Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Ηυριακη μου ελα και εσυ στη ομαδα του Νοεμβριου... Υπομονη κοριτσι μου και θα φυγει και αυτο...εγω διαβασμα αλλα τα βαριεμαι αυτα που διαβαζω γιατι τα εχω ηδη διαβασει στις εξεταστικες μου, οποτε κανω ευχαριστα διαλειμματα μιλωντας με σας...βρε κοριτσια μια ερωτηση...εχει καποια απο σας μητρα με οπισθια καμψη? Για να δω με ποιες ειμαι ομοιοπαθουσα...

Εμμα εγω εχω, δεν μας φτανουν όλα έχουμε και αυτό. Σου έχει πει τίποτα ο γιατρός, εμένα τίποτα απολύτως. Απλά μου το ανέφερε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχια μου θελει σταση στα τεσσερα...σορυ κοριτσια ντρεπομαι...με καθε αλλη σταση δεν περναει το σπερμα...ειναι,σιγουρη σταση παντως και το,εχω διαβασει και σε αλλα φορουμ...κυριακη μου σημερα μου τελειωσε η περιοδος οποτε παμε παλι με ορεξη απο την αρχη... :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλημέρα!!! Σημερα ξυπνησα με θετική διαθεση..για να δουμε... Νικη μου..μήπως έχει περάσει πολύς καιρός κ πρέπει να το δεις...? Εμμα κ εγω χτες ξεκινησα πάλι.. ενιωθα περιεργα η αληθεια ειναι.. ολη την ωρα ερχοταν στο μυαλό μου η εικονα με τα υπολείμματα..απο τον υπέρηχο..Είμαι πολύ ευαίσθητη..αν κ νομίζω σε αυτά είμαστε όλες.. τι θα κανετε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Κυριακη μου! Καθαρισε το μυαλο σου και απολαυσε τον αντρουλη σου...εγω πινω το καφεδακι μου και ξεκιναω διαβασμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Κυριακη μου! Καθαρισε το μυαλο σουντρουλη σου...εγω πινω το καφεδακι μου και ξεκιναω διαβασμα!

κ εγω καφεδακι εφτιαξα κ πηγα τη μικρη σχολειο.Καλημέρα κ σε σενα Ερη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω καφεδακι εφτιαξα κ πηγα τη μικρη σχολειο.Καλημέρα κ σε σενα Ερη!! 

απόλαυσε το καφεδάκι σου εγω ξυπνάω στις 6 με τον αντρα μου φεύγει στις 7.30 για την δουλειά κ όπου να ναι θα κάνω τις δουλειές μου (καθαριοτητα)αν και δεν εχω ενεργεια ακομα νιωθω ηδη κουρασμένη!!!!:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εμενα εχει ρεπο σημερα κ κοιμαται ακομα..θα φτιαξω μαφινς αλλα πρεπει να ξυπνησει πρωτα..μην τον ξυπνησω.. δν κοιμηθηκες καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως δεν εχω...ουτε εχω μεινει εγκυος ποτε...

σου ευχομαι να αποκτήσεις όσα θες... πραγματικά..μετά  την αποβολή.. και  ο αντρας μου έπαιξε σημαντικό ρόλο στην ψυχολογία μου..αλλά το παιδι μου..το κυριότερο...αν και ομολογώ...μου λείπουν τα προνομια αυτών που δν έχουν παιδακια.. την απέκτησα στα 20 κατεπιλογήν βεβαια..αλλά στερηθηκα πολλά..Ευτυχως πλέον..μπορώ να πηγαινω γυμναστηριο κ να εχω χρονο κ για μενα αλλά κ για αυτά που εκανα παλια..όσο μεγαλώνει ειναι καλύτερα τα πραγματα κ για τις 2 μας.. μονο το οικονομικό σφιγγει..αλλά δν πειράζει...! αν μεινω πάλι εγκυος...θα προχωρήσω αμεσα κ σε ενα τριτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'σαι καλα Κυριακη μου!! Και εσυ συντομα με το δευτερο και μετα το τριτο :-)

τα παιδια ειναι ευλογια οποτε και να τα κανεις, οποτε οσα και να στερηθεις νομιζω δεν αξιζουν μπροστα στην αγαπη που παιρνεις και δινεις,στο παιδι σου...οποτε καλα εκανες κοριτσι μου που εκανες τη κορουλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...