Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Μακάρι να μας έρθει ένα μωράκι κι εμάς!!!!??????? Σε όλες τις κοπέλες που το περιμένουν τόσο πολύ!!!!! Με πιάνει όμως μία απαισιοδοξία... Σκέφτομαι πόσο θα φάω τα μούτρα μου όταν μου έρθει... Γκρρρρρρρρρρρρ!???????????????

Θετική σκέψη..δεν θυμάμαι αν μας είπες πόσο καιρό προσπαθείτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nantia_14 είπε:

ειλικρινα εχει κανενα μηνα που ολος ο περιγυρος μου ανακοινωνει χαρμοσυνα,καλα να ειναι βεβαια ολες και τα μωρακια τους,αλλα με πιανει το παραπονο.... δεν περιμενα ποτε οτι θα ενιωθα ετσι! Μονο ο αντρας μου πιστευει οτι εμεις θα ειμαστε οι επομενοι,μακαρι να ειχα την αισιοδοξια του

Ο άντρας σου και ο δικός μου επίσης!!! Είναι τόσο αισιόδοξος που αν ήταν δυνατόν με τη δύναμη της σκέψης του θα έμενε μόνος του έγκυος!!! χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ReadRideRock είπε:

Ο άντρας σου και ο δικός μου επίσης!!! Είναι τόσο αισιόδοξος που αν ήταν δυνατόν με τη δύναμη της σκέψης του θα έμενε μόνος του έγκυος!!! χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχα θα θελα να ξερα που την βρισκουν τοση :P και πονοκεφαλο να του πω οτι εχω εγκυμοσυνη υποψιαζεται :D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ReadRideRock είπε:

Ο άντρας σου και ο δικός μου επίσης!!! Είναι τόσο αισιόδοξος που αν ήταν δυνατόν με τη δύναμη της σκέψης του θα έμενε μόνος του έγκυος!!! χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!

Χαχαχαχα!!!!!!!!! Πραγματικά κι ο δικός μου το ίδιο!!!? Έχουν την πλάκα τους όμως! Εμένα όταν αναφέρεται σε πιθανή εγκυμοσύνη, μιλάει στον πληθυντικό! Λες και θα το έχουμε στην κοιλιά μας μισό μισό!!! Είναι τόσο γλυκός όμως!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

χαχαχα θα θελα να ξερα που την βρισκουν τοση :P και πονοκεφαλο να του πω οτι εχω εγκυμοσυνη υποψιαζεται :D 

Έτσι έτσι!!! Τους γλυκούλιδες όμως.. είναι τα μωράκια μας! Αυτοί μας εκπαιδεύουν εν αγνοία τους, για να γίνουμε μανούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Χαχαχαχα!!!!!!!!! Πραγματικά κι ο δικός μου το ίδιο!!!? Έχουν την πλάκα τους όμως! Εμένα όταν αναφέρεται σε πιθανή εγκυμοσύνη, μιλάει στον πληθυντικό! Λες και θα το έχουμε στην κοιλιά μας μισό μισό!!! Είναι τόσο γλυκός όμως!!!!!?

Είναι.. είναι ζουζουνάκια τα αγοράκια μας!!! Μου αρέσουν αυτά που κάνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ReadRideRock είπε:

Έτσι έτσι!!! Τους γλυκούλιδες όμως.. είναι τα μωράκια μας! Αυτοί μας εκπαιδεύουν εν αγνοία τους, για να γίνουμε μανούλες!!!

οταν ημουν εγκυος με επαιρνε τηλεφωνο απο την δουλεια ανα μια ωρα να ρωτησει τι κανει το παιδι :P εχουν πλακα οι ατιμοι χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nantia_14 είπε:

οταν ημουν εγκυος με επαιρνε τηλεφωνο απο την δουλεια ανα μια να ρωτησει τι κανει το παιδι :P εχουν πλακα οι ατιμοι χαχαχα

Δεν τολμώ να φανταστώ τί θα συνέβαινε έτσι και δεν απαντούσες αμέσως στην κλήση του..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ReadRideRock είπε:

Δεν τολμώ να φανταστώ τί θα συνέβαινε έτσι και δεν απαντούσες αμέσως στην κλήση του..!

