Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Μπηκα να σας πω μια καλησπέρα γρηγορη,Γιατί σε λίγο θα ετοιμαστώ για δουλίτσα.xenaki ποσό είναι η χοριακη;σε ευχαριστω... Μακάρι να μην περιμένω πάλι τόσο πολύ για να μείνω!Ιrekon... Πάρε δυνάμεις για την άλλη εβδομάδα!Νίκη μην νομίζεις και εμένα απελπισία με έχει πιάσει!Αφήστε που μετά από την αποβολή που είχα,μου έχει γίνει εφιάλτης!Τι κοιμάμαι,τι ξυπνάω... Εγκυμοσύνη ονειρεύομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irekon egw peimenw akomi den peirazei ton allo mina..!!

Mpounio Kai egw kimame xipnaw egkimosini skeutome to theloume para polu ena paidaki Kai dio Kai tria Kai tesera na exoume den tha poume Kai oxi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι πάλι!Σερφάρω στο Ιντερνέτ... Δεν έχω αφήσει site που να μην ανοίξω που να λέει για γόνιμες,ωορρηξία και τα παρεμφερή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalispera kanonika than na mou erthei periodos simera me ton upologosmo pou ekana ala afanti..!! Tha to afiso mexri τέλος. Του μήνα αυτού και αν δεν έρθει θα κανω τεστ εγκυμοσινης εσείς τι λέτε..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νικη.Άφησε το λίγο ακόμη.έστω 5 ημέρες.Μακάρι να μην μας έρθει.Καλά εγώ έχω γίνει κατά φαντασίαν ασθενείς... νιώθω κάτι τσιμπιματακια χαμηλά και σαν βάρος Αλλά... η Από την κούραση θα είναι ή από την φαντασία μου για μπεμπέ!τώρα για την κοκκινιαρα Αργώ ακόμη.Την πέφτω για υπνω Γιατί μόλις σχολίασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εγω δυστηχως απεβαλα.θα ξανακανω δευτερα χοριακη οπως ειπε η γιατρος που με ειδε!πηγα κ μου εκανε κολπικο υπερυχο εχοντας αιμα και δεν ειδε τιποτα παρα μονο παχυ ενδομητριο.μου εγραψε κ χαπια για καλο κ για κακο να παρω μεχρι και δευτερα που θα κανω χοριακη αλλα απογοητευτηκα και δεν πηρα τιποτα.οσο ξαφνικα ηρθε το θετικο τεστακι κ η χοριακη ετσι ξαφνικα χαθηκε. [smilie=sad7.gif]  [smilie=sad7.gif]  [smilie=sad7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εμενα ήρθε η περίοδος αλλά με το σταγονόμετρο. :( δεν πειράζει δεν τα βαζω κάτω συνεχίζουμε... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλα να ειμαστε και ολα θα γινουν!!!!στεναχωρηθηκα πολυ αλλα σημερα νιωθω καλυτερα!!ηταν αρχη για μενα αλλα οταν σου συμβαινει ειναι ασχημο!!ελπιζω στην πορεια να πανε ολα καλα...και για εσας το ιδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουνιο μου σε ευχαριστω!!!τα ασχημα ειναι μεσα στη ζωη για να μας υπενθυμιζουν ποσο πρεπει να εκτιμαμε τα καλα που μας ερχονται ακομα κ οταν κρατανε λιγο!μεσα στην ατυχια μου δυο πραγματα χαρηκα...την ανεπαναληπτη χαρα ενος θετικου τεστ που ποτε δεν ειχα ξαναζησει αλλα και οτι εχω εναν αντρα διαμαντι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xenaki 1.μου εμφανίστηκε το πρωί η περίοδος και απο το μεσημέρι μέχρι τώρα εξαφανίστηκαν τα πάντα.

2. Έχεις δίκιο αυτο που λες για την μπουνιο..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...