Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η STIRELLA είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΕΝΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΕΙΧΑΝ ΑΣΠΡΑ ΧΑΠΙΑ ΜΕΣΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΦΕ.

Α ένταξη γιατί κι εμένα 1 χρόνο ήταν άσπρα και τώρα καφέ.. λέω κι εγώ μου έδωσαν λάθος φάρμακα αλλά είδα ότι είναι ίδια σε όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Α ένταξη γιατί κι εμένα 1 χρόνο ήταν άσπρα και τώρα καφέ.. λέω κι εγώ μου έδωσαν λάθος φάρμακα αλλά είδα ότι είναι ίδια σε όλα 

Κανουν τιποτα η τζαμπα λεφτα δινουμε? εγω πινω 2 τη μερα πρωι βραδυ. και κανουν 15€. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

Κανουν τιποτα η τζαμπα λεφτα δινουμε? εγω πινω 2 τη μερα πρωι βραδυ. και κανουν 15€. 

Εγώ 1 χρόνο και κάτι μήνες τα περνώ και δεν ξέρω αν κάνουν λογικά κάνουν κι εγώ 2 περνώ αλλά τα πληρώνω 18€ δεν έχεις δει καμία διαφορά στην περίοδο σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!! Είμαι καινούρια εδώ μόλις έκανα εγγραφή λόγω της συζήτησής σας. Μόλις αυτό το μήνα ξεκινήσαμε τις προσπάθειες με τον αρραβωνιαστικό μου, δυστυχώς δεν ημασταν από τα τυχερά ζευγάρια που πιάνουν με την πρώτη. Αν δε σας πειράζει θα ήθελα να συμμετέχω κ εγώ στις συζητήσεις σας γιατί μου αρέσουν πολύ τα θέματα που αγγίζετε και ο τρόπος που τα προσεγγίζετε. 

Καλή τύχη και καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούν για μωράκι! Εύχομαι να έρθει σύντομα και να γεμίσει τις ζωές σας ευτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Εγώ 1 χρόνο και κάτι μήνες τα περνώ και δεν ξέρω αν κάνουν λογικά κάνουν κι εγώ 2 περνώ αλλά τα πληρώνω 18€ δεν έχεις δει καμία διαφορά στην περίοδο σου; 

αδιαθετησα πρωτη φορα μονη μου μετα απο πολλους μηνες στις 42 μερες. αλλα δεν ξερω αν ειναι αυτα η τα γκλουκοφαζ η η θαλασσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου STIRELLA!!! Σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμά σου!!! Η αλήθεια είναι πως δεν έχω αγχωθεί ακόμη, το ψιλοπερίμενα κιόλας, απλα το θέλω πολύ! Είσαι κι εσύ στην προσπάθεια αν επιτρέπεται? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η noni90 είπε:

Γειά σας!!! Είμαι καινούρια εδώ μόλις έκανα εγγραφή λόγω της συζήτησής σας. Μόλις αυτό το μήνα ξεκινήσαμε τις προσπάθειες με τον αρραβωνιαστικό μου, δυστυχώς δεν ημασταν από τα τυχερά ζευγάρια που πιάνουν με την πρώτη. Αν δε σας πειράζει θα ήθελα να συμμετέχω κ εγώ στις συζητήσεις σας γιατί μου αρέσουν πολύ τα θέματα που αγγίζετε και ο τρόπος που τα προσεγγίζετε. 

Καλή τύχη και καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούν για μωράκι! Εύχομαι να έρθει σύντομα και να γεμίσει τις ζωές σας ευτυχία!

Καλός ήρθες στην παρέα μας... με το καλό να έρθει το νινί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

αδιαθετησα πρωτη φορα μονη μου μετα απο πολλους μηνες στις 42 μερες. αλλα δεν ξερω αν ειναι αυτα η τα γκλουκοφαζ η η θαλασσα.

