα! 

βελουδενια ναι ειναι δυνατον και εγω νομιζα 12η με 14η γιατι εχω κυκλο 26-28 μερες, με τα τεστ ωορρηξιας που εκανα ενα χρονο ειδα και θετικο 18η μερα (φυσικα με καθυστερησε και η κοκκινομουρα) και 9η μερα και 13η, η κοκκινομουρα ερχεται 12-16 μερες μετα την ωορρηξια, το 14 μερες μετα δεν ειναι κανονας μου ειπε ο γιατρος, και το ειχα ψαξει σε αρθρα ιατρικα του εξωτερικου και οντως ετσι ειναι η λεγομενη ωχρινικη φαση, οποτε απολαυστε τον ερωτα με τον αντρουλη σου οποια μερα σας βγαινει!!! οσο για τα υγρα διαφανα λενε πρεπει να ειναι και ελαστικα, ειμαι και εγω λιγο μπερδεμενη γιατι χτες ενω ημουν 19η μερα ειχα πονακια ολη μερα και ειχα και υγρα παρομοια με της ωορρηξιας αλλα λευκα και οχι πολυ ελαστικα, τι ηταν αυτο δε ξερω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιας κ το λέτε κοριτσια...κ εγω αν πάρουμε την αιμορραγία για περιοδο...εχω μπει στις γόνιμες μερες... χτες όμως.. ηταν πολύ πρησμενο κ με ενοχλούσε πολύ..κ όλο το βραδυ κάτι γινόταν εκει μεσα... με το ζόρι όταν νπηγαινα σκουπιζομουν..κ τα υγρα φουλ...διαφανα ελαστικα...τόσο πολύ δν εχω ξαναδει..κ η  ωορρηξια ειναι στις 15 υποτιθεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...