Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινές Βουτιές Και Νέες Αφίξεις Στο Καφενέ Μας!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρινακι λογικο να σε πληγωνει η συμπεριφορα της μανουλας σου παρτο σα μαθημα ζωης μη κανεις κ εσυ τα ιδια λαθη με τα δικα σου παιδια

Εγω παντως πιστευω θα μαι χαζογιαγια κ τρελοπεθερα αρκει να προσεχει το γιο μου γιατι αλλιως αλιμονο της ετσι κ μπλεξει μαζι μου χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακουσα κ το τραγουδακι μαλλον το χορεψα γιατι μολις το ακουσε το παπι(το οποιο ειναι ακομα ξυπνιο) τωρα θα το παω για νανι γιατι το απογευμα χτυπησε 4ωρο χαχα αρχισε να χορευει οποτε καναμε κ ενα αυτοσχεδιο σαλσαταγκο μας βγηκε χαχα

Εχει βγει πολυ χορευταρας να μου πεις με τετοια μανα κ θεια λογικο εγω κ δουλειες που κανω χορευω χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες μου! Καλά είστε;; Σήμερα πήγαμε στη θάλασσα!!! Πολύ το ευχαριστήθηκα! Στην μικρή έβαλα μπρατσάκια αλλά είχε γατζωθεί επάνω μου και κλαψούριζε..Μετά την έβαλα στη σαμπρελίτσα και καθόταν.Στον Πανούλη βγάλαμε τα μπρατσάκια και φόρεσε βατραχοπέδιλα. Καλά τα πήγε για πρώτη φορά. Πάντως ρε κορίτσια, κουβαλάω το σπίτι μου για να πάμε θάλασσα..Το βαριέμαι αφόρητα αυτό..Αύριο δεν έχει κάτι συγκεκριμένο το πρόγραμμα πέρα από το καθιερωμένο κομμωτήριο. Σίγουρα θα πάμε τα παιδιά κάπου να παίξουν. Την Κυριακή έχω γάμο. Θα πάω μόνη γιατί και ο άντρας μου έχει να ξυπνήσει πρωί τη Δευτέρα και ο Πάνος. Τους είπα να έρθουν έστω στην εκκλησία αλλά βαριούνται. Εγώ θα το ξενυχτήσω πάλι! Χαχαχαχαχαχαχα! Είδατε;; Δεν φταίω εγώ..Οι συγκυρίες!

 

Μαγδούλα, έχουμε και άλλο κοινό! Χορεύω συνέχεια. Συνέχεια όμως! Βάζω μουσική στο σπίτι και χορεύω. Με τα παιδιά ή μόνη μου. Κάνω δουλειές και χορεύω! Χαχαχαχαχαχαχαχα! Θες τελικά να πάμε σε κανα κλαμπάκι αντί σε καφετέρια;; Χαχαχαχαχαχαχαχα! Εγώ δεν δουλεύω τώρα..Όποτε έχεις ρεπουδάκι μπορούμε να το κανονίσουμε!

Ο γυναικολόγος μου είναι κόλαση! Πολύ σέξυ! Και να σκεφτείς ότι την πλατούλα την χάιδευε μέσα από την μπλουζίτσα! Ψηλά όμως, μη φανταστείς..Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Μια εσύ με τον πρακτικάριο, μια εγώ με τον γυναικολόγο, θα μας βγει το όνομα! Χαχαχαχαχαχαχαχα!

Εσύ έχεις γυναικολόγο γυναίκα με χοντρά δάχτυλα;; Χαχαχαχαχαχαχα! Καλά, θα σου στείλω τα στοιχεία του δικού μου! Χαχαχαχαχαχαχαχα!

 

Άννα Μαρία, έτσι και η δικιά μου πεθερά. Έχει 2 γιους και όλα τους τα φέρνει στο πιάτο. Υπηρετεί κανονικά σύζυγο και γιους. Όποτε έχω πει στον άντρα μου να κάνει κάτι και αυτή είναι παρούσα, αμέσως σηκώνεται να το κάνει αυτή για να μην κουραστεί ο γιόκας της. Ευτυχώς δεν μου έχει πει ατάκα ανάλογη με αυτήν της δικής σου πεθεράς..Ο άντρας μου δεν μου λέει φέρε αυτό, φέρε εκείνο, αλλά δουλειές σπιτιού δεν κάνει. Καμία. Φέρνω λοιπόν κι εγώ τη γυναίκα γιατί δεν γίνεται να περνούν όλα από τα χέρια μου-ειδικά όταν δουλεύω.

 

Μαρίνα, πώς τα πας με τα πονάκια;; Με τη μαμά σου έχεις δίκιο. Απόλυτο. Αν όμως δεν το καταλαβαίνει, δεν μπορείς να κάνεις και πολλά πράγματα γιατί στο τέλος η σύγχυση θα σου μένει..

 

Αυτά φιλενάδες μου! Καλό βράδυυυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Τι κάνετε;

Εγώ επιτέλους κοιμήθηκα με δροσιά χτες βράδι!!! Το βάλαμε αρχικά για δύο ώρες με τάιμερ, έκλεισε από μόνο του, και στις δύο παρά είκοσι ήρθε ο άντρας μου για ύπνο και το ξαναέβαλε, πάλι με τάιμερ, αλλά δεν έκλεισε, και πήγε μέχρι το πρωί. Εγώ ξύπνησα δύο φορές μέσα στη νύχτα, αλλά δεν το έκλεισα. Λέω, ας το απολαύσουμε πρώτο βράδι, κι από αύριο βλέπουμε! Έκανε καλή δουλειά πάντως, εγώ σκεπάστηκα με σεντόνι, αφού ένιωθα να κρυώνω, και το είχαμε στους 27 βαθμούς! 

Πήγα και σχολείο χτες, για τελευταία φορά, κλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψ....................................................... Πού θα ξαναβρώ τέτοιο σχολείοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Πού θα ξαναβρώ τέτοιους συναδέλρουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυςς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Πού θα ξαναβρώ τέτοιο διευθυντήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; 

Μάγδα και του Αντρέα του αρέσουν οι ντομάτες, αλλά όχι όλα τα ωμά λαχανικά δυστυχώς. Ευτυχώς μαγειρειμένα τα τρώει σχεδόν όλα!

Για την οικιακή βοηθό που λες, παλιά είχε η μάνα μου μία γυναίκα, μιλάμε όμως για πολύ παλιά, δεκαετίες 80-90, και ήταν καταπληκτική. Ήταν Κύπρια, πρόσφυγας, και είχε γίνει πλέον μέλος της οικογένειας. Τη βοηθούσε η μάνα μου και έκαναν μια φορά την εβδομάδα όλο εκείνο το τεράστιο σπίτι, μαζί με παντζούρια, τζάμια, κ.λπ. Όσο για τιμιότητα, και ένα κέρμα του ενός σεντ να έβρισκε κάτω από κανένα καναπέ, το έβαζε σε ένα τραπεζάκι.

Κι εμείς στο σπίτι κάνουμε σχεδόν όλες τις δουλειές όλοι. Είναι, όμως, κάποιες δουλειές που τις έχω αναλάβει αποκλειστικά εγώ (π.χ. σίδερο και τουαλέτες), και κάποιες άλλες που έχει αναλάβει αποκλειστικά ο άντρας μου (σκουπίδια, πλυντήρια, άπλωμα-μάζεμα ρούχων, ψώνια, λογαριασμούς, πιάτα). Καλά, αν τα ήθελε όλα στα χέρια, θα τον είχα σχολάσει! Ευτυχώς έφυγε 17.5 χρονών απ' το σπίτι του και ξέφυγε απ' την επιρροή της μάνας του, αλλιώς θα ήταν όπως τ' αδέλφια του.

Η πεθερά δεν πιστεύω ότι το κάνει για να υπηρετήσει τους γιούς και τον άντρα της, όπως η πεθερά της Ανθής, αλλά γιατί πιστεύει ότι έτσι πρέπει, αυτή είναι η τάξη του κόσμου, κάπως έτσι. Αλλά πίσω απ' αυτά, κρύβεται πιστεύω η τάση να έχει τον έλεγχο. Π.χ. όποτε κάθονται να φάνε, όπως σας είπα και χτες, κάθονται από πάνω τους, αυτή και η μάνα τους, και τους βομβαρδίζουν με ερωτήσεις. "Θες σαλάτα;" "θες νερό;" "θες ψωμί" και ταυτόχρονα, τους πετάνε όλα αυτά στα μούτρα, χωρίς να περιμένουν απάντηση. Ακόμα κι αν τους απαντήσουν όχι, θεωρούν ότι, μια που ρώτησαν είναι καλυμμένες, και γι' αυτό μπορούν να τους τα δώσουν! Αλλά το πιο κορυφαίο είναι με τα ρούχα. Με την πρόφαση ότι δεν είχε χώρο, η πεθερά έβαζε όλα τα ρούχα τους σε μια ντουλάπα, την οποία δεν τους άφηνε να την ανοίξουν, με τη δικαιολογία ότι είναι όλα τακτοποιημένα και ότι θα της τα ανακατέψουν. Έτσι, ήταν μεγάλοι άνθρωποι, και περίμεναν απ' τη μάνα τους να τους "δώσει ρούχα να φορέσουν" και οι ίδιοι δεν ήξεραν πού είναι τα ρούχα τους!!!

Χαχα, κι ο Αντρέας είναι μεγάλος χορευταράς!!! Εγώ πάλι δεν το έχω καθόοοοοοολου με το χορό! 

Ανθή μια χαρά, και θαλασσίτσα πήγατε, και την Κυριακή θα έχεις την έξοδό σου! Μα είναι δυνατόν; Θες ν' αγιάσεις και δε σ' αφήνουν, χαχα!

Ούτε κι εμείς έχουμε συγκεκριμένο πρόγραμμα για το Σαββατοκύριακο. Εγώ δε θέλω να περπατάω πολύ και να κουράζομαι, για να πάρω όλο το μήνα, μήπως και βάλει περισσότερο βάρος το μωρό. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα πάμε για παγωτό, γιατί το υποσχέθηκε ο άντρας μου στον Αντρέα!

Είδα τις φωτογραφίες σου! Μόνο την Αλεξάνδρα είχα καιρό να δω, τους υπόλοιπους σας βλέπω στο φέισμπουκ! Δεν έχω λόγια, εσύ είσαι κουκλάρα, και τα παιδάκια σου κουκλάκια! Η ανηψιά πόσο είναι;

Μαρίνα απαράδεκτη η μάνα σου, γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ......................................... Συμφωνώ με τα κορίτσια πάντως, το μόνο που θα καταφέρεις είνια να συγχύζεσαι... 

Σας αφήνω κοριτσάκια!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ,παλι στα χαμενα ειμαι............

τρυγιρναμε πολυ αυτες τις μερες,και οταν ειμαστε σπιτι συνεχεια κοσμο και φιλους των παιδιων εχουμε γενικως δεν εχουμε ησυχια ,εχουμε και νεους ερωτες  ο Νικος βρηκε κοριτσι μενουν οι παπουδες της εδω και ο δικος μου φτιαχνει μαλλι και παει να την βρει δεν ξεκολλανε ομως χαχαχα  ,την προηγουμενη Κυριακη ειχαμε αγωνα δρομου στο χωριο μας, πηραν μερος πανω απο 100 ατομα και ενας αναπηρος μεγαλη ψυχικη δυναμη εχουν αυτοι οι ανθρωποι παντως ,τρεξανε και τα παιδια μαζευτηκαν 40 περιπου,ο Νικος μου βγηκε δευτερος και φυσικα η μανα μεσα στη συγκινηση παλι πολυ το χαρηκα,ειχαμε και μπουφε εγω εφτιαξα πιτσες και τρουφακια,βοηθησα και στη γραμματεια γενικως ηταν πολυ ωραια ,επιτελους ζεστανε αρκετα και εδω και κοιμαμαι κι εγω με καλοκαιρινες πυτζαμες

 

 

Αννα Μαρια εισαι πολυ γλυκια εγκυουλα και θα συμφωνησω κι εγω για τα μαλλια σου μου  αρεσουν κι εμενα ετσι,οι ζωγραφιες του Αντρεα ειναι πολυ μπροστα για την ηλικια του μπραβο!!δεν θα εισαι στο ιδιο σχολειο του χρονου;οσο για την τακτικη της πεθερας σου πιστευω την εχουν αρκετες μανες θελω να πιστευω της γενιας της μονο, εγω παντα ζηταω την βοηθεια τους απλα για να μαθαινουν να βοηθανε και τους λεω να μαζευουν τα πραγματα τους απο μικρα μαθαινουν ειναι καποιες φορες που με βοηθανε ευχαριστα αλλοτε παλι γκρινιαζουν ,ο αντρας μου παντως βοηθαει πολυ με τις δουλειες του σπιτιου,ολο γκρινιαζεις αλλα βλεπω αρκετες δουλειες κανει ο αντρας σου μαλλον οποτε θελει ε;

 

Ανθη εισαι μια κουκλα και με το μαγιο αψογη,η ζουζουνα μεγαλωσε πολυ και τα μαλακια της επισης ,ο Πανουλης και η ανηψια σου κουκλια!!!η ντουλαπα που λες ηταν και δικο μου ονειρο και οταν καναμε το σπιτι ηθελα να το πραγματοποιησω αλλα δεν μας βγηκε δυστηχως ,εχω κι εγω πολλα ρουχα αλλα δεν χορταινω να αγοραζω κι αλλα ,συμφωνω απολυτα με οσα γραφεις εσυ αλλα και η Μαγδα κοκεταρια κι εγω χαχαχα ,αποτριχωση εγω κανω με μηχανημα και ενω ειμαι ανοιχτοχρωμη εχω αρκετη τριχα στο καλο γκρρρρ,το μουστακι μονη μου με κερι ,το πιπι που λες κι εσυ χαχα παω σε αισθητικο και το κανω με κερι οντως ποναει φοβερα αλλα μετα ειναι τελειο για αρκετο καιρο ,περαστικα στην αδερφη σου πως ειναι;τι ειναι αυτα πο γραφεις για τον γυναικολογο σου καλε ντροπη!!!χαχαχα

 

Μαγδουλα πως πηγε η γιορτη του Βασιλη;φανταζομαι θα συγκινηθηκες!!!πολυ γελασα με τη γυναικολογο σου και τα χοντρα δαχτυλα μπρρρρρρ,ο Νικος ετρωγε και τρωει πιπεριες ωμες και γενικως τα δικα μου τρωνε αρκετα λαχανικα ακομα και κρεμμυδι ειδικα ο Δημητρης ,τι ωραια που πατε για μπανιο συνεχεια  θελω κι εγω  μας βλεπω μια και μια τον Αυγουστο ομως......

 

Κατερινακι πως πηγε η δικη σας γιορτουλα; τρεχεις κι εσυ ε;

 

Μαρινα πως εισαι;καλα η μανα σου τοσο αναισθητη ειναι ,προσπαθησε να ξεκουραζεσαι ασχολησου μονο με τον μικρο και ασε τις δουλειες,περιμενουμε νεα σου....

 

Βασω πως ειναι η ζουζουνα σου;μαλλο αντιγραφεις λαθος συνδεσμο και δεν σο βγαινει το τικερακι,αντιγραψε αυτο που λεει bbcode

 

καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσούδια! 

Τι κάνετε;

Εμείς τελικά χτες το απόγευμα δεν πήγαμε για παγωτό, αλλά στον παιδότοπο. Καθίσαμε γύρω στο δίωρο, κι ο Αντρέας ξεσάλωσε για μια ακόμη φορά! Είχε κλιματισμό και δροσιστήκαμε, αλλιώς δεν παλευόταν με τίποτα... Το απόγευμα καθόμασταν στο σαλόνι και φυσούσε αέρας τόσο καυτός, που νόμιζες ότι είσαι μέσα σε φούρνο. Μετά, το βράδι ήταν καλύτερα τα πράγματα, αλλά όταν πέσαμε για ύπνο βάλαμε κλιματιστικό και κοιμηθήκαμε μια χαρούλα! 

Σήμερα το πρωί πήγαμε εκκλησία, και μετά τη Θεία Κοινωνία, ο Αντρέας έπαιζε με ένα άλλο αγοράκι, συνομήλικό του. Ανέβαιναν στους πάγκους κι έτρεχαν. Όταν έφταναν στην άκρη που είναι ο τοίχος, ο Αντρέας γύριζε και μας έλεγε "τον αγαπώ" και τον αγκάλιαζε. Κάποιες φορές τον φιλούσε κιόλας! 

Τώρα εγώ είπα να φτιάξω επιτέλους τη βαλίτσα για το μαιευτήριο, αλλά την καθάρισα κι ακόμα να στεγνώσει, οπότε μετά... Καθάρισα και το τραπεζάκι του καθιστικού που το είχε ζωγραφίσει ο Αντρέας με κραγιόνια, έκανα ένα συμμάζεμα, ψευτοδουλίτσες δηλαδή.

Καλά, χτες είχε πολύ γέλιο με τον Αντρέα. Ήρθε ο ηλεκτρολόγος να βάλει κάτι πρίζες κι έφερε και το γιο του που μόλις τελείωσε την α' δημοτικού. Με το που μπήκαν στο σπίτι, ο Αντρέας που φορούσε μόνο μία πάνα και τίποτε άλλο, έτρεξε πάνω τους κι άρχισε να τους λέει "κοίτα, είμαι τσυπόλυτος". Αφού τους το είπε αυτό καμιά εκατοσταριά φορές, δεν ξεκολλούσε από δίπλα τους, παρακολουθούσε το μάστορα και μιλούσε α-στα-μά-τη-τα. Τον ρωτούσαν κι αυτοί διάφορα, τους ρωτούσε κι αυτός, γενικώς όλη τη ώρα κελαηδούσε. Σε κάποια φάση έβαλε ο ηλεκτρολόγος τρυπάνι και ρώτησε τον Αντρέα αν φοβάται. Ο Αντρέας του λέει "όχι, φοβάμαι το όνει-ο". Του το είπε αυτό καμιά δεκαριά φορές και μετά έρχεται ο άνθρωπος στην κουζίνα να πάρει κάτι και τον κυνηγούσε ο Αντρέας από πίσω και του φώναζε "μάστο-α, φοβάμαι το όνει-ο". Μία ώρα και βάλε που κάθισαν εδώ, δε σταμάτησε δευτερόλεπτο να τους μιλά. Κανονικά έπρεπε να τους δώσουμε και εξτρά αμοιβή που άντεξαν την πολυλογία του Αντρέα!

Μετά που φύγαν όλοι κι έμεινα μόνη στο σπίτι, πήγα να μαγειρέψω, και η Γεωργία έσπρωχνε τόσο έντονα κάτω, που νόμιζα ότι από στιγμή σε στιγμή θα έσπαγαν τα νερά! Ευτυχώς δεν έσπασαν ακόμα, χαχα!

Κατερίνα χαχα, ερωτύλος σας βγήκε κι ο Νίκος!!! 

Συγχαρητήρια για τις επιδόσεις του στον αγώνα δρόμου! 

Στείλε και καμιά πίτσα από δω! Θέλω κι εγώ να φτιάξω, αλλά δεν έχω κουράγιο, κλαψ...

Του χρόνου δε θα είμαι στο ίδιο σχολείο, ζήτησα μετάθεση, ήρθα Λάρνακα, αλλά δεν ξέρω σε ποιο σχολείο θα με τοποθετήσουν. Γίνονται διάφορα μαγειρέματα, έγιναν ενστάσεις, κ.λπ., οπότε θα καθυστερήσουν λίγο οι τοποθετήσεις.

Εγώ από τον Αντρέα ζητάω βοήθεια, αλλά βοηθάει όποτε θέλει. Π.χ. του ζητάω να μου φέρει κάτι, από το δωμάτιο που βρισκόμαστε ή από κάποιο άλλο, να βάλει κάποιο ρούχο στα άπλυτα, να πετάξει κάποιο σκουπίδι ή να βάλει κάτι στην ανακύκλωση. Επίσης, του ζητάω να μαζέψει τα παιχνίδια του, αλλά δεν το κάνει ποτέ. Συνήθως τα μαζεύει μαζί με τον μπαμπά του (αφού εγώ δεν μπορώ να σκύψω), και το κάνουν σαν παιχνίδι (συνήθως του τάζουμε και κάτι, π.χ. παγωτό ή Πέππα ή βόλτα). Μια φορά του κρατούσα το κουτί και τα ρίχναμε μέσα και καλά ότι παίζαμε μπάσκετ. 

Ο άντρας μου κάνει δουλειές καθημερινά, αλλά περιορίζεται στις δουλειές που του αναλογούν, και δεν κάνει και κάτι παραπάνω, π.χ. ένα σφουγγάρισμα... Έχουμε και πλακάκια τα οποία λερώνουν για πλάκα. Μια σταγόνα νερό να πέσει, κάνει λεκέ, ενώ με το που θα περπατήσεις φαίνονται αμέσως οι πατημασιές (όταν τα χτυπάει το φως). Αλλά το σφουγγάρισμα το θεωρεί πολύ μεγάλη επιχείρηση.. Σήμερα κρέμασε τις κουρτίνες του καθιστικού, και την Τετάρτη που θα έρθει η γυναίκα και θα καθαρίσει τα παράθυρα των υπνοδωματίων, θα κρεμμάσει και τις υπόλοιπες. Άντε, να σβήνονται μία-μία οι δουλειές απ' τη λίστα!

Κι εγώ είμαι ανοιχτόχρωμη αλλά έχω πολλή τρίχα. Χάλια, μιλάμε, χάλια. Αφού στο γυμνάσιο ντρεπόμουν να φορέσω κοντομάνικα, για να μη φαίνονται οι τρίχες. Τελικά άρχισα την αποτρίχωση και ησύχασα...

Σας αφήνω, θα πάμε στους γονείς μου για φαγητό.

Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα τσουπρες ξεκινω με την κουκλαρα κορμαρα ανθη

Πωπωπω πως να μη χαιδεψει ο ερμος ο γυναικολογος κ εγω θα σε χαιδευα χαχα

Το μαλλι φανταστικο!!

Η κορακλα κουκλιτσα κ ο γιοκας μαναρακι γλυκο!!!

Η ανηψουλα πολυ ομορφη της αδερφης σου ειναι;;;

Δε θυμαμαι τι να πρωτοσχολιασω νιωθω αυτο το σκ οτι ανοιγοκλεισα τα ματια κ απλα περασε..

Χτες το πρωι ως το μεσημερι ξαπλωστρα καφεδια κ παραλια ως μεσημερι γυρησαμε φαγαμε τεζα στον υπνο κ μετα στη γιορτη

Τελικα ηταν οπως την περιμενα υπερπαραγωγη δεν ξερω αν εχετε δει ντανσινκ ετσι αλλα με μικρα το κονσεπτ ηταν ολες οι χωρες ειναι στην ιδια γη κ πρεπει ολοι να μαστε ενα

Χορεψαν 15 χορους ινδικο βραζιλιανικο αφρικανικο βαλς αυστρια ο δικος μου ελληνικο ρωσσικο καουμποικο κινεζικο ουτε θυμαμαι ιταλια ολα με αναλογες ενδυμασιες καν καν κ το παραδοξο τα βηματα αψογα κ κανονικα χορευτικα με καρεκλες με φτερα με σκηνικα εγω δεν εκλαψα συγκηνηθηκα τρελα αλλα απο το στρες κ την εγρηγορση ευτυχως δε πλανταξα να γινω σα λετσος μιας κ ειχα βαφτει

Ο γιος μου αψογος εκανε ολα τα βηματα αψογα κ καθοδηγουσε την νταμα η οποια ηταν πολυ τρελαρα η δικια του

Θα σας βαλω φωτο

Θυμηθηκα κ τα δικα μου ποτε εβγαινα κ εγω με τη σχολη χορου κ χορευα κ η τριχα καγκελο ολα ηταν τελειαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον καθιστε να γελασετε ντυνομαστε να φυγουμε για τη γιορτη κ λεω καθως παμε σταματα τζαμπο να παρω σακουλακια να βαλω τα δωρα τον δασκαλων πηρα κατι δωρακια κ κατεβαινω απο το αμαξι με το καλο φορεμα κ πως κοιταζω κατω κ βλεπω οτι ναι μεν φοραγα δυο μαυρες γοβες ηταν μια διαφορετικη κ μια διαφορετικη απο το αγχος εβαλα αλλα ντα αλλα γυρησαμε πισω κ φορεσα δυο ιδιες χαχα ο αντρας μου ακομα κ σημερα με κοροιδευει!!

Σημερα ξυπνησαμε πηγαμε κλασικα θαλασσα γυρησαμε μαμ νανι κ αλωνιζουμε στην αυλη κ εκανα κ λιγες δουλειτσες

Εχω παλι καει εφυγε η ασπριλα ναιιιιι αλλα ειμαι σαν αστακος οχιιιιι γκρρρ πηγα να παρω καφε μ μου μιλαγαμε στα ξενα αυτο το παθαινω παντα στα νησια..

Αννα μαρια ισως το νεο σχολειο να ναι ακομα καλυτερο ποτε δε ξερεις

Γελασα με το πολυλογα αντρικο κ ο β γλωσσα δε βαζει ακομα κ μονος μιλαει

Ανθη μου χορευταρου μου κ εδω ταιριαζουμε εγω ζω με μουσικη τιβι δεν ανοιγω αλλα μουσικη παντα κ ολο χορευω πηγαινα απο μωρο χορο κ σταματησα το 2008 σκεψου που ηρθα να μεινω με συζηγο ισως καποτε ξαναπαω εχω κ πτυχιο αν θελω να δουλεψω σα δασκαλα αλλα παντα μου αρεσε να χορευω για μενα κ οχι για να διδαξω.,στο μικρο ομως εχω μαθει αρκετα κ στη παρασταση εκανε κ μια σβουρα την νταμα η οποια δεν ηταν στα βηματα κ εγινε χαμος απο κατω στο κοινο χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη λες να μας βγει το ονομα;;! Χαχαχα

Ειμαι σιγουρη οτι κ σε αυτο θα μοιαζουμε ποτε δε με νοιαζε τι πιστευουν για μενα μα ποτε παντα ημουν ο εαυτος μου κ σε οποιον αρεσα..

Εκτιμω την γνωμη κ την κριτικη αλλα ως εκει οτι νιωθω θα το κανω κ θα ζησω με τις συνεπειες των πραξεων μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Χαθηκα λιγακι αλλα σας διαβαζα...Πεμπτη ημουν με αδεια γιατι ειχα ραντεβου με γυναικολογο και θα πηγαινα και τη μαμα μου για ultrasound καρδιας στον καρδιολογο!ξυπνα το πρωι η μικρη την αγγιζω και την ενιωθα λιγο ζεστη!της βαζω θερμομετρο δεν ειχε πυρετο αλλα ενιωθα οτι ηταν ζεστη!την παιρνω σχολειο, λεω στη δασκαλα να της μετρησει τον πυρετο και ειχε 37.9 απ το αυτι! μου λεει δεν ειναι πυρετος, πανω απο 38 ειναι πυρετος!φευγω και παω γυναικολογο, πριν μπω μεσα με παιρνει η δασκαλα, λεω πρεπει να ψηλωσε ο πυρετος!τελικα μου ειπε οτι την πηρε μια μητερα (η μητερα του μωρου που συμπαθει η Ιωαννα του Ευριπιδη, σας εχω ξαναπει) και της ειπε οτι την Τεταρτη που πηρε τον μικρο στην Ποπη μετα σηκωσε πυρετο και τελικα ηταν οστρακια και δεν το καταλαβαν απο πριν γιατι ειχε βγαλει πρωτα καποια εξανθηματα αλλα η μητερα του νομιζε οτι ηταν απ την ζεστη!τελικα ψηλωσε και ο πυρετος της μικρης και πηγαμε με τη μαμα μου και την πηραμε παιδιατρο γιατι φοβηθηκα!τελικα της εκανε αναλυση με σαλιο για στρεπτοκοκκο και ηταν αρνητικο αλλα μου ειπε αν συνεχισει ο πυρετος μεχρι Σαββατο να την ξαναεπαιρνα!η μικρη ηταν πολυ ιδιοτροπη εδινα μονο nurofen και calpol ....Παρασκευη εμεινα σπιτι μαζι της,δεν την εστειλα σχολειο γιατι τα περισσοτερα μωρα ηταν με πυρετο..τα 4 απο τα 6 λεω κι οστρακια να μην ειναι θα την κολλησουν κατι αλλο!ευτυχως δεν χρειαστηκαμε αντιβιωση και Δόξα Τον Θεό και Την Παναγία δεν ηταν οστρακια γιατι κινδυνευα να κολλησω και εγω και ηταν επικινδυνο οχι για το εμβρυο οπως μου πε ο γυναικολογος αλλα για μενα γιατι στις εγκυες φερνει ψηλους πυρετους και πνευμονια!τη γλυτωσαμε....!

Στο γυναικολογο που πηγα ολα μια χαρα Δόξα Τον Θεό και Την Παναγία!αγορακι μας ειπε και ο γυναικολογος!13 εκατοστα πηγε και πηρε ηδη μορφη μωρου!17 ιουλιου παω για β επιπεδου, πρωτα Ο ΘΕΟΣ!Και η μαμα μου ειναι πολυ καλυτερα...!της εκανε ultrasound και απο 30% που λειτουργουσε η καρδια οταν βγηκε απ την εντατικη τωρα λειτουργει 41-43%!βελτιωθηκε αρκετα..τον ρωτησα κιολας ποσο ειναι το φυσιολογικο και μου πε 50-60% ενω εγω νομιζα 100% χαχα!

Το Σαββατο πηγαμε jumbo και αγορασα βρακακια της Ιωαννας γιατι αρχισαμε προσπαθειες να κοψουμε πανα!δεν ειναι ετοιμη καθολου αλλα 2 μερες με βρακακι τις πρωτες φορες που εκανε κακα οταν τα βλεπε στο βρακι εκλαιγε, και σημερα το πρωι μου ειπε κιολας μαμα δεν θελω να κανω κακα στο πανι, ειναι αταξια!αλλα της εβαλα πανι γιατι ακομα δεν τα εκοψε!η Ποπη δεν εχει την ευχερεια να αλλαζει ρουχα και βρακια καθε μιση ωρα μεχρι να μαθει...!οταν σχολασει θα ξαναπροσπαθησω!θα μου παρει καποιες μερες αλλα που θα παει θα μαθει...!

Χτες πηγαμε θαλασσα το απογευμα, στην αρχη φοβοταν να μπει η μικρη μεσα μετα ξεθαρρεψε και της αρεσε!οταν την εβγαλε ο μπαμπας της ετρεμε γιατι κρυωσε, την αλλαξαμε γρηγορα και ηρθαμε σπιτι ετοιμαστηκαμε και πηγαμε παιδοτοπο!η ωρα 8 μπηκαμε σπιτι!

Στα δικα σας τωρα....!

Αννα Μαρια μια χαρα η γυναικα σου εκανε αρκετες χοντρες δουλειες!παντως κι εγω φερνω γυναικα μια φορα τη βδομαδα πιο πολυ για το σιδερο γιατι δεν το προλαβαινω! Τελειωσε και το σχολειο και παιρνεις μεταθεση...ουτε και μενα μου αρεσει να αλλαζω συχνα παραστασεις ειδικα στη δουλεια αμα φυγω ειτε εγω ειτε καποιος συναδελφος ξερω θα στεναχωρεθω τρελα!Μια χαρα η Γεωργια...!και για το βαρος να μην ανησυχεις...η Ιωαννα οπως σου ειπα 2440 γεννηθηκε!σιγα το πραγμα...οι κοπελες ειναι κομψες!χαχα!

Μαρινα μου πως πας με τα πονακια?τα utrogestan τα επαιρνα κι εγω πριν μεινω εγκυος αλλα και μετα που εμεινα μεχρι πριν 3 βδομαδες!τα παιρνεις για να δυναμωσει η μητρα!3 τη μερα πινεις?καλε αν μαθεις ποσα χαπια επινα και συνεχιζω να πινω θα γελας...χωρια οι αντιπηκτικες ενεσεις που βαζω καθημερινα!η μαμα σου ουτε να κρατησει λίγο το μικρο μπορει?βοηθεια ειναι και αυτο!δηλαδη καποτε νιωθεις οτι το κανουν κι επιτηδες!αφου σε βλεπει δυσκολευεσαι...!ουφ!

Ανθη κουκλος ο γυναικολογος ε?φανταζομαι...δεν ειδα ακομα τις φωτο σας αλλα θα τις δω το συντομοτερο και θα σας σχολιασω!κι εγω ειμαι ατομο που θελω το χρονο μου, ακομα και στην αισθητικο που παω και στο κομμωτηριο το χρειαζομαι....!προχθες εβαψα για πρωτη φορα σε αυτη την  εγκυμοσυνη τα μαλλια μου κι ενιωσα αλλος ανθρωπος!απ τον Φεβραρη ειχε να τα βαψω κι ειχαν γινει ενα μαυρο χαλι!

Κατερινα απεκτησες και νυφη?να σας ζησουν!χαχα!2ος ο γιοκας και εις ανωτερα!

Μαγδουλα γελασα πολυ με τις δυο διαφορετικες γοβες!χαχα!αλλα καμαρωσες το γιοκα σου,.....μπραβο του..σου βγηκε χορευτης, απο σενα το πηρε!μ αρεσει τα μωρα να ξερουν να χορευουν!και γω θα τη στειλω χορο γιατι της αρεσει πολυ να χορευει, μην ακουσει μουσικη θα χορεψει αμεσως!απο μενα πηρε γιατι ο αντρας μου απο χορο δεν κατεχει καθολου!

Καγκουρακι τι κανετε?τα παιδακια σου?πως ηταν η γιορτουλα της Αγγελικης?

Κοριτσια ακουστε...ειπαμε απο πριν αν ηταν κοριτσακι θα βγαζαμε τη μαμα μου Χαρικλεια...και θα τη φωναζα Χαριλεια!αν ηταν αγορακι θα ηταν ο μπαμπας μου Γιωργος....!γιατι το Ιωαννα ηταν ταμενο απ την οικογενεια του αντρα μου!οταν κτυπησε που ηταν μικρος και ηταν σε κωμα εταξε η πεθερα μου Στον Άγιο Ιωάννη Τον Λαμπαδιστή να τον κανει καλα κι ενα απ τα μωρα του να το βγαζε το ονομα του!γιατι ειχε ταμενο να βγαζε τον αντρα μου το ονομα του και μετα δεν τον εβγαλε γιατι ηθελε ο πεθερος μου να βγαλει τη μαμα του που ηταν Ελπιδα και τον ονομασαν Ελπιδοφορο!

Τωρα ομως μετα απ το επεισοδιο που επαθε η μαμα μου εχω επιθυμια να βγαλω τη μαμα μου !ο μπαμπας μου βγηκε απ τον αδερφο μου, η πεθερα μου απο τον ενα αδερφο του αντρα μου και ο πεθερος μου απ τον αλλο αδερφο του αντρα μου!αρα η μονη που δεν ακουσε το ονομα της ειναι η μαμα μου και θελουμε να τη βγαλουμε!αλλα πως να το ονομασουμε που δεν εχει αρσενικο ονομα το Χαρικλεια?εσεις τι λετε να κανουμε?ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Τι κάνετε;

Εμείς καλά, έκανα κάτι δουλίτσες το πρωί, σχεδόν ετοίμασα τις βαλίτσες, αλλά μένουν κάποια πράγματα, είτε να αγοράσω, είτε να ετοιμάσω. 

Μάγδα χορευταράς ο Βασίλης! Άντε ρε, έχεις και πτυχίο χορού; Εγώ δεν το έχω ΚΑΘΟΛΟΥ με το χορό. Μα καθόλου όμως. Δεν έχω καθόλου ρυθμό, ούτε χάρη. Ο Αντρέας πιστεύω το έχει, αλλά μόνο αν θέλει θα τον στείλω να μάθει χορό.

Καλά, πολύ γέλιο οι διαφορετικές γόβες!!!!! Εμ, βλέπεις τι παθαίνεις όταν έχεις πολλά πράγματα; Εγώ έχω μόνο ένα ζευγάρι μαύρες γόβες, τις οποίες φοράω μια φορά το χρόνο, άντε δύο, άρα δεν υπάρχει περίπτωση να τις μπερδέψω. :P :P :P

Εγώ δε μαυρίζω, αλλά ούτε και κοκκινίζω. Απλά παίρνω ελάχιστο χρώμα και φτάνει.

Κι ο Αντρέας μιλάει και μόνος του ή σηκώνει το τηλέφωνο (όταν δε χτυπάει) και κάνει διαλόγους από μόνος του! Χτες πήγαμε για παγωτό στην ίδια παγωταρία που πήγαμε τις προάλλες. Μπαίνουμε μέσα "μα πού είναι το παγωτό μου;". Πηγαίνει εκεί που καθόταν τις προάλλες η οικογένεια της μικρής που έπαιζαν "μα πού είναι το κο-ιτσάκι;". Μετά έρχεται μια οικογένεια. "Γεια σας" τους λέει η υπάλληλος. "Γεια σας" λένε κι αυτοί. "Γεια σας" τους λέει κι ο Αντρέας. "Τώω παγωτό". Μετά κατέβηκε απ' την καρέκλα του και τους έπρηζε! Αργότερα ήρθε ένα ζευγάρι με ένα αγοράκι στην ηλικία του Αντρέα. Με το που το βλέπει ο Αντρέας, λέει αμέσως "πάω να παίτσω" και κατεβαίνει απ' την καρέκλα μαζί με το παγωτό (ευτυχώς ήταν ποτηράκι). Στριμώχνει το αγοράκι κι αρχίζει να το πρήζει. Ρωτάει η μαμά τον μικρό "τι παγωτό θέλεις Ιωάννη", οπότε ο δικός μας το πιάνει κι αρχίζει "τι κάνεις Ιωάννη;" και τον έπρηζε. Αυτοί πήραν το παγωτό και έφυγαν και μας λέει "μα πού πήγε ο Ιωάννης;". Μιλάμε, γλώσσα δε βάζει μέσα...

Βάσω καλά, φρίκαρα με την οστρακιά. Απ' ό,τι ξέρω είναι επικίνδυνο για τις εγκύους. Ευτυχώς που δεν ήταν οστρακιά τελικά, ουφ!

Χιχι, αγοράκι τελικά; Αντίθετα θα κάνουμε κάθε φορά! Τώρα πλέον δεν ανησυχώ για το βάρος της Γεωργίας! Κι ο γιατρός ήταν πολύ καθησυχαστικός τις προάλλες. Μάλλον είχε ανησυχήσει αρχικά για τον πλακούντα, αλλά αφού έβαλε βάρος, σημαίνει ότι όλα λειτουργούν μια χαρά!

Άντε, είδες, όλο και καλύτερα η μαμά σου! Καλά, κι εγώ νόμιζα ότι 100% λειτουργεί η καρδιά! Όταν διάβασα το 40-41% τα έπαιξα, λέω, μα καλά, ούτε στο μισό δε λειτουργεί; Χαχα! Τι άσχετη!

Κι ο Αντρέας δεν είναι καθόλου έτοιμος για κόψιμο πάνας. Εγώ δεν μπορώ να τον έχω όλη μέρα με το βρακί, γιατί δεν μπορώ να τρέχω με την κοιλιά τούρλα να σφουγγαρίζω και τον άντρα μου να γκρινιάζει και να φωνάζει. Τον βάζουν στο σχολείο στην τουαλέτα, τον βάζω κι εγώ, τον βάζει και η μάνα μου, αλλά δεν κάνει ΠΟΤΕ. Μια γνωστή μου που κουβεντιάζαμε, μου είπε ότι η κόρη της, που είναι στην ηλικία του Αντρέα, για μια βδομάδα της κατουρούσε και της έκανε κακά παντού, και τώρα είναι στη φάση που τα κρατάει, της τα λέει, τη βάζει στην τουαλέτα και δεν κάνει τίποτα. Έχω και τη μάνα μου "θα δυσκολευτεί πολύ να τα κόψει" και τέτοια. Ε, οκ, θα δυσκολευτεί, δε γίνεται να τα κάνει όλα εύκολα. Αμάν πια, εγώ δεν αγχώνομαι, και αγχώνεταιι αυτή. 

Αφήστε το άλλο. Σας είπα ότι την Τετάρτη θα έρθει η γυναίκα που της καθαρίζει για να μου κάνει δουλειές, γιατί αυτή που ήρθε σ' εμένα τις προάλλες μπορεί ξανά στις 10 Ιουλίου. Τη ρωτάω τι ώρα κανόνισαν και μου λέει ότι δεν κανόνισαν και θα έρθει ό,τι ώρα της πούμε. Λέω οκ, κατά τις εννιά μας βολεύει. "Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Εννιάαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Πρώτη φορά ακούω καθαρίστρια να έρχεται στις εννιάααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!". "Καλά" της λέω "τι ώρα πρέπει δηλαδή να έρθει; Σ' εσένα τι ώρα έρχεται;" "Εφτάμιση" μου λέει "και είναι και αργά, γιατί μετά πιάνει η ζέστη". Η ζέστη, εν τω μεταξύ, πιάνει το αργότερο στις οκτώ. Οκτώ η ώρα ο ήλιος καίει. Δηλαδή για μισή ώρα είναι όλο το θέμα; Κι άρχισαν τη μουρμούρα, "μα είναι δυνατόν", "άκου εννιά" και "σε λίγους μήνες θα πηγαίνεις πρωινό σχολείο". Αυτό το τελευταίο είναι το μόνιμο επιχείρημα του πατέρα μου τα τελευταία δέκα χρόνια, και με πρήζει ν' αρχίσω να ξυπνάω νωρίς από τώρα για να συνηθίσω! Έλεος πια, τι τους νοιάζει, δικό μου σπίτι είναι, εγώ την πληρώνω, τι ανακατεύονται; Γενικώς τους το κόβω, δε δέχομαι να ανακατεύονται στις υποθέσεις μου. Για να φανταστείτε, το Πάσχα που μείναμε με τον Αντρέα σπίτι τους, είδαν ένα βιβλίο που κρατούσα, το οποίο κόστιζε 44 ευρώ, και είναι μέρος μιας σειράς με δώδεκα τόμους, και κάθισαν κι έκαναν τον υπολογισμό, πόσο κόστισε όλη η σειρά, για να μου πουν μετά ότι ξοδεύω πολλά λεφτά στα βιβλία. Απάντηση: "δικά μου λεφτά είναι, εγώ τα βγάζω, τα ξοδεύω όπως θέλω". Ε μα πια!

Για το όνομα ρε συ, πώς θα βγάλετε το αγόρι Χαρίκλεια; Δεν βγαίνει σε αρσενικό όνομα! Θα πρέπει να τον βγάλετε Χαράλαμπο ή κάτι τέτοιο και να τον φωνάζετε Χάρη, αλλά είναι τελείως διαφορετικό όνομα. Όπως μια θεία μου που την έλεγαν Ελπινίκη και βγάλανε έναν απ' τους εγγονούς της Νικόλα, και γιορτάζει φυσικά του αγίου Νικολάου. Είναι άλλο όνομα, άλλη γιορτή, είναι λες και δε βγάζεις το όνομά της. Δεν ξέρω, δε μου βγαίνει καθόλου.

Σας αφήνω γιατί γύρισε ο Αντρέας απ' το σχολείο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, να ρωτήσω κάτι άσχετο; Τα παιχνίδια των παιδιών σας πού τα έχετε; Εμείς έχουμε διάφορα κουτιά απ' το ΙΚΕΑ και αλλού και τα βάζουμε εκεί μέσα λίγο χύμα. Αλλά τώρα ο Αντρέας έχει αρχίσει να έχει κι άλλα παιχνίδια, π.χ. παζλ που αποθηκεύονται σε κουτιά, τα μολύβια του, που τα έχουμε σε κουτί, κάποια άλλα εκπαιδευτικά που είναι στημένα και θέλουν κάποιο ράφι ή τραπεζάκι.  Σκέφτηκα να πάρουμε μια βιβλιοθήκη απ' το ΙΚΕΑ, να την έχουμε στο διάδρομο και να τα βάζουμε όλα εκεί. Εσείς όλα αυτά πού τα βάζετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοκονες μου!!! Τα αγορια κοιμουνται κ ειπα μπας κ προλαβω να πω ενα καλησπερα!!

Ξεκινω με βασουλα ναιιιιιιιι Γιος!!!! Αυτα ειναι ! Με το καλο κοριτσαρα μου εγω θα τον εβγαζα χαρη η οποιο ονομα αρεσε στη μαμα μου

Εγω πχ αν κανω κορη θα την πω αμαλια στη γιαγια του αντρα μου δικη μου καθαρα επιθυμια αν κανω γιο θα διαλεξω τοτε ενα ονομα τον πεθερο μου τον τιμησα η πεθερα το χει ακουσα παγωνα λενε τη μαμα μου αρα δε παιζει χαχα

Στον μπαμπα μου δε νιωθω να το βγαλω αρα θα δω τοτε..

Οστρακια;;; Μπρρρρ παναγια μου!!!

Εγω εχω το συζηξ σημερα με 39 γυρησε σεκος απο τη δουλεια κ κανει σα μωρο χαχα πεθαινει ολο μαγκυ μου κ μαγκυ μου ουφφφφ

Ελπιζω μη μου κολησει το παιδι θα του σπασω το κεφαλι

Αννα μαρια μου ετσι πολυλογας κ ο β ετσι κ ηταν με τον αντρικο θα μαλωναν ποιος θα μιλησει πρωτος χαχα

Τα λεφτα σε βιβλια για μενα ειναι επενδυση παντως. Καλα τους ειπες κουμαντο στη δικη τους τσεπη κ εγω δε σηκωνω τετοια καθολου κ απο κανεναν

Θα μαθει κ ο αντρικος κ η ιωαννα τςιςα κ κακακια απλα θελουν το χρονο τους μωρε που θα παει

Εμενα με λυπηθηκε ο θεος που μαι σιχασιαρα κ δε μου κανε ποτε κακουνια στο βρακι νομιζω θα τα πεταγα εγω σιγα μη το πλενα μπρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Μάγδα φαντάζεσαι να κάνεις αγόρι και να τον βγάλεις... Παγώνη;;;;; Χαχαχαχαχα!!!!!!!! 

Κι εγώ σιχαίνομαι, τη μία και μοναδική φορά που έκανε κακά στο βρακί, τα ανέλαβε όλα ο άντρας μου! Εγώ δεν ανακατεύτηκα, μόνο τον πλύναμε μαζί. 

Θα μάθει βρε, απλά δεν είμαι κι εγώ σε φάση να το πάρω ζεστά τώρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε εγω ηξερα ποσο % λειτουργει η καρδια κ επαθα εγκεφαλικο λεω αμαν !!

Τα παιχνιδια του β τα χω σε κουτια ταξινομημενα πχ αμαξακια αλλο με τουβλακια αλλο με παζλ εχω επισης κατι σα βιβλιοθηκη στην αποθηκη κ καποια σε κουτες δυστυχως ο βασιλης εχει τοσα πολλα παιχνιδια που δε ξερω που να τα βαλω κ εχω χαρισει κ ενα καρο απο δαυτα μονο τα αμαξια δε πειραζω αυτα τα ξερει ενα προς ενα κ ας εχει 100+

Κ στη γιορτη παλι ο στρατος φορτωμενος ηρθε με δωρα το ιδιο

Ηρθε κ η αδερφη μου θα τους βαλω ρητρα ετσι κ παρουν αλλο παιχνιδι δε θα τους αφηνω να βλεπουν το παιδι μπας κ συμορφωθουν

Τωρα στα γεννεθλια παλι χαμος θα γινει το σεπτεμβρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ τα έχω κατά κάποιο τρόπο ταξινομημένα: αυτοκινητάκια, μουσικά, μικροσκοπικά, playmobil, λούτρινα, τουβλάκια. Τα υπόλοιπα είναι ανακατεμένα σε μεγαλύτερα κουτιά. Αλλά τα κουτιά πού τα βάζουμε; Πώς σας φαίνεται η ιδέα της βιβλιοθήκης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου λεω ασε Αννα μαρια λεχουδι κ ειχαν χυθει εξω απο το παμπερ πεταξα κορμακι κ παντελονι ο αντρας μου ελεγε νομιζε θα βαζα το παιδι στο πλυντηριο ιιιιιιι αηδια πως δλδ θα τΑ πλενα στο χερι η θα τα βαζα στο πλυντηριο τα πεταξα κ ουτε γατα ουτε ζημια

Απο νεα εγω δουλεια σημερα βαρεθηκα ειχαμε κ τον επιθεωρητη βλακειες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παγωνης χαχαχαχα θα τον καψω τον γιοκα μου με τετοιο ονομα παντως μαγδαληνος υπαρχει αρα σιγουρα πρεπει να ακουσω εγω μελλοντικα το ονομα μου χαχαχα

Πλακα πλακα καθολου δε με νοιαζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...