επαιρνε στο σταθερο η τελος παντων οπου μπορουσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντησή σας κορίτσια!!καλός σας βρήκα!!μακάρι να πιάσουμε όλες μας πολύ γρήγορα παιδάκι..Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω πως άλλες γυναίκες μετά από αποβολή πιάνουν ξανά παιδάκι άμεσα! !!κ το άλλο που μου την σπάει πάρα πολύ όταν σε κοιτάνε στην κοιλιά κ σου λένε έγκυος είσαι!!!όχι κυρά μου από την πολύ φασολάδα έγινα έτσι!!:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η αρετουλα ♡♡♡♡ είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντησή σας κορίτσια!!καλός σας βρήκα!!μακάρι να πιάσουμε όλες μας πολύ γρήγορα παιδάκι..Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω πως άλλες γυναίκες μετά από αποβολή πιάνουν ξανά παιδάκι άμεσα! !!κ το άλλο που μου την σπάει πάρα πολύ όταν σε κοιτάνε στην κοιλιά κ σου λένε έγκυος είσαι!!!όχι κυρά μου από την πολύ φασολάδα έγινα έτσι!!:mrgreen:

Α αυτό ούτε κι εγώ το μπωρω να με κοιτάνε καμία φωρα την χαιδευουν ιδικά όταν έχω περίοδο και βγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Θετική σκέψη..δεν θυμάμαι αν μας είπες πόσο καιρό προσπαθείτε 

Δεν προσπαθούμε πολύ καιρό, αλλά είναι τόσο ψυχοφθορο που μας φαίνεται μεγάλο το διάστημα! Μην τα αναλυω παραπάνω. Όλες καταλαβαίνουμε τι εννοώ...☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η αρετουλα ♡♡♡♡ είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντησή σας κορίτσια!!καλός σας βρήκα!!μακάρι να πιάσουμε όλες μας πολύ γρήγορα παιδάκι..Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω πως άλλες γυναίκες μετά από αποβολή πιάνουν ξανά παιδάκι άμεσα! !!κ το άλλο που μου την σπάει πάρα πολύ όταν σε κοιτάνε στην κοιλιά κ σου λένε έγκυος είσαι!!!όχι κυρά μου από την πολύ φασολάδα έγινα έτσι!!:mrgreen:

Καλώς μας ήρθες! Σου εύχομαι να σου τύχει(γτ τύχη είναι τελικά!) πολυ γρήγορα αυτό που λαχταράς!!!?

Εμένα μου συνέβη αυτό εχτες! Είμαι πρησμένη γτ περιμένω(μακάρι να μην έρθει!!!!!!!!!!) , φορούσα κι ένα φαρδύ φόρεμα και...πολύ θέλει; Όλοι με κοιτούσαν στην κοιλιά χτες!!! Έλεος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maria1405 είπε:

Δεν προσπαθούμε πολύ καιρό, αλλά είναι τόσο ψυχοφθορο που μας φαίνεται μεγάλο το διάστημα! Μην τα αναλυω παραπάνω. Όλες καταλαβαίνουμε τι εννοώ...☺

Κατάλαβα..! Αλλά να ξέρεις υπάρχουν κοπέλες που προσπαθούν πολύ περισσότερο καιρό εννοώ πάνω από 1 χρόνο και...! Οπότε συμβουλή μου κάτσε χαλαρωσε βρες γονιμες (αν δεν της έχεις βρει) και απόλαυσε κάθε στιγμή... και θα δεις θα ερθει εκεί που δεν το περιμένεις...! Ναι ξέρω θα μου πεις καλά είναι να το λες αλλά δεν γίνεται. Και όμως γίνεται...!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Συγνώμη που χάνομαι αλλά δουλεύω και δεν έχω χρόνο, διαβάζω όμως τι λέτε... Λοιπόν, μην με παρεξηγήσετε αλλά νομίζω ότι πέρα απ'όσα είπαμε(για τρίτους κτλ) καλό θα ήταν και εσείς οι ίδιες να σταματήσετε να σκέφτεστε τόσο.. Και εγώ πέρασα απ'τη φάση του γτ εγώ όχι ακόμη, αλλά είναι πολύ απλό το γτ... Γτ το σκεφτόμουν συνέχεια.. Ενώ όλες όσες μάθαινα για εγκυμοσύνη, ήρθε έτσι, δε το περίμεναν.. Μία γνωστή της μητέρας μου προσπαθούσε πολύ καιρό, τελικά έπιασε με εξωσωματική δίδυμα, αλλά απ'την 1η στιγμή είχε ξεκινήσει και μίλαγε για το επόμενο παιδί που θα κάνει. Στον 3ο μήνα απέβαλλε.. Ξέρετε τι της είπε ο γιατρός;; Ότι επειδή δεν σκεφτόταν αυτά τα μωράκια ο οργανισμός της πήρε μνμ ότι δε τα θέλει αυτά και τα απέβαλλε.. Όσο κουλό κι αν σας ακούγεται η δύναμη του μυαλού είναι τεράστια.. Το ξέρω ότι είναι δύσκολο να μην το σκεφτόμαστε αλλά δεν πρέπει να φορτίζουμε τον οργανισμό μας με άγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους ξανά γράφω!!δεν ξέρω τι φταίει η σελίδα ή το τηλ.μου!!Πρέπει να απενεργοποιώ το τηλ μου γιανα ξανά μπω στην σελίδα για να γράψω!!πωω Χριστέ μου τι έπαθε η γυναίκα..κρίμα τα μωράκια της!!!υπομονή κ πάλι υπομονή που θα πάει θα έρθει ξανά!!Καλό μεσημέρι κούκλες τα λέμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η αρετουλα ♡♡♡♡ είπε:

Επιτέλους ξανά γράφω!!δεν ξέρω τι φταίει η σελίδα ή το τηλ.μου!!Πρέπει να απενεργοποιώ το τηλ μου γιανα ξανά μπω στην σελίδα για να γράψω!!πωω Χριστέ μου τι έπαθε η γυναίκα..κρίμα τα μωράκια της!!!υπομονή κ πάλι υπομονή που θα πάει θα έρθει ξανά!!Καλό μεσημέρι κούκλες τα λέμε 

Έκανε μωράκι η κοπέλα, απλά είπα τι έπαθε για να δούμε όλες τι παιχνίδια μας κάνει το μυαλό!!! Καλό σου μεσημέρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η αρετουλα ♡♡♡♡ είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντησή σας κορίτσια!!καλός σας βρήκα!!μακάρι να πιάσουμε όλες μας πολύ γρήγορα παιδάκι..Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω πως άλλες γυναίκες μετά από αποβολή πιάνουν ξανά παιδάκι άμεσα! !!κ το άλλο που μου την σπάει πάρα πολύ όταν σε κοιτάνε στην κοιλιά κ σου λένε έγκυος είσαι!!!όχι κυρά μου από την πολύ φασολάδα έγινα έτσι!!:mrgreen:

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Revelator_M είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Συγνώμη που χάνομαι αλλά δουλεύω και δεν έχω χρόνο, διαβάζω όμως τι λέτε... Λοιπόν, μην με παρεξηγήσετε αλλά νομίζω ότι πέρα απ'όσα είπαμε(για τρίτους κτλ) καλό θα ήταν και εσείς οι ίδιες να σταματήσετε να σκέφτεστε τόσο.. Και εγώ πέρασα απ'τη φάση του γτ εγώ όχι ακόμη, αλλά είναι πολύ απλό το γτ... Γτ το σκεφτόμουν συνέχεια.. Ενώ όλες όσες μάθαινα για εγκυμοσύνη, ήρθε έτσι, δε το περίμεναν.. Μία γνωστή της μητέρας μου προσπαθούσε πολύ καιρό, τελικά έπιασε με εξωσωματική δίδυμα, αλλά απ'την 1η στιγμή είχε ξεκινήσει και μίλαγε για το επόμενο παιδί που θα κάνει. Στον 3ο μήνα απέβαλλε.. Ξέρετε τι της είπε ο γιατρός;; Ότι επειδή δεν σκεφτόταν αυτά τα μωράκια ο οργανισμός της πήρε μνμ ότι δε τα θέλει αυτά και τα απέβαλλε.. Όσο κουλό κι αν σας ακούγεται η δύναμη του μυαλού είναι τεράστια.. Το ξέρω ότι είναι δύσκολο να μην το σκεφτόμαστε αλλά δεν πρέπει να φορτίζουμε τον οργανισμό μας με άγχος...

καλησπερα κ απο μενα! κοιτα αυτο που λες εχει μια βαση και θα σου πω γιατι,οταν εμεινα εγκυος δεν ειχα χαρει ακριβως,ηταν 15 μερες πριν τον γαμο μου,με πολυ τρεξιμο και μια εγκυμοσυνη δεν ηταν σιγουρα στα σχεδια μας. Θυμαμαι ολους γυρω μου να χοροπηδανε απ την χαρα τους κ εγω απλα να καθομαι να τους κοιταω ανεκφραστη,ημουν η πρωτη που τους ελεγα οτι χαλαρωστε ειμαι μονο 5 εβδομαδων....το πιτσιρικι μου λοιπον μας αφησε στην 9η εβδομαδα (συμφωνα με την πητ μου σημερα θα γινοταν ενος ετους! ) δεν ξερω αν εφταιγε ο αρνητισμος μου η η χρωμοσωματικη ανωμαλια που διαγνωστηκε,παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι το μυαλο παιζει πολυ περιεργα παιχνιδια,οταν εισαι χαλαρος και ειναι το τελευταιο που θελεις να σου συμβει απλα σου συμβαινει . Βεβαια ειναι και το αλλο που λενε με το συμπαν που αν θελεις κατι πολυ και τετοια.... αλλα ειναι τεραστια κουβεντα. Ειμαι σε φαση που προσπαθω να χαλαρωσω,νομιζω ειμαι σε καλο δρομο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ βρε κορτσια είμαι πολύ στον φλου τώρα αλλά όταν βλέπω την παλιό περίοδο με πιάνουν τα νεύρα μου κ κλαίω που κ που!!παλιά επερνα κ τεστ οωρρηξιας τώρα τα άφησα κ αυτα να δούμε πότε θα ξανά μηνώ έγκυος πάλι!!Έχουν περάσει 15 μήνες που έχω χάσει το μικρούλη μου!!!Εύχομαι σε όλες μας να ξανά έρθειππολύ σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎8‎/‎6‎/‎2016 at 9:03 ΠΜ, ο/η maria1405 είπε:

Καλώς μας ήρθες! Σου εύχομαι να σου τύχει(γτ τύχη είναι τελικά!) πολυ γρήγορα αυτό που λαχταράς!!!?

Εμένα μου συνέβη αυτό εχτες! Είμαι πρησμένη γτ περιμένω(μακάρι να μην έρθει!!!!!!!!!!) , φορούσα κι ένα φαρδύ φόρεμα και...πολύ θέλει; Όλοι με κοιτούσαν στην κοιλιά χτες!!! Έλεος!!!!!!

μαρακι τι έγινε? Ακομα σε αναμονή.. Εγώ σήμερα περιμένω αλλα ακομα τπτ.. Νοιώθω το στήθος μου διπλάσιο από αύριο ξεκινάω το μέτρημα..

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια... Βάφουμε το σπίτι κ τωρα βρήκα χρόνο να σας γράψω.. Εύχομαι να είστε όλες καλά.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η lia_ki88 είπε:

μαρακι τι έγινε? Ακομα σε αναμονή.. Εγώ σήμερα περιμένω αλλα ακομα τπτ.. Νοιώθω το στήθος μου διπλάσιο από αύριο ξεκινάω το μέτρημα..

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια... Βάφουμε το σπίτι κ τωρα βρήκα χρόνο να σας γράψω.. Εύχομαι να είστε όλες καλά.. ?

Καλησπέρα κι σε εσένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lia_ki88 είπε:

μαρακι τι έγινε? Ακομα σε αναμονή.. Εγώ σήμερα περιμένω αλλα ακομα τπτ.. Νοιώθω το στήθος μου διπλάσιο από αύριο ξεκινάω το μέτρημα..

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια... Βάφουμε το σπίτι κ τωρα βρήκα χρόνο να σας γράψω.. Εύχομαι να είστε όλες καλά.. ?

Καλησπέρα Λιακι?! Είμαι όπως το έγραψες. Σε αναμονή! Έχω καφέ αίμα(συγγνώμη για το αηδιαστικο του θέματος) που μία ξεκινάει, μία σταματάει. Πριν λίγο που γύρισα από τη δουλειά, δεν ήταν μόνο σταγόνες, ήταν περισσότερο... Τι να πω?!?!?! Θα δείξει... Καμία ιδέα για να περνούν οι ώρες, έχεις; Το βάψιμο βοηθάει;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα να έχετε ένα όμορφο σαββατοκύριακο..

Μαράκι ναι το βάψιμο αν εξαιρέσεις τη μυρωδιά βοηθάει.. Εγω του προηγουμενους μηνες ελυνα σταυρόλεξα με βοηθούσε πολύ.. Ποτε περιμένεις?? Εγώ εχθές αλλα δεν ήρθε τπτ.. Σήμερα ξύπνησα με τρελη πείνα.. Θα φανεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι σε παρόμοια φάση Λιακι. Μόνο που εγώ έχω καφέ σταγόνες που μία γίνονται αίμα καφέ, μία σταματάνε κ με έχουν τρελάνει! Περίοδος πάντως πουθενά. Τι να πω? Πόλεμος νεύρων!!!! Καλό κουράγιο μας εύχομαι!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Είμαι σε παρόμοια φάση Λιακι. Μόνο που εγώ έχω καφέ σταγόνες που μία γίνονται αίμα καφέ, μία σταματάνε κ με έχουν τρελάνει! Περίοδος πάντως πουθενά. Τι να πω? Πόλεμος νεύρων!!!! Καλό κουράγιο μας εύχομαι!!!!!?

αν δε σου έρθει κάνε ένα τηλέφωνο στον γιατρό σου να δούμε τι θα σου πει... Έχεις πολλές μερες καφέ κ δεν είναι φυσιολογικό.. Εγώ τους δυο πρώτους μήνες προσπαθειών είχα καθυστέρηση κ γύρω στις 4μερες καφέ.. Εγώ που ρώτησα τον γιατρό μου είπε ότι τα καφέ υγρά ειναι βρόμικο αίμα που καθαρίζει η μήτρα δεν είναι κακό.. Τωρα για τόσες μερες δε ξέρω... Να το δεις ομως μη το αφήσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...