Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Τελικά κοριτσάκια μου ο καυγάς εξελίχθηκε σε σοβαρές σκέψεις για χωρισμό....μάλλον αυτός ο καυγάς ήτανε η αφορμή...οπότε σταμάτησα τις ενέσεις.θα περιμένω 1 μήνα να δω πως θα τα πάμε.είμαστε πολύ άσχημα κ η ψυχολογία μου πολύ άσχημη...

όταν ξεκαθαρίσουν μέσα μου τα πράγματα το πιό πιθανό είναι να δωρίσω τα φάρμακα..

το όνειρο εδώ τέλειωσε για μένα,προφανώς δεν φανήκαμε αρκετά δυνατοί στις ψυχοφθόρες αυτές προσπάθειες...

θέλω να σας ευχαριστήσω όλες μέσα απο την καρδιά μου γτ εσείς κ μόνο εσείς ήσασταν το στήριγμάμου σ'αυτό το ταξίδι...

θα μπαίνω να τα λέμε,απλά χρειάζομαι λίγο χρόνο να ακεφτώ κ τον εαυτό μου που τον έχω ξεχάσει τα τελευταία χρόνια...

Σας φιλώ όλες κ σας αγαπώ όλες κ σας εύχομαι τα καλύτερα μέσα απο την καρδιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερασαα!!Τι κανετε;;! Μεχρι χτες ειχαμε 10 εμβρυα 8 κ9 κυτταρων!! Παμε για βλαστοκυστες κ εμβρυομεταφορα αυριο στις 12!!Τα μωρακια μας τι κανουν;;

Ναρα πως πας;;

Δαφνη μοτ κοντευεις η μαγεια ερχεται!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου με το καλο αυριο!ολα δεξια!

Ελα βρε capy τι ειναι αυτα που λες τωρα....εχετε κουραστει και οι δυο δε σας τυχαινουν και λιγα γι αυτο και η ενταση.

Ηρεμηστε απο το story παιδι για λιγο δειτε τους εαυτους σας αμφοτεροι και θα ρθουν καλυτερες μερες.ειναι ψυχοφθορα η διαδικασια οι αντρες δε μπορουν να το βιωσουν με την ενταση που το ζουμε εμεις και εκει καπου οξυνονται οι τονοι.

Δωστε λιγο χρονο και φερθειτε ωριμα ο χρονος θα σας ανταμοιψει και οταν βγειτε αλοβητοι απο ολο αυτο θα λετε τι καλα που προσπαθηςαμε μαζι και δε παραδωςαμε τα οπλα.

Με διαλογο λυνονται ολα να θυμασαι.

Μη στεναχωριεσαι μια μεγαλη αγκαλια απο μενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω απολυτα καπυ μου με τη μαρντιο.δεν περναμε και λιγα ολοι μας. θελει υπομονη και πανω απο ολα διαλογο.ηρεμια και ψυχραιμια.

 

κατερινακι καλη τυχη να εχεις κοριτσακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!! Έγινε η έμβρυομεταφορα με δυο βλαστοκυστες άριστες κ αλλες 3 κατάψυξη!!!

Καταψύξαμε μονο βλαστοκυστες αν κ τα υπόλοιπα ήταν πολυ καλα αλλα οκ!!

10-11 η χοριακη μεχρι τοτε αναμείνατε!!!

Φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou geia sas..

 

Simera mou valane internet sto spiti kai mpika amesos na dw ta nea sas..

Katerinaki mou ypomoni kai ola 8a 8a pane kala...

Egw sto spiti xapla kai agxomeni kaname tin emvriometafora 24/10/2014 3 exeretika emvriakia kai perimenw tin Pempti pou ms erxete na paw gia tin xoriaki...

 

Filakia se oles....xxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Γεια σας κοριτσια μου ..... αυριο ξεκιναω ενεσουλες και ολη τη διαδικασια τη γνωστη .... ελπιζω αυτη τη φορα να μου πανε ολα καλα με τη βοηθεια του Θεου !!!!!σας φιλω !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπα μου καλη αρχη και ολα να σου πανε τελεια! Περιμενω να αδιαθετησω για να αρχισω και εγω. Περιμενα σημερα αλλα δεν μου εκανε τη τιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου.... Μόλις τελείωσα να διαβάζω τα νέα σας... Capy μου στεναχωρέθηκα πολυ.. Πως είσαι τώρα;;και γω προσωπικά έφτασα στον χωρισμό για την εξωσωματική κλπ για μένα ήταν ότι πιο δύσκολο εχω χειριστεί στην ζωή μου αλλά ολα περνάνε να το θυμάσαι υπομονή...τα υπόλοιπα κορίτσια έχετε μπει σε προγράμμα και χαίρομαι παρά πολυ!εγω πάλι αν σας πω ότι ακόμα νομίζω πως ζω ένα όνειρο??? βέβαια το άγχος ειναι εξίσου έντονο για την πορεία της εγκυμοσύνης ειμαι 9 η εβδομάδα κάθε βδομάδα πάω να ελέγχω τρελή!!!!!

Αυτά τα νέα μου για την ώρα εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μέσα απο την καρδιά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?

Κοριτσακι μου γεννησες τον μπεμπακο σου?μπραβοοο να σας ζησεις γερος να ειναι!!!οσο για τον θηλασμο κ εγω θηλασα περιπου ενα μηνα...ηθελα κ εγω να την θηλασω οσο περισσοτερο μπορουσα εφοσον ομως ηταν θεμα υγειας του παιδιου το σταματησα...δεν ειχα γαλα δυστηχως επινε αλλα δεν χορταινε η καημενη με αποτελεσμα να χασει βαρος....ευτυχως πηρε αμεσως με το που εδωσα ξενο.εσενα που ειναι κ προωρακι μην το διακινδυνευεις πανω απο ολα η υγεια του...κανε οτι θεωρεις εσυ καλο για εκεινον κ για σενα......δωστου ενα μεγαλο φιλι απο μενα!!!!

capy λυπαμαι που βλεπω τετοια νεα.η αληθεια ειναι οτι η διαδικασια ειναι επωδυνη ψυχικα κ για τους δυο...εμεις σαν γυναικες ειμαστε πιο δυνατες κ το προσπαθουμε με νυχια κ με δοντια για να ερθει το μωρο ενω οι αντρες ειναι πιο ευαισθητοι κ πολλοι κουραζονται πολυ γρηγορα...εγω θα ελεγα να ηρεμησετε για ενα διαστημα δωστου λιγο χρονο κ χωρο ισως νιωθει να πνιγεται με ολα αυτα...καθηστε σαν ζευγαρι κ συζητηστε την σχεση σας κ καποια στιγμη ξανα βαλτε στο προγραμμα το μωρο..αν δεν ειστε εσεις καλα δεν μπορειτε να συνεχισετε!

μορουλι ο μικρος μπομπιρακος τι κανει?ποσο ειναι τωρα?

σανταλοξυλο καλη αρχη με την εξωσωματικη...μην απογοητευεσαι κ εγω σαν κ σενα ειχα κανει σπερματεγχυση ενα χρονο πριν κανω εξωσωματικη κ δεν πετυχε..οπως σου ειπε κ η μορουλι στο ιδιο κεντρο την καναμε κ οι δυο!οταν ακουγα την λεξη εξωσωματικη ελεγα εγω ποτε δεν θα κανω θα κανω καποια στιγμη φυσιολογικα παιδι...ειναι το τελευταιο τελευταιο που θα μου περνουσε απο το μυαλο,ημουν πολυ αρνητικη....ομως τα χρονια περνουσαν κ το παιδι δεν ερχοταν με κανεναν τροπο ετσι την πηρα την αποφαση κ Δοξα το Θεο που ολα πηγαν καλα κ εχω το κοριτσακι μου γερο...γι αυτο λοιπον παρε δυναμεις συζητησε πολυ καλα εκει που θα πας τα παντα κ ξεκινα με πολυ θετικη ενεργεια!!!!!οτι χρειαστεις εμεις εδω ειμαστε....

Κατερινα με το καλο μια τεραστια χοριακη!!!!!!κλωσσα τα αυγα σου τωρα κανονικα μην κανεις καμια δουλεια,ηρεμια κ χαλαρωση :)

MariouCy την Πεμπτη προβλεπω μια χοριακη στα υψη με το καλοοοο!!!!

Ασπα κ faith καλη αρχη κ σε εσας!βλεπω πολλες ξεκινατε κ θα εχουμε πολλες εγκυουλες μαζεμενες φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο εμενα κ την μικρη μου,ολα να σας πανε τελεια!!!!

Ναρα φιλια στην κοιλιτσα...να προσεχεις πολυ κ να του/της μιλας σε ακουει να εισαι σιγουρη!!!!

Μαρντιο περαστικα στην μικρη σου.περασατε απο μικρη δοκιμασια αλλα ολα καλα τωρα!να μου της φιλησεις τις κουκλες σου!!!

εμεις ειμαστε πααααρα πολυ καλαααα!!!μεγαλωνει κ κανει ολο κ περισσοτερες τρελλες μας εχει λωλανει χαχαχα την λατρευω καθε μερα ολο κ πιο πολυ!!!!

φιλακια σε ολες σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μου σε ευχαριστω πολυ για τα ηλυκα σου λογια..θυμομουν χτες αυτο που ειχες πει στην αρχη του περασμενου ετους οτι θα ξεκινησεις να μεινεις εγκυος...ουφ για να δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κατερινακι ...τι ειναι οι βλαστοκυστες ?  μπερδευτηκα λιγο ....σου ευχομαι ολα καλα να σου πανε με μια πολυ καλη χοριακη !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρεται...εκανα κι εγω το πρωτο ραντεβου μου με το κεντρο και ξεκιναω Γεναρη με βραχυ πρωτοκολλο....κι ο θεος μαζι μας!!!!!!!!!θα σας ενημερωνω για τα σχετικα...υγ το κεντρο ειναι υπερ της βλαστοκυστης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SANTALOXILAKI πολύ καλή επιτυχία!!!Εμένα ήταν 3ων ημερών και αυτά που έβαλα και αυτά που καταψύξαμε...για την ιστορία το λέω...δεν έχω ιδέα στο τι είναι καλυτερο...

Rosaki μακια μακια...διπλά από τις κόρες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia gia sas kai apo emena!eimai palio melos kapoies isws me thimounte kapoies alles de me kseroun!exw na mpw konta ena xrono edw sto mammy kai to brika poly allagmeno me apotelesma na xasw ti mpala ligo!!thelw na efxithw se ola ta koritsia pou prospathoun na mi xanoun tis elpides tous kai na pisteboun sta thaymata kai sti dynami tis psyxis tous!!meta apo skliro agwna eimai pleon mia manoula kai na kserete pws oles tha to zisete giati oles to aksizete!!sas filw oles mia pros mia kai tha prospathsisw na kratisw epafi!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino.... τι καλα που μας τα λες να παιρνουμε δυναμεις ,γιατι παντα μια αποτυχια οπως και το κανεις ειναι οδυνηρη και η ψυχολογια στα πατωματα ...........ευχαριστουμε πολυ πολυ .φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα! 

Janollino μου πολύ χαίρομαι που ακούω νέα σου και είσαι καλά! Να μου φιλήσεις το αγοράκι σου! 

MariouCy σήμερα αν θυμάμαι καλά είναι η μέρα σου ε; Μια τεράστια χοριακή έυχομαι!

Κατερινάκι λίγο υπομονή κι μακάρι να έχεις ευχάριστα νέα σε λίγες μέρες!

Σανταλόξυλό μου από τη στιγμή που το πήρες απόφαση για εξωσωματική κράτα τη θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά. Εύχομαι σύντομα εγκυούλα!

Faith και Ασπα με το καλό να ξεκινήσετε και πολύ καλή επιτυχία! Τα μωράκια έρχονται λέμε! 

Ροζάκι μου τι κάνει η μπουμπού σου; Σκέφτεστε κι εσείς για αδερφάκι;

Κοριτσάκι μου πως τα πάτε με το αντράκι σου; Για το θηλασμό μη στεναχωριέσαι. Κανείς δεν θα σε κατακρίνει. Εσύ κάνεις ό,τι καλύτερο για το μωράκι σου. Αν δεν παίρνει βάρος δεν μπορείς να ρισκάρεις. Κοιμάστε τουλάχιστον; 

Νάρα φουσκώνει η κοιλίτσα; Μακάρι να σου φύγει σύντομα το άγχος και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου! Όλα να πάνε τέλεια!

Capy μου πολύ στεναχωρέθηκα με τα νέα σου... όμως πιστεύω ότι μπόρα είναι και θα περάσει. Δεν είναι και λίγα όσα σας έτυχαν βρε κοριτσάκι μου. Αν είναι να χάσει ο ένας τον άλλον, δώστε λίγο χρόνο στη σχέση σας και να ηρεμήσετε λίγο γιατί όλο σε γιατρούς τρέχατε. Μακάρι να τα ξαναβρείτε. Αφήστε τα πείσματα, το μωράκι σας σας περιμένει! Θα περιμένω νέα σου. Μια μεγάλη αγκαλιά από μένα! 

 

Εμένα πάλι με πιάνουν κάτι ... προβληματισμοί, δηλ. μήπως δεν πρέπει να ξαναπροσπαθήσω για αδερφάκι. Ήρθε τόσο εύκολα το παιδάκι μας το πρώτο, αλλά το αδερφάκι όχι και σκέφτομαι μήπως είμαι αχάριστη που θέλω κι άλλο παιδί ενώ στην αρχή δεν μπορούσα να έχω ούτε ένα. Και τώρα που το έχω θέλω κι άλλο. Νιώθω ότι ζητάω πολλά από το Θεό και σαν να μου δίνει μήνυμα να βολευτώ με ό,τι έχω. Μπορεί να σκέφτομαι βλακωδώς, δεν ξέρω. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θέλω κι άλλο παιδάκι....

 

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δυστυχώς δεν εχω καλά νέα.. Σήμερα το έμβρυο δεν είχε καρδιακή λειτουργία.τελος.δεν μπορώ να περιγράψω με λόγια πως αισθάνομαι ειμαι ρακος

Πόσο ακόμα να αντέξω πόσο ακόμα να προσπαθήσω δεν ξέρω μόνο εσείς μπορείτε να με καταλάβετε... Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω..μόνο εσάς εχω να το μοιραστώ δεν ξέρω τι έφταιξε πάλι..η απάντηση ήταν ήσασταν άτυχοι...δεν ξέρω ειλικρινά αυτή η κατάρα ως ποτε θα συνεχιστεί...αυριο πάω για αποξεση

Εχω χάσει κάθε ελπίδα πραγματικά γιατί απλά δεν καταλαβαίνω το γιατί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...