Και τα 2 μαζί χάπια κι εγώ με το glucophage και τα inofert μαζί αδιαθετισα κι εγώ μόνη μετά από 1 χρόνο αλλά στης 110 ημέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η noni90 είπε:

Ευχαριστώ NikhNikh και σε σενα ευχομαι γρήγορα γρήγορα! :) 

Σε ευχαριστώ.. Δεν θέλει άγχος θα μου πεις αυτό δεν είναι και εύκολο το ξέρω αλλά το άγχος ρινσο εχθρός να το πω στο θέμα με Παιδί.. Είσαι στην αρχή.. θα έρθει και σου το εύχομαι σύντομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρεις όλες γύρω μου μένουν έγκυες γρήγορα.. Μέσα στον προηγούμενο μήνα η ξαδέρφη μου και μια πολύ καλή μου φίλη... Από τον πρώτο μήνα. Έτσι κι εγώ βιάστηκα κ έκανα ένα early predictor γιατί είχαμε κάνει προσπάθειες σε καλές μέρες. Δεν πίστευα φυσικά ότι θα είμαι από τον πρώτο μήνα αλλά όσο να ναι τώρα γυρνάει στο μυαλό μου πως θα το πω στον αρραβωνιαστικό μου που το θέλει πάρα πολύ και με ρωτάει σε πόσες μέρες ΔΕΝ θα μου έρθει η περίοδος.... 

Δεν θέλω να μπω στην ψυχολογία του άγχους ακόμα νομίζω είναι πολύ νωρίς. Για αυτό θετικές σκέψεις όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η noni90 είπε:

Ξέρεις όλες γύρω μου μένουν έγκυες γρήγορα.. Μέσα στον προηγούμενο μήνα η ξαδέρφη μου και μια πολύ καλή μου φίλη... Από τον πρώτο μήνα. Έτσι κι εγώ βιάστηκα κ έκανα ένα early predictor γιατί είχαμε κάνει προσπάθειες σε καλές μέρες. Δεν πίστευα φυσικά ότι θα είμαι από τον πρώτο μήνα αλλά όσο να ναι τώρα γυρνάει στο μυαλό μου πως θα το πω στον αρραβωνιαστικό μου που το θέλει πάρα πολύ και με ρωτάει σε πόσες μέρες ΔΕΝ θα μου έρθει η περίοδος.... 

Δεν θέλω να μπω στην ψυχολογία του άγχους ακόμα νομίζω είναι πολύ νωρίς. Για αυτό θετικές σκέψεις όλες μας!

Ξέρω ακριβώς πως νιώθεις έτσι δίνουν κι εγώ στο 1μημα που προσπαθούσαμε.. Δεν έγινε αυτό το μήνα θα γίνει τον επόμενο.. μην το βάλετε κατω.. Και ούτε να σας περνει από κάτω..απολαυτε την στιγμές με τον σύντροφο σου και θα έρθει θα δεις εκεί που δεν θα το περιμένεις...

Και εμένα ό περίγυρος μου όλο  εγκυμοσύνες έχω αλλά δεν ο να δω κάτω λέω θα έρθει και η δικιά μου σειρά που θα πάει.. Όλες η ξάδερφες του άντρα μου είναι στο 2 μωρό και όταν της γνώρισα ήταν στο 1 Παιδί. Αλλά εγώ λέω ε δεν πειράζει θα έρθει και ι δικιά μου σειρά. 

είχες καθυστέρηση και έκανες τεστ ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν είχα. Περιμένω τη δευτέρα άρα είμαι 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο. για αυτό πηρα το early predictor που λέει ότι δείχνει ως 6 μέρες πριν την καθυστέρηση. Ε βγήκε αρνητικό απ τα πρώτα δέκα δευτερα χαχαχα. Αναμενόμενο θα μου πεις, έχεις δίκιο θα σου πω.

Πάντως οι συμβουλές σου είναι καλές, συχνά χρειαζόμαστε κάποιον να μας πει να μην αγχωνόμαστε. Σε ευχαριστώ!!! :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η noni90 είπε:

Όχι δεν είχα. Περιμένω τη δευτέρα άρα είμαι 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο. για αυτό πηρα το early predictor που λέει ότι δείχνει ως 6 μέρες πριν την καθυστέρηση. Ε βγήκε αρνητικό απ τα πρώτα δέκα δευτερα χαχαχα. Αναμενόμενο θα μου πεις, έχεις δίκιο θα σου πω.

Πάντως οι συμβουλές σου είναι καλές, συχνά χρειαζόμαστε κάποιον να μας πει να μην αγχωνόμαστε. Σε ευχαριστώ!!! :)

 

Τίποτα να ξέρεις σε αυτά τα τεστ κάπου γράφει στης οδηγίες πόσο της % μπορεί να βγει σωστό νομίζω πολύ λίγο μπορεί να έκανε και λάθος για αυτό για συμβουλή μου είναι πάντα να περιμένεις καθυστέρηση και μετα να κάνεις την έχω πατήσει πολλές φορές με τέτοια τεστ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό θα κανω από εδώ κ περα θα περιμένω καθυστέρηση. Απ τον Οκτώβρη γιατί λόγω ταξιδιού χάνουμε τις γόνιμες τον άλλο μήνα. Δεν πειράζει ευκαιρία για practice χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η noni90 είπε:

Αυτό θα κανω από εδώ κ περα θα περιμένω καθυστέρηση. Απ τον Οκτώβρη γιατί λόγω ταξιδιού χάνουμε τις γόνιμες τον άλλο μήνα. Δεν πειράζει ευκαιρία για practice χαχα

Έτσι... να σου πω σε διακοπές έχουν πιάσει πολλές κοπέλες.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις θα είμαστε σε διαφορετικά μέρη οπότε δύσκολο! Η δουλειά μου με στέλνει σε σεμινάριο εκτός της περιοχής που μένω. Και η αλήθεια είναι ότι το περίμενα πως και πως να πάω γιατί με ενδιαφέρει πολύ το θέμα του σεμιναρίου. 

Πήγατε εσείς διακοπές φέτος? Εμείς μένουμε σε νησί και είμαστε όλο το καλοκαίρι διακοπές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η noni90 είπε:

Εμεις θα είμαστε σε διαφορετικά μέρη οπότε δύσκολο! Η δουλειά μου με στέλνει σε σεμινάριο εκτός της περιοχής που μένω. Και η αλήθεια είναι ότι το περίμενα πως και πως να πάω γιατί με ενδιαφέρει πολύ το θέμα του σεμιναρίου. 

Πήγατε εσείς διακοπές φέτος? Εμείς μένουμε σε νησί και είμαστε όλο το καλοκαίρι διακοπές!

Α οκ δεν το ήξερα.. Δεν πειράζει.. Ναι πήγαμε διακοπές σε νησί.. όντως όταν μένεις σε νησί είναι σαν να είσαι σε διακοπές.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Και τα 2 μαζί χάπια κι εγώ με το glucophage και τα inofert μαζί αδιαθετισα κι εγώ μόνη μετά από 1 χρόνο αλλά στης 110 ημέρες 

εσυ εχεις σπω? εγω εχω σπω και το παλευω χωρις αντισυλληπτικα τα οποια ξερω οτι μου κανουν καλο αλλα ειμαι πια 38 και δεν τα δινουν πολυ οι γυναικολογοι πλεον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η STIRELLA είπε:

εσυ εχεις σπω? εγω εχω σπω και το παλευω χωρις αντισυλληπτικα τα οποια ξερω οτι μου κανουν καλο αλλα ειμαι πια 38 και δεν τα δινουν πολυ οι γυναικολογοι πλεον

Κι εγώ σπω.λι εγώ δεν θέλουμε να πάρω αντισυλληπτικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Κι εγώ σπω.λι εγώ δεν θέλουμε να πάρω αντισυλληπτικά.. 

εγω αυτο το μηνα πηρα γιατι ουτως η αλλως ειναι χαμενος μηνας για μενα αφου ελειπα κ εγω κ ο γιατρος μου.

ειναι τα μονα που ξερω οτι μου κανουν καλο και κανουν καλο κ στο σπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η STIRELLA είπε:

εγω αυτο το μηνα πηρα γιατι ουτως η αλλως ειναι χαμενος μηνας για μενα αφου ελειπα κ εγω κ ο γιατρος μου.

ειναι τα μονα που ξερω οτι μου κανουν καλο και κανουν καλο κ στο σπω.

Ναι το ξέρω φοβαμε της παρενέργειες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Ναι το ξέρω φοβαμε της παρενέργειες..

επαιρνα χρονια τα yasmin και δεν ειχα καμια παρενεργεια ουτε τωρα με ενοχλουν σε κατι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

επαιρνα χρονια τα yasmin και δεν ειχα καμια παρενεργεια ουτε τωρα με ενοχλουν σε κατι. 

Εγώ λέω και αν είναι η μια στης 100 θα το παλέψω έτσι να δω